Перейти до змісту

Нова пошта міжнародна


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

Зробив замовлення gearbest, отримав трек LM0000000000ХХХХNPI. Жоден сервіси  із відстежування треків такого номера не розпізнали, сторінка джірбесту відправила на Ukraine priority mail.

Уже там через відстеження "Відстежити по світу" знайшов і відслідкував свій трек і взнав, що посилка прибула в Київ.

Як тепер дізнатись як і куди вона прибуде дальше (підозрюю, що на Укрпошту для пересилки на відділення не передадуть)?

 

 

Ділимся враженнями від нового сервісу, пробуєм розібратись з нюансами та питаннями в роботі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oli сказано:

@rl72  може навіть курєр принести від МістЕкспрес

 

на мобільний додаток Нова пошта прийшло повідомлення про надсилання мені відправлення Київ - Луцьк, доставка за адресою.

може бути що це воно і є (бо я нічого не купляв/не замовляв з пересилкою через НП). правда, сама доставка уже платна (31 грн.)

 

п.с. коли посилка йшла через МістЕкспрес, по платити не треба було нічого

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LM0000000000ХХХХNPI = Нова Пошта Інтернейшинал

Позвонить кур"єр, віддадуть в руки, безоплатно.

на фотці моє замовлення звідти, час дороги, приблизно 2 тижні.

e36d19794efb69a0e870b9e33412abad.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.08.2016 at 15:03, rl72 сказано:

 

на мобільний додаток Нова пошта прийшло повідомлення про надсилання мені відправлення Київ - Луцьк, доставка за адресою.

може бути що це воно і є (бо я нічого не купляв/не замовляв з пересилкою через НП). правда, сама доставка уже платна (31 грн.)

 

 

Таки це відправлення. По прибутті в Україну, після проходження митниці, Нова пошта робить нову експрес-накладну з внутрішньоукраїнським номером.

Посилку вручив кур'єр. безплатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...