Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 038
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

601 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

19 466 перелядів профілю
 1. Мо хто орендує віртуалки від Zomro? Цікаво почути відгуки, дуже вже цікаві у них пропозиції є...
 2. Такий внутрішній стан коли читаєш тему, що у місті настільки тухляк в плані хороших закладів, що і базилік вау!(
 3. А чого luxoft після цього перестане тренінгувати (рекрутити)?
 4. Вертаючись до теми стартапів. Пацани з землі райської (більш відомої як обітована) проводять конкурс для перспективних стартаперів. Заявка подається в стандартній для місцевих жителів формі на фінансування. Певний комітет розглядає, і якщо все ок то видає візу на 24 місяці і відкриває лінію в 50k$ на старт, суто по статтям в бюджеті (так що зняти касу і рванути в Єгипет не вдасться)) ) Мопед не мій. Якщо дійсно маєте бомба-ідею можу перенаправити. Зи.. знання англйської обов'язкове, ну і кількість місць мінімально обмежена.
 5. У мене також на Кравчука біля Олімпії розбили скло, думали що гаманець лежить. Декілька років назад у знайомих там викрали два велосипеди, зафіксовані лиця на камеру, результату нуль.
 6. Питання зустрічей - це питання мощЬних людей. З алкоголем.. чи без.. чи то з "трішки алкоголем" це особиста біда тих, що вважають себе лакмусовмими папірцями по відношенню до алкоголю, м'яа, диму, жінок і етк (потрібне підкреслити) Меньше з тим, якщо я, до прикладу, не люблю java з усім її бекграундом, я би всерівно пішов на крутих чуваків, яких у нас є, але, нажаль, не в Луцьку. І так в любому з напрямків, кожен сам собі знає що для нього пріоритет, але лівим оком моніторить яка двіжуха і в інших казанах. Шукайте - запрошуйте людей і до вас потянуться.
 7. Поговорити про скрам чи як кораблі бараздять це ж не поділитись досвідом запуску) Говорити - не ліс валити, хтось наприклад все знає і як коворкі запускати і вапщє))
 8. Влсне сабж, Бажано щоб було щось таке веселе з двома-трьома млн документів в колекції.
 9. А то нормально що столи з'єднані? Все таки персональне робоче місце якосьсприймається через мінімальний особистий простір, нє? ПС ну і шо ж ви не написали шо по піісят наливають)
 10. я думав зайти але катання сніговика в парку перемогло) Хоч і не іт'шник)
 11. Я на правах підпільного агента скажу, що вранці коли грію машину то на приватній стоянці стоїть авто директора ТМ Дмитрука, тобто вони, походу, теж перенесли офіс з приміщення де укргазбанк туди, так що в якості обіду можна буде тестити нові ковбасні вироби))
 12. 1. Зареєструвати компанію віддалено можа, а от відкрити р/р ніц. 2. Нічого не заважає профільно під апворк, або фріланс відкрити payoneer, там цілком пристойні тарифи, крім того вони транзитять гроші. 3. Багато хто ризикує і привязує paypal до рахунків в іншій країні, є реальні випадки з блоком аккаунтів, оскільки реально людина перебуває на території України. Імхо, якщо прауюєш під іноземні платформи тоді payoneer Якщо проект власний і він "полетів", тоді в такий цікавий емірат як Дубай. Там звичайно свої приколи з арабами і їх філософією життя, але після болісної і достатньо дорогої реєстрації - 50 років взагалі без податків, доволі цікава схема по операційних потоках і прибитий цвяхами курс валюти.
 13. Постанова, але один фіг сміявсь)