Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • 2 місяця потому...

Поміняли в будинку циску, і понеслося - з 11-го числа інтернету немає, ІР-адресу видає, а далі - БОЛТ. Спочатку оператор в п'ятницю сказала шо "на вихідні ніхто нічого робити не буде, чекайте понедіолка"...  Телефонували вчора, щось прописали в налаштуваннях порта, "бла-бла-бла, сесія є, все має бути ОК", інтернету немає далі... Більше того, як до тих під....сів звернутися на техпідтримку - можливість з'єднання з оператором ЗНИКАЄ - "ля-ля-ля, трі рубля, в вас проблема, чекайте 18-го числа", і ВСЕ. Ок, прийшла СМС, що все "вирішено", а інтернету і далі НЕМАЄ... Курва, яке ж гівно, а не провайдер, в понеділок буду міняти провайдера, і то терміново...

https://scontent.flwo2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117773621_1653344418149114_7602188526792026583_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=110474&_nc_ohc=aXy7MiWdO40AX_ifjpq&_nc_oc=AQl5EFgUGkkPwcxLqqwbiWAAfV3rRJlZetnsjkVk_AH_pDiZy1nWglNXgYWwgo-bFwU&_nc_ht=scontent.flwo2-1.fna&oh=81cc5ff8727269554cbd06096619d670&oe=5F6020E1

Змінено користувачем AgentSmith13
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Курва, яке ж гівно, а не провайдер, в понеділок буду міняти провайдера, і то терміново...

Сподіваюсь, Укртелеком АДСЛ твій вибір. 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.08.2020 в 17:16, SunSeth сказал:

Сподіваюсь, Укртелеком АДСЛ твій вибір. 

Як давно то було... Від "послуг" Укртелекому відмовився свого часу після 15-ти днів без інтернету, притому примусив розірвати договір ВЖЕ (5 письмових заяв протягом 2 тижнів, а розривати прийшов з готовою позовною), а не "доплати нам ще за чорті-який час".

Ні, не мій, але і провайдер, що з 11-го по 18-те число (1/4 проплаченого місяця, по факту) устаканює СВОЇ Ж КОСЯКИ, пов'язані зі зміною світча (а спочатку - БРЕШЕ, що то в мене щось, а в них все Ок) - то не мій вибір... Саме смішне - щоб компенсували той тиждень, треба до них іти і писати ЗАЯВУ... Ска, без бамажки ти какашка, заявки, поданої двічі (перший раз - перепрописали порт, але то нічого не дало), і ЇХНЬОГО ж звіту від майстра їм МАЛО, лох повинен бігати в милі! Мо їм до неї два чека з таксі докласти, бо через їхнє розгільдяйство змушений був вночі їздити на роботу, де інтернет був, а?

Коли в мене на роботі щось загинається, на зразок порта на цисці - я то УСУВАЮ вночі, в вихідний, але усуваю, і бажано сьогодні на сьогодні, а не забиваю болт, бо "вихідний/простовпадло"...

P.S. Дуальчику, видихай, бо не попустить!

Змінено користувачем AgentSmith13
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, AgentSmith13 said:

P.S. Дуальчику, видихай, бо не попустить!

порохобот должен страдать :)

 

а коли в тебе були трабли не пропонували включити безлім на стільниковому?

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Zevs_Isver сказал:

порохобот должен страдать :)

а коли в тебе були трабли не пропонували включити безлім на стільниковому?

Ні, та і по барабану - в мене на лайфі 20 гб 4G (але користі з того мало, коли треба залити в інет 15+ Гб фоток з дзеркалки, і то ВЖЕ), плюс номером тим київстарівським користується мама, в мене і так два є. більше того, коли були трабли, останнє, що я почув від першого оператора, було "ну, сьогодні п'ятниця, так що на вихідні у Вас перспектив ніяких"... А потім - взагалі зникла можливість до оператора потрапити, папужка вмикнулася - "у вас зареєстрована заявка, проблеми буду до 18 числа"... СМС, що все Ок, прийшло за ДОБУ до появи зв'язку... МЕГАсервіс!

Зате пореготав якісно - "Вийміть кабель з роутера, зачекайте 10 секунд, і вставте назад":D. Аверс колись 10 хвилин людей просив чекати, чув особисто...

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.08.2020 at 17:16, SunSeth сказано:

Сподіваюсь, Укртелеком АДСЛ твій вибір. 

 

Так ніби ж вже гігабіт дають на халяву. 49 грн. міс.

 

Цитувати

Активним користувачам, що мають багато мобільних пристроїв і використовують їх одночасно, тариф «1 Гбіт/c» забезпечить високоякісний Інтернет на всіх гаджетах, дозволить одночасно грати в ігри та безперешкодно завантажувати різноманітний контент.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, AgentSmith13 said:

Ні, та і по барабану - в мене на лайфі 20 гб 4G (але користі з того мало, коли треба залити в інет 15+ Гб фоток з дзеркалки, і то ВЖЕ), плюс номером тим київстарівським користується мама, в мене і так два є. більше того, коли були трабли,

ну береш фляшчину і їдеш до кума,

поки флящина закінчиться - якраз зальється

 

якщо кожен день треба заливати так терміново - ну тоді "2 провайдера"

якщо 2 провайдера задорого - знач не так і терміново

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Так ніби ж вже гігабіт дають на халяву. 49 грн. міс.

