Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 068
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

654 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

19 629 перелядів профілю
 1. А як можна на сесії організувати таємне засідання? Розкажінь механіку, видно туплю)
 2. Мда.. Телебачення як засіб формування точкової фокусної думки. Тільки у нашому випадку треба телевізор закреслити і вписати олдЗМІ. Нєт нє слишал? Ок.. а якщо так - "чо там у хАхлов?", "расійская імпєрія", "снід", "глобальне потепління", "бен ладен", "іран", "мейк амеріка грейт аген"?? Якщо і так нічого не говорить, то можна далі не читати. Для стандартних типових ЗМІ всі методики прописані, всі схеми відпрацьовані, формування "нової думки (ака ідеї)" контрольовне. І ніхто в принципі не парився питанням інтернету, поки в кінці 2015 не стало зрозуміло що половина рекламних бюджетів на наступний рік перетікає в онлайн. Та-да-да-дам! А там свої закони, своя культура, мемосікі, качкогубкі, реп і взагалі потік неконтрольованого висєру. А тепер уявімо систему яка парсить коменти, срач, обговорення тупо по слову ключу, або взагалі вцілому і пише людською мову, аналізуючи діалог по заданим алгоритмам. До прикладу. Нєкій рома111 пише на борді що Лапін - *вирізано цензурою*. І серед обговорення і головне в контексті від давно зареєстрованого юзера з профайлом і постами приходить повідомлення що, мов може і він тойво, але от лічно мені зробив тото і тото. І я от не думаю, що він тойво, але то чісто імха. Це повідомлення підхоплює другий користувач і вставляє свої п'ять копійок. Ніякого конфлікту і давай вийди в реал, сцуко!!1 В результаті всієї тої мішанини в менш прозорливого користувача наступає когнітивний дисонанс, кому ж вірити. І, як показує практика, негатив абсорбовується. А тепер множимо то на вкантактік, окей-обі і мордокнижку, систему дискус і всі популярні платформи. А тепер ще уявімо, що в куплених інтернет ЗМІ новини від нейронки будуть вспливати саме в той момент, коли резонує інша подія. Ну і так далі. Я значно спростив модель. P.S як діти, їйбо, все на пальцях треба)
 3. Фактори: Різко зростаючий тред і широкий попит на призерів з математики і тру спеців ML. В штатах - наукові лабораторії, топ вендорів, стартапи, фінансовий сектор. Росія, Китай аналогічно. Галузі застосування різні. Зарплата в одній з компаній (можу збрехати але ніби HP) в сфері розробки автопілоту (хоча б здавалося де ХП а де автомобілі, та?) старт від 300k$ рік Тобто, трішки відходячи від теми. Реалії сьогоднішнього дня - хочеш заробляти достатньо в сфері програмування, щоб не думати за фінансову сторону вибирай один з двох напрямків: 1. Ванільний JS (як би смішно це не звучало для "істєнних"). Прямо хардкорно так з повним ES6, генераторами (корутинами) чи то асінк-авейтом, в node з потоками, чайлдами, кластером і рештою бубнів. Паралельно вибираєш мордо-фреймворк: ангуляри, реакт, ву. Окремо по серверній стороні і всякі подєлкі - go + noSQL + SQL. І для фану всяку функціональщину типу ерланга чи кложури. За нативну сторону на мобільних девайсах не паришся, оскільки вже в макосі повним ходом JS, рано чи пізно зашиють в iOS V8 (аналог) і все буде норм. 2. Ідеш в ML, обмежений але значно коротший набір інструментів. Вибрав другий варіант - молодець, мало того, що не треба вчити уевий зоопарк технологій так і платять в два-три більше. CUDA. На хетцнері вже є в оренду gpu сервера, це звичайно не ширпотреб аля Amazon, DO. І явно ніхто в бойових проектах іх не буде використовувати. Тести, тести, тести. В мережі є відео Іларіонова Олега де він проходиться по всіх проблемах з нейронкою. Починаючи від оськи і закінчуючи ручним рестартом демонів. широке розповсюдження засобів обробки великих потоків, вже обговорений вище noSQL, плюсуємо сюди колонкові СУБД. вірші, розповіді, картини. Аналізуємо, робимо висновки. Моє імхо, такі технології то є майбутнє.
 4. Вічна пам'ять. Завжди шкода коли нас покидають справжні люди (в повному сенсі цього слова)
 5. У мене запитання до сторони захисту: Так все-таки, Лапін виріб намбе ту чи наш чєловєГ?
 6. І шо?) Всім ура-перемога хочу завангувати, що гайки цукерковому осліку. І нічо йому не допоможе. Ні безвіз, ні "бруківка" біля стадіону Лобановському. Навіть у випадку чергового нападу старшого брата (боже борони) він як істінний сцикло буде виконувати повноваження президента під час надзвичайного стану з країни де не стріляють.
 7. Я онолітєг вісемдястого левела P.S алілуя
 8. Перехрестя Відродження і Рівненької. Пів бмв ніц, а опель в будівельному паркані недобудованого ТЦ.
 9. Власне, стан легке б/у. Приїхало це чудо техніки з штатів. Комплектація: роутер і зарядка. Ніжки, щоб ставити його вертикально, ніц. Якщо ваш провайдер роздає без vpn інтернет, а пристрої, які будуть конектитись, читають вищу частоту, то ви будете вигідно відрізнятись від решти сусідів. Оскільки в нормальному житловому будинку частота 2.4 зас*на на всіх каналах. Ціна питання 450грн. Манібек там, всі діла)
 10. Кароч, сталось цими днями що vaz75 псіханув (а може і ні, може виважено підходив до цього питання) і купив собі шось там 4k. Скачав формулу 1 і його ця тема дуже пре. Вирішив поділитись на форумі. Ну не напише ж він, типу, хлопаки от купив собі 4к і тепер дивлюсь на всіх власників кінескопів як на самі розумієте на шо) І цей весь епос з пікселями, технологіями, контентом один фіг в топку. Бо через два-три роки всі будуть це все сприймати як добрий день. А модні чуваки будуть ходити в компанію подивитись формулу з тубусами в які буде завернутий овер 80 дюймів екран олед чи там на квантових точках. Ну і ясен пень, що вони на власників звичайних вісюльок на стінах будуть дивитись як самі знаєте на шо. Така історія... да.
 11. Знову ж прошу пардону за офф-топ. А аірбітес ковбасило на днях? А конкретніше вчора? Бо BD ізгоя-один розміров в 10гб вчора качав пів дня. То 7-9mb/s то 43kb/s. Причому друго варіанту 90%. Але там на westnet всі такі "нєжні", що я вже думаю чи лишній раз телефонувати їм чи ні..
 12. Дйсно дуже "дивно") Може тому, що міністр внутрішніх справ нашої країни тісно зв'язаний з Сєвою (більш відомий як Могілевич), людиною, організація якої виконує замовлення зі сторони любої влади, без особливого територіального, мовного чи будь якого іншого поділу.
 13. А тим часом незаконна сесія засідає під головуванням не те що незаконного, а взагалі незрозумілого голови. Ніхто не боїться незаконних перевиборів, бо по закону, а не по совісті канфєта тяне з ЦВК. Верховенство права і гідності людей, що прийшли в непростий час зашкалює.
 14. Новий? Якщо 1.6 + варіат, то думай не про якість дизелю)