Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

А покриття відділеннями в нього як  (якось і не пам'ятаю, коли востаннє їх відділення бачив)? А доступність замовлення  з доставкою Інтаймом є у всіх інет-магазинах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не скарга, а історія з життя:

відправили мені якось посилку з Києва в Луцьк - конверт з документами.

у додатку НП з'явилася інформація про відправлення, дату доставки і номер відділення, все як завжди - на наступний день мало бути в Луцьку. ок, чекаю. ввечері статус посилки змінився на "прямує до м.Луцьк". і далі посилка не приїхала ні на наступний, ні через день.

телефоную на гарячу лінію - повідомляють, що посилка трекнулась в одному з міст Донецької області (не пам'ятаю в якому). На моє здивування - типу а як же статус в додатку, що посилка їде в Луцьк і тд., оператор повідомив, що таке нууууу дууууже рідко, але буває - типу після сканування мого пакунку він випадково потрапив зовсім в інший ящик і відповідно в інший автомобіль. сказали, що все буде ок, і мені буде бонус у вигляді промокоду на 1 безкоштовну доставку до 30 кг.

після цього посилка повернулася назад в Київ, а потім поїхала нарешті в Луцьк.

загалом я її чекав 7 календарних днів, замість того, щоб отримати на наступний після відправки день.

п.с. промокод таки дали, і я його успішно використав.

п.п.с. добре, що мені не було тоді терміново отримати дане відправлення. але форс-мажорні обставини присутні в житті

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Saddy сказано:

загалом я її чекав 7 календарних днів, замість того, щоб отримати на наступний після відправки день.

п.п.с. добре, що мені не було тоді терміново отримати дане відправлення. але форс-мажорні обставини присутні в житті

 

мм,

а є якісь терміни доставки?

типу після перевищення яких посилка вважається втраченою і наступає страховий випадок

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі все ОК, все прийшло, глюки бувають... Мені колись (не Новою Поштою, правда) замість Луцька ВІСІМ компів з моніторами, клавомишами і принтерами, а пару і з "3 в 1" (!!!) в ЛУГАНСЬК відправили - як курка лапою "Луцьк" хтось написав... Ото було сміху - компи-мандрівники - всю Україну проїхали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Наразі все ОК, все прийшло, глюки бувають...

Добре що все добре

 

просто заради інтересу спитав, може вже хтось вивчав це питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, AgentSmith13 сказал:

А покриття відділеннями в нього як  (якось і не пам'ятаю, коли востаннє їх відділення бачив)? А доступність замовлення  з доставкою Інтаймом є у всіх інет-магазинах?

Я чомусь завжди думав що інтайм є слідуючим після нової пошти по кількості відділень.

Сам користувався послугами інтайму коли замовляв запчастини до авто (коли вантаж габаритний чи важчий або те і те одразу) і не одноразово.

Але по кількості відділень таки да - нова пошта поза конкуренцією.

Змінено користувачем Litovets
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, з відправкою документів у НП у двох випадках з двох стикався з проблемою надсилання смс сповіщення вже після початку дії платного зберігання. А іншого варіанту взнати номер ТТН, на жаль, не пропонується.

Змінено користувачем Oggy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

new.novaposhta.ua

новий особистий кабінет, є розділ вхідні. все що їде на ваш номер телефону, гезалежно від отримувача, ви бачите!

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ursa @Zalepok44 не підкажете, де знайти "особистий номер"? Зарєструватись не дозволяє (такий номер і мейл вже зареєстровано). Для відновлення паролю просить цей особистий номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.10.2018 at 17:14, Oggy сказано:

@ursa @Zalepok44 не підкажете, де знайти "особистий номер"? Зарєструватись не дозволяє (такий номер і мейл вже зареєстровано). Для відновлення паролю просить цей особистий номер.

