Перейти до змісту
anahareo

Скарга на Нову пошту

Recommended Posts

4 хвилин тому, Amor сказано:

Ціни в них космос, але терміни мене взагалі дивують. Чотири останні посилки з Києва відправка в 20 десь, на наступний день в 10 ранку вже можна забрати. Реально не очікував 

Це Київ... 

Мені з Обухова відправляли після 12:00, то 2дні

Поширити це повідомлення

ви хочте сервіс, швидку обслугу, практично відсутність черг, відділення в межах 1км одне від одного і щоб це все коштувало тарілку супу, нуїйбо :)

Поширити це повідомлення

5 часов назад, Deemon сказал:

практично відсутність черг

ну тут можна посперечатися)

але як на мене 75 грн з Києва за майже 2 кг, то трішки так перебор

Поширити це повідомлення

Замовив дещо з Києва, у картонній трубі 120см висота і ширина 10см 

понесли на НовуПошту заспівали 85грн, їде Інтаймом за 40грн, завтра маю забрати.

Поширити це повідомлення

Хз...Відправнику треба було на відділенні когось нагнути. Калькулятор по НП видав 55 гривень. Інтайм - 45.

П.С. Кілька разів дивився, як вантажать на Інтаймі фуру[email protected]#Yєл...Все насипом, як небудь. Страхування на б/в предмети - 200 гривень. Спробував відправити кпп, клієнт хотів в дерев'яному каркасі (як на НП). Сказали - поїде через тиждень, у них нема можливості (матеріалу, якщо точніше). НП дорога, однозначно. Але хоч якась відповідальність присутня.

Поширити це повідомлення

19 годин тому, Deemon сказано:

ви хочте сервіс, швидку обслугу, практично відсутність черг, відділення в межах 1км одне від одного і щоб це все коштувало тарілку супу, нуїйбо :)

по-перше, я не просив в них наплодити відділень "в межах 1 км" і за це тепер мені сплачувати зарплату тому роздутому "сервісному" штату". Відділень в них вже аж ЗАбагато.

По-друге, чим їхній сервіс кращий він Інтайма, наприклад, чи від Гюнсела, чи від Укрпошти вже навіть зара? 

По-третє, "відсутність" черг - в Інтаймі їх теж нема. І в Гюнселі, і в Нічному експресі, і в Делівері і т.д. Чи ти з Укрпоштою лише порівнюєш? А в НП не раз в черзі стояв. Особливо якщо на першому відділенні.

А за "тарілку" супу ти вже не перегинай (та й "тарілка супу" є різна). Пересилка "скопом" не може коштувати дорожче, ніж доставка суто окремого ящика на таксі. Понабирали штат - то тепер нехай зменшать собі прибутки

Але нічого, ринок поставить все на свої місця.

10 годин тому, fedot сказано:

НП дорога, однозначно. Але хоч якась відповідальність присутня.

І яка? В цій темі вже он люди описували їхню "відповідальність". Та й в інших точно така ж "відповідальність" (Укрпошту сюди поки не маю на увазі)

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

свої враження -

інтайм та делівері - нормально та вигідніше відправляти габаритні та посилки з великою вагою.

укрпошта - відправляти невеликі пакети, недорогі, без оголошеної вартості та без наложки (якось складно у них та наложка). зараз хоч ввели можливість оплачувати доставку отримувачем.

нова пошта - відправляти посилки невеликі та з оголошеною вартістю, або крихке - тут варто переплатити декілька грн. за обриштовку, додаткове пакування та страховку, що приїде збереженим.

Поширити це повідомлення

31 хвилин тому, jack74 сказано:

І яка? В цій темі вже он люди описували їхню "відповідальність". Та й в інших точно така ж "відповідальність"

В переважній більшості випадків пошкодження вантажу при транспортуванні лише НП компенсувала мені оголошену вартість відправлень. Від інших перевізників я такого добитися не міг.

Поширити це повідомлення

58 хвилин тому, fedot сказано:

В переважній більшості випадків пошкодження вантажу при транспортуванні лише НП компенсувала мені оголошену вартість відправлень. Від інших перевізників я такого добитися не міг.

