Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

33 minutes ago, vampirich said:

комісія за переказ і комісія за використання кредитних коштів - різні речі.

при олх доставці кошти списуються не як купівля товару в магазині абощо, а як переказ з карти на карту

Про комісію за кредитні кошти в них є окрема інформація.

Про списання теж зрозуміло. Але вони пишуть, що коли натискаєш "купити через ОЛХ доставку", то гроші не списуються, а блокуються (до моменту завершення угоди). Раз гроші блокуються, то чому знімається комісія, яку вони зараз повертають в рамках акції? Переказу ж ще не відбулося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама угода відбувається так:

Покупець натискає в оголошенні «Купити з доставкою» та вказує куди йому потрібно відправити товар (номер відділення «Нова пошта» та ПІБ одержувача), оплачує вартість товару та доставку до себе — ця сума резервується на банківській картці покупця (детальніше Як купити товар з послугою OLX Доставка?);

Продавець підтверджує продаж товару та відправляє його по сформованій в профілі OLX накладній (її номер і статус угоди доступний і для покупця в профілі OLX, на вкладці «OLX Доставка»)(детальніше про цей крок в Як підтвердити продаж з OLX Доставка?);

Покупець приходить до відділення «Нова пошта», оглядає товар і забирає його — тільки в цьому випадку продавцеві автоматично відправляється вартість товару (яку ми зарезервували на картці покупця в п.1).
Якщо покупця не влаштовує товар — він може від нього відмовитися і йому на картку знову ж автоматично повернеться вся вартість товару (без вартості доставки, оскільки товар вже приїхав до покупця). Якщо покупець відмовляється від отримання товару — він поїде назад до продавця безкоштовно.

 

оплачує вартість товару та доставку до себе — ця сума резервується на банківській картці покупця - це як зрозуміти? І вартість товару, і вартість доставки? Чи лише доставка?

 

тільки в цьому випадку продавцеві автоматично відправляється вартість товару (яку ми зарезервували на картці покупця

 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався ОЛХ доставкою не раз.

Розказую.

Ви відразу платите за \товар\доставку\1% від вартості товару + 5 грн UApay\0,5% але не менше 5 грн Приват\

Якщо продавець відмовить - комісія не повернеться.

Якщо самі відмовитесь від товару - то повернеться тільки сума за товар

Кошти відразу знімаються і резервуються у конторі UApay (яка вроді як має рос корні)

Якщо для покупки, ви використали кредитні кошти  -  це ваші проблеми, банк свою послугу надав.

Деякі хитрі або нерозумні продавці, занижують вагу товару, в такому випадку вам доведеться доплатити у відділенні за доставку.

 

Перш ніж плювати на олх доставку або НП - потрібно вивчити правила. 

Олх доставка реально корисна річ. Дуже легко відсіяти кидал, які "не можуть" відправити через неї, так як "не мають карти" або "не розуміються як неї користуватись"

 

  • Дякую! 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, flashmax said:

резервуються у конторі UApay

значить ОЛХ бреше, коли пише

Quote

 ця сума резервується на банківській картці покупця

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, yu2007 сказано:

значить ОЛХ бреше, коли пише

 

 

Виходить що так.

Яким чином можна заморозити кошти на картці покупці ? такої опції у банку немає, наскільки я знаю.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, flashmax сказано:

такої опції у банку немає, наскільки я знаю.

значить - погано знаєш... саме для того щоб люди не платили зайвий раз комісію - є така послуга і сума блокується саме на карті.

Наприклад, брав за кордоном в прокаті авто - заблокували 100+ у.о. застава за можливі збитки. Здавав назад - гроші розблокували.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Bliksss сказано:

значить - погано знаєш... саме для того щоб люди не платили зайвий раз комісію - є така послуга і сума блокується саме на карті.

Наприклад, брав за кордоном в прокаті авто - заблокували 100+ у.о. застава за можливі збитки. Здавав назад - гроші розблокували.

 

карта була українська ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, flashmax сказано:

карта була українська ?

звісно, ще й було кілька років тому...це - базові можливості Visa/MC байдуже яким банком емітовані.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.12.2020 at 09:38, Bliksss сказано:

значить - погано знаєш... саме для того щоб люди не платили зайвий раз комісію - є така послуга і сума блокується саме на карті.

в цієї "послуги" - інша економічна природа (сутність) - кошти на карті блокує продавець послуги.

в ситуації з НП і олкс-доставкою - це не підходить, тому використовується зовсім інша схема, де є ще інша сторона - гарант, який забирає гроші з карти покупця і тримає їх в себе поки покупець не підтвердить (забере) покупку або поки не відмовиться від товару

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rrid сказано:

в ситуації з НП і олкс-доставкою - це не підходить, тому використовується зовсім інша схема, де є ще інша сторона - гарант, який забирає гроші з карти покупця і тримає їх в себе поки покупець не підтвердить (забере) покупку або поки не відмовиться від товару

у випадку якщо є посередник, тоді в будь-якому випадку людина втратить % за послуги гаранта, фактично - він свої послуги надав ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і є, я вже двічі заплатив комісію посереднику за неотримані посилки, і не шкодую про це...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 04.12.2020 в 08:21, bormotuha сказал:

 Дивно, зазвичай посилку шукають по номеру накладній, а не по імені. Спочатку завжди я сканую свій штрих-код з додатку, в такому випадку документи не вимагають, лише, коли ви відправляли наложеним платежем і вам повертають гроші. Колись одна ненормальна не віддала мені гроші за наложку по посвідченню водія, мусив йти за паспортом.

