Перейти до змісту

Alexander47

Power users
 • Кількість зміста

  2 106
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Alexander47 last won the day on Травень 3 2010

Alexander47 had the most liked content!

Репутація громади

314 Поважний

10 Підписників

Про Alexander47

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 24.03.1991

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  372456681

Останні відвідувачі профілю

16 015 перелядів профілю
 1. Новий голова ОДА! (?)

  Робіть прінт-скрін: ніфіга не буде. принаймні * у першій половині січня*. та і лютого-березня теж.
 2. Elite Dangerous

  ну, переводячи 5 фунтів в гривні, то так, десь 180 грн виходить. Та шо дорожче це сезонний пропуск в новий апдейт, там нові плюшки всякі є. багато їх.
 3. Elite Dangerous

  чуєте, на стімі почались новорічніц сейли, Елітка коштує 175 грн. думаю прикупити, не дорого ж. потім і на Хорайзонс назбираю, коштує зараз по знижці 300 з чимось.
 4. Продам сабж, вдягався 5 разів, стан ідеал, не підійшов до моїх потреб 200 грн https://rozetka.com.ua/real_el_gd_700mobile_black/p12776248/
 5. Playerunknown's battlegrounds

  Ну про зрозумілий геймплей я б посперечався) я не бачу різницю в задротстві в танкі/кс/пубг і задротсвтво в майнкрафт/скайрім/рпг. сидиш клацаєш за компом? сидиш. клацаєш. Вистрілила - так, модно - так, але це не забирає той факт шо груля то цікава прикольна і приносить гарний настрій.
 6. Playerunknown's battlegrounds

  на пару раз це здається тільки до того моменту коли вшарюєш елементи тактики і стратегії, тоді люто починає подобатись. особливо з кимось в 4. оптимізацію вже по чуть-чуть виправляють, з релізом має бути вже все ок.
 7. маю цю, задоволений. навіть один раз впала сильно, але нічого, тримається і далі. дуже радує заряд, десь на 6-8 годин безперервного слухання
 8. Playerunknown's battlegrounds

  мені цікаво чого ще не створили тему? невже ніхто з борди не грає ? Граюсь, мені подобається, зараз ше патч релізний випустять з новою картою, і вапще канфетка буде. Anyone?
 9. Аверс будь-ласка!

  І чого я дурак думав шо тут тема про Аверс в плані поганий провайдер чи ше шось...
 10. Хто скільки заробляє?

  може й так, я просто кажу шо знаю людей, які не змогли самотужки знайти роботу, а в центрі хто за 2 міс, хто за 6 але знайшли собі роботу до душі. мені здається в цьому і полягає сенс існування центру?
 11. Хто скільки заробляє?

  тут не згідний, центр зайнятості надав пратичну допомогу багатьом людям, не надо ляля. правила про відвідування це правда брєд, але завдякі центру багато людей яких я особисто знаю знайшли роботу. (до центру не маю відношення ніякого)
 12. Хто скільки заробляє?

  кожен раз захожу в цю тему щоб глянути хтож скільки заробляє, та шось ніяк не побачу
 13. Сходи в їхній офіс, на Л.Українки, біля Бравого Швейку, в них насправді більше тарифів ніж на сайті пише, я підключив за 80 грн перших півроку, потім 100 грн.
×