Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Zheny@ сказано:

Я апріорі не повинен смикати свій роутер. Пофіг який. Тплінк, чи асус, чи Зюксель чи циско - насрати. В  хорошого провайдера роутери працюють будь-які.

В мене вестнет, швидкість була 100 мб, стояв роутер TL-WR740N, працював без проблем і перезагрузок. Перейшов на 1 гб, поставив Tp-link Tl-wr1043nd, перегружав кожен день, перепрошивав декілька разів,  після прошивки OpenWRT перезавантажую раз в два-три дні. TL-WR740N працює нормально, але швидкість маловата буде. Взяв в знайомого на тиждень TP-LINK Archer C9, не разу не перезагружав, купив би такий, але дорого.

До чого я веду: може є доцільність підставити інший роутер і спробувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене цей роутер за часів Київстара (після Укртелеком) і ще задовго до появи Ейрбайтс.

Київстар - ок

Ейрбайтс - ок

стала Воля - :(

В мене WR941ND.

Якщо провайдер жметься на нормальне облпднання, нехтуючи проблемами клієнта і заставляючи перекладати свої проблеми на плечі тих же користувачів - то гріш йому ціна, тому провайдеру.

 

по темі. Мав КС колись. без роутера були танці з бубном щодня, щоб нет запустити. Але то лише місяць був ,як вони обладнання поставили.

РОутер частково вирішив трабли.

Потім з'явився АБ - і радів дооооооовго. І нет не дорогий, і швидкість хороша. І ІР біла. І якість шикарна. Одним словом - все було як слід.

Кажуть, зараз КС усунув всі свої граблі і також може похвалитися якістю і всім решта.

вагаюсі між ДГ та КС.

Різниця в 10 грн.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Від сьогодні нові ціни на підключення об'єднаного тарифу Все разом (інтернет+мобільний+телебачення). Дві популярні послуги за ціною однієї.
26GjgpZWkc.jpg

З приводу нових підключень можна писати у приватні повідомлення. Перехід у тарифи вище для діючих абонентів можливий тільки через особистий кабінет Мій Київстар.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київстар порадував. Інтернет 100Мбіт + телефон з КС-безлімом і 50хв на інших операторів і 3Гб 3G-трафіку за 105 грн. - дуже непогано. В мене зараз "Дружній" 80грн за 80 Мбіт, подумаю над тим, щоб перейти, хоча телефон мені не дуже то і треба. Конкурентам зараз потрібно буде трохи піднапрягтися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Serpent сказано:

Київстар порадував. Інтернет 100Мбіт + телефон з КС-безлімом і 50хв на інших операторів і 3Гб 3G-трафіку за 105 грн. - дуже непогано. В мене зараз "Дружній" 80грн за 80 Мбіт, подумаю над тим, щоб перейти, хоча телефон мені не дуже то і треба. Конкурентам зараз потрібно буде трохи піднапрягтися.

Це акція тимчасова або на тимчасовий період походу .... інакше на них не схоже...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи на постійній основі, + ще статичний ip, дають безкоштовно.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Pavelix сказано:

Це акція тимчасова або на тимчасовий період походу .... інакше на них не схоже...

Який термін дії знижки на абонплату в тарифах «Київстар Все разом»?
Ми створили спеціальні тарифи для абонентів, які користуються відразу декількома послугами Київстар. Вони не акційні, тому знижки діятимуть на постійній основі.

https://kyivstar.ua/uk/fmc50

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні хотів лишити заявку на підключення (дістала Воля), так от по Луцьку https://kyivstar.ua/ru/home-kyivstar/internet/lutsk

тільки 1 тариф - 100 гіг за 75 грн., ніби то й нічого, але перших 3 міс 75 грн., далі - 150, дорогувато як на мене. Більше варіантів нема? Може на НР щось цікаве планується?

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить цей тариф все разом, в мене інтернет Київстар, а мобільний Водафон, дуже кошмарить мобільний інтернет від водафон, по Луцьку взагалі лажа "Н" - засвіючується не так часто як хотілось, чи підкаже хтось,  на рахунок мобільного інтернету в Київстар? чи постійний сигнал "Н" по Луцьку? Чи варто міняти мобільний оперетор Водафон vs Київстар? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаючи київстар, то  ціна в 105 грн -  приманка, орієнтуйтесь що буде мінімум 150 грн в наступному році, особливо коли виставлять на продаж частоти 4G. Хоча всі інші також піднімуть ціни і інтернет провайдери також

На рахунок мобільного звязку у кожного свої аргументи, але так як маю і мтс і кс, то в  кс кращий звязок

Змінено користувачем charlie
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Harddriver сказано:

Сьогодні хотів лишити заявку на підключення (дістала Воля), так от по Луцьку https://kyivstar.ua/ru/home-kyivstar/internet/lutsk

тільки 1 тариф - 100 гіг за 75 грн., ніби то й нічого, але перших 3 міс 75 грн., далі - 150, дорогувато як на мене. Більше варіантів нема? Може на НР щось цікаве планується?

дорогувато?

волинські оптичні мережі плачу за 50 мегабіт 175 гривень

і заздрю тім хто може підключитись до кіівстар

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Harddriver сказал:

Сьогодні хотів лишити заявку на підключення (дістала Воля), так от по Луцьку https://kyivstar.ua/ru/home-kyivstar/internet/lutsk

тільки 1 тариф - 100 гіг за 75 грн., ніби то й нічого, але перших 3 міс 75 грн., далі - 150, дорогувато як на мене. Більше варіантів нема? Може на НР щось цікаве планується?

Сходи в їхній офіс, на Л.Українки, біля Бравого Швейку, в них насправді більше тарифів ніж на сайті пише, я підключив за 80 грн перших півроку, потім 100 грн. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, fenmix сказано:

Ні в кого інтернет на конякіна не пропав?

Певно у всіх

Був тотальний глюк DNS сервера годину назад. 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.11.2017 at 10:34, Alexander47 сказано:

Сходи в їхній офіс, на Л.Українки, біля Бравого Швейку, в них насправді більше тарифів ніж на сайті пише, я підключив за 80 грн перших півроку, потім 100 грн. 

Які умови тарифу, швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, fenmix сказано:

Ні в кого інтернет на конякіна не пропав?

на відродження - пропадав, сказали - "в окремих районах міста - можливі проблеми із доступом до мережі.... "

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропав інет десь о 4 год дня 

соборності 

лишив заявку десь о 5 год

поки немає (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то я такий фартовий чи все ж підтримка Київстара таке лайно. 
Ще вийшло в мене кайфанути від переходу з Волі... обрав собі ще більший геморой.
Більше місця ці виродки мурижать мене з тарифом і от ще на місяць прокинули. Описати без мата не вийде певно. І питання не в тих 15грн, на які вони мене вже другий місяць розводять, а в самому ставлені до клієнта.

Лишається Датагруп... мля.. біль. Хто знає ще якихось операторів в районі Лучеська ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Соромітник сказано:

Чи то я такий фартовий чи все ж підтримка Київстара таке лайно. 

Це або карма, або місце таке нехороше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Соромітник сказано:

Лишається Датагруп... мля.. біль.

Датагруп нормально працює, принаймні в мене, на сороковому, як в інших районах не знаю.

3 годин тому, Соромітник сказано:

Хто знає ще якихось операторів в районі Лучеська ?

Точніше адресу вкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...