дзвоніть на гарячу лінію і питайте в них, можливо й допоможуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

попросила братиха відправити коробку розміром 125х65х45см вагою 11 кг в смт. Полтавської області... Нова пошта зацінила пересилку в 480 грн... Послав Укрпоштою - вартість 110 грн. Різниця доволі суттєва.

Зараз дивлюсь на пересилку коробки розміром 180х120х40см, в Рівне - Нова пошта цінить аж в 663 грн! Певно суто мою коробку окремо будуть везти! Бо мені машиною самому завезти туди й назад обійдеться в 400грн! 

А ЧИ НЕ ОХРІНІЛИ ВОНИ??? Зажерлися? ну-ну... 

Змінено користувачем jack74
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

попросила братиха відправити коробку розміром 125х65х45см вагою 11 кг в смт. Полтавської області... Нова пошта зацінила пересилку в 480 грн... Послав Укрпоштою - вартість 110 грн. Різниця доволі суттєва.

Зараз дивлюсь на пересилку коробки розміром 180х120х40см, в Рівне - Нова пошта цінить аж в 663 грн! Певно суто мою коробку окремо будуть везти! Бо мені машиною самому завезти туди й назад обійдеться в 400грн! 

А ЧИ НЕ ОХРІНІЛИ ВОНИ??? Зажерлися? ну-ну... 

В Дубно сьогодні відправив ремень до стіралки.60 гривень.без наложних....згадав роки так 3-4 тому за такий товар оплачували 12-15 гривень.

Хотів сьогодні колонку газову замовити з Харькова.порахував доставка 280 грн стое.прийдеться интаймом чи автолюксом заказ робити.

Скоро та й вже деякі товари дешевше стоять,як доставка нп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зажрались конкретно

печально  що конкурентів мало, особливо в малих містах

відправляв коробочку 10*5*3см - 40грн  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Харкова 3дні!!!

50грн за шестерню 7х8см

 

Добре що Укрпошта та Делівері ще є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни в них космос, але терміни мене взагалі дивують. Чотири останні посилки з Києва відправка в 20 десь, на наступний день в 10 ранку вже можна забрати. Реально не очікував 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Amor сказано:

Ціни в них космос, але терміни мене взагалі дивують. Чотири останні посилки з Києва відправка в 20 десь, на наступний день в 10 ранку вже можна забрати. Реально не очікував 

 

Це Київ... 

 

Мені з Обухова відправляли після 12:00, то 2дні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хочте сервіс, швидку обслугу, практично відсутність черг, відділення в межах 1км одне від одного і щоб це все коштувало тарілку супу, нуїйбо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Deemon сказал:

практично відсутність черг

ну тут можна посперечатися)

 

але як на мене 75 грн з Києва за майже 2 кг, то трішки так перебор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив дещо з Києва, у картонній трубі 120см висота і ширина 10см 

понесли на НовуПошту заспівали 85грн, їде Інтаймом за 40грн, завтра маю забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз...Відправнику треба було на відділенні когось нагнути. Калькулятор по НП видав 55 гривень. Інтайм - 45.

П.С. Кілька разів дивився, як вантажать на Інтаймі фуру...@#Yєл...Все насипом, як небудь. Страхування на б/в предмети - 200 гривень. Спробував відправити кпп, клієнт хотів в дерев'яному каркасі (як на НП). Сказали - поїде через тиждень, у них нема можливості (матеріалу, якщо точніше). НП дорога, однозначно. Але хоч якась відповідальність присутня.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Deemon сказано:

ви хочте сервіс, швидку обслугу, практично відсутність черг, відділення в межах 1км одне від одного і щоб це все коштувало тарілку супу, нуїйбо :)

по-перше, я не просив в них наплодити відділень "в межах 1 км" і за це тепер мені сплачувати зарплату тому роздутому "сервісному" штату". Відділень в них вже аж ЗАбагато.

По-друге, чим їхній сервіс кращий він Інтайма, наприклад, чи від Гюнсела, чи від Укрпошти вже навіть зара? 

По-третє, "відсутність" черг - в Інