Перейти до змісту

Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 107
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

688 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

19 835 перелядів профілю
 1. Це був легкий тролінг, якшо шо. Вже всі хто хотів посміялись над цим рейтингом, включно з широковідомим в вузьких кругах підкастом Умпутуна. А на опен-неті навіть маленький срачик загорівся. Взагалі, пишіть на тих мовах, які легко лягають на рішення конкретних задач, і не викликають анального зуду в освоєнні.
 2. Цікао мені подивитись на вакансії сисадміна "стандартного" з зарплатою ~4к у.о. До прикладу в професійному середовищі реакту така зарплата навіть від місцевих іт компаній проскакує два рази на тиждень. А я особливо не слідкую за цим. Точно того самого рівня що і у розробників?
 3. Можна підвезти? І скільки це буде коштувати?
 4. Дійсно, опитування посеред читачів журналу, яке видається через друк, дуже репрезентативне, ага)
 5. Що мішає штудіювати основи і зразу писати якусь годноту? Вибір пітонки в сьогодняшніх реаліях досить дивний. Якщо ми не говоримо про мл. В вебі джанга стрелила в 2005. Досить повчальний і дещо веселий був виступ на одній з конференцій розробника модної касти. Це не означає, що любий проект дійде до такого трафіку як в модній касті, але... Крім запропонованого Соромітником варіанту, є ще варіант вклинитись в спільноту по вузькій темі, яка тебе дійсно цікавить. Зараз з цим проблем немає ніяких - телеграм, слак, діскорд. Не задрачувати колектив тупими питаннями, а вникати в суть проблеми других людей і пробувати її відтворити в себе. Там реальні затики на реальних проектах, вирішення яких піднімає скіл. Плюс ще в тому, що зазвичай там тусять егоїстичні чсв-шніки, але якщо у тебе проблема, яку ти можеш описати, створити її модель десь в пісочниці, тобі однозначно допоможуть. До чого я веду, в любому ком'юніті завжди не хватає толкових розробників, яких можна підсмикнути на горящий проект. А це робота і знову ж скіли. Знання гіта, вміння розгорнути інструменти і проект у себе на локальній машині і заточка під вузьконапрвлену тему завжди прокормить.
 6. Проблема з LG 22MP65DA, вранці прихожу бужу комп і на моніторі рівна вертикальна лінія, якщо його поворушити за корпус, то вона пропадає. Але то є некомільфо. Підкажіть куди можна відвезти щоб толково і оперативно вирішити таку проблему.
 7. Всі хто платать за курси хочуть в у.о стільки. В Україні) Віддалено, шоб в трусах по квартирі ходити) Постфактум з бонусами, оплатою конференцій і сексі викладачки анлійської мови))
 8. Не факт. Дивись, дуже тяжко визначити, які там люди в компанії і на який проект тебе поставлять. Єдиний варіант слідкувати за соціалками цікавих чуваків і навіть на менші гроші іти до них. Банально. Айч-ер пише, треба там, умовно, реакт, вью, ангуляр, ембер на фронт (з витікаючими системами збірки, інструментами по типізації, серверсайд рендером, я хз шо там ше... препроцесінг і постпробробка css), або хороший бек-енд стек з го, нодою, рельсами, растом і всім отим трендовим... в ентерпрайзі джавою (знову ж таки не легасі) або шарпом і т.д. бд там веселі якісь, наприклад skylla чи колонкові. І ти такий проходиш співбесіду.... і кліпаєш формочки на jQ, пишеш на вордпресі і ліпиш корзини в опенкарті. Так, ти будеш ніндзя в тих технологіях, але захочеш більших грошей підеш на співбесіду в хіпстерський стартап і тебе там засміють, заплюють обізвуть дибілом і чого сюди прийшов) Чсв впало, депресія, розуміння шо шото не так і алкоголь) P.S мобільну розробку не беремо, так якось все купи тримається. Хоча знову ж нетіви з фронтових фреймворків, котліни і всяке таке.
 9. Тролимо.. це ж інтернет!) Курси курсам "рознь". Любу інформацію можна знайти абсолютно безкоштовно. А от такі штуки як кодрев'ю, кращі практики, доцільні патерни, бойлерплейт і т.д. можна отримати в тому числі і з курсів. Це дорого, особливо в непоганих людей, але завжди треба платити або грошима, або часом, або помилками, або помилками і грошима разом) Краще звичайно влаштуватсь джуном, отримувати на хліб і підзатильники за гівнокод) P.S я проти курсів як таких вцілому, якшо шо)
 10. за такий стек ще платять?
 11. Ну скажемо так. До того як почався кардибалєт з Одесою, ставленими від Міхо етк.. люди з солідарності по місту підходили до "ще не заляпаних" і пропонували ролі в новій і дуже перспективній політичній силі. Я так прифігів, але вже нічого не дивує. Якась багатоходівка малювалась, не домовились і розішлись, особисте імхо. Але зараз я вірю в сценарій Добкіна/Бойка.
 12. Хто не доїть той лушпай?) Весь фінт в тому, що поважний Петро Олексійович у стрибку перефарбувався) Максимум, що міг зробити Сака це ширшим фронотом зайти через два роки в ту бляцьку раду. Але тепер: 1. Хер, а не черговий транш від МВФ під енергетичний дерибан, це ок, він буде плакати за землю, але то йому не допоможе 2. Сака отримає добро на акуратний підкоп під цього тракториста, це теж ок 3. В 18-му нам ніхто не реструктуризує виплати, і це вже буде початок фінішу)
 13. Ох чувак, тяжко відстрелюватись за брехливого штруля, який доїть оп-оп-блок і чітко виконує вказівки пу правда уже не за гроші, а за гарантії, да?)
 14. Якби тоді не було розголосу він би вийшов. А чого суду нема над Єфремовим знаєш?
 15. а ти смішний) Пєтя Канфєта літає в резиденцію особливо "приближеного" грузина і виконує черговий договорняк, звичайно це хід конем проти Григоришина, ага) Залишилось тільки у ляща забрати квартиру після закінчення каденції))
×