Перейти до змісту

zverexe

Учасники
 • Кількість зміста

  416
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

8 Байдужий

1 Підписник

Про zverexe

 • Ранг
  А поговорить?

Контакты

 • Сайт
  http://vk.com/club63923910

Останні відвідувачі профілю

3 681 перелядів профілю
 1. На квартиру(3 кімнатну, 2 балкони) в районі Там Там Експрес візьмуть на підселення дівчину в окрему кімнату, в квартирі живе лише 1 людина на даний момент. Євро ремонт, квартира вмебльована(тільки в кімнаті де буде жити дівчина немає дивана/ліжка, потрібно власне). Ціна і деталі в приват!
 2. ну головне шо в окремі і не багато, за 4 години з запасом повинен пройти. на ягодині то труба. купив квиток на 17:00 до варшави з розрахунком щоб до 5 ранку доїхати))
 3. ну головне шо не в окремі і не багато, за 4 години з запасом повинен пройти. на ягодині то труба. купив квиток на 17:00 до варшави з розрахунком щоб до 5 ранку доїхати))
 4. Хто знає, на Устилузі автобуси йдуть в окремі черзі чи в загальній? і як зараз там взагалі з чергами більш менш?
 5. Кімнати в Хрінниках

  напевно безкоштовно
 6. Потрібна послуга ремонту LG Nexus 5X, не завантажується, завантаження зависає на слові Google. Через рекавері не відновлюється
 7. Шукаю металеві листи

  дякую, теж знайшов металобрухт за мадотом на перемоги.
 8. Потрібно з листи з металу розміром 57х57 см, до 1см товщиною. Був в епіцентрі там таких немає. Можливо хтось з бордівчан таким займається або може порадити якусь базу. Може бути і більший лист але щоб можна було на місці вирізати з нього потрібні розміри
 9. Власне цікавить куди викидаєте лампочки? викидати разом з ін сміттям не хочеться і так наша екологія не дуже. Хотілося б здати старі лампочки(лед чи просто) в спеціалізоване місце.
×