Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

57 хвилин тому, xc90 сказано:

вивантажили на складі заводу.

добре що не у райвідділі ))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, xc90 сказано:

Сьогодні Нова Пошта віддала вантаж просто стороннім людям. Хто жив на дпз (та й не тільки) - може знати скільки існує будинків під адресою Боженка, 34. Відправник не вніс букву будинку, кур'єр вирішив не телефонувати - в результаті приватний вантаж вивантажили на складі заводу.

Звернувся у відділ підтримки, у відповідь "а відправник не поставив опцію "передача особисто в руки"". То тепер вантаж можна взагалі не вручати?

 

Все порішалось через купу нервів і часу, але висновки зробив.

тобто тепер при вручені посилки, посвідчення особи не просять ?

а чому ви сразу не перевірили дані накладної ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, flashmax said:

тобто тепер при вручені посилки, посвідчення особи не просять ?

в відділенні просять,

а толку? :)

мені колись, за Порошенка, дєвачка  віддала чужу посилку,

взяв в руки, і відчуваю вага не та (400г  Рошенок я добре знаю скільки важать), придивився на шилдік, а там якась "Марія Андріївна",

пообіцяв передати посилку адресату і наполіг на тому щоб мені віддали мою, після коротких перемовин обміняв помилкову посилку на свою

бувають провтики

тепер завжди шилдік перевіряю

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, flashmax said:

тобто тепер при вручені посилки, посвідчення особи не просять ?

а чому ви сразу не перевірили дані накладної ?

Виходить, що так.

Писало в кабінеті 34 без букви, але переадресацію робити нинчє 60грн (важкий вантаж) - вирішив, що в телефонній розмові з кур'єром розкажу краще.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zevs_Isver сказано:

придивився на шилдік, а там якась "Марія Андріївна"

 Дивно, зазвичай посилку шукають по номеру накладній, а не по імені. Спочатку завжди я сканую свій штрих-код з додатку, в такому випадку документи не вимагають, лише, коли ви відправляли наложеним платежем і вам повертають гроші. Колись одна ненормальна не віддала мені гроші за наложку по посвідченню водія, мусив йти за паспортом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропавшая PlayStation 5: как «Нова Пошта» потеряла тестовую консоль

 

https://itc.ua/blogs/propavshaya-playstation-5-nova-poshta/

 

Сегодня у нас вполне мог бы выйти обзор игровой консоли PlayStation 5 – без преувеличения одной из самых ожидаемых новинок этого года, но пока его публикация немного сдвигается. Первая отправленная нам на тест консоль зависла на складе «Нова Пошта» на 7 дней, а потом оказалось, что она пропала.
На тот момент казалось, что ситуация может повернуться в забавную историю, например, если консоль приедет к нам распакованной и окажется, что сотрудники склада не удержались и решили недельку поиграть. В компании заверили, что это исключено и уверили, что посылку доставят в ближайшее время.

Но произошло по-другому, 2 декабря я зашёл в приложение «Нова Пошта» и увидел информацию об отказе получения. Как будто мне привезли PS5, а я не захотел её забирать. Снова обратившись в компанию, мне пообещали решить этот вопрос, но не смогли объяснить, почему посылка не приехала. В этот момент уже стало понятно, что она скорее всего и не приедет.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримував у відділенні №1. Що не сподобалось: купа авто, затори, легкові, буси, грузові та фури(!), всі з однієї сторони. Черга до оператора, черга до отримання. А саме головне, прийшов, показав код, посилка оплачена при відправленні, послали отримувати, ніяких перевірок, підпісів і т.д. Чекав хвилин 15-20 напевно. Ніхто реально нічого не перевіряв, оголосили прізвище, забирай. Як доказати, що ти забрав те, що потрібно, або ти це ти? Не сподобалось. Відправлення, точніше оформлення на відправку взагалі не зрозумів як там відбувається, нікого не було, люди ходять питають, хто приймає, відповідь одна - чекайте, підійдуть. Якісь бардак. Якби не вантаж 30+ кг, ніколи туди не направляв.

Змінено користувачем foma144
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 також, забираю у відділенні 8. Кажіть номер телефону.... ось вам 3 відправлення.... кажу,  - "а мені ще б гроші за наложку отримати", е ні, траба пачпорт... а для посилок - кажіть номер. от сук...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 hours ago, bormotuha said:

 Дивно, зазвичай посилку шукають по номеру накладній, а не по імені. Спочатку завжди я сканую свій штрих-код з додатку, в такому випадку документи не вимагають, лише, коли ви відправляли наложеним платежем і вам повертають гроші. Колись одна ненормальна не віддала мені гроші за наложку по посвідченню водія, мусив йти за паспортом.

угу,

для звичайних посилок, наскільки я знаю:

або додатком тоді без ІД, або по 4 останніх цифрах + ІД, або по номеру телефону + ІД

 

в моєму варіанті було 4 цифри + ІД, назвала моє прізвище, перевірила паспорт і.....схопила чужу посилку, десь рука "дрогнула"

прізвище адресата вже сам побачив на шилдику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.12.2020 at 08:20, xc90 сказано:

Виходить, що так.

Писало в кабінеті 34 без букви, але переадресацію робити нинчє 60грн (важкий вантаж) - вирішив, що в телефонній розмові з кур'єром розкажу краще.

