Перейти до змісту

anahareo

Учасники
 • Кількість зміста

  129
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

20 Байдужий

3 Підписників

Про anahareo

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

6 962 перелядів профілю
 1. Знайдено собаку породи американський кокер-спаніель, дівчинка, окрас - бежевий. Просимо відгукнутись господарів або бажаючих взяти її в сім’ю. Тел.0661735920.
 2. чого тут соромитись - того, що з тобою повелися нечемно?.. У нас по-моєму, розділ називається "книга скарг"
 3. Та в будь-якому разі, чому клієнт повинен сплачувати за те, що у них "збій в мережі"?! Питання ж не у двадцяти гривнях, а в елементарній добропорядності.
 4. Обурююсь з недоброчесності компанії... По порядку. Замовляю через інтеренет собі книжечку (здалеку), ну і чекаю, коли Нова пошта надішле повідомлення (вони смс-ки на телефон шлють), що посилка прибула... Чекаю довго. Вже збираюсь іти і дізнаватись, чи можна якось простежити шлях посилки (загубилась може, думаю, десь по дорозі). Тут до мене дзвонять з Нової пошти і повідомляють, що моя посилка вже 12-ий день як на складі і чому я, мовляв, її не забираю. Ну, я іду туди і говорю, що так і так, мені не прийшло повідомлення. Вони заявляють, що таке трапляється, це "збій в мережі" і... просять мене сплатити пеню. Е-е, кажу, дорогенькі, замість того, щоб вибачитись за незручності і видати мені нарешті посилку, ви з мене збираєтесь ще й здерти майже половину її вартості. На це перелякана дівчинка мені відповідає, що якщо я відмовлюсь, їй доведеться покласти гроші з власної кишені... Що робити? Плачу і прошу книгу скарг. Кажуть, немає. Але он там, на стіні номер БЕЗКОШТОВНОЇ гарячої лінії, дзвоніть і скаржіться на здоровля. Виходжу, дзвоню. Довго чекаю з*єднання з оператором, голос у слухавці розказує про послуги, які Нова пошта надає, з оператором так і не з*єднали, набридло чекати, вибиваю. Перевіряю стан рахунку, і що б ви думали! - зняло вісім гривень! Тут я вже зовсім образилась, але назад уже не пішла, скандалити. Дівчинку пошкодувала. Так що, робіть, шановні, висновки. Про роботу Нової пошти.
 5. Підробляю на наборі тексту. Приходить жіночка, замовляє набір позовної заяви. В тексті оригіналу рядки: "Зазначені порушення доводять незаконність технічної документації щодо землевідведення, а відповідно незаконність оспорюваного мною рішення міської ради про передачу Зеленської у власність земельної ділянки."
 6. "Життєва філософія кота Мура" (Гофман), перед цим був Кафка і Умберто Еко ("Маятник Фуко")..
 7. якраз наша позиція достатньо аргументована; на відміну від вашої
 8. – Я так и думала, ты занимаешься вивисинцией… – Вивисекцией, – поправляет он. – Я это видела по телевизору. Это чудовищно. – Не стоит так уж верить всему, что показывают в новостях. – Есть вещи, которые не придумаешь. Вы оставляете хомяков на несколько часов под ультрафиолетовыми лампами, проверяя действие кремов для загара. Это правда или нет? – Чтобы ты лучше загорела, дитя мое. – Вы отрезаете головы обезьянам и проверяете, продолжают ли они жить без тела! – Чтобы лучше излечить тебя от мигрени, дитя мое. – Вы капаете шампунь в глаза кроликам! – Чтобы лучше защитить твои глазки от раздражения, дитя мое. – Ты и вправду гнусный кретин. – Это вы еще всего не знаете! – говорит он. – Мои коллеги работают с малярией. Им постоянно нужны живые комары. Знаете, как их кормят? Помещают в аквариум кролика. Комары налетают на него, облепляют с ног до головы, а когда улетают, кролик весь пустой, плоский, высосанный… Бернард Вербер. Наши друзья человеки Человек — единственное животное, которое причиняет другим боль, не имея при этом никакой другой цели. Артур Шопенгауэр Человечность определяется не по тому, как мы обращаемся с другими людьми. Человечность определяется по тому, как мы обращаемся с животными. Чак Паланик. Призраки Придет время, когда люди будут смотреть на убийцу животного так же, как они смотрят сейчас на убийцу человека. Леонардо да Винчи
 9. мені дуже прикро за ваше намагання образити людей, які займаються доброю і безкорисливою справою. робите ви це, очевидно, виключно з метою самоствердитись, не маючи змоги довести свою думку коректно та скільки-небудь аргументовано. я знаю особисто всіх, хто у Луцьку займається безпритульними тваринами, і, повірте, що це цілком самодостатні, успішні, розумні і в усіх відношеннях цікаві люди. (до слова, можете почитати про благодійну справу Бриджит Бордо). а засуджувати за милосердя і прагнення зробити світ добрішим - низько і недоцільно. якби кожен хоч на хвилину задумався не про своє, а про ближнього, якби кожен зробив щось благочинне, не думаючи про винагороду і не боючись, що його висміють, - не було б у нас стільки насильства, і не кричали б озлоблені люди "давайте постріляєм!"... давайте нарешті станемо гідними звання Людини, не відкидайте основоположні принципи гуманізму, дійсно раціональні думки та ефективні рішення задля вдоволення власного его.
