Перейти до змісту

Zeuss

Power users
 • Кількість зміста

  4 175
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Zeuss last won the day on Жовтень 26 2013

Zeuss had the most liked content!

Репутація громади

739 Професор

1 Підписник

Про Zeuss

 • Ранг
  скАзочний цинєГ
 • День народження 03.06.1981

Останні відвідувачі профілю

20 360 перелядів профілю
 1. В товариша ресівер Panasonic SA-HE70 почав видавати помилку F70. Помилка гуглиться Але сам лізти не хочу. Підкажіть майстра.
 2. От мені цікаво на якому авто з парку нашої доблесної поліції можна наздогнати 5-ти літровий туарег? Цей мотор один з переможців дакару, для довідки, якщо шо..
 3. Оператор від бога. До уваги телеглядачів 35 хвилин брущатки і інформації менше чим на новинарних сайтах.
 4. Там вивід годинника, лічильник і службова інформація. Давайте напрограмуємо то пінами) І взагалі, я не кажу що це складно чи ні. В кожного своя сфера. Для мене просто писати продуктові корпоративні рішення, а сидіти паяти землю так собі)
 5. Вже обжав. Проблеми зараз ніц. Запрограмував ардуінку і законектив з малинками через RS485. Все працює, все ок. Тепер по ситуації. Уяви собі закриту мережу між малинками і лед-екраном. Виходу до інтернету немає, приєднатись до будь якої мережі немає змоги і не можна. На малинках ведеться якийсь обрахунок логіки і результат виводиться на екран. Тепер питання. Як на через huidu подати інформацію з ARM raspberry?
 6. Я замовив стрічку. Її можна якось обжати старими конекторами? Бо конекторів тимчасово в Львові немає.
 7. Все чудово з huidu поки поруч віндовс машина. А якщо система автономна (тобто в полі) і на малинках? Зразу відповім на топову пропозицію. Рішення на атомах - гуано. Атом не стабільний, висне і в щитку гріється як собака дика. У мене з інженерами huidu переписка портянкою в три місяці. Я вже був готовий переписати бібліотеку на іншу ОС аби вони тільки дали сорци. Був готовий сам написати бібліотеку для простих рішень аби відкрили протокол. Поки зі мною вела мову китаянка з вміняємим англійським, то переговори ще якось шли. Замінили на нову з рівнем мови "вязанний шапке бібой упруге" і я здався.
 8. Друзі, я можу десь в Луцьку купити шлейф такого виду довжиною 50см:
 9. Потрібна допомога. Є LED табло з трьох модулів P10 для виводу інформації. Зараз виводиться інформація через китайський контролер Huidu і з ним все ок, але є невеликий мінус, який в масштабі призводить до великої проблеми. Але це окрема тема. Коротше, стало питання замінити цей контролер і підключити до arduino nano, а на ардуінку через RS485 з малинки напряму відправляти інформацію. Схеми підключення є. Людина яка розбирається в цій темі є, але територіально не в Луцьку. Потрібна людина з прямими руками, щоб допомогти мені запустити цю всю балалайку, бо я більше по програмній частині...
 10. Знайома цікавиться сабжем. В фейсбуці знайшла сторінку з пропозицією за адресою Шевченка 13, але там мовчать.
 11. Тут питання не в спліттері (https://www.olx.ua/obyavlenie/originalnyy-splitter-d-link-dlya-adsl-modemov-IDpSv5E.html#a6605e96dd) А в квесті його поїхати взяти і приїхати обміняти на БЖ)
 12. Поміняю на спліттер для ADSL) Треба бухгалтерші, бо вона в 2к18 до цих пір іноді користується факсом. Але з доставкою спліттера і самовивозом БЖ з Теремнівської. Маю пачку старих офісних компів з 230-ками. Викручу з любого.
 13. Я не готовий говорити за сімейство deb бо не користуюсь, але вони там активно пилять пакет catalyst. В арчі є набір базових драйверів написаних давно, він входить в стандартний репозиторій, але комітять в нього тільки правки критичних багів. І є той же catalyst, який випилили з стандартних репо, бо всі забили) Другий звичайно веселіший, але там підтримка двох моніторів це біль.
×