Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Вул. Конякіна 29 6935946489.png

У Всіх так?

Змінено користувачем R9 Fenomen
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поки «жалівся» на те що КС піднімає ціни на мобільний зв'язок в іншій темі,

вони мабуть мене вирахували і прислали смс що ще й на інтернет піднімають ціну,

правда і швидкість піднімають, але мене ж ніхто не питає, треба мені це чи не треба…

Був тариф 30 Мб/с за 80 грн. Стане 100 МБ/с за 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.01.2018 в 18:46, Prot сказал:

...Був тариф 30 Мб/с за 80 грн. Стане 100 МБ/с за 100 грн.

"Інтірєсно дєвкі пляшут" :huh:

Кому ще скільки і за скільки пропонують?

В мене був тариф "зручний+" 50Мб/с за 90 грн. А тепер має бути 70 Мб/с за 110 грн. 

Хоча в системі Мій КС не бачу в переліку таких тарифів з такими швидкостями і цінами... В доступних тільки 2 тарифи: 50Мб/с за 110 грн.  і 100Мб/с за 155 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене також з 1 лютого 100 мегабіт за 100 грн

було 30 мегабіт за 80 грн, і такого тарифу серед доступних давно вже нема на сайті КС

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив сьогодні, розпитав про актуальні тарифи. Якщо залишати лише інтернет то мінімальна ціна 110грн/70мбіт. Є можливість взяти тариф "все разом" за 105грн/міс. В ньому 100мбіт домашній інтернет, 3ГБ мобільного інтернету, кілька ТВ каналів. Прикол в тому що оплата тоді буде здійснюватися на номер мобільного, а не на номер домашнього інтернету, залишок коштів з якого не можна перекинути. Але щось я дуже сумніваюся що цей тариф надовго. А 100 за 100 - це короткотермінова акція для новопідключених абонентів. Принаймні так консультант розказала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dimka сказано:

тариф "все разом" за 105грн/міс. В ньому 100мбіт домашній інтернет, 3ГБ мобільного інтернету, кілька ТВ каналів. Прикол в тому що оплата тоді буде здійснюватися на номер мобільного, а не на номер домашнього інтернету, залишок коштів з якого не можна перекинути.

аце цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Dimka said:

Прикол в тому що оплата тоді буде здійснюватися на номер мобільного, а не на номер домашнього інтернету, залишок коштів з якого не можна перекинути. Але щось я дуже сумніваюся що цей тариф надовго

я вже так останні півроку, тобто комбінований інет і телефон,правда 100 мегабіт дали тільки в грудні, до того мав 50 за 105грн ну і телефон, чуть менший пакет ніж цей поточний 1,5 гіга трафіку і 60 хв на інші оператори.

Змінено користувачем Revolver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також підключені все разом (телефон і інтернет) де заявлено 50 мб/с,так напряму підключений комп максимум видає 20. Що це мрде бути, можливо треба йти сваритись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bestie це не нормально, у мене завжди була реальна швидкість згідно тарифу, спробуйте пару разів в різний час http://www.speedtest.net/

якщо нема номіналу +-10% то значить, щось не те чи з лінією чи з "підстанцією".

Змінено користувачем Revolver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досиджую Волю і йду на КС.

110 грн за 100мбіт + плюшки на телефон. У вигляді 3Гб інета, дзвінки на інші оператори, і безлім у КС.

Збс.

Краще, ніж 110 грн за сам лише глюкавий нет у волі...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

безлім у КС

дуже "актуально", коли у тебе 99,5% контактів не КС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Краще, ніж 110 грн за сам лише глюкавий нет у волі...

110 грн то до весни для аірбайтівців, далі 150 грн.

До речі. Зараз КС підключають на 75 грн\міс на 3 місяці, далі 155 грн, але потім можна перейти на тариф "Все разом", який ти згадував.

Я вже замовив на 30.01 підключення. Головне проплатити на початку наступного місяця.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SunSeth сказал:

дуже "актуально", коли у тебе 99,5% контактів не КС.

Навіть якщо й так, це всеодно вигідніше мати +/- однаковий інтернет (смішно) за ті ж кошти і ще додатковий, рахуй халявний, мобільний пакет (віддай родичу, дитині, постав на планшет).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SunSeth сказано:

дуже "актуально", коли у тебе 99,5% контактів не КС.

 

У мене така ж ситуація, але за тариф 120 грн входить київстар безлім, інші мережі 200 хв, мобільний інтернет 6000 мб, Ютуб безлім, Домашній інтернет 100 мбіт.

Думаю, цього явно вистачить для звичайного споживача, у середньому 2-3 дзвінки на інші мережі роблю, до кінця місяця ще вільні хв. залишаються.

На цей час, Київстару у ціні за послуги конкурентів нема.

 Це не реклама, раніше сам користувавсяв, в основному, МТС. Якість зв,язку паскудна, постійно щось булькає, слова пропадають, що змушений був дзвонити з Киїстарва на МТС, тому МТС навіть не поповнюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, SunSeth сказано:

дуже "актуально", коли у тебе 99,5% контактів не КС.

яКЩО ТИ про себе - то да. "Актуально".

у мене вся сім'я і 25% контактів із кількасот мають Київстар. Який ЗАВЖДИ був на крок попереду (по якості). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не витримали всіх "перебіжчиків"

в мене взагалі завантаження 4Мб а має бути до 100 (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дозвонилась до оператора. Підтвердила що є по нашому місту проблеми. Техніки вирішують це питання (максимум завтра до 15:00 вирішать) а може й раніше (((

А я тільки хотіла їх похвалити як вони мені оперативненько сьогодні перевели на 100Мбит :lol:

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, natalka) сказал:

дозвонилась до оператора. Підтвердила що є по нашому місту проблеми. Техніки вирішують це питання (максимум завтра до 15:00 вирішать) а може й раніше (((

А я тільки хотіла їх похвалити як вони мені оперативненько сьогодні перевели на 100Мбит :lol:

Теж сьогодні перевівся з 30 на 100 мегабіт + сімка від оператора, і теж ввечері був поганенький download. Але вже все відновив київстар дивлюсь. По wifi через дві стіни від роутера:

 

Спойлер

Untitled-1.thumb.jpg.12b163bbbd05152c9ffb78e56a252855.jpg

 

Змінено користувачем Valentin_Ok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...