 10. Переваги стерилізації як методу зменшення кількості безпритульних тварин над відстрілом: 1. ефективність, - собаки після стерилізації не розмножуються, але оскільки є територіальними тваринами (як і вовки), у свій двір собак-чужинців не пускають. таким чином, їх кількість не збільшується. натомість після фізичного винищення собак, на їх місця приходять нові, ще не адаптовані до даного середовища, що, у свою чергу, може представляти загрозу для людей. важливо: відстріл ніколи, за жодних умов, не буде цілковитим, а, отже, популяція відновиться, причому, як показує досвід, в дуже короткий термін, - крім новоприбулих тварин з околиць, і ті місцеві, що вижили після відстрілу, дадуть потомство, в якому народжуватимуться переважно особини жіночої статі, що неминуче призведе до збільшення популяції (це захисний природний механізм, а проти природи не попреш). на пострадянському просторі собак відстрілюють давно і регулярно, проте зменшення їх кількості від року в рік не спостерігається. отже, по суті, відстріл є безрезультативним. щодо стерилізації, то її ефективність доведена на практиці у ряді європейських країн та Сполучених штатах Америки. 2. гуманність. "Про велич країни та її моральний стан можна судити з того, як в ній ставляться до тварин." (Махатма Ганді). "Прийде час, коли людина буде дивитись на вбивство тварини так, як зараз дивиться на вбивство людини." (Леонардо да Вінчі). без коментарів. 3. економність. економність методу стерилізації випливає з першого пункту, - адже програма розрахована всього на декілька років, після чого кількість безпритульних тварин зменшується в рази, а через 10 років вони практично повністю зникають, на відміну від відстрілу, який, не даючи належного результату, постійно вимагає затрачання все нових і нових коштів та зусиль. звісно, крім впровадження стерилізації необхідно облаштовувати притулки, в яких мають утримуватись і чекати на нових господарів забрані з вулиці породисті, потенційно агресивні та хворі тварини. ті, хто виступають за відстріл, безперечно, не усвідомлюють, що відстоюють абсолютно хибну і безперспективну позицію. і справа тут не в жорстокості і не в недалекості людей, а в тому, що є недостатня їх проінформованість. от і все.
 11. Голосувала і за те, і за інше. Коментар: і чоловіче (гарне) тіло, і жіноче (гарне) тіло - це дуже еротично. Чоловіча оголена натура може бути не менш прекрасною, ніж жіноча, що доводять такі шедеври світової художньої думки як Аполон Бельведерський, Адам Мікеланджело та багато-багато інших... Дивитись на них - справжнє задоволення. З таким же відчуттям я сприймаю і естетичне жіноче тіло, ясна річ, коли воно не спотворене зайвою вульгарністю. Це високе мистецтво
 12. Дякую за корисні поради Особливо сподобалось про дружину ,яка шокувала коханого латексною білизною)))) 2Romich: На рахунок розміру, він правда не має такого велетенського значення, яким його наділяють. Знаменита точкаG, як відомо, розташована десь на глибині 5-6см. До того ж занадто велике достоїнство викличе швидше больові, аніж приємні відчуття А от об-єм, то інша справа....... Шановні чоловіки!!! Пам-ятайте, важливо не те, яке у вас знаряддя, а те, як ви з ним управляєтесь
 13. Етапи в житті жінки. Дівчинка - дівчина - молода жінка - молода жінка - молода жінка - молода жіна - померла. Баби - такого етапу нема! А мужик у чоловіка є? Нічого образливого на увазі не малось До того ж, по-моєму, для чоловіка це швидше звучить як комплімент: "Ти просто справжній мужик", ну?
 14. ...у ватнику/фуфайці, кєпці/вушанці, кирзачах в гноївці, з біломором в кутку губи, з мощьним перегаром, тільки що від плуга - таким я собі уявляю "мужика". з дитинства. Навіщо відразу так жорстоко? Просто "чоловічність", якщо так можна виразитись, стільки ж бажана для нас у хлопцеві, як для вас жіночність у дівчині Може, Ви, все-таки, після такого прикладу, почнете розрізняти мужика і чоловіка? Можна скільки завгодно придиратись до слів, але як казав Остап Бендер відносно Кіси, "хто скаже, що він дівчинка, хай перший кине в мене камінь"(це я до того, що малось на увазі одне й те саме, а не різні поняття.)
 15. Стопроцентово, але для контрасту він повинен втілювати мужність... якщо звісно жінка має бути жіночною ...у ватнику/фуфайці, кєпці/вушанці, кирзачах в гноївці, з біломором в кутку губи, з мощьним перегаром, тільки що від плуга - таким я собі уявляю "мужика". з дитинства. Навіщо відразу так жорстоко? Просто "чоловічність", якщо так можна виразитись, стільки ж бажана для нас у хлопцеві, як для вас жіночність у дівчині ЗІ. До речі, можна було б створити паралельну тему...............
×
×
 • Create New...