В інтаймі точно відшкодовують пошкоджений товар,правда треба тиждень ждати відшкодування.на делівері в чеку була графа страхування товару.вот укр пошта чи відшкодовуе це вже питання.

Поширити це повідомлення

1 час назад, Saddy сказал:

свої враження -

інтайм та делівері - нормально та вигідніше відправляти габаритні та посилки з великою вагою.

укрпошта - відправляти невеликі пакети, недорогі, без оголошеної вартості та без наложки (якось складно у них та наложка). зараз хоч ввели можливість оплачувати доставку отримувачем.

нова пошта - відправляти посилки невеликі та з оголошеною вартістю, або крихке - тут варто переплатити декілька грн. за обриштовку, додаткове пакування та страховку, що приїде збереженим.

з Інтаймом треба бути дуже обережним

стикалася неодноразово

ось випадок в понеділок, і таке з різними сумами було вже не раз!

відправляється посилка від постачальника до клієнта

клієнт звонить , каже :щось тут не так

450 грн за пересилку

я відразу кажу:вимагай ,щоб переміряли/переважили та зробили перерахунок

спочатку відмовлялися,тоді таки зробили перерахунок і сума з 450 грн змінилася на 100 !

Поширити це повідомлення

1 година тому, paksivatova сказано:

сума з 450 грн змінилася на 100

Стосовно НП теж таке вже писали. Всі вони не святі і грішать таким.

Поширити це повідомлення

39 минут назад, S30 сказал:

Стосовно НП теж таке вже писали. Всі вони не святі і грішать таким.

НП теж так часто це робить і в стільки разів?!

Поширити це повідомлення

@jack74  не занудствуй, як би те не стогнав, на сьогодні НП є лідируючим логістом, як і приват був\є - банком, з багатьма відділеннями\терміналами\банкоматами, хоч і не тримають високих % по депозитам, мають не найнижчі комісії і тд.

якщо даний перевізник не влаштовує, вибрати є завжди є з всякого дикого транспортного лайна чого, навіть за відро вівса, фірмана з конями можеш винайняти :D.

соціалізму, комунізму і планової економіки - немає, капіталізм рулить в світі;)

Поширити це повідомлення

25 хвилин тому, Deemon сказано:

на сьогодні НП є лідируючим логістом

це вже суто по інерції... Недовго лишилось "лідирувати" з таким зажеранням. я, наприклад, вже половину посилок відправляю Інтаймом. І то, другу половину відправляю НП-ю лише з-за того, що в отримувача нема поруч Інтайма... поки...

А от тепер ще й Укрпошта почала гарно себе рекомендувати, так що якщо їхні тенденції покращення не спадуть, то й та перевага НП (кількість відділень по районах) зникне.

Поширити це повідомлення

не здавай позиції, ще чючють потерпіти\почекати і інтайм точно обжене нп:D

42 хвилин тому, jack74 сказано:

. І то, другу половину відправляю НП-ю лише з-за того, що в отримувача нема поруч Інтайма... поки...

коли на обласний центр, півтори калічаних відділення, і то в хлівах де догниває підлога, чи під"їзд по танкових ровах, це справді топчик, тренд розвитку, корпоративна місія

укрпошта така ж шляпа, як і ощад, вцілому, як і все державне, де залишились метастази совка, за 25 років не дали і не дадуть фори приватним, комерційним аналогам.

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, Deemon сказал:

коли на обласний центр ..... і то в хлівах де догниває підлога, чи під"їзд по танкових ровах, це справді топчик

Це про відділення укрпошти в яровиці?