АДСЛ? Гігабіт? Дивний АДСЛ якийсь... Плюс впевнений, що 49 - то буде перший місяць-два, а тоді стане значно цікавіше з неможливістю "попрощатися"... Так і є, 290 грн. /міс...  В Укретелекома ДЕШЕВО і ШВИДКО бути не може в принципі, в них свого часу ОДИН мегабіт оптикою був, як в Датагрупа сотня - 900 грн./міс.

 

Firefox_Screenshot_2020-08-18T19-16-05.443Z.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

ну береш фляшчину і їдеш до кума,

поки флящина закінчиться - якраз зальється

 

якщо кожен день треба заливати так терміново - ну тоді "2 провайдера"

якщо 2 провайдера задорого - знач не так і терміново

"2 провайдера" - значно дорожче, ніж раз, повернувшись зі змагань, проїхатися на роботу... А кум - живе сильно далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, AgentSmith13 said:

"2 провайдера" - значно дорожче, ніж раз, повернувшись зі змагань, проїхатися на роботу... А кум - живе сильно далі.

ну тоді вибирай САМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

АДСЛ? Гігабіт? Дивний АДСЛ якийсь... Плюс впевнений, що 49 - то буде перший місяць-два

 

Не АДСЛ а оптоволокно по технології FTTB/FTTH і акційна ціна не на місяць-два на на пів року для квартир.

 

Цитувати

Акционная цена на домашний Интернет действует в течение: 180 дней – для многоэтажных домов и 90 дней – для частного сектора, начиная с даты подключения.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укртелеком давно втратив свої позиції серед провайдерів і перетворився на загниваючу контору з якою краще не звязуватися... Та і нема в них для Луцька тарифу 1 Гбіт, максимум 200 Мбіт за 210 грн./міс., а за такі гроші можна взяти 1 Гбіт у Вестнет чи ВОМ.

Змінено користувачем Maniko
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Maniko сказано:

загниваючу контору з якою краще не звязуватися...

 

Так, довелось мені пару років назад з ними судитись. Справу я то виграв але гроші і нерви потратив. якими б акціями не заманювали я до них не повернусь.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Maniko сказано:

Укртелеком давно втратив свої позиції серед провайдерів і перетворився на загниваючу контору з якою краще не звязуватися...

вони були перші з інетом. Але совковий погляд на майбутнє, завадив розвитку. Не було менеджерів, котрі б розказали, пояснили необхідність.

Як я в свій час Пуцу в ЛПЕ,  40 хвилин на пальцях про необхідність електронного квитка - не доказав. (хоча там інша була ситуація, але суть зрозуміла)

 

Вони єдині, хто має право сунути кабелі в каналізаційних (спеціалізованих) каналах. І могли б стрельнути і засунути всіх за пояс.. поїзд поїхав.

Пізно пити "Боржомі", коли нирки відмовили. 

 

Хоча бачу чиюсь оптику там, де інші навряд чи сунулися б.

Спойлер

Благодатное, БоратинБудятичи, Бузаки, БуцинВеликий Курень, Верба, Вишнев, Владимир-Волынский, Воегоща, Воля-Ковельская, Выдраница, ВыдричиГаевое, Голобы, Головно, Горка Полонка, Горники, Городок, Горохов, Дачное, Дерно, Дедычи, Дубище, Дубовое, Жиричи, Заболотье, Забороль, Заброды, Замшаны, Заречье, Згораны, Зеленая, Зимнее, Змиенец, Иваничи, Камень-Каширский, Карпиловка, Киверцы, Княгининок, Ковель, Колки, Колодяжне, Копачовка, Куснища, Липины, Локачи, Луков, Луцк, ЛюбешовЛюбешовская Воля, Любитов, Люблинец, Любомль, Маневичи, Марьяновка, Мощена, Несвич, Нововолынск, Овадное, Озеро, Оконск, Олыка, Павловка, Переспа, Подберезье, Подгайцы, Подцирье, Полонка, Приветное, Прилесное, Прилуцкое, Проход, Пятидни, Раков Лес, Ратное, Рованцы, Рожище, Рокини, Рымачи, Свитязь, Седлище, Секунь, Сенкевичевка, Соловичи, Старая Выжевка, Старовойтово, Струмовка, Сусваль, Терешковцы, Тоболы, Топольно, Торчин, Тростянец, Турийск, Угринов, Устилуг, Цумань, Чаруков, Шацк, Шклинь

 

але мова тут не про них.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київстар останній місяць не радує. По вечорам критично скаче пінг в онлайн іграх, ще й "превышен интервал ожидания для запроса", задрочу трохі в рейтингу Apex Legend, і буває грати взагалі не можливо.
Пробував кабель підключати напряму - те саме. Іноді цілий день може все бути гуд. Нервують такі качелі.
P.S теж облизувався на гігабіт, але на Конякіна вони не тягнуть) лише до заправки, а через дорогу вже ні...ех
P.P.S Помянув з ностальгією airbites...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже тижня 2 - пінг не радує, зазвичай - не більше 15-20мс через WiFi, до 10-12мс по кабелю - що мене цілком влаштовує. Вже тижні два приколи, пінг до 45мс по

кабелю, потім - знову все норм, як зараз - 7мс і кабель не напряму, а через простенький роутер.

9964001603.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме зараз "до Львова"  через кабель і дорожчий роутер - 5 мс

 

як буде 45 - свисти

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
13 minutes ago, Saddy said:

Як у кого зараз домашній інтернет? Не лагає?

6мс, 90/70 (з включеним торентом)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...