Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 080
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

666 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

19 729 перелядів профілю
 1. Про партнерство, варіанти, підходи, наслідки і т.д. дуже добре розписано Бренсоном. Там треба читати поміж рядків, але воно того варте. Він, по суті, втратив всіх партнерів, які зробили його конгломерат компаній, але й далі пропагує бізнес 50/50)
 2. Шла 33 сторінка болі, туги, статистики і пояснень "чого у мене так"....
 3. Рубрика "суботній вброс") Дозволю процитувати одну тезу мовою оригіналу (з пісні слів..) P.S ніякої аналогії не знаходите?
 4. "Влада для людей" - найди три помилки в реченні) Зи.. обговорювати твої сексуальні фантазії - скотитись до твого ж рівня. Ні, дякую)
 5. Вброс защітан) Це буде значно довше, якщо порівнювати в часі, чим ти почнеш знову скавунчати, коли влада (без поділу на прапори) в черговий раз наступить на яйка
 6. А знатно підпалило сракі тим, для кого війна закінчилась разом з мобілізацією. Ламповий вкантактєг такий жеш зручний, а гроші!, заплачені за стопіццот тищ костилів написаних саме для моєї 1С, хто поверне? Трєвога-трєвога! Волк апять украл зайчат!
 7. Звичайні, коіх легіон. Вище вже написали. 350грн зверху і за ручку заведуть)
 8. Ти хочеш забрати хліб в рєшал? Ай-яй-яй))
 9. Я не знаю хто з якими алгоритмами там працює. Нікого не хочу образити. Певен, що багато розробок корпорацій поза можливістю "пащупать". Щодо імунітету людей, то всі ми опираємось на власний емпіричний досвід. А от статистика (яка самі знаєте шо) каже мені що 93% спокійно хавають дибілізатор і іже з ним. Тут цікава питома вага впливу, а не реакція одного юніта) Зи. IBM відкрило апі для квантових обчислень. Це, так просто, ще один штрішок. І то вже вам не куда.
 10. Атмосферненько. Особливо якщо дивитись в якості. Як закінчилось Банши прям грусть-пічаль була за чимось таким.
 11. А як можна на сесії організувати таємне засідання? Розкажінь механіку, видно туплю)
 12. Мда.. Телебачення як засіб формування точкової фокусної думки. Тільки у нашому випадку треба телевізор закреслити і вписати олдЗМІ. Нєт нє слишал? Ок.. а якщо так - "чо там у хАхлов?", "расійская імпєрія", "снід", "глобальне потепління", "бен ладен", "іран", "мейк амеріка грейт аген"?? Якщо і так нічого не говорить, то можна далі не читати. Для стандартних типових ЗМІ всі методики прописані, всі схеми відпрацьовані, формування "нової думки (ака ідеї)" контрольовне. І ніхто в принципі не парився питанням інтернету, поки в кінці 2015 не стало зрозуміло що половина рекламних бюджетів на наступний рік перетікає в онлайн. Та-да-да-дам! А там свої закони, своя культура, мемосікі, качкогубкі, реп і взагалі потік неконтрольованого висєру. А тепер уявімо систему яка парсить коменти, срач, обговорення тупо по слову ключу, або взагалі вцілому і пише людською мову, аналізуючи діалог по заданим алгоритмам. До прикладу. Нєкій рома111 пише на борді що Лапін - *вирізано цензурою*. І серед обговорення і головне в контексті від давно зареєстрованого юзера з профайлом і постами приходить повідомлення що, мов може і він тойво, але от лічно мені зробив тото і тото. І я от не думаю, що він тойво, але то чісто імха. Це повідомлення підхоплює другий користувач і вставляє свої п'ять копійок. Ніякого конфлікту і давай вийди в реал, сцуко!!1 В результаті всієї тої мішанини в менш прозорливого користувача наступає когнітивний дисонанс, кому ж вірити. І, як показує практика, негатив абсорбовується. А тепер множимо то на вкантактік, окей-обі і мордокнижку, систему дискус і всі популярні платформи. А тепер ще уявімо, що в куплених інтернет ЗМІ новини від нейронки будуть вспливати саме в той момент, коли резонує інша подія. Ну і так далі. Я значно спростив модель. P.S як діти, їйбо, все на пальцях треба)
 13. Фактори: Різко зростаючий тред і широкий попит на призерів з математики і тру спеців ML. В штатах - наукові лабораторії, топ вендорів, стартапи, фінансовий сектор. Росія, Китай аналогічно. Галузі застосування різні. Зарплата в одній з компаній (можу збрехати але ніби HP) в сфері розробки автопілоту (хоча б здавалося де ХП а де автомобілі, та?) старт від 300k$ рік Тобто, трішки відходячи від теми. Реалії сьогоднішнього дня - хочеш заробляти достатньо в сфері програмування, щоб не думати за фінансову сторону вибирай один з двох напрямків: 1. Ванільний JS (як би смішно це не звучало для "істєнних"). Прямо хардкорно так з повним ES6, генераторами (корутинами) чи то асінк-авейтом, в node з потоками, чайлдами, кластером і рештою бубнів. Паралельно вибираєш мордо-фреймворк: ангуляри, реакт, ву. Окремо по серверній стороні і всякі подєлкі - go + noSQL + SQL. І для фану всяку функціональщину типу ерланга чи кложури. За нативну сторону на мобільних девайсах не паришся, оскільки вже в макосі повним ходом JS, рано чи пізно зашиють в iOS V8 (аналог) і все буде норм. 2. Ідеш в ML, обмежений але значно коротший набір інструментів. Вибрав другий варіант - молодець, мало того, що не треба вчити уевий зоопарк технологій так і платять в два-три більше. CUDA. На хетцнері вже є в оренду gpu сервера, це звичайно не ширпотреб аля Amazon, DO. І явно ніхто в бойових проектах іх не буде використовувати. Тести, тести, тести. В мережі є відео Іларіонова Олега де він проходиться по всіх проблемах з нейронкою. Починаючи від оськи і закінчуючи ручним рестартом демонів. широке розповсюдження засобів обробки великих потоків, вже обговорений вище noSQL, плюсуємо сюди колонкові СУБД. вірші, розповіді, картини. Аналізуємо, робимо висновки. Моє імхо, такі технології то є майбутнє.