Для таких "нормальных" с правами и прочей фигнёй а ля "я-прокурор_ты_гавно_я_всегда_так_забираю_ща_на_гарячку_пазваню_ты_тут_работать_не_будешь" в СМС-оповещениях про ГП специально пишется - нужен паспорт.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.12.2020 в 20:03, kuper11 сказал:

 також, забираю у відділенні 8. Кажіть номер телефону.... ось вам 3 відправлення.... кажу,  - "а мені ще б гроші за наложку отримати", е ні, траба пачпорт... а для посилок - кажіть номер. от сук...

А если почитать условия выдачи денег на сайте - таких вопросов, проблем и недовольства не возникало бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.12.2020 в 12:18, westboiuu сказал:

нова пошта знову порадувала

відправляли мені в суботу з  столиці телевізор 55 дюймів через олх доставку вага 12кг

ясєн куй вони обємну влупили 48кг

відмовили в олх доставці

 

Ну и в чём тут проблема? Не вышло наебать ОЛХ-доставку?

На сайте у них чётко прописано про ограничения по объёмному или фактическому весу, плюс по длине стороны.

Но о чём это я - кто ж читать любит :D

Многабукафф, нах! :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, ursa сказано:

Ну и в чём тут проблема? Не вышло наебать ОЛХ-доставку?

На сайте у них чётко прописано про ограничения по объёмному или фактическому весу, плюс по длине стороны.

Но о чём это я - кто ж читать любит :D

Многабукафф, нах! :D

мені пох було чим відправлять і в скількі це стане

тількі не на кончане 1 відділення

скаррга на те як вони працюють (читайте уважно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 відділення це приклад того, як  НЕ має працювати пошта.

Совок совком.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 часов назад, westboiuu сказал:

скаррга на те як вони працюють (читайте уважно)

 

8 часов назад, Zheny@ сказал:

1 відділення це приклад того, як  НЕ має працювати пошта.

Совок совком.

 

Тут согласен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Не скарга, а скоріше потреба роз'яснення.

Мав на продаж монітор (17", квадрат, старенький самсунг).

Подзвонив до мене хлопчина з Львівського села, виторгував ще 50 грн. Я попросив невеликий завдаток на пересилку, він же скинув всю суму за монітор на карту.

Більше тижня він монітор не забирав, я до нього набрав - він каже "все ок, в нас була злива, на відділенні не було світла, я ж кошти скинув, так що не парся".

Вчора був останній день безкоштовного зберігання, сьогодні ближче до обіду приходить мені сповіщення в додатку - ваша посилка була утилізована.

Телефоную на гарячу лінію, сказали що розберуться, це якась помилка і утилізуватися вона повинна була не раніше як через місяць, і протягом доби зі мною зв'яжуться.

Телефоную до покупця - він каже хз, монітор перевірив, забрав, все ок, але переслав в Київ товаришу, каже може це якась помилка на пошті.

Дивлюся в додаток - дійсно посилка має інший номер та їде в Київ.

WTF????

Що це за мутка???

Чи це перекуп просто? Але що за фігня з утилізацією???

 

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

Але що за фігня з утилізацією???

 не забрали - роздерибанили :)

@ursa в допомогу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 09.08.2021 в 20:26, Saddy сказал:

Не скарга, а скоріше потреба роз'яснення.

Мав на продаж монітор (17", квадрат, старенький самсунг).

Подзвонив до мене хлопчина з Львівського села, виторгував ще 50 грн. Я попросив невеликий завдаток на пересилку, він же скинув всю суму за монітор на карту.

Більше тижня він монітор не забирав, я до нього набрав - він каже "все ок, в нас була злива, на відділенні не було світла, я ж кошти скинув, так що не парся".

Вчора був останній день безкоштовного зберігання, сьогодні ближче до обіду приходить мені сповіщення в додатку - ваша посилка була утилізована.

Телефоную на гарячу лінію, сказали що розберуться, це якась помилка і утилізуватися вона повинна була не раніше як через місяць, і протягом доби зі мною зв'яжуться.

Телефоную до покупця - він каже хз, монітор перевірив, забрав, все ок, але переслав в Київ товаришу, каже може це якась помилка на пошті.

Дивлюся в додаток - дійсно посилка має інший номер та їде в Київ.

WTF????

Що це за мутка???

Чи це перекуп просто? Але що за фігня з утилізацією???

 

Швидше перепродаж, або допомога знайомому.

Утилізувати можуть тільки після спору що товар пошкоджено, і від нього відмовились і відправник і отримувач .

 

Колись теж монік відправляв, заплатив за упаковку і коробку, приїхав монітор отримувачу з царапинами на матриці. він відмовився, я теж. За 30-40 днів повернули мені кошти, монітор пішов на утилізацію. 

Цікаво тільки де вони збувають такий товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, pasha1207 сказано:

Швидше перепродаж, або допомога знайомому.

Утилізувати можуть тільки після спору що товар пошкоджено, і від нього відмовились і відправник і отримувач .

 

Колись теж монік відправляв, заплатив за упаковку і коробку, приїхав монітор отримувачу з царапинами на матриці. він відмовився, я теж. За 30-40 днів повернули мені кошти, монітор пішов на утилізацію. 

Цікаво тільки де вони збувають такий товар.

Викупляють за безцінь і продають на ОЛХ, через ОЛХ доставку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Недавно - замовив доставку у поштомат (документи), відправили, але вказали не той номер телефону, мій номер - але не той який вказаний в додатку.
Написав в підтримку, відповіли - змінити номер може тільки відправник, нічим не допоможемо (без варіантів), така можливість у відправника відсутня (без подробиць).

Думав перевстановити додаток і вказати інший номер телефону, отримати документи і знову перевстановити додаток.
Все простіше, вийшов з додатку, залогінився з іншим номером - отримав відправлення, і повторив операцію - повернувши попередній номер телефону.

Служба підтримки - не знає про функціонал їхнього додатку?

Змінено користувачем Bliksss
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...