Перейти до змісту

Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 143
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

711 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

20 117 перелядів профілю
 1. Прямим доказом є лише обладнання. В іншому випадку сервер в любому дц лояльної країни. Манулів як підняти власний впн - вагон і маленька тачечка. Накував вертєл і крутиш на ньому..)
 2. Він скорше за все надіється на пампи. Хвилинне масове підняття ажіотажу, на які реагують боти з більш простим алгоритмом. Каскадне підняття ціни в мікро-короткому періоді викликає попит, оскільки, монети самі по собі дуже дешеві, боти вкладають якусь невелику частину бюджету торгів. Тим самим гонять ~250%. І якщо вчасно, скоординовано і роздробленими ордерами вийти - то виходить профіт. Групи цих "пампів" є в телеграмі, англомовні в дискорді. Друге діло, що з'являються охочі нажитись на чужих грошах. Збирають бюджет, бавляться на пампах, і якщо все ок, то ділять по принципу "ето мнє, єто снова мнє, а ето тєбє") Це перший спосіб підзаробити. Більш вагомою інвестицією і другим варіантом є купівля ботів з складними алгоритмами, ну або їх розробка. Бінанс, Йобіт і решта інших бірж має власне api, побудовані не тільки на ресті але і на сокетах. Люди пробують різні алгоритми. Хорошим показником вважається на вкладених 1000$ заробіток 10-20$ в добу. Тут нюанс в тому що то середня. Десь може бути мінус, десь жирніший плюс. Очевидний плюс тут в чому, не потрібно хардварної експлуатації. Ніхто не прийде і не вилучить обладнання під грифом боротьби з фінансуванням новостворених республік. Перевірений алгоритм можна запускати на інших біржах, парах і т.д. Самим поширеним варіантом є варіант, що описав @Deemon І це варіант номер три. Четвертий варіант побудований на інсайдах, бути глибоко в темі, володіти інфою, яка розтиражується пізніше і відносно неї робити закупки. Як приклад, хайп навколо TON, новорічне залучення коштів Issure Inc компанією і т.д. Очевидно, що монета піде вверх. Той хто закупиться зразу і скине перед спадом ажіотажу буде в жирному плюсі. Пятий - це гра з ICO. Новий варіант лотереї. У нас в Україні є дуже крутий програміст і більше управлінець Паша Міллер. Так от, від імені його банди викладений рекомендований варіант вкладень з диверсифікованим кошиком аж на 5 років. І там він радить 10% відсотків свого бюджету вкласти в спекулятивні ICO на базі ETH. Така собі пропозиція, але хз. Сухо і коротко. Не тямите - не лізьте, обстрижуть як баранів. Прогресивна частина населення вже з добрих 3 десятка років грається в акції. Реальна капіталізація компаній давно не відповідає заявленим цінам і кількості акцій на біржах. Але кого це парить? Було б дивно, якщо б хтось не придумав схожу процедуру, але без складного порогу входу і зарегульованого до абсурду ринку.
 3. А хто порадить баню з виходом до ставка (озера) щоб була ополонка
 4. Хтось працює на IPad?

  Форуми (і все те в що вони трансформувались) до цих пір актуальні в тому числі і з-за змоги тішитись з того, коли підгорає в топікстартера)
 5. Хтось працює на IPad?

  Ти поспи.. злобу накопи. Третій раз мене гнівно процитуй.. але вже так з "чуВством і растАновкай", а тоді може і за конструктив поговоримо)
 6. Хтось працює на IPad?

  Якесь забивання мікроскопом цвяхів. Йожикі плакалі-калолісь...
 7. Підкажіть толкового спеціаліста по відеокартам
 8. Знайшли? Бо шукаю для себе. В офісі кабінет перефарбувати стелю і стіни.
 9. Мій нетгір почав перезагружатись сам по собі з рандомним інтервалом. Кажуть проблема в живленні. Заміна бп не допомогла.
 10. Доречі по 1С, ніхто ж не знає коли держспецзвязок почне бігати по підприємствам і підприємцям з перевіркою на софт від забороненої компанії з країни агресора.
 11. Той що "3g" з ліпшим проциком і більше оперативки. Мав проблему з старим роутером, то в Україні продзвонив усіх, навіть типу офіційний їх онлайн-шоп. Потім комфі, спочатку підтвердив пересилку до нас, потім налюбили. Станом на тоді в Україні не знайшов і забив. Купив якийсь звичайний tp-link з кращих. Але в світі скорої купівлі нового тв 4к чекаю відгуків по роботі цього чуда китайського подєлко-прому.
 12. Який класичний протокол? Щоб фіскалка працювала по мережі то у неї в кішках повинен бути tcp сервер, для того щоб не придумувати велосипед - скоріш за все http сервер. Може що змінилось за останній рік, але датекси (марії і мініки) раніше використовували езернет тільки для конекту з серверами податкової чи прокладки. Тобто вони вміли відправляти пакет і отримувати відповідь.
 13. А в які моделі марії можна напряму через мережу кидатись пакетом (наприклад json)?
×