Перейти до змісту

tarasmv

Учасники
 • Кількість зміста

  746
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

155 Продвинутий

4 Підписників

Про tarasmv

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  14713805

Останні відвідувачі профілю

11 059 перелядів профілю
 1. У мене така ж відеокарта Sapphire то без навантаження кулер взагалі стоїть, а при навантаженні трішки чути, порівняно з 550 ti то майже не чути.
 2. tarasmv

  Веселі сусіди

  У мене перша думка відразу щоб працювати на випередження якийсь час. А друга це зробити щось типу інфразвукового динаміка, в інеті є, розбереться або просто сабвуіер в підлогу, можна ще чимось накрити. У мене в сусідів - дєвачка блондинка весь час попсу вмиикала через стіну. На 5 хвилин тема до гри престолів в метал обробці сабвуфером до стіни. Моя дружина сварилася зі мною, типу що ти робиш це ж сусіди з іншого під'їзду, нащо ти відносини портиш... Але допомогло за останні три роки навіть телевізор голосно не вмикають, зрозуміли...
 3. Цікаво, я один прочитав - "Передпокій Адміна"? Вибачте за оффтоп
 4. Студія Ярко, якщо не помиляюсь. В фейсбуці знайдете
 5. tarasmv

  шукаю Книгу

  Такі от книжечки получилися. Тираж 1 примірник. Якщо комусь потрібно будь-яку книжку на подарунок, а немає де купити, будь-ласка звертайтеся.
 6. pasha1207 цей продавець, якийсь дивний, я з ним списувався ще в четвер, і в мене склалося таке враження, що він не хотів продавати цю відеокарту саме мені. Відкладав зустріч, то на вихідних, то в понеділок. Відеокарту я побачив коли він продавав за 3300 на ОЛХ, коли спитав про торг, то відповів, що ціна остаточна. Його оголошення було платним, в топі, а на наступний день створив ще одне оголошення за 3100 грн. Таке враження, що йому бажано продати в інше місто.
 7. tarasmv

  Сейф

  Непогана коптильня може вийти для гарячого копчення
 8. Куплю відеокарта, бажано не нижче gtx 1060 з 3gb пам'яті. До 3300 грн.
 9. Не раджу папір 60, для принтерів друку він не підходить. Навіть 70 г/м після друку на лазерніку загортається. А на струменем у буде промокашка. Для різографа і офсету він добрий. 70-ку можна купити в фірмі Юнайтед Форест на Дубнівській в школі є. Він в А3 по 1000 листів продається. Якщо треба порізати - допоможу.
 10. tarasmv

  шукаю Книгу

  Якщо друкувати Искусство и Призрака в одному томі, то орієнтовна ціна 370 грн. за книгу (можливо буде трошки дешевше, точно скажу коли почну готувати до друку). Приблизно буде 400 сторінок, з твердою ламінованою обкладинкою, сшитою зошитами. Можна зробити дві окремі книги в твердій обкладинці це буде дорожче десь на 100 грн. Якщо робити дві книги в м'якій обкладинці то орієнтовно 270 грн (за дві). Якщо це на подарунок то можна буде зробити напис на титулці або на обкладинці
×