Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хз, для дому - мені вистачає, а в ігри я не граю...телевізор (через торрент-тв- proxy :smile-zachot:)  да просто шикарно працює і пофіг на IPTV з його затримками, завісаннями.

P.S. Грав якось в онлайнв в ВОТ.... не було лагів, але не в пятницю ввечорі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний для такого хватить)) ну на жаль для ігор це не той провайдер ((( .... добре що , ще не відключив Воля )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю що там сталось, може "воля - шкодить" :mdr:, але, "звичайний" пінг 6-12, через cmd...хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю що в вас з пінгом. Сам перейшов з Волі на Кс. Так ,у Кс пінг трохи нижчий, де було 28 зараз 32-35 що є несуттєвим. Ще в останні роки аірбайтс почав погано качати з покійного ексюа. Зате тепер помітив таку цікаву штуку -  в стімі ігри качає зі швидкістю 11мбайт, в мене торенти дуууже рідко стільки тягнуть.
Мій скрін на Рівне, хоча завжди тестую на Києв.
P.S на даний момент пінг просто самальот.
6723185028.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходили з другом, на один і той же сервер в кс го, я на Київстарі в мене пінг 71, він на Воля в нього 47 пінг, потім я переключив теж на Воля , і в мене теж став пінг 47.... Подав заявку в Київстар на те , щоб зменшили якось пінг)))  якщо не зроблять, не залишусь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заявка типу "не можу грати в ксго" , бо пінг не влаштовує?

покажіть сучасного провайдера - який на це відреагує "НЕ стандартною" відпискою...і будуть праві.

Хто за пінг до вашого сервака відповідає? Вибирайте "трасу" - з обох по черзі і робіть висновки... може сервак на волі стоїть...

P.S. а потім - захотілось на іншому пограти - халепа...шукати іншого провайдера чи сервак?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу нічого доказувати, я думаю , хто вміє думати все самі зрозуміють. 

P.s серваків Українських немає  в кс го.... які можуть стояти на Воля.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, R9 Fenomen сказал:

Я не хочу нічого доказувати, я думаю , хто вміє думати все самі зрозуміють. 

P.s серваків Українських немає  в кс го.... які можуть стояти на Воля.

 

Сервер може стояти у вас в квартирі. Ну принаймні з 1.6. Незадрочу в GO тому не знаю чи там є виділені. Але батько грає вже років 2 в ГО на Кс, і ніяких проблем з пінгом не має (конякіна біля риббази). Тому зворніть до провайдера і *біть за пінг. А ні то міняйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не треба розказувати, де може стояти сервер))) я сам знаю.... В Київстарі на всі сервера пінг гірший чим у Волі... не старайтесь мене робити дураком))) Інтернет від Київстар на даний момент в мене, для бабуль які читають тільки новини ))) і дивляться серіали))) но не як грати в ігри))) якби можна грати, але навіщо)) коли є провайдер кращий для цього, жаль Айрбайтс немає... 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, R9 Fenomen сказал:

Мені не треба розказувати, де може стояти сервер))) я сам знаю.... В Київстарі на всі сервера пінг гірший чим у Волі... не старайтесь мене робити дураком))) Інтернет від Київстар на даний момент в мене, для бабуль які читають тільки новини ))) і дивляться серіали))) но не як грати в ігри))) якби можна грати, але навіщо)) коли є провайдер кращий для цього, жаль Айрбайтс немає... 

Я сидів 7 років на білайн-кс, 4 роки на Аірбайтс-воля, тому мабуть таки можу вам розказати як про сервери так і про пінг так як являюсь задротом року з 2004. Вам дали пораду дрюкати провайдера за пінг, а ви чомусь піднімаєте чсв.
В Кс нижчий пінг але нижчий максиму на 10мл. все що решта це проблеми обладнання або у вас або в будинку.
P.S я ж вам скрін скинув.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдіть до мене в гості)) Я вам на площадці покажу скільки в мене було провайдерів))) повірьте я теж знаю , як працює Київстар))) Датагруп , Айрбайтс, і Воля))) Я ще помню часи коли Билайн продались Київстару)) і інтернет крім сайту берлога))) не фіга не міг))) навіть в ютубі запинався))) Я памятаю як датагруп перейшли на   динамический айпи підключення, і в них інтернет пропадав кожні 5 хв.))) і в іграх пінг скакав не реально)) і тільки на той час прийшов Айрбайтс, як один адекватний провайдер)) з ідеальним пінгом і швидкістю... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, R9 Fenomen сказал:

