Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В!їхав в квартиру, де був підключений даний інтернет, власники не залишили реквізитів для проплати і з власниками звязок відсутній, підкажіть хто стикався з такою ситуацією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвониш на Київстар, кажеш адресу, розповідаєш ситуацію, а вони тобі і розкажуть що робити.

Телефони 0-800-300-460

Або у Луцьку 72-49-01

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в липні купив квартиру в якій був інтернет Київстар, а в квартирі яку продав теж був Київстар. Подзвонив попросив щоб перенесли мій аккаунт на нову адресу. На слідуючий день прийшли хлопці і перереєстрували. Всі мої накоплені бонуси збереглися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Це якийсь ацкій ад!!!

 В батька не працює 2 тижня інтернет від КС.Тиждень додзвонююсь в службу підтримки,щоб викликати майстра(підозра на кабель).Дозвонитись неможливо. Спочатку ганяють по клавішах(нажміть 1,нажміть 3 іт.д.) потім кажуть,що час очікування 5-10 хв.Для підтвердження очікування натисніть 1,натискаю-грає музичка-через 3-4 хвилини кажуть "Всі оператори зайняті" і роз'єднують.  Дозвонився до якоїсь мадам на ЦО,намалював ситуацію,вона каже,то сходіть на офіс на Дубнівську!!!! 2016 рік, оператор мобільного зв'язку і швидкісного інтернету,каже мені йти на офіс,щоб замовити майстра!!!

   Може я розбещений сервісом від Датагруп?  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Alexgv сказано:

Це самий кращий варіант, треба що всі провайдери так зробили - прийом заявок лише у письмовому вигляді і по паспорту, бо бумага то є бумага а не якийсь там дзвінок телефонний...

Брєд... Техпідтримка може 90% поломок діагностувати по телефону і виправити віддалено.... А їхати на офіс і затягувати процедуру ремонту доступу до інтернету на пару днів смисла 0. Нє ну якщо вам так подобається та будь-ласка можете і в інше місто їхати заяву писати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, zaHARE сказано:

Це якийсь ацкій ад!!!

 В батька не працює 2 тижня інтернет від КС.Тиждень додзвонююсь в службу підтримки,щоб викликати майстра(підозра на кабель).Дозвонитись неможливо. Спочатку ганяють по клавішах(нажміть 1,нажміть 3 іт.д.) потім кажуть,що час очікування 5-10 хв.Для підтвердження очікування натисніть 1,натискаю-грає музичка-через 3-4 хвилини кажуть "Всі оператори зайняті" і роз'єднують.  Дозвонився до якоїсь мадам на ЦО,намалював ситуацію,вона каже,то сходіть на офіс на Дубнівську!!!! 2016 рік, оператор мобільного зв'язку і швидкісного інтернету,каже мені йти на офіс,щоб замовити майстра!!!

   Може я розбещений сервісом від Датагруп?  

 

Я от думаю, що провайдера треба вибирати індивідуально. Якщо в тебе працює добре провайдер №1 і не працює як треба провайдер №2, то залишайся з №1 і не псуй собі нерви. В мене ситуація прямо протилежна. За ті 5-6 років, що я підключений до Київстара, інтернету не було годин 10, це максимум. Як правило, це зависав свіч, який після дзвінка в Службу Підтримки, успішно перезавантажували в найкоротші терміни. Ще мені подобається, що КС може віддалено діагностувати, на чиєму боці трабл, і не парити мозк, переконуючи тебе, що ти "сам дурак". Колись я пробував підключитися до Датагруп (спокусився, що дешевше), то інтернет пропадав періодично, інколи його не було пару годин, інколи добу. Дзвінки в службу підтримки нічого не давали, там або як маленькому "лікували мозк" (а перезагрузіть роутер, а це в вас мережева карта зависла, клікніть туди і сюди), або обіцяли, що прийде майстер, який не приходив. Через тиждень я плюнув, і підключив назад Київстар, з тих пір ніяких проблем. Хоча це і було вже кілька років тому, можливо, з тих пір сервіс Датагруп/Домтелеком покращився.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алілуя!! Яетазделал!!!  задзвонив в службу підтримки о 5-й ранку і всього 2 секунди очікування! А про те,як я ходив вчора на Дубнівську в офіс,навіть писати не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Є такі в кого лежить домашній КС і не можливо зайти в сервіс?

Грушевського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми робимо все можливе, щоб відновити роботу сервісу найближчим часом.

Приносимо вибачення за непередбачений збій в роботі системи.

