Перейти до змісту

Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 156
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

717 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

20 186 перелядів профілю
 1. Уяви собі що є люди які взагалі не споживають ефірне мовлення. А серіали і передачі (яких мінімум) разом з фільмами вантажаться в медіацентр, з звуком і вот етім вот всєм)
 2. 4K брати з прицілом на майбутнє. І хороших діагоналей. Ну і для такого контенту треба зовнішній накопичувач доволі суттєвих розмірів, або домашній медіацентр тире сховище. Маю 4к 55. Споживаю контент 1080. Серіали, фільми та ж формула. Гостям включаю проморолики)
 3. А для чого відкривати ще один зі стапіццот тищ каналів? Якщо більшість читає аля форклог, а ще краще англомовні джерела. Ексклюзивний контент, інсайди? В чому профіт? Я без стьобу, якшо шо..
 4. Zeuss

  Formula 1 2017

  Бахрейн, Китай є на fex. Можу туди залити феєричне Баку і Австралію. Або створити новий акк і махом скачати усі файли. До перерахунку рейтингу.
 5. Zeuss

  Formula 1 2017

  Трансляцію з озвучкою Макса роздають на толоці. Також в телеграм каналі f1ua з'являється запис 1080p залитий на fex. Окрім заїзду в Баку, ці хлопці напевно їздили на саму гонку. Є ще телеграм чат з обговоренням. Як вам початок сезону. Зокрема що творить тапок
 6. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0265-08 Маю банківський термінал, готівка, картка, сейф. Запускається. Можу продати "як є". Дешево. Щоб місце на складі не займав.
 7. Навіть у випадку "чесного" виробництва вин в Україні сировину шампталізують, в гіршому випадку дотягують етилом. Ще є така поширена думка про дозволені гібридні сорти, в Європі вони заборонені. Типу в їх шкірці висока кількість речовини яка в процесі бродіння перетворюється в метил, пектин ніби. До озвучених Соромітником Колоніста можу дожати резерв від Гулієвих. В простішому випадку їх селекти теж нічо, я правда тільки біле коштував. Чи купувати винний продукт з Італії або ультра дешеві столові вина Франції - діло ваше. Але, як кажуть, во врємя путі корова смогла подрасті.. ціна від 0,8 євро в реджисі зростає до 200грн на полці будки північного ринку. Любите вино - вайнтайм, сліпий підбір в тій же розетці, та і контрабандять теж хороші вина, але їдуть вони в основному в столицю.
 8. Величезна кількість незаконної зброї привезеної з війни спричинить необхідність оперативної групи без явних причин зайти до тебе додому і провести обшук.
 9. Ок, спешиал фо граматєї форуму, виправлюсь: при явному порушенню ПДР. У випадку суду вони мають доказово довести вину. Так норм?)
 10. Батько пристебнутий, товариші теж. Але питання не в тому. Питання в тому що поки не довели твоєї вини вони не мають права зупиняти, окрім одиноких випадків з відпрацюванням. Оцим нехай перевіряють бо ж п'яні їздять, ви неформально даєте добро на масовий підстриг баранів. У нас аби 5% знають свої права і за що реально штрафують і в якому порядку. Це відкриває повторно корупційну складову. Ще трохи і повернемось до чемоданної системи в столицю.
 11. Понеділок 16.04.18 Біля 18.00 батько повертається з дачі, за ним (!) їде патрулька. Він повертає в гаражі на Мамсурова, патруль аналогічно. Мигалки - зупиніться. Дзвонить мені, кажу спитай причину зупинки. Кажуть - порушення правил користування ремнями. Говорю прикольно, а вони можуть пояснити як вони це зафіксували: третє око, гадання на таро.. може?) Бубнять чую в телефону стандартну хероту. У мене не було часу їхати, розбиратись з цим маразмом, кажу навіть пояснень не давай. Бо виїздимо і часу втратимо більше чим 51 грн. Вечір 22.00 того самого дня. Товариші виїжджають з Загороду. На зустріч їде патруль без мигалок. Підозрюю що ті самі хлопчики. Розворот, доганяють, мигалки - зупиніться. Причина зупинки - ви хвилями проїжджали. Я щітаю це щедевром, але ок. Дихніть в прибор. У товаришів не було бажання включати тягомотину, тим більше водій не пиє взагалі. Вибачте до побачення. Тепер у мене питання. Це ловля лоха, який не вимре? Типу зловили - джекпот, а ні то вибачте-пробачте. Наповнення бюджету по команді фас, привіт з часів включно по Яника? Мене особисто це мляцтво вкурвлює, поні бєгаєт па кругу.
 12. Прямим доказом є лише обладнання. В іншому випадку сервер в любому дц лояльної країни. Манулів як підняти власний впн - вагон і маленька тачечка. Накував вертєл і крутиш на ньому..)
 13. Він скорше за все надіється на пампи. Хвилинне масове підняття ажіотажу, на які реагують боти з більш простим алгоритмом. Каскадне підняття ціни в мікро-короткому періоді викликає попит, оскільки, монети самі по собі дуже дешеві, боти вкладають якусь невелику частину бюджету торгів. Тим самим гонять ~250%. І якщо вчасно, скоординовано і роздробленими ордерами вийти - то виходить профіт. Групи цих "пампів" є в телеграмі, англомовні в дискорді. Друге діло, що з'являються охочі нажитись на чужих грошах. Збирають бюджет, бавляться на пампах, і якщо все ок, то ділять по принципу "ето мнє, єто снова мнє, а ето тєбє") Це перший спосіб підзаробити. Більш вагомою інвестицією і другим варіантом є купівля ботів з складними алгоритмами, ну або їх розробка. Бінанс, Йобіт і решта інших бірж має власне api, побудовані не тільки на ресті але і на сокетах. Люди пробують різні алгоритми. Хорошим показником вважається на вкладених 1000$ заробіток 10-20$ в добу. Тут нюанс в тому що то середня. Десь може бути мінус, десь жирніший плюс. Очевидний плюс тут в чому, не потрібно хардварної експлуатації. Ніхто не прийде і не вилучить обладнання під грифом боротьби з фінансуванням новостворених республік. Перевірений алгоритм можна запускати на інших біржах, парах і т.д. Самим поширеним варіантом є варіант, що описав @Deemon І це варіант номер три. Четвертий варіант побудований на інсайдах, бути глибоко в темі, володіти інфою, яка розтиражується пізніше і відносно неї робити закупки. Як приклад, хайп навколо TON, новорічне залучення коштів Issure Inc компанією і т.д. Очевидно, що монета піде вверх. Той хто закупиться зразу і скине перед спадом ажіотажу буде в жирному плюсі. Пятий - це гра з ICO. Новий варіант лотереї. У нас в Україні є дуже крутий програміст і більше управлінець Паша Міллер. Так от, від імені його банди викладений рекомендований варіант вкладень з диверсифікованим кошиком аж на 5 років. І там він радить 10% відсотків свого бюджету вкласти в спекулятивні ICO на базі ETH. Така собі пропозиція, але хз. Сухо і коротко. Не тямите - не лізьте, обстрижуть як баранів. Прогресивна частина населення вже з добрих 3 десятка років грається в акції. Реальна капіталізація компаній давно не відповідає заявленим цінам і кількості акцій на біржах. Але кого це парить? Було б дивно, якщо б хтось не придумав схожу процедуру, але без складного порогу входу і зарегульованого до абсурду ринку.
×