Перейти до змісту

Нову Пошту хочуть рейдернути?!


Smith

Рекомендовані повідомлення

Неприємності НП продовжуються..

Не знаю, можливо це лише "чорний піар", але якщо дійсно "Якщо податківці вилучать сервер, робота "Нової пошти" буде заблокована на декілька днів", то буде не дуже добре.

Це все фігня, що у Нової пошти вилучать сервера. Сервера Нової пошти ще минулого року пеервезли в Німеччину. Тому ні фізично їх вилучити неможливо, ні дістати з них якусь інформацію. Це не моя фантазія, у мене там працював дядько і розказував таке. Йому можна довіряти, бо обіймав не найнижчу посаду.То просто хтось дуже хоче посіяти паніку. Все буде добре і Нова пошта працює далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неприємності НП продовжуються..

Не знаю, можливо це лише "чорний піар", але якщо дійсно "Якщо податківці вилучать сервер, робота "Нової пошти" буде заблокована на декілька днів", то буде не дуже добре.

Це все фігня, що у Нової пошти вилучать сервера. Сервера Нової пошти ще минулого року пеервезли в Німеччину. Тому ні фізично їх вилучити неможливо, ні дістати з них якусь інформацію. Це не моя фантазія, у мене там працював дядько і розказував таке. Йому можна довіряти, бо обіймав не найнижчу посаду.То просто хтось дуже хоче посіяти паніку. Все буде добре і Нова пошта працює далі.

Я двома руками "за" Нову пошту та інші аналогічні служби. Нехай їх роботу регулює лише чесна конкуренція. Але 11.02 робив відправку. Оформлення документів здійснювалося вручну.....

P.S. Най та "сім"я" нарешті вдалиться усим тим, що уже загребли собі до рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

От і я раз скориставшись "Новою поштою" говорю про те, що це гарна компанія. я, правдаЮ в одному й тому ж відділенні завжди роблю відправки чи отримую товари і. можливо, це не буде репрезентативно, але тим не менш, за рік користування я жодного разу не стикнулася з втратами посилок, крадіжками, розбитими чи пошкодженими посилками, навіть хамства персоналу не зустрічала. З цього я роблю висновок, що краще я заплвчу більше Новій пошті, але знатиму, що мою посилку точно доставлять, ніж зекономлю, вислухаю скарги на життя і на мене від тіток з Укрпошти та ще й немає гарантій, що посилка буде доставлена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче кажучи, чим більше таких фірм, як Нова Пошта, тим краще нам,

клієнтам. Є альтернатива вибору, і здорова конкуренція між ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрпошті здорова конкуренція вже давно була потрібна в лікувальних цілях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніби є в них конкуренція - будь здоров! І що з того? Нічого там не міняється, хоча і керівництво

помінялось. Державне - це є державне, нікого не приваблює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що рейдери захватять? нова пошта - це франчайзі, ну захватять, ті хто організував організують може щось краще.

Укрпошту, ті хто на верхах спеціально гноблять, тому що якби правильно управляти укрпоштою, то всі б конкуренти позагинались би давно.

А так це вигідно тим, кому дають на лапу перевізники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А що рейдери захватять? нова пошта - це франчайзі, ну захватять, ті хто організував організують може щось краще.

Укрпошту, ті хто на верхах спеціально гноблять, тому що якби правильно управляти укрпоштою, то всі б конкуренти позагинались би давно.

А так це вигідно тим, кому дають на лапу перевізники.

Так то воно так, але ж ціляться не на окремі відділення, а на те, щоб отримати контроль над всією компанією.

а щодо Укрпошти, то як на мен, проблема в тому, що там нема нормальних управлінців, а на посади призначають не за принципом професійності, а за принципом "своїх людей", чи може за гроші. Ну проблема поганих кадрів, призначених "по дзвінку" - це не тільки в Укрпошті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

важко не погодитися з попереднім дописом. Але в НП вже все здається ок, щонайменш затихли про якісь наїзди.

Нова пошта, насправді, теж не завжди демонструє чудеса професійності, але, як на мене, серед перевізників сьогодні цей варіант дуже зручний, особливо, якщо є потреба відправляти пакунки у невеликі міста, де часто представлена лише Укрпошта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Погоджуюся. Ось з останніх випадків пересилали через Нп квитки на потяг. Все доставили до дверей за один день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

С сегодняшнего дня работает снова. Хотя могут быть и задержки.

Наложенный - 8% от суммы возврата денег (по Украине - 2%), минимальная комиссия - 16 грн. (по Украине - 4 грн.)

Комиссия за "страховку" - 1% (по Украине - 0.5%), минимальная комиссия 5 грн. (по Украине - 3 грн.)

Ну и оформление собственно отправки - 17 грн. (раншще было 13 грн.)

Также немного выросли тарифы на перевозку.

И да, на майские праздники график доставки чуть растянется по времени, поэтому сроки лучше сразу уточнять при оформлении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, це все плітки та чорний піар. Комусь "нова пошта" дуже заважає, або тупо хтось заздрить. Не хочеться, щоб репутація такого крутого сервісу постраждала. Маю надію, що все буде добре.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...