Перейти до змісту

Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 118
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

693 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

19 949 перелядів профілю
 1. О богі, тейк іт ізі) Я вже старенький, спутав аватарки панянок, все почалось з блях на євротаксі однієї, а закінчилось тачками іншої. А я подумав що то повідомлення від однієї.
 2. Таке враження що до вас на тачках на бляхах не приїзджають)
 3. Побуду археологом. А ще діє послуга? Цікавить телефізор ось такий https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue55ku6470s.bhtml
 4. Народ, як ця карта веде себе веде в прогах для дизайну? Ілюстратор, фотошоп, корел?
 5. Він балакає?? Є десь запис його лекцій? Дуже сомніваюсь..
 6. Я не є прихильником win платформи, хоча з появою 10-ки особливого дискомфорту вона у мене не викликає. Мав робочу станцію з старішим проциком і використовувати docker можливості не було, проапгрейдив трішки систему і ок. Хоча арч - ван лав) Планшет веде себе досить пристойно. Швидкість завантаження від появи логотипа до повної загрузки 12 секунд. Мені він дуже подобається. Фізична клава з тач-падом - можна покласти на ноги як нетбук. Він компактний, для дороги дуже ок. Там є лте, в любому місці можна підняти термінал по ssh. Не певен що є рішення краще за 220$. Автономна робота мені подобається. Просто для експерименту юзав його замість телефону (крім дзвінків звичайно), якраз в той момент мені активно писали в телеграм, консультувались, то він майже не виключався години три . Ввечері дивився відео на youtube. Десь пізно в ночі подруга посадила його грою. Для роботи - введення декількох (до десяти) документів, звіти, пошта. Напевно днів на три. Тепер щодо мобільної платформи 1С - раніше (не знаю як зараз) це була крива і глючна транспіляція. Враження залишила після себе крайнє негативне. І для мене в вирішенні цієї задачі основним пріоритетом був час, а не шашечки. На реакті чи ву, схожий додаток навіть з допомогою ui бібілотеки я би робив днів три. А так потратив годин 6, з нуля. По підключеному обладнанню окреме питання, тут воно конектиться без бубнів, а це дорогого стоїть. http реалізував з допомогою V7PLUS. Зрештою, я не є проплаченим адептом з фурекламою. Агітувати нікого не збираюсь. Вважаю, що мєлкософтні побудували непогану архітектуру під атом, писати під яку крайнє зручно. Далі діло кольору фломастерів.
 7. Побуду археологом. Встала у мене проблема автоматизації нетипового віддаленого робочого місця. Грубо говорячи одна форма вводу або документ, декілька звітів з можливістю відправляти їх на пошту, а також дьоргати в потрібних випадках api через http. Варіантів вирішення було два: купити планшет з мобільним проциком і наваяти додаток на реакт нейтіві або нейтів скрипті, або купити він планшет на x86 згадати молодість і швидко зліпити все на 1с. Вирішив, заради експерименту, спробувати другий варіант. І це, зрештою, швидше. Гугл видав декілька варіантів планшетів. Один з яких - типу розробка наших інженерів, але китая мать. Передзвонив в мойо, попросив щоб привезли модель для тесту в Луцьк, взяв флешку з с-ками (7,8). Потестив - усе запустилось. В сухому залишку планшет веде себе досить пристойно. Десятка грузиться швидше чим айоська на айпад еєрі. Немає тормозів. 1с працює ок. У планшета є два usb (можна законектити без бубнів сканер штрих кодів і касовий апарат або принтер чеків). Бекапи скидувати на мікро-сд або в хмару, я взяв дорожчу модель з сімкою 3g або lte. Затестив декілька ізвратів. Схрестив бібліотеку канувшого в лєту розробника з новою білбою openssl і древня як шіт мамонта 1с 7.7 почала відправляти листи через smtp (по ssl або tls портах) гугла. Http запити теж ноу проблемо, можна навіть в хедер токени зашивати. Для автоматизації торгової точки в тому числі мобільної - дуже ок. Рекомендую.
 8. До сплаченого і повернутого назад. На економічній правді такого не написали? От біда) Так само як і не написали що Косюк разом з Канфєтою цими оборутками балується з 2014 року. Ну і там в догонку оправданіям. Ще дуже цікаво як то так Косюк продав вже під час війни свої активи в Криму. Косюк.. зам голови АП під час бойових дій, в 2017 вже через два роки окупації, продав.. хм хм хм)
 9. Народна прикмета - скільки в фейсбуці не пиши, на повторний термін не переоберуть. Проте, можна повторно взяти участь в народній депутатській забаві "нічний ярмарок". То є така ніч договорняків. На минулій такій нічці внаслідок дерибану прийняли багато цікавих фінтів. Наприклад, подарували соратнику призединта Косюку майже 1 млрд дотацій. Він жеш бідненький з офіційним профітом в 215 млн$ закінчив рік, як жеш не підтримати.. правда? Станом на сьогодні, доречі, Косюк, вже відбив 809 млн. Такі справи. Чи голосував за такі справедливі рішення Лапін? Усе на сайті)
 10. Це був легкий тролінг, якшо шо. Вже всі хто хотів посміялись над цим рейтингом, включно з широковідомим в вузьких кругах підкастом Умпутуна. А на опен-неті навіть маленький срачик загорівся. Взагалі, пишіть на тих мовах, які легко лягають на рішення конкретних задач, і не викликають анального зуду в освоєнні.
 11. Цікао мені подивитись на вакансії сисадміна "стандартного" з зарплатою ~4к у.о. До прикладу в професійному середовищі реакту така зарплата навіть від місцевих іт компаній проскакує два рази на тиждень. А я особливо не слідкую за цим. Точно того самого рівня що і у розробників?
 12. Можна підвезти? І скільки це буде коштувати?
 13. Дійсно, опитування посеред читачів журналу, яке видається через друк, дуже репрезентативне, ага)
×