Перейти до змісту

Wettal

Учасники
 • Кількість зміста

  529
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

48 Байдужий

5 Підписників

Про Wettal

 • Ранг
  А поговорить?

Информация

 • Интересы
  Риболовля, футбол, шахи

Останні відвідувачі профілю

12 313 перелядів профілю
 1. Wettal

  Розмитнення "євроблях"

  Нарешті сьогодні надрукували.
 2. Wettal

  Розмитнення "євроблях"

  До речі, постанова Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1077 ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України в Урядовому кур'єрі досі не надрукована. Тобто митники мають право і далі рахувати по повній. Саботаж продовжується...
 3. Wettal

  Розмитнення "євроблях"

  Тетяна Острікова 1 год · Станом на 9.00 розмитнено 3513 авто на іноземній реєстрації. Сплачено 236 млн грн митних платежів. Причини відомі - знущання на митницях, штучне завищення вартості авто, завищення вартості брокерських послуг та інші перешкоди і саботаж від митниць. Багато хто питає, коли буде урядова постанова про тимчасовий порядок митного оформлення єврономерів. Її люди вже називають «Шваке мінус 25», і вона підтверджує, що митне оформлення авто громадян здійснюється за їх фактурною вартістю. Відповідаю: сьогодні вона буде опублікована на сайті Кабміну, а чинності набуде у вівторок чи середу (в залежності від дати публікації в Урядовому кур’єрі).
 4. Wettal

  Все про бляхи

  А тепер скажіть яка середня з/п в Україні (ну десь 10к грн), а яка в Польщі (4к злотих). І робіть аналогію тоді.
 5. Wettal

  Все про бляхи

  А ви маєте всі документи для розмитнення? То тоді є сенс попробувати. А якщо ви не маєте змоги самостійно зняти авто з обліку в країні реєстрації, також не маєте договора купівлі -продажу, тоді сумнівна вигода виходить...
 6. Wettal

  Все про бляхи

  Що добиваюся? Все йде до того щоб народ підвести до економічно невигідного обґрунтвання користуванням авто старіше 5 років. У Вас у всіх нові авто? Чи ви думаєте в цьому законі просто так заклали нульові ставки акцизу на нові кузова?? Чекайте, швидко на ринку появляться нові китайські авто за супер цінами. А саме головне: з наклейкою типу зроблено в Україні, і які будуть відповідати стандарту євро 6.))
 7. Wettal

  Все про бляхи

  Хай-но ведуть екозбір. Тоді я послухаю ваші коменти про справедливу державу.
 8. Wettal

  Все про бляхи

  Ну так ту людину ще треба знайти. А якщо самому виганяти, то 100$ митнику тре дати, щоб пропустили...
 9. Wettal

  Все про бляхи

  Ну я зрозумів лише одне, що флуд в темі вітається і не карається)) Особливо від власників укрблях))
 10. Wettal

  Все про бляхи

  А ви вже щось розмитнювали згідно нових законів, чи просто так пишете? Здається мені, що другий варіант... В митниці своє трактування законодавста.
 11. Wettal

  Все про бляхи

  Треба 100%. Люди в Луцьку вже розмитнювали. Не треба лише коли непротермінований транзит.
 12. Wettal

  Все про бляхи

  Податки? А ви їх суму знаєте? Вартість такого розмитення в 90% випадків вища за вартість авто. Це по-вашому також справедливо?
 13. Wettal

  Все про бляхи

  Для бажаючих розмитнити плюсуйте ще 8500 грн. Це за протермівання транзиту, або "благодійний внесок" у тому ж розмірі навіть якщо нема протермівання при тимчасовому ввезенні. П.С. Власники укрблях певно радіють від щастя. Бо нарешті нагнула влада власників євроблях по-повній...
 14. Wettal

  Все про бляхи

  До речі, при постановці на облік ще й сертифікат відповідності буде треба. То фігня що машина з євро 3. А сертифікат їм подавай. Дибілізм. А це ще 100 дол. + ще близько 100 дол за 3% з вартості авто при постановці на облік.
×