Перейти до змісту

Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 139
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

705 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

20 026 перелядів профілю
 1. Хтось працює на IPad?

  Форуми (і все те в що вони трансформувались) до цих пір актуальні в тому числі і з-за змоги тішитись з того, коли підгорає в топікстартера)
 2. Хтось працює на IPad?

  Ти поспи.. злобу накопи. Третій раз мене гнівно процитуй.. але вже так з "чуВством і растАновкай", а тоді може і за конструктив поговоримо)
 3. Хтось працює на IPad?

  Якесь забивання мікроскопом цвяхів. Йожикі плакалі-калолісь...
 4. Підкажіть толкового спеціаліста по відеокартам
 5. Знайшли? Бо шукаю для себе. В офісі кабінет перефарбувати стелю і стіни.
 6. Мій нетгір почав перезагружатись сам по собі з рандомним інтервалом. Кажуть проблема в живленні. Заміна бп не допомогла.
 7. Доречі по 1С, ніхто ж не знає коли держспецзвязок почне бігати по підприємствам і підприємцям з перевіркою на софт від забороненої компанії з країни агресора.
 8. Той що "3g" з ліпшим проциком і більше оперативки. Мав проблему з старим роутером, то в Україні продзвонив усіх, навіть типу офіційний їх онлайн-шоп. Потім комфі, спочатку підтвердив пересилку до нас, потім налюбили. Станом на тоді в Україні не знайшов і забив. Купив якийсь звичайний tp-link з кращих. Але в світі скорої купівлі нового тв 4к чекаю відгуків по роботі цього чуда китайського подєлко-прому.
 9. Який класичний протокол? Щоб фіскалка працювала по мережі то у неї в кішках повинен бути tcp сервер, для того щоб не придумувати велосипед - скоріш за все http сервер. Може що змінилось за останній рік, але датекси (марії і мініки) раніше використовували езернет тільки для конекту з серверами податкової чи прокладки. Тобто вони вміли відправляти пакет і отримувати відповідь.
 10. А в які моделі марії можна напряму через мережу кидатись пакетом (наприклад json)?
 11. Круто, давно пора викинути на брухт весь той застарівший зоопарк.
 12. Принтери чеків включені в wi-fi-роутер по лану, і вони на конкретне айпі в середині мережі відсилають пакет. Фіскальні реєстратори через приблуду описану вище, тобто прибуда одним кінцем включена в роутер і має айпі, в інший через usb затикнутий реєстратор. Зчитувачі картки зараз є такі, що єднаються в стандартний miniUSB порт андроїда, той де зарядка. Сканер штрих кодів через перехідник miniUSB->USB.. otg помоєму вони називаються
 13. Зараз популярні два рішення. 1. Описане вище. На базі 1с. Резистивні екрани. В них персонал тикає карткою. Головна вимога до ПЗ великі кнопки, шоб не промахнулись при тиканні. Проведені операції летять туде де лежить база. Тобто у випадку одного робочого місця, гіпотетично, базу можна покласти навіть в термінал і бекапити її скриптом раз в день, наприклад. Для планшета можна написати (або, скоріш за все, вже є написані) свою морду яка проведені операції буде теж буде класти в базу. По факту отриманих та проведених документів база може робити якусь агрегацію і висилати це в онлайн в якусь систему статистики. 2. Цілком хмарне рішення. Все побудовано на планшетах. База лежить в хмарі. Додатки на планшетах гетом, путом, постом відсилають інфу в хмару. Там відбувається бізнес логіка (прихід, реалізація, списання, калькуляція). Звідтам можна формувати вибірку на інвентаризацію і т.д. Там же є онлайн-морда, яка на основі всіє цієї кухні малює графіки і статистику. Є готові рішення, вони продаються переважно по підписці. У них навіть є модуля китая-мать, які по по езернету на порту слухають запити і відсилають по юсб на фіскальні апарати. Щоб планшетка могла чеки штампувати.
 14. Тоді яка архітектура? Поки не ясно.. Типу можна кнопати замовлення, чи там набивати чек і з стаціонарного POS, а можна на планшеті а потім синхронізувати?
×