Перейти до змісту

Досвід використання WiFi mesh системи TP-LINK Deco M4


Рекомендовані повідомлення

Цікавитть чи хтось з форумчан має досвід використання цієї системи. Хочу зробити більш стабільну мережу, роутер Tp link archer не витягує стабільний сигнал на всю площу і потрібно чимось розширити. Побачив таку штуку TP-LINK Deco M4 ніби те що треба, тільки кабель треба провести під нього від роутера.

Змінено користувачем zverexe
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також. дуже цікавить роутер на велику площу, до тепер маю TP-LINK TL-WR1043ND ще із 16року, лише 2.4ГГц. В принципі тягне але вже час змінити.

деякі пробував не витягують, для 5 ГГц враження, що стіни заважають;). брав Xiaomi Mi WiFi Router 4A Gigabit Edition, не підійшов - гірше старого, довелося повернути.

хтось щось порекомендує крім месh системи???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Marshall сказал:

Я встановив TP-LINK RE200 (AC750)  - Все працює і без кабелів

це підсилювач, в мене було шось схоже. Він просто сигнал якби шарить але не швидкість(швидкість падає суттєво). мені потрібно шоб швидкість теж була висока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, zverexe said:

це підсилювач, в мене було шось схоже. Він просто сигнал якби шарить але не швидкість(швидкість падає суттєво). мені потрібно шоб швидкість теж була висока

Вам видніше. я про всяк випадок зробив замір швидкісті: 1 - біля роутер. 2 - в дальній кімнаті з вимкненим підсилювачем. 3 - в дальній кімнаті з ввімкненим підсилювачем.

Нікого не агітую, купуйте що хочете

Screenshot_20211217-141610.png

Screenshot_20211217-141730.png

Screenshot_20211217-141920.png

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юзаю Деко М5 на роботі

3 пристрої. Покрили весь поверх. 

 

Працює чітко без просадок.

Потягне близько 100 пристроїв. ~60 щодня  в мережі. Ноути, телефони, принтери і все таке.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.12.2021 at 12:46, Vikvik Mawr сказано:

Також. дуже цікавить роутер на велику площу, до тепер маю TP-LINK TL-WR1043ND ще із 16року, лише 2.4ГГц. В принципі тягне але вже час змінити.

деякі пробував не витягують, для 5 ГГц враження, що стіни заважають;). брав Xiaomi Mi WiFi Router 4A Gigabit Edition, не підійшов - гірше старого, довелося повернути.

Можливо соь цей мій досвід буде корисним...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MaestroA сказано:

Можливо соь цей мій досвід буде корисним...

прикольно - він зараз майже 1,5тис......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

прикольно - він зараз майже 1,5тис......

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/marshrutizator-xiaomi-mi-router-ax1800-global-wifi6-mesh-bez-korobki-IDNyZ2R.html

 

А нові з гарантією на hotline від 1100 грн :

https://hotline.ua/computer-besprovodnoe-oborudovanie/xiaomi-redmi-ax5-ax1800-ra67-dvb4252cndvb4258gl/

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...