Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 056
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

634 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

19 530 перелядів профілю
 1. Дйсно дуже "дивно") Може тому, що міністр внутрішніх справ нашої країни тісно зв'язаний з Сєвою (більш відомий як Могілевич), людиною, організація якої виконує замовлення зі сторони любої влади, без особливого територіального, мовного чи будь якого іншого поділу.
 2. А тим часом незаконна сесія засідає під головуванням не те що незаконного, а взагалі незрозумілого голови. Ніхто не боїться незаконних перевиборів, бо по закону, а не по совісті канфєта тяне з ЦВК. Верховенство права і гідності людей, що прийшли в непростий час зашкалює.
 3. Новий? Якщо 1.6 + варіат, то думай не про якість дизелю)
 4. Ді, ну йокарний балет, 3 млн скомуніздили на бруківці вулиці Лесі Українки. Можете мене звинуватити в наклепі ібо пруфи давай. Які, Карл, 5 млн?? І де те речення в якому я звинуватив тебе?
 5. У мене таке враження, що у нас не країна а стіл замовлень, де депутати стоять в черзі і бідненькі випрошують на область свого округу додаткові гроші. Навіть стібати такі опуси гидко. А скільки коштує лоббі інтересів певних кіл (котрим вигідна схема "ротердам") він по телефону часом не сказав? Заманали святі борці і праведні грішниці... P.S прошу пардону за оффтоп
 6. Єфремову апеляційний суд сказав - фсьо, виходь. Множать себе на нуль борці з бульдозера.
 7. Єфремов фсьо. Якось так масово всі множать себе на нуль.
 8. Яке саме? Їх було три чи мо більше. Йому не скостили до десяти тільки з-за широкого накалу серед громадськості. Рома обезбашенний і наглий тіпок, але він не почав говорити. Держи канфєту сладку і вали. Бо ПДВ, зерно і ручне управління швидко прведе гіпертонічний криз в дію.
 9. А яка погода зараз в Лондоні? Дажді?)
 10. Трєвога! трєвога! волк украл зайчат! То всьо ясно. А от у мене процедурне питання: рішення прийняте на сесії може підписати міський голова, або секретар. Секретаря зняли, голову обрати ніззя бо канфєта творить цирк з ЦВК. Чи новообраний може підписати сам себе?)))
 11. Слухайте, все рівно кожен залишиться "при своїх") Ви взагалі могли написати тут щось типу, чувак, у нас там монополія, один фіг приїдеш і заплатиш скільки скажемо) Так, принаймні було би чесно, правда? Де я бачу наживу. Ок. Тарифний план вибирається автоматично на сайті. Оскільки лан вже заведений все вирішується дзвінком або повідомленням на пошту - ip таий, у випадку vpn логін-пароль. Все. Нікому нікуди не треба їхати, палити паливо і робити решту рухів. Ну і так просто для інформації. Роутер там універсальний. Що туди не запихнеш - він буде роздавати. Хоть то адсл, хоть езернет, хоть свисток з 3g, lte, cdma. Якось так) Зи. Давайте спишемо на моє загострене відчуття курви-маті. От такий я недобрий по відношенню до всіляких "шлагбаумів" де воно не тра, платних сервісів-стригунів і ще багато чого. Лінь писати. Просто запишемо мене на чергового клієнта-неадеквата і буде на тому крапка)
 12. Доброго дня! Скажіть будь-ласка, а для чого паперовий договір, якщо ви працюєте в препейд, ніякого обладнання ви не встановлюєте, а вичерпну інформацію про сервіс, оплати і решту я можу і повинен прочитати у Вас на сайті? Ми в совку живемо? Давайте різати палець і кровью мітити угоди будемо з залишками днк, чо? А якщо я не хочу щоб до мене приїжджали і тестили моє обладнання? Може я живу як щирий холостяк і тридцять три пакети мусору ще з нового року не дають навіть мені швидко розігнати тараканів в мікрохвильовці що доїдають дохлу мишу.. Може зараз час, коли головніше клієнт, а не здерти з них за "повітря" бо у вас така політика компанії? Мені не шкода 100 гривень. Повірте, у мене прям принцип що кожна робота має бути оплачувана, але курва.. злить ця "мєлочность" і щире бажання дурної наживи.
 13. Інтернет вже заведений в квариту. Перепідключення угоди - 100 грн. Красаучеги, чо) Боремось за кожного клієнта!)
 14. Не можуть бо Пітор путає педалі) Давно, цілеспрямовано і косить під дурника.
 15. Господи, всі "бізнес-поради", старти, школи і решта шлаку базується на принципі: купуємо в китаї - продаємо через лендінг. Вже роки два. Чесно кажучи, мені здавалось що це давно низпадаючий вектор. Трендова аналітика таргетує і підставляє в контенті те по чому був можливий пошук. Навіть інструментів для цього - під добру сотню. Починаючи з всякий А-Б тестів і закінчуючи динамічними ставками для пошукових систем.