Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, romanc сказано:

проверил, не работает так. ;)

раздавал. со смарта раздавал на тв, в котором ютуб на той же учетке, что и смарт. 20Гб скачалось и обрезали до 510кб/с ( это пакет такой), теперь только 360 разрешение тянет((. 

Зрозумів. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре що сьогодні вирішив ппоповнити через мій київстар, так би поповнив тільки на 120 замість 155... Різниця не критична, по кишені не вдарить, але неприємно

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Bliksss сказано:

добре що сьогодні вирішив ппоповнити через мій київстар, так би поповнив тільки на 120 замість 155... Різниця не критична, по кишені не вдарить, але неприємно

Та ж ситуація, завжди на 120 поповнення було, прийшла смс -не забудьте поповнити на 160 грн, зайшов в мій Київстар, там ще 120 пише. Зачекаю до завтра, але то всім підняли, дивно що навіть не попередили. (Ну смс по факту оплати в останній день попередженням не рахую)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Blik сказал:

Панове. Яка у кого зараз швидкість (33 квартал) в мене щось сильно впала(

в мене завантаження в межах 60-65 Mb.... пінг 14-16...:angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.01.2020 at 19:05, Bliksss сказано:

добре що сьогодні вирішив ппоповнити через мій київстар, так би поповнив тільки на 120 замість 155... Різниця не критична, по кишені не вдарить, але неприємно

Дійсно, неприємно коли так "розводять". КС штучно завищив вартість інтернету, щоби перевести народ на контракт або "Все Разом". Тепер виключно за інтернет 155 грн або більше платити немає смислу взагалі. Дешевше оформити контракт, за 150грн тариф Smart, де той же інет 100 МБіт + київстарівський номер із 120хв на ворогів і 12Гб мобільного інету. Або переходити на ДатаГруп, в них вроді як зараз акція 60Мбіт/79грн.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Serpent сказано:

Або переходити на ДатаГруп, в них вроді як зараз акція 60Мбіт/79грн.

Та да, акції заманушні вони вміють робити, але акція закінчиться,а  існуючі абоненти платять 149 грн за ті 60 мбіт, от наекономите...:D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Blik сказано:

А хто надає

то чого запитуєш у "вузькій" темі лише одного провайдера? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.02.2020 at 20:09, Serpent сказано:

Дійсно, неприємно коли так "розводять".

Такі да, ну дуже неприємно, особливо, коли користуєшся послугами ще з часів "білайн", тобто - більше 10-ти років. Раніше, все було норм, "старий" тариф, коли всі платили 100, було 65....потім - всіх на 120грн., тепер на 155грн... Ну і добре, мобілку підключу (київстар моб зв'язок - г@вно не користуюсь, але хай буде), відключу кабельне ТБ - залишу IPTV...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось, крім мене є трабли з IPTV від MeGoGo?

Конкретно, часом лагають всі канали, в т.ч. популярні, типу Discovery, Viasat Explorer, аж до неможливості перегляду.
Speedtest  демонструє чудовий результат, але це по-дротах (зловлю момент лагу - поміряю на приставці)
 
spacer.png
 
Вночі лагів ще не бачив.
 
Грішу або на роутер, або на перевантаженість каналів КС, або на перевантаженість MeGoGo.  Доречі, дослідним шляхом визначив ширину HD каналу IPTV в себе - порядку 6-8 мегабіт. Теоретично я 15 телевізорів можу так підключити.
 
На іншому об'єкті (хостел) до 100 Mbit Westnet оптика підключено 4 телевізора (в т.ч. до MeGoGo, приставки такі самі), а ще може буть одночасно  з два десятки ноутів, смартів та планшетів з Ютубом, і ніхто ніколи не жалівся.
 
Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver також глючить вже десь 2 тижні, але провайдер LuxLink

upd. Теж проводив і заміри швидкості, і канал вручну змінював - нуль.

Змінено користувачем T.Rex
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.02.2020 at 10:56, T.Rex сказано:

LuxLink

А вони тут - яким боком? Тема про - КС...

"провайдер LuxLink" - це ж "екс-візор", г@вно ще те.. тобто, ъхню мережу викупили...а там - УГ.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Bliksss said:

А вони тут - яким боком? Тема про - КС...

"провайдер LuxLink" - це ж "екс-візор", г@вно ще те.. тобто, ъхню мережу викупили...а там - УГ.

Напевно, тому щоб @Harddriverне грішив на КС по своєму питанню. Не думав?

Тема про КС, але ти теж додумався в темі обіср@ти провайдера, яким сам навряд користуєшся і, відповідно, склав про нього думку з чуток або на основі назви попереднього власника мереж.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміряв роутер по-вайфаю (TL-WR840N, остання прошива) Максисум тягне по-повітрю 14-15 мбіт.   Мало (обіцяли 300, брехуни, цікаво, це відноситься до всіх підключень, чи "на загал" ? ) 2 джерела одночасно  будуть показувати картинку ТБ "слайдшоу". Але часом "затикі" спостерігаються і по інтернет-радіо, де ширина каналу - жалюгідних 128 кбіт. На дроті радіо завжди грає  норм. Хочу міняти роутер для початку на щось типу дешевенького MicroTik , чи Netis. Шкода буда, якщо поміняю, а проблема залишиться :(  Можна якось вплинути на Київстар, щоб потестив канал ввечері, коли спостерігаються проблеми?

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mikrotik не бери там WiFi слабкий із за слабких антен, краще вже дводіапазонний асус взяти чи D-Link. 2.4 діапазон в багатоквартирках зараз сильно перегружений, тому тут варіант тільки переходити на 5Ггц, або шукати шось більш розумне, шо вміє моніторити ефір і справлятись з інтерференцією від сусідніх точок, але ціннк там буде негуманний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Harddriver сказано:

Поміряв роутер по-вайфаю (TL-WR840N, остання прошива) Максисум тягне по-повітрю 14-15 мбіт. 

 

даний тп-лінк на openwrt в мене витягував 45-48мб/с на офісі і 70-80мб в селі де нема інших вайфаїв

 

краще брати щось на 5ггц сенсу в 2,4 стає все менше і менше. Інший варіант шнурок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Harddriver said:

Хочу міняти роутер

спочатку перевірте вайфай канали, часто причина сусіди, ввечері багато гаджетів,  крім того краще на роутері поставити обмеження 100-150 мб на вайфай, тоді швидкість може бути навіть кращою а стабільність більшою, ну і розташування самої приставки (антени) тим самим wifi-analyzer на смартфоні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афігенно, Кс продовжує радувати в лапках. Користуюсь Все разом смарт регіон чи якось так. Платив 120грн. Тепер прийшло смс що маю платити вже 150... За 7 днів до переходу як пише на сайті, мене звісно ж не попередили. Вроді 30грн не гроші, але з іншої сторни за 240 вже гігабіт можна взяти... Короче все більше задумуюсь закінчити користуватись їх послугами. При тому що як і відписувач вище, юзаю їх з часів білайну, явно більше 10 років... Скотилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

але з іншої сторни за 240 вже гігабіт можна взяти...

в КС?

 

11 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Короче все більше задумуюсь закінчити користуватись їх послугами. При тому що як і відписувач вище, юзаю їх з часів білайну, явно більше 10 років... Скотилися.

"по грошам" всеодно ж найвигідніше ніби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Zevs_Isver сказал:

в КС?

 

"по грошам" всеодно ж найвигідніше ніби?

не кс, вроді вестнет. По грошам кс вже догнав інших, а то і перегнав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...