Перейти до змісту

zverexe

Учасники
 • Кількість зміста

  422
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

8 Байдужий

1 Підписник

Про zverexe

 • Ранг
  А поговорить?

Контакты

 • Сайт
  http://vk.com/club63923910

Останні відвідувачі профілю

3 752 перелядів профілю
 1. ЖК Атлант

  ну це вже добре. Вікна там з вигляду гарні звичайно але якщо затікає ну то це гуано повне
 2. ЖК Атлант

  знайомий купив там квартиру, розказував, що дійсно в забудовника проблеми з підключенням будинку до газу, проблеми зі стінами і з панорамними вікнами(затікає вода і забудовник вже довгий час не може це вирішити). Знайомий порадив не купувати там квартиру, а жаль, з вигляду то гарний будинок і в непоганому районі.
 3. ЖК "Затишний Двір" м. Луцьк

  теж цікавлять відгуки по цьому будинку, можливо хтось купував чи дивився чи чув щось
 4. в нас би і на Волі якби могли то поставили лежачі і на Відродження і на Соборності і на трасі Луцьк Львів. Це не вихід
 5. Кросівки Adidas оригінальні, дуже зручні, розмір 44. Стан на фото. 450грн. Поміряти/подивтися можна біля Там Таму
 6. Продам кросівки Nike Renzo, стан на фото. 44 розмір. Подивитися/поміряти можна в районі Там Таму. 850 грн.
 7. В замку у вхідних дверях не заходить ключ в перший замок. Потрібно розібрати і глянути причину і якщо потрібна заміна/ремонт то зробити.
 8. На квартиру(3 кімнатну, 2 балкони) в районі Там Там Експрес візьмуть на підселення дівчину в окрему кімнату, в квартирі живе лише 1 людина на даний момент. Євро ремонт, квартира вмебльована(тільки в кімнаті де буде жити дівчина немає дивана/ліжка, потрібно власне). Ціна і деталі в приват!
 9. ну головне шо в окремі і не багато, за 4 години з запасом повинен пройти. на ягодині то труба. купив квиток на 17:00 до варшави з розрахунком щоб до 5 ранку доїхати))
 10. ну головне шо не в окремі і не багато, за 4 години з запасом повинен пройти. на ягодині то труба. купив квиток на 17:00 до варшави з розрахунком щоб до 5 ранку доїхати))
×