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, Deemon сказано:

, і то в хлівах де догниває підлога, чи під"їзд по танкових ровах,

по-перше, мені насрати, яка в них там підлога, я там не живу. По-друге, я відправляю з Рівненської - доїзд гарний. На Володимирській теж. На Конякіна - так, згоден, ну але згадай під'їзд до НП на Львівській за газороздаткою ;) 

І зав'язуй ліпити сюди Приват і Ощад, ну недоречно

ПиСи:

6 хвилин тому, Deemon сказано:

не здавай позиції, ще чючють потерпіти\почекати і

ти щось плутаєш :) позиції здаю не я :) очі роззуй ;) 

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

час нас розсудить, можеш поскрінити і через рік-два освіжити в пам"яті, де будуть шараги, а де кантори з правильним розвитком

Поширити це повідомлення

4 годин тому, Litovets сказано:

Це про відділення укрпошти в яровиці?

інтайм на Стрілецькій.

укрпошта за три тижні не доперла скриньку для листів прикрутити, навіть всередині нового відділення :wacko:

Поширити це повідомлення

6 годин тому, jack74 сказано:

А от тепер ще й Укрпошта почала гарно себе рекомендувати, так що якщо їхні тенденції покращення не спадуть, то й та перевага НП (кількість відділень по районах) зникне.

Ну звісно Укрпошта гарно себе рекомендує. Якби з бюджету всім капали такі гроші, то і на Новій Пошті доставка була б 25 грн.

Поширити це повідомлення

11 годин тому, espert сказано:

Якби з бюджету всім капали такі гроші

які "такі"? Можна конкретні цифри і факти?

Крім того, зверну твою увагу - може в НП поштарки є? Може вони пенсії розносять в дощ і сніг по селам? Ото ж бо. От на те держава й вділила їм трохи.

А НП зажерлась

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

1 час назад, jack74 сказал:

які "такі"? Можна конкретні цифри і факти?

Петро Порошенко був (була) в ефірі.

Ми маємо припинити закриття поштових відділень у селах, і особливо у віддалених селах. Треба забезпечити їх підтримку за рахунок загального балансу "Укрпошти". Я ініціював внесення до Держбюджету 500 млн грн, які би компенсували збитки "Укрпошти" для доставки пенсій.

Також наказую припинити звільнення листонош. На сьогоднішній день ці 500 млн грн дозволять забезпечити і відповідне підвищення заробітної платні, і захистити листонош. Бо це непросто доставка пенсій, доставка газет. Можливо для людини похилого віку - це єдиний зв'язок зі світом

Закликав Міністра інфраструктури проконтролювати питання із доставкою пенсій, збереженням відділень пошти та забезпеченням зарплат листонош. Я від своїх вимог не відступлюсь.

47697198_260245154670950_4022508464960962560_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=68161611ffe363b52a365502f722225b&oe=5CA458B0
-PAXP-deijE.gif

Поширити це повідомлення

це неперевершена оптимізація від геніального топ-менеджера із зп в 0,7млн + 15% на місяць

https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/oklad-700-tisyach-direktor-ukrposhti-vlip-v-zarplatnij-skandal.htm

Поширити це повідомлення

1 година тому, nickel сказано:

Ми маємо припинити закриття поштових відділень у селах, і особливо у віддалених селах. Треба забезпечити їх підтримку за рахунок загального балансу "Укрпошти". Я ініціював внесення до Держбюджету 500 млн грн, які би компенсували збитки "Укрпошти" для доставки пенсій.

Також наказую припинити звільнення листонош. На сьогоднішній день ці 500 млн грн дозволять забезпечити і відповідне підвищення заробітної платні, і захистити листонош. Бо це непросто доставка пенсій, доставка газет. Можливо для людини похилого віку - це єдиний зв'язок зі світом

саме те, про що я й написав

1 година тому, Deemon сказано:

це неперевершена оптимізація від геніального топ-менеджера із зп в 0,7млн + 15% на місяць

https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/oklad-700-tisyach-direktor-ukrposhti-vlip-v-zarplatnij-skandal.htm

мало того, що ми вже офтопим про сервіс Укрпошти в темі про "Нову пошту", то ти взагалі жорстко засуперофтопив :) ну до чого тут зарплата топ-менеджера? То вже давай для порівняння і зарплату топ-менеджера НП!?  

Поширити це повідомлення