Перейти до змісту

Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 181
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

751 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

20 476 перелядів профілю
 1. Враховуючи бюджети йулі, боти шерстять мережу і соцки на рахунок критики. Я не знаю чи в стек запитів попала фраза "бют здохни", але якщо так, то після виборів чк найде нокіана))
 2. @diezel, ну ок ці всі стандартні "воїни", ти то чого завівся?
 3. Господи, перечитайте, свої пости (борда кантора все пише) перед виборами Канфєти, потім перед виборами улюбленця вінків і нарешті бджіл. Зробіть висновок і астанавітєсь! В який би рік не зайшов - поні бігає по кругу.
 4. Мої співчуття. Я зараз без жартів, але може нах таку нервну роботу?) Щодо чув чи не чув. Вся моя інфраструктура давно на лінуксі. Враховуючи нашу маразматичну систему для бухгалтерши був куплений окремий модем і встановлена win. Від загальної мережі вона відрізана і хоч фізично знаходиться в офісі споживає продукти лише через хмару. Токен входу на 15 хвилин для неї генериться кожен раз при вході і надсилається на телефон, далі все через рефреш токен. І хай там в неї ботнет разом з скриптами і вірусами влащтує вакханалію і родять сотону) P.S видихай, Бобер
 5. Якась дивна ітерика. Звіти ж відправляють не всі 400+ компів. В чому проблема 2-3 дати нат? Та і якщо є аналоги, то кожен сам собі злобний буратіно. Щодо систем обліку вцілому то 1С лиш одне з цілої купи лайна. Зі своїми плюсами і недоліками. Так само як і топ в корпоративному секторі SAP. Заставитиги Postgre вести себе як MS проігнорувавши всі його плюси - рішення з розряду феєричного довбо**бізму, але і в визнаних лідерів ринку рішення такі що на голову не налазять.
 6. А практика - це гадання на картах таро? Бо взагалі є таке поняття як фінмоніторинг)
 7. В товариша ресівер Panasonic SA-HE70 почав видавати помилку F70. Помилка гуглиться Але сам лізти не хочу. Підкажіть майстра.
 8. От мені цікаво на якому авто з парку нашої доблесної поліції можна наздогнати 5-ти літровий туарег? Цей мотор один з переможців дакару, для довідки, якщо шо..
 9. Оператор від бога. До уваги телеглядачів 35 хвилин брущатки і інформації менше чим на новинарних сайтах.
 10. Там вивід годинника, лічильник і службова інформація. Давайте напрограмуємо то пінами) І взагалі, я не кажу що це складно чи ні. В кожного своя сфера. Для мене просто писати продуктові корпоративні рішення, а сидіти паяти землю так собі)
 11. Вже обжав. Проблеми зараз ніц. Запрограмував ардуінку і законектив з малинками через RS485. Все працює, все ок. Тепер по ситуації. Уяви собі закриту мережу між малинками і лед-екраном. Виходу до інтернету немає, приєднатись до будь якої мережі немає змоги і не можна. На малинках ведеться якийсь обрахунок логіки і результат виводиться на екран. Тепер питання. Як на через huidu подати інформацію з ARM raspberry?
 12. Я замовив стрічку. Її можна якось обжати старими конекторами? Бо конекторів тимчасово в Львові немає.
 13. Все чудово з huidu поки поруч віндовс машина. А якщо система автономна (тобто в полі) і на малинках? Зразу відповім на топову пропозицію. Рішення на атомах - гуано. Атом не стабільний, висне і в щитку гріється як собака дика. У мене з інженерами huidu переписка портянкою в три місяці. Я вже був готовий переписати бібліотеку на іншу ОС аби вони тільки дали сорци. Був готовий сам написати бібліотеку для простих рішень аби відкрили протокол. Поки зі мною вела мову китаянка з вміняємим англійським, то переговори ще якось шли. Замінили на нову з рівнем мови "вязанний шапке бібой упруге" і я здався.
 14. Друзі, я можу десь в Луцьку купити шлейф такого виду довжиною 50см:
×
×
 • Create New...