Перейти до змісту

VojinSvitla

Учасники
 • Кількість зміста

  1 065
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

VojinSvitla last won the day on Серпень 24 2014

VojinSvitla had the most liked content!

Репутація громади

546 Професор

4 Підписників

Про VojinSvitla

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 23.11.1988

Контакты

 • ICQ
  419669805
 • Skype
  vojin_svitla

Информация

 • Интересы
  Все по троху

Останні відвідувачі профілю

5 469 перелядів профілю
 1. VojinSvitla

  Бла-Бла-Кар

  Не знаю як кому, але я подорожую рідко і мені не вигідні ці тарифи Виходить те саме що і автобусом, якщо їхати наприклад з Луцька в Хмельницький і назад раз на місяць
 2. Є Водафон лише для вхідних дзвінків, тариф СуперНет Анлім. На яку мінімальну суму треба поповнити, щоб продовжити термін дії номера?
 3. Через RF вихід, можна цей тюнеи підключити антенним кабелем до телевізора?
 4. VojinSvitla

  Що у вас зараз грає?

  Ось так створюються шедеври
 5. VojinSvitla

  Різні питання

  В районі старого ринку - центру, Винниченка, Порт сіті, де можна купити HDMI VGA адаптер і Тома Соєра на англійській мові?
 6. VojinSvitla

  Як знайти дівчину?

  @[email protected] Велик тут не причому, це не якесь досягнення. Та не отупіла. Це нормальна реакція, враховуючи напруження в країні. Дякую за підтримку! Відверто кажучи, надіявся що хтось візьме мене, так сказати в "поле". З "платними послугами" теж пробував, довга історія . Я від своїх слів не відмовляюсь, якщо те що я заздрю що комусь дається за просто так, те що мені не доступно не з моєї вини і те що "радію" коли зменшується кількість конкурентів, робить мене гівняною людиною? Ну це твоя думка. Я запитав чи може хтось дати мені уроки пікапу, а не обговорювати що я колись писав
 7. VojinSvitla

  Як знайти дівчину?

  Бояться мене, тікають. Неначе я не зрозумів.
 8. VojinSvitla

  Як знайти дівчину?

  Та тут хоча б "фільми глянути пару раз", про щось серйозніше я вже мовчу
 9. VojinSvitla

  Як знайти дівчину?

  Хто може провести майстер клас з пікапу в польових умовах?
 10. Гуглив, не знайшов. Як можна відключати? Якось в меню телефону, чи потрібно ставити якусь програму типу NoRoot Firewall?
 11. Це само собою. Але гріється лише при ввімкненому 3G (тобто при увімкненій передачі даних), коли під'єднаний до wi fi - не гріється. Раніше такого не було. Так що походу поломка фізична і додадки тут не причому. До того ж нічого нового не встановлював. Та ні, на пательні.
 12. Гріється телефон і швидко сідає батарея при увімкненому 3G. Спочатку думав що напружує процесор якійсь з оновлених додатків, але при підключеному вай фаї телефон не гріється і батарея не сідає. До цього часто зникала мережа в телефоні при увімкненому 3G, при вимкнутому - не зникає. До заводських установок ще не скидав. Завантаження ЦП В кого які думки з цього приводу?
 13. Надумаєш, пиши на вайбер
×