Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

21 час назад, Black сказал:

 

А я щось не те написав? Якщо бути точним це називається "Контроль оплати" і коштує 30 грн. 

 

 

Раньше с этим контролем оплаты было, снимали комиссию если оплачиваешь налом, а если через приложение, то не снимали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, westboiuu сказано:

купував приставку 1250гр по олх доставці нова пошта - з мене списало 1250гр + 21гр якісь комісіі а продавець верещав шо йому на карту впало 1220гр

Дійсно дивно. А я ще зрадів, як нова пошта з'явилася...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, NeoN сказал:

Дійсно дивно. А я ще зрадів, як нова пошта з'явилася...(

С другой стороны, доставка 30грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, westboiuu сказано:

купував приставку 1250гр по олх доставці нова пошта - з мене списало 1250гр + 21гр якісь комісіі а продавець верещав шо йому на карту впало 1220гр

Ну так олх свою комісію взяв  за гарантії олх доставки.

Так само при промоплаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 17.08.2022 at 10:55, NeoN сказано:

Не користувався ще, то не до кінця розумію, продаю товар по 500 грн наприклад, попадаю під акцію, покупець замовляє, оплачує 500+15~комісії за переказ, а отримую 470 без мого відома?

Зіштовхнувся і я з цим, дійсно, забирає 30 грн,про це на сторінці олх не вказано ніде, одна згадка- коли приходить товар і додаток надсилає сповіщення- отримайте таку то суму, підтвердивши продажу, то вона на 30 грн менша. Однак коли ви натискаєте на неї, в описі стоїть та сама сума, що і ви ставили на продаж .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не знаю, чи поправити, чи з одним чорним банком все ок - але сума прийшла на картку повністю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Fahrenheit сказано:

Не знаю, чи поправити, чи з одним чорним банком все ок - але сума прийшла на картку повністю. 

Імхо справа не в банку, а в службі доставки. Комісію брала Нова Пошта, бо коли була аналогічна акція з Укрпоштою, то мені також приходила вся сума. А зараз акція з Міст Експрес. Поправ, якщо десь помиляюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.08.2022 в 11:04, NeoN сказал:

Зіштовхнувся і я з цим, дійсно, забирає 30 грн,про це на сторінці олх не вказано ніде, одна згадка- коли приходить товар і додаток надсилає сповіщення- отримайте таку то суму, підтвердивши продажу, то вона на 30 грн менша. Однак коли ви натискаєте на неї, в описі стоїть та сама сума, що і ви ставили на продаж .

Я не знаю, як і де ви шукали, але на ОЛХ із самого початку про це попереджали

 

 

Якщо ви - продавець, і приймаєте участь в акції Безкоштовна OLX Доставка з «Нова Пошта», розмір комісії може скласти до 40 грн. Але - тільки якщо угода з OLX Доставка завершилась успішно

В такому разі, ми беремо комісію, як свою оплату за якісний сервіс для покупця і продавця. 
Якщо ж покупець відмовився від товару, або не забрав його - сплачувати її не потрібно 
Більш того - повернення посилки для продавця в такому разі, як і раніше, безкоштовне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.10.2022 в 18:20, Fahrenheit сказал:

Не знаю, чи поправити, чи з одним чорним банком все ок - але сума прийшла на картку повністю. 

Так акція давно закінчилася :)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Нарешті, зробили безкоштовне повернення товару...  "Легке повернення"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз - взагалі збій, сайт - лежить, додаток - також не функціонує. Схоже - ддосять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Bliksss сказав:

Зараз - взагалі збій, сайт - лежить, додаток - також не функціонує. Схоже - ддосять.

Є таке :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Часто користуюсь полугами НП, але, в переважній більшості - отримую посилки з інтернет-магазинів, поштомат - поряд, тобто - зручно. Але, як довелось відправляти - був "неприємно вражений".
Попросила знайома - завезти посилку на НП, просто віддати, олх доставка.
Ну добре, в пакунку дитячий рюкзак (якийсь з "модних"), прямокутної форми, запакований в стрейч-плівку...
Зайшовши у відділення НП, мені сказали що не проходить, потрібно платити за додаткове пакування, чому? а от такі в нас стандарти компанії. Ну ок, я - відмовився, думаю десь в іншому відділенні спробую. Чому так подумав - бо отримую такі самі посилки і ніхто за пакування не доплачує.
Ну і чим закінчилось, не було часу зайти на інше відділення, їхав назад і думаю х** з ним, обіцяв відправити, то вже не справа в тих 20-30-50 грн. за коровку.
Зайшов, той самий оператор, без питань взяв пакунок, переклав його в великий фірмовий пакет і все...Я препитав - мож за пакування доплатити - ні. От як так?

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss в мене таке було на одному відділенні, казали, що коробку треба запакувати ще в одну коробку :D 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, vampirich said:

може їм бонуси доплачують за продані додаткові послуги?

та мабуть, але, нав'язування додаткових послуг - ще нікого до "добра не довело", досвід мобільних операторів - тому приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а як працює відправка через поштомат? Такої ж проблеми - 100% не було б;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Bliksss said:

Цікаво, а як працює відправка через поштомат? Такої ж проблеми - 100% не було б;)

поштомат не отримує бонусу до зарплати

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Bliksss сказав:

Цікаво, а як працює відправка через поштомат? Такої ж проблеми - 100% не було б;)

 

Відкрив - закрив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Oli said:

Відкрив - закрив

дякую - кеп, платити за доставку як? це покупець оплачує по факту, чи я коли створюю накладну? просто не цікавився раніше, а на сайті нп не написано саме про це.

P.S. Можна в блохєрів на ютубі пошукати, але так не люблю коли просту інструкцію на "2 години" розтягують.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказав:

дякую - кеп, платити за доставку як? це покупець оплачує по факту, чи я коли створюю накладну? просто не цікавився раніше, а на сайті нп не написано саме про це.

P.S. Можна в блохєрів на ютубі пошукати, але так не люблю коли просту інструкцію на "2 години" розтягують.

 

В додатку.

 

Screenshot_20230630-175238.thumb.png.31eaf53a46ae8c200a4a3befc0db9fc0.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

таки,  все-одно "підохуїли" (хз як правильно написати), посилка (бандероль) розміром як "кубік-рубіка", з Вінниці до Луцька - 70 грн (вартість товару - 200). Мені, в принципі - байдуже на тих 70 грн, (якщо порівняти з Укрпоштою - 37) схуялі такі цифри?
І на ІРО вийшли, і компанія - "коштує мільярд - баксів"...дивно...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказав:

таки,  все-одно "підохуїли" (хз як правильно написати), посилка (бандероль) розміром як "кубік-рубіка", з Вінниці до Луцька - 70 грн. Мені, в принципі - байдуже на тих 70 грн, (якщо порівняти з Укрпоштою - 37) схуялі такі цифри?
І на ІРО вийшли, і компанія - "коштує мільярд - баксів"...дивно...

І Мерседес підахуїв, і БМВ. А бентлі і ролс ройс - так взагалі.

Та впринципі останнім часом і Хюндай вже туди ж.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...