так це проблеми того, хто створював накладу - відправника

нехай би і виправляв помилку

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нова пошта знову порадувала

відправляли мені в суботу з  столиці телевізор 55 дюймів через олх доставку вага 12кг

ясєн куй вони обємну влупили 48кг

відмовили в олх доставці

клієнт відправив наложенним платежем

прибув в пять ранку 13.12.2020

вчора в 15 00 не витримав приіхав на 1 відділення послали накуй сказали на терміналі ще не відгрузили

позвонив на гарячу лінію оформили скаргу

до цього часу  так і не відгрузили:D

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, westboiuu said:

позвонив на гарячу лінію оформили скаргу

Результат був приблизно:

- Ну ми поговорили з персоналом, прошу вибачити, бла-бла.

- Ей, я тут влетів на 700грн через вас!

- Так-так, розуміємо, дуже шкода.

...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звоню на гарячу лінію

піпец наше 1 відділення поклало болт на головний офіс

відповіли перше відділення не піднімає слухавкі:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас серуть старий ринок шо гадюшнік

блять 1 відділення вчора відвідав:0033:

сука о там гадюшнік тількі циган з ведмєдьом не хватає

і ці підароперовозчікі так і не дали мені відповідь де мій груз гуляв добу

ні вибачень -  тьолкі на касі явно з сусіднього циганського табору

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

За що 500 грн?

телевізор на подарунок куплявся

оформили через олх доставку

в людей кредитка привата оформили купівлю через неі

сукі дві приват і олх доставка

відмовили в олх доставці так як габаритний груз перевищує 30 кг

а 500 гр це йобаний приват з них зняв проценнт і не повернув за проведення кредитних коштів

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, westboiuu said:

500 гр це йобаний приват з них зняв проценнт і не повернув за проведення кредитних коштів

А якби це кошти були власні, а не кредитні - то комісія повернулася б?

яка ціна телевізора?

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

А якби це кошти були власні, а не кредитні - то комісія повернулася б?

яка ціна телевізора?

яка в хрін різниця наєбали пенсіонерів і все

кошти хоть і кредитні не були використані 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

А якби це кошти були власні, а не кредитні - то комісія повернулася б?

якщо власні кошти, яка ще нафіг комісія?  чи приват окуеває вже зовсім?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, westboiuu сказал:

телевізор на подарунок куплявся

оформили через олх доставку

в людей кредитка привата оформили купівлю через неі

сукі дві приват і олх доставка

відмовили в олх доставці так як габаритний груз перевищує 30 кг

а 500 гр це йобаний приват з них зняв проценнт і не повернув за проведення кредитних коштів

Читав десь аналогічний відгук про олх доставку.То там продавець відхилив, а монобанк зняв відсотки. Але там, наче, чоловік відбив свої кошти назад

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, westboiuu said:

яка в хрін різниця наєбали пенсіонерів і все

кошти хоть і кредитні не були використані 

 

Пенсіонери купують на ОЛХ півтораметрову плазму за кошти з кредитки? І хто ж їх нає...надоумив на таке?))


 

1 hour ago, Bliksss said:

якщо власні кошти, яка ще нафіг комісія?  чи приват окуеває вже зовсім?

Таке пишуть

Spoiler

Тобто я можу придбати на ОLX кросівки, потім приміряти їх у відділенні Нова Пошта, та якщо розмір не підійде — відправити назад, а гроші за покупку повернуться мені на карту?

ТАК! 
Кошти за покупку резервуються на вашій карті. Раптом щось піде не так і товар вас не влаштує - його вартість і комісія за переказ коштів повертаються назад автоматично. Ви нічим не ризикуєте і сплачуєте доставку лише в один бік, до себе

Тобто комісія за переказ якась таки є, судячи з написаного.

 

апд. Зараз до 31 грудня діє акція від олх, в рамках якої вони повертають комісію в разі, якщо угода між продавцем і покупцем не відбулася:

Spoiler

3.1. Заохоченням Акції є право Учасника Акції, який виступає покупцем товару, що є предметом оголошення, розміщеного на сервісі OLX.UA (за допомогою Сайту/Додатку), за умови виконання ним умов участі в Акції, отримати відшкодування комісії Фінансового партнера Акції за проведення транзакції переказу коштів в національній валюті між поточними рахунками фізичних осіб із використанням електронних платіжних засобів, у випадку відсутності підтвердження транзакції Продавцем, відміні транзакції Покупцем до отримання підтвердження Продавця,  не відправлення товару Продавцем після підтвердження транзакції, неявки Покупця для отримання товару або відмови забрати надісланий товар.

 

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тобто комісія за переказ якась таки є, судячи з написаного.

видно написано - як завжди, дрібним почерком і між рядками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Bliksss said:

видно написано - як завжди, дрібним почерком і між рядками...

Вище я ще додав уточнення. 
Хотів знайти ставку комісії, а натомість натрапив на умови «акції».

 

PS. Хоча все рівно до кінця не розумію. В одному випадку вони пишуть, що гроші просто блокуються на рахунку покупця до моменту завершення купівлі-продажу, а в іншому - що повернуть гроші і комісію. Виходить, вартість покупки блокується, а комісія за переказ сплачується відразу (і потім повертається, якщо угода не відбулася)???

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комісія за переказ і комісія за використання кредитних коштів - різні речі.

при олх доставці кошти списуються не як купівля товару в магазині абощо, а як переказ з карти на карту

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...