Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Factory сказано:

тоді можливо настав час пейти на темну сторону ОПТОВОЛОКНА?

:)

 

Які тарифи на такий інтернет? Навряд чи 100 грн/100 мбіт як в мене зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Які тарифи на такий інтернет? Навряд чи 100 грн/100 мбіт як в мене зараз.

Такі самі тарифи 200-300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MACCEN сказано:

Такі самі тарифи 200-300 грн.

Це в 2-3 рази дорожче від мого діючого тарифу. Немає такої потреби в інтернеті, щоб так переплачувати. Вистачить на період відключень і мобільного. Тим більше, до він йде безкоштовним бонусом до домашнього.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, nickel сказал:

Це в 2-3 рази дорожче від мого діючого тарифу. Немає такої потреби в інтернеті, щоб так переплачувати. Вистачить на період відключень і мобільного. Тим більше, до він йде безкоштовним бонусом до домашнього.

Якщо тобі інтернет не критичний то скажу так, коли немає світла і тобі не повезе що біля тебе вишка з гарантованим живленням (генератор), то я тебе розчарую оператори одразу виключають інтернет щоб в пріоритеті були дзвінки та смс. Також обмежують пріпейд а пріоритизують контрактних абонентів, в тих, в кого був контракт МТС працював, а пріпейд глючив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

Це в 2-3 рази дорожче від мого діючого тарифу. Немає такої потреби в інтернеті, щоб так переплачувати. Вистачить на період відключень і мобільного. Тим більше, до він йде безкоштовним бонусом до домашнього.

Я би з цим погодився на всі 200%, але вчора-сьогодні внесли корективи: вчора ввечері вдома моб. інтернет ще давав почитати, але відео на ютубі вже не тягнув. Сьогодні на роботі моб. інтернет не тягнув від слова зовсім, навіть вайбер не приймав. Виходив трохи далі від роботи - так, з"являвся, а на роботі ще вчора був, а сьогодні вже не був. Тому при суттєвому вимкненні електромереж мобільний інтернет теж не супергерой.

Це я не в плані, що агітую тебе на зміну провайдера. Ні, мені абсолютно пофіг :D Це я лише до того, що мобільний інтернет вже теж не є безсмертним

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо ви мені це пишете? Я вам відписую з того "неіснуючого" мобільного інтернету, бо електрики у нас досі немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, nickel сказано:

Нащо ви мені це пишете? Я вам відписую з того "неіснуючого" мобільного інтернету, бо електрики у нас досі немає.

Ну знайди де хто написав про "неіснуючий в тебе інтернет" ? Десь хтось доводив, що його у тебе нема чи не буде завтра ? Ти або читати не вмієш, або багато дофантазовуєш поки світла нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Вирішено

Змінено користувачем Натало4ка
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабельний почав відновлюватися вчора
Голосовий є. Мобільного інету поки нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...