Як тільки «Мій Київстар» буде реанімовано :) – ми напишемо Вам.

Конякіна, але інет працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грушевського, інтернет не працює, а з ранку взагалі писало про недостатність коштів на рахунку хоча все оплочено :(  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

хто з існуючих абонентів на яких тарифах, бо я так зрозуміла, мають бути якісь зміни, тільки що, і куди, я нічого не зрозуміла. наразі в мене підключено тариф зручний, той що по 85грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Аналогічно хочу дізнатись за якісь інтернету та стабільність, також через "волю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Район старого аверса.

Пользуюсь уже несколько лет, полет нормальный.

Скорость такая какую обещали.

Обрывов почти нет ( за всё время 2 раза только пропадал инет и то на 2-3 часа).

Если пользуетесь Киевстаром как мобильным оператором, посмотрите на их совместный тариф для телефона и домашнего интернета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацаны, хочу сбежать от плохого интернета Воли, куда меня насильно всунули из Аирбайтс, их  вялой и непрофессиональной поддержки (в пятницу им сообщил что интернет постоянно очень сильно лагает - сказали что если мастер освободится и я ему оплачу!!! - во вторник-среду займемся вашей проблемой, при этом говорят что я единственный из Луцка жалуюсь на плохой интернет, что является ложью)  и тупости операторов-консультантов в Киеве.

 

Вопрос, пакет интернета Киевстар 50 Мб, какой он по качеству? сколько upload и download? Все по 50Мб? Как быстро быстро срабатывает на неисправности сети техподдержка? Часто ли в течении года возникает нужда вызывать ТП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Sheffan сказано:

 

Вопрос, пакет интернета Киевстар 50 Мб, какой он по качеству? сколько upload и download? Все по 50Мб?

 

 

Як пишуть, так і дають в ту і трішки менше в іншу сторону. (в тарифі 100мбіт). в менших тарифах все по чесноку

 

9 годин тому, Sheffan сказано:

Как быстро быстро срабатывает на неисправности сети техподдержка? 

 

завжди кажуть 3 дні, але довше кількох годин без інтернета не доводилось бути

 

9 годин тому, Sheffan сказано:

Часто ли в течении года возникает нужда вызывать ТП?

 

раз на 1 чи 2 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київстар агов! Хочу бути вашим клієнтом! Заявка подана вже дуже давно - навіть ніхто не зателефонував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Став доступний для підключення новий тариф Домашнього Інтернету від Київстар - Студент. Умови прості - 70 грн за 70 Мбіт/сек на ПОСТІЙНІЙ основі. Підключення можливе тільки для НОВИХ абонентів і тільки до 31 жовтня, список гуртожитків у яких доступний даний тариф нижче (підключення можливе для УСІХ мешканців даних будинків, а не тільки студентів, при умові, що по даній адресі /квартирі, кімнаті/ немає активного рахунку Домашнього Інтернету Київстар). Перехід у тариф для діючих абонентів НЕДОСТУПНИЙ.


Список будинків -

Богомольця 2А
Богомольця 2
Ветеранів 19
Відродження 26Б
Відродження 55
Відродження 12
Відродження 22А
Відродження 30
Відродження 12А
Відродження 22
Відродження 49А
Володимирська 95А
Володимирська 101
Володимирська 102
Вороніхіна 15А
Даньшина 8
Дружби Народів 6
Дружби Народів 2
Дружби Народів 4
Дружби Народів 4А
Дружби Народів 6А
Дружби Народів 2А
Захарова 12
Захарова 14
Конякіна 8
Кравчука 10
Кравчука 36
Молоді 13А
Молоді 10А
Молоді 10
Молоді 8А
Наливайка 2
Наливайка 4
Орджонікідзе 30
Орджонікідзе 32
Січова 3
Січова 5
Соборності 4
Соборності 7 корп. 4
Соборності 7 корп. 4А
Соборності 3
Хасевича Ніла 4
Хасевича Ніла 6
Щусєва 18
Щусєва 20А

З приводу безкоштовного підключення (виконуємо у срок до 3 діб) можете писати у приватні повідомлення або дзвонити 098-199-63-три4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто користується Київстар, який у вас пінг? наприклад сервер Луцька ? а то сьогодні підключили мені, а пінг 40))) з Луцьком, в онлайн іграх на тих самих серверах де у провайдера Воля 47 пінг, у Київстар 71 ((( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6722922324.png

 

пінг - просів, все інше, пофіг - міряю на роутері через "вафлю", а там тел, планшет, ноут... От холодильника, який привезе пиво без нагадування - нема....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...