Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 032
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

599 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

19 409 перелядів профілю
 1. Питання зустрічей - це питання мощЬних людей. З алкоголем.. чи без.. чи то з "трішки алкоголем" це особиста біда тих, що вважають себе лакмусовмими папірцями по відношенню до алкоголю, м'яа, диму, жінок і етк (потрібне підкреслити) Меньше з тим, якщо я, до прикладу, не люблю java з усім її бекграундом, я би всерівно пішов на крутих чуваків, яких у нас є, але, нажаль, не в Луцьку. І так в любому з напрямків, кожен сам собі знає що для нього пріоритет, але лівим оком моніторить яка двіжуха і в інших казанах. Шукайте - запрошуйте людей і до вас потянуться.
 2. Поговорити про скрам чи як кораблі бараздять це ж не поділитись досвідом запуску) Говорити - не ліс валити, хтось наприклад все знає і як коворкі запускати і вапщє))
 3. Влсне сабж, Бажано щоб було щось таке веселе з двома-трьома млн документів в колекції.
 4. А то нормально що столи з'єднані? Все таки персональне робоче місце якосьсприймається через мінімальний особистий простір, нє? ПС ну і шо ж ви не написали шо по піісят наливають)
 5. я думав зайти але катання сніговика в парку перемогло) Хоч і не іт'шник)
 6. Я на правах підпільного агента скажу, що вранці коли грію машину то на приватній стоянці стоїть авто директора ТМ Дмитрука, тобто вони, походу, теж перенесли офіс з приміщення де укргазбанк туди, так що в якості обіду можна буде тестити нові ковбасні вироби))
 7. 1. Зареєструвати компанію віддалено можа, а от відкрити р/р ніц. 2. Нічого не заважає профільно під апворк, або фріланс відкрити payoneer, там цілком пристойні тарифи, крім того вони транзитять гроші. 3. Багато хто ризикує і привязує paypal до рахунків в іншій країні, є реальні випадки з блоком аккаунтів, оскільки реально людина перебуває на території України. Імхо, якщо прауюєш під іноземні платформи тоді payoneer Якщо проект власний і він "полетів", тоді в такий цікавий емірат як Дубай. Там звичайно свої приколи з арабами і їх філософією життя, але після болісної і достатньо дорогої реєстрації - 50 років взагалі без податків, доволі цікава схема по операційних потоках і прибитий цвяхами курс валюти.
 8. Постанова, але один фіг сміявсь)
 9. Быть честным хочется… Но меньше, чем богатым (ц)
 10. Хороший і правильний посил в тому плані, щоб продавати продукт, послугу, сервіс за кордон а жити тут.
 11. А хтось знає як шукати по постам в facebook? З моїх хтось репостнув сценарій виступу Порошенко, де за спиною на екрані горить ліпєцкая фабріка, гонтарева за кермом авто без гальм ну і далі. Дуже влучно там все, але не можу знайти
 12. Кожному своє. У мене така форма подачі і спілкування викликає, як каже моя подруга, блювачкі) Посони на фінтєпьорстах труть тєми. Хочеш в чомусь розібратись - трішки системного підходу, якогось терпіння і все ок. Але знову ж таке то імхо.
 13. "базар" як негативний подразник?) Вся основа і теорія описана і еволюціювала без нас, десь ще з архаїчних часів, можливо з Батлера. Там ще японці класно доповнили загальний вектор розвитку.. Все що роблять пацани, це вистраждані і вироблені роками схеми шліфують відносно сучасних реалій, ніхто ж не думав що інстаграм стане потужним нішевим каналом, це просто до прикладу. Нічого нового, просто може погляд з іншого ракурсу, але поркуа робити з того секту?