Перейти до змісту

Нову Пошту хочуть рейдернути?!


Smith

Рекомендовані повідомлення

Крупнейшую частную почту Украины обыскивают борцы с незаконным оборотом наркотиков

"Новая почта", вероятно, попала в сферу интересов Юры Енакиевского.

В Луганске следователи областного отдела борьбы с незаконным оборотом наркотиков УМВД заблокировали работу нескольких отделений крупнейшего в Украине оператора экспресс-перевозок "Новая почта".

Об этом на своей странице в Facebook сообщил журналист Дмитрий Гнап.

"Владельцы "Новой Почты", наверное, становятся "обездоленными". Я вот и удивляюсь: компания быстро развивается, предлагает неплохой сервис. Неужели за ней не придут? И вот знакомые жене сообщают: вчера в Одессе налоговая остановила работу центрального офиса "Новой почты". Сегодня в Луганске ОБНОН ищет героин в посылках - закрыли несколько отделений", - написал он.

Гнап предположил, что к атаке на "Новую почту" может быть причастен народный депутат от Партии регионов Юрий Иванющенко или кто-то из окружения президента.

"Судя по географии "закошмаривания", Луганск, Одесса - базовые регионы Юрия Владимировича Енакиевского. Но на его месте могут быть и другие члены "семьи", - считает журналист.

В комментарии ТВi Дмитрий Гнап подтвердил факт блокирования работы "Новой почты".

"Не берусь утверждать, что налоговики и милиция не имеют законных оснований для таких действий, однако в Украине это распространенный метод давления на бизнес. Именно перед Новым годом, когда СМИ уходят в новогодние отпуска, такие вещи можно провести максимально незаметно", - сказал он.

На сайте "Новой почты" никаких комментариев пока нет.

Стоит отметить, что ранее представители бизнеса неоднократно жаловались, что им предлагают поделиться долей в их компаниях в обмен на покровительство власти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись як загрібають бізнес в Україні, в мене виникала така думка, а нову пошту хтось спробує загребти. От виявилось що зацікавила когось.

Але я думав що нею займеться тільки податкова. Нова працює по принципу як Розетка, щоб не башляти податки вони створюють підприємця на ньому гребуть максимум і створюють нового.

Думаю скоро буде новина що вони не сплатили надцять лямів податків і т.п.

А потім Янукович і Азаров воляють що наша країна не приваблива для інвестицій. Хто буде інвестувати, якщо тільки бізнес розвинуть його тупо забирають без суду і слідства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і так. А може комусь з "родини" чи Юрі Єнакіївському не сподобався їхній сервіс? Розбили улюблену статуетку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не сподобався сервіс. Відправили 4 млн баксів. поставили мінімальну компенсацію 400 грн і їх бакси пропали. Тепер вони мстять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю скоро буде новина що вони не сплатили надцять лямів податків і т.п.

а хто буде платити податки якщо вони невідомо на які нужди йдуть???

Тими "новими підприємцями" промишляють всі кому не лінь, починаючи від Волвестівських "наших країв", Континіуму і так далі. Депутати схоже самі зробили таку діру в кодексі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутати схоже самі зробили таку діру в кодексі.

Та не "схоже", а точно. Плюс до того ще й зробили її більшою, ніж була до ПКУ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Податкова взялася за "Нову пошту"

Слідчим управлінням податкової міліції ДПС в Одеській області відкрило кримінальне провадження щодо ТОВ "Нова Пошта".

Про це повідомляє прес-служба ДПС в Одеській області

"В порядку розгляду заяви громадянина щодо порушення норм чинного податкового законодавства ТОВ "Нова пошта", відкрите кримінальне провадження", - сказано в повідомленні.

"Зазначені заходи відбуваються згідно норм чинного законодавства України", - наголошують у відомстві.

"Нова пошта" (Київ) здійснює доставку вантажів та кореспонденції на території Україні.

Згідно з дослідженнями Української асоціації директ маркетингу "Нова пошта" посідає друге місце на ринку після національного оператора "Укрпошти".

Співзасновником Нової пошти є В'ячеслав Клімов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі поняття кацапізм і хороший сервіс несумісні, а Нова Пошта хороший сервіс. Природньо що кацапізм намагається його знищити.

Зате будуть всякі ригалівські інтайми і євраекспреси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, бизнес можно перекупить/"отжать"/т.д., а вот кретинизм - это уже навсегда.... Правда, cemiynick?

Друже а коли ваша порода робила щось варте, приїзждають в Україну і милуються ресторанами "фест" у Львові, чого у нас в московії такого нема а все так дорого і куєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полюбому пресують Нову пошту. В січні вже і в Одесі їх податкова щемити почала за зверненням якогось громадянина. Роздули новину з нічого, бо таких звернень тисячі на день надходять, але не з усіх звернень роблять подію. Ну то і не дивно: бізнес росте дуже швидко, хіба стримаються "данєцкіє", щоб не запустить руки в такі перспективні кишені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате будуть всякі ригалівські інтайми і євраекспреси.

Колись доберуться і до тих інтаймів і різних експресів. Коли вони

вийдуть на такий рівень як НП звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто думаю, що там не треба добиратись вже (по рівню сервісу дивлюсь). Щось інтуіція мені підказує. А вона мене рідко підводить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто думаю, що там не треба добиратись вже (по рівню сервісу дивлюсь). Щось інтуіція мені підказує. А вона мене рідко підводить.

А що, там вже повний завал в них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейдерам невигідно на дуже тривалий час "перекривати кисень" (довго блокувати роботу, занадто голосно підіймати шум у ЗМІ, який відлякає клієнтуру) "жертві". "Живе" підприємство значно цінніше, ніж те, яке перебуває "післяінфарктному" стані. Хіба, якщо "виставу" замовив конкурент (про Укрпошту не хочеться думати), то завдання може стояти паралізувати і довести до повного руйнування. Але таку "дійну корову", як НП не захопити, а просто зруйнувати - велика дурниця. Тому превентивні заходи - це просто "аргумент" власникам віддати "десятину" "смотрящим". Рекет став цивілізованішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Неприємності НП продовжуються..

Не знаю, можливо це лише "чорний піар", але якщо дійсно "Якщо податківці вилучать сервер, робота "Нової пошти" буде заблокована на декілька днів", то буде не дуже добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю вони не дурні і на чорний день мають бекап десь на іншому кінці земної кулі або в підвалі сусідньої багатоповерхівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю вони не дурні і на чорний день мають бекап десь на іншому кінці земної кулі або в підвалі сусідньої багатоповерхівки.

Угу як і Розетка, поки податкова не нагнула грім не вдарив, сайт магазину аж згодом передвинули outside Ukraine.

Не забуваймо де живемо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"НП" дуже ласий шматок, я взагалі дивуюсь, що їй дали так довго попрацювати, і не втручались сильні цього світу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...