Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

але, в сусідній кімнаті зараз "серіальчік на ютюбчику"... ну і роутер, як я вже казав - "коробочка з двома антенками", я - по кабелю, але через роутер

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить проблема в мене( 

Як цих чудіків заставити її вирішити?

П.с. до речі лаги почалися після глобального весняного зависання Київстар. До того - 2 роки - ніяких зауважень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Saddy сказано:

П.с. до речі лаги почалися після глобального весняного зависання Київстар. До того - 2 роки - ніяких зауважень

за всі 10 років, пам'ятаю ось цей факт - але, проблема була таки глобальна, до того, був ще випадок  - десь гроза була чи хз, впала швидкість десь до таких самий значень 30-50.

Подзвонив - прийшов майстер (в той самий день) з своїм ноутом (на лінуксі) побачив що не вийде розказати на рахунок вірусів/драйверів і "не ліцензійного віндовса"- поліз десь по під'їзду.

Ось так, тепер завжди 90/95, буває - просідає пінг (суттєво), в ігри не граю - тому мені пофіг. Коли просідає до 50/50 швидкість, вже починаю переживати, але, саме вирівнюється.

Коротше кажучи - викликай майстра, не дистанційно щоб дивились - а нехай приходить і дивиться.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Привіт. Підкажіть для тих хто в танку, уже тарифу НИЖЧЕ 100мб в КС немає? типу змоги даунгрейду ніякої немає?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Pavelix сказано:

Привіт. Підкажіть для тих хто в танку, уже тарифу НИЖЧЕ 100мб в КС немає? типу змоги даунгрейду ніякої немає?  

нема і вже давно, 100 - мінімум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Bliksss сказал:

А який сенс зменшувати? Дорого?

та да.... типу є сценарій де один комп і суто для серфінгу там і 20 хватило б.... думав зекономити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Pavelix сказано:

та да.... типу є сценарій де один комп і суто для серфінгу там і 20 хватило б.... думав зекономити

на 3G перейти, не варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє... ютуб ...трафік... об"єм чималий там буде, прост в шквидкості щоб аж так нема потреби.. 
є тут ще ВОля і навіть Аверс але якось стрьомно після стабільного КС туди пригати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

дивно, завтикав поповнити домашній інтернет, "тариф все разом" - зараз на рахунку 5 грн., 11 число на дворі - а "домашній інтернет" досі працює...

знову якась "антикоронавірусна" акція, чи просто з мобільного списує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене перший день заборгованості, аналогічно, правда мобільний на дзвінки не працював, а от інтернет працював,

щойно зайшов в кабінет, і якраз сьогодні кс самостійно перевели мій номер під сигналізацію на інший пакет, де

Quote

Зверніть увагу. Якщо на момент зняття денної плати на вашому рахунку є сума, менша за розмір плати, послуги в цей день надаються за спеціальною акційною ціною, що дорівнює залишку коштів на вашому рахунку.

тобто лишити 3-10 грн на рахунку уже не вийде), але є послуга ми разом, коли один номер можна додати і на нього дзвонити навіть без грошей)

https://kyivstar.ua/uk/mm/services/voice/we-are-together

 

Хотів запитати просунутих користувачів, чи мають вони реальні ір на кс і чи вони часто змінюються,

бо після того як ввели оплату за статичне ір, я його вимкнув, і сталось так, що моє ір взагалі було закрите ззовні, тобто доступу не було ні на які порти, коли я написав в супорт, що мене влаштує динамічна адреса, але відкрита, то мені сказали, зараз підключать, і от зараз бачу в послугах статична ір, 30 грн місяць, хоча їх не вимагало, може не зняло бо на рахунку тільки абонка.

Змінено користувачем Revolver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
7 часов назад, mykola сказал:

Подавав заявку з телефону, з 01.01.21 не перевели. Вже на початку січня ще раз подав заявку з телефону, потім з кабінету Мій киїстар і в довершення ще і через оператора. Але за три дні до кінця січня приходить СМС, що буде знята плата по старому тарифу. Знову переписка з оператором (не з Зоряною-роботом), далі звернення в службу підтримки (дали відповідь аж через два дні). Вже хотів писати  офіційну скаргу, але там багато волокіти і якщо все ОК, то її розглянуть протягом 30 календарних днів. Але все ж таки з 01.02.21 перевели мене на новий тариф. Дуже важко вони ростаються з коштами: з дорожчого на дешевший - зась, а навпаки - будь ласка. Ось такий Київстар.

Схожа була ситуація, після купи скарг вдалось вийти на третю ланку їх манагерів (фін. відділ) і вибити на місяць безлім моб. інтернет і поверення одної абонплати на ДІ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, mykola сказано:

Але все ж таки з 01.02.21 перевели мене на новий тариф. Дуже важко вони ростаються з коштами: з дорожчого на дешевший - зась, а навпаки - будь ласка. Ось такий Київстар

У мене тариф Все разом Екстра, ви як на новий тариф перевелись, чи буде доступна послуга Ідеальний роумінг?

Screenshot_20210204-084308.thumb.jpg.66785589de6a8db76934755693a2d928.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

також - користуюсь "все разом щедрий", .тиждень тому - з'явився стандартний напис "доступ заблоковано", хоча - абонплату зняло, мобільний працює в повному обсязі (безлім кс, безлім інет, 300хв на інші мережі), не працює - домашній. Звернення на 460 - не допомогли, за дибіла тримають, типу - "перезавантажте роутер, від'єднайте кабель... " Не думав що так скажу, але, більше ніж 10+ років користувався (з часів білайна), напевно, буду валити нафіг з київстара. 

Тиждень - пройшов, телефоную, кажуть -  "мабуть, технічним спеціалістам - потрібно більше часу для вирішення питання", жесть, глюкнув білінг, що ж там за рпукожопи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 14.10.2020 в 16:43, Pavelix сказал:

та да.... типу є сценарій де один комп і суто для серфінгу там і 20 хватило б.... думав зекономити

там і 4 хватило б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, deluxkangoo сказал:

там і 4 хватило б

ну не зовсім... сучасний серфінг це і потокове відео. а потокове відео в умовних 1080 то всеатки потрібно щоб 20мб було... для комфорту.

Але це неважливо. таких варіантів зараз немає уже бо витіснили мобільні мережі цей сектор. 

Змінено користувачем Pavelix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не буде проблем, якщо перестати поповнювати рахунок тривалий термін?

Планується виїзд за межі країни на рік (можливо, більше) - як краще вчинити з інтернетом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, turbo сказано:

Не буде проблем, якщо перестати поповнювати рахунок тривалий термін?

Планується виїзд за межі країни на рік (можливо, більше) - як краще вчинити з інтернетом?

А які мають бути проблеми? Раніше, була функція - призупинення надання послуг за 10 грн. міс, зараз її нема.

З власного досвіду, більше 10 років користуюсь КС, і от перед Пасхою в них стався глюк і мені довелось 2 тижні користуватись мобільним інетом. Я псіханув, підключився до іншого провайдера. Місяць тому, дзвінок з КС - регіональний манагєр - що сталось, чому не користуєтесь, коротко йому пояснив що так не роблять - в результаті, знову користуюсь КС - цілий рік за 50 грн/міс. замість 200.

Такщо - навіть у виграші будеш ))

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Bliksss said:

А які мають бути проблеми? Раніше, була функція - призупинення надання послуг за 10 грн. міс, зараз її нема.

З власного досвіду, більше 10 років користуюсь КС, і от перед Пасхою в них стався глюк і мені довелось 2 тижні користуватись мобільним інетом. Я псіханув, підключився до іншого провайдера. Місяць тому, дзвінок з КС - регіональний манагєр - що сталось, чому не користуєтесь, коротко йому пояснив що так не роблять - в результаті, знову користуюсь КС - цілий рік за 50 грн/міс. замість 200.

Такщо - навіть у виграші будеш ))

Дякую за відповідь
Функція призупинення за 10грн активна (принаймні, на сайті знайшов її) - але максимальний термін призупинення 180 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, turbo сказано:

Функція призупинення за 10грн активна (принаймні, на сайті знайшов її) - але максимальний термін призупинення 180 днів.

хз, я не активовував, просто перестав платити, навіть по тому самому кабелю - пустив іншого провайдера, київстар безкоштовно все відновив в той же день - коли я погодився й надалі бути абонентом.

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вангую, ця функція корисна - там де немає іншого провайдера, типу - щоб порт не забрали... але, це там де дефіцит портів.
В моєму під'їзді - 6 провайдерів на 10 квартир, включно з Уарнет та ВОМ.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Як в Київстарі змінити ІР? В Датагруп достатньо було в роутері від'єднатися і приєднатися і отримував нову ІР, а тут таке враження, що статичну дали.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, nickel сказано:

В Датагруп достатньо було в роутері від'єднатися і приєднатися і отримував нову ІР, а тут таке враження, що статичну дали.

Є таке, місяцями може не змінюватись. Як вже сказали, клонування МАС - вирішує питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...