Перейти до змісту

Polystar

Учасники
 • Кількість зміста

  541
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

33 Байдужий

3 Підписників

Про Polystar

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

10 172 перелядів профілю
 1. Nikon Coolpix L120 в гарному технічному і зовнішньому стані. Характеристика тут Повний комплект + сумка + карта пам'яті 4gb Ціна 1600 грн.
 2. Транспортне віче триває і як наслідок У Тернополі скасували нові тарифи на проїзд у транспорті (офіційне рішення) А вот сусіди рішають
 3. гугл каже, що юрисконсульт вже шукає нове місце праці https://zakupki.prom.ua/gov/company-b35e009e7187ef45a3305ae1f1aec613 цікавий лінк, особливо пункт про будинок на метео станцію за 300к
 4. Polystar

  Приколи Луцька

  Чому? Відповідь знайдено
 5. Polystar

  Приколи Луцька

  черепашка ниндзя
 6. Продам новий смартфон Bluboo Maya на металічній основі з Android 6.0 на борту з 2ГБ оперативної та 16Гб вбудованої памяті, дві камери 8МП і 13МП з автофокусом і спалахом. Детальніші х-ки на останьому фото. ЦІНА 2000 грн.
 7. Polystar

  Різні питання (юридичні)

  Людина звільнялась з роботи, на останніх 4 дня роботи (з відпрацьованих 14) було взято щорічну відпустку. При отриманні розрахункового листа, виявилось що один день прогулу і мінус в розрахункових (в них заява написана на 4 дня, а зараховано відпустки 3). Вияснивши, сказали що останній день не може бути відпусткою, а тільки обовязково відпрацьований. Чим аргументується не сказали, прочитавши нічого такого не знайдено. Що можете сказати?
 8. Polystar

  Обмін валют

  Я відкрию тобі секрет якщо прийти і сказати що на сайті такий то курс, то поміняють по такому як на сайті, говорив-робив так, так що свої траля-ля розкажи комусь іншому.
 9. Polystar

  Обмін валют

  на ніко зараз 26.7 http://www.niko-lutsk.com.ua всетаки ти барига?
 10. Polystar

  Обмін валют

  Тому що цей, Puma_BMW, напевно барига, на вестфінанс можна здати по 26.3 долар, а він хоче за скільки само купити. Треба таких бариг банити.
×