Прийдіть до мене в гості)) Я вам на площадці покажу скільки в мене було провайдерів))) повірьте я теж знаю , як працює Київстар))) Датагруп , Айрбайтс, і Воля))) Я ще помню часи коли Билайн продались Київстару)) і інтернет крім сайту берлога))) не фіга не міг))) навіть в ютубі запинався))) Я памятаю як датагруп перейшли на   динамический айпи підключення, і в них інтернет пропадав кожні 5 хв.))) і в іграх пінг скакав не реально)) і тільки на той час прийшов Айрбайтс, як один адекватний провайдер)) з ідеальним пінгом і швидкістю... 

Пф. Білайн, таж конякіна. 128кб, і пінг менше 40. Ну і сотка на берлогу. От візьму і прийду в гості)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу що Київстар погана компанія, для 80% це ідеальний провайдер, але я пишу тільки для тих хто грає в ігри, я заплатив за це 140 гривень))) і зробив тести... хотя, хотів залишитись тут, для всіх інших пінг нафіг не треба, користуйтесь на здоровья)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, знаю, що в декого, на ейрбайтсі (ну, там де бачив) був пінг і 2мс... але, спідтест - не показник....

обладнання провайдера, або, як у моєму випадку, зараз - 8 клієнтів вже (2 теліка , планшети та тефони, ну і ноут за яким я зараз)...а роутер - самий простий...ібо, нафіг мені щось дорожче, якщо 5 років майже без перезавантажень?

 

Все правильно, якщо потрібен пінг - в цьому випадку воля виграє, але знову таки, по вайфай - затримка...

Заради приколу, завтра кабель напряму вмикну, гляну на пінг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний що спідтест не показник, але коли граєш на Шведском сервері з другом, а в мене в 1.5 раза пінг вищий , то тут до бабки не ходи) та і на 2ip.ru заміряв пінг на різні сервери по Європі , все одно Воля краще показує... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6725202319.png

Видно що щось робили)) дякую, а ще можно понизити? зараз піду в іграх гляну як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, R9 Fenomen сказано:

Воля краще показує... 

Це 2  ключові слова.  Все решта гівно.

 

Я, на волі,  за 3 дні двічі ребутав роутер, щоб нет трошки роздуплило.

На Ейрбайтс, міг місяцями не перегружати. Інет ЗАВЖДИ був на висоті.

 

Пінг - ще зовсім не ознака якості і стабільності.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, а ти як завжди... Я так само роутер перезагружав, але потім купив новий роутер, вже давно пора викидувати тплинки вони вже своє відслужили... попробуй замінити на роутер від xiaomi і не будеш перезагружати))) вже багато хто так зробив.... і Воля стане стабільна)) 

Пінг це якраз і ознака якості))) а швидкість ні ))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, R9 Fenomen сказал:

на 2ip.ru заміряв пінг на різні сервери по Європі , все одно Воля краще показує... 

Мені здається цитувати треба правильно.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, R9 Fenomen сказал:

Мені здається цитувати треба правильно.....

Зате буде відмазка що пінг не дає нагібати в кс го) Неодноразово бачив як люди овер 100 пінга були на перших місцях. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, R9 Fenomen сказано:

попробуй замінити на роутер і не будеш перезагружати)))  і Воля стане стабільна)) 

 

Я апріорі не повинен смикати свій роутер. Пофіг який. Тплінк, чи асус, чи Зюксель чи циско - насрати. В  хорошого провайдера роутери працюють будь-які.

14 годин тому, R9 Fenomen сказано:

Пінг це якраз і ознака якості))) а швидкість ні )))

ти спеціаліст в мережах?  ок!

 

Я з тобою сперечатися не стану.  Але заради конченого порвайдера роутера міняти не стану.  Дешевше змінити провайдера. Оскільки підключення безкоштовне.

Можеш далі дрочити на Волю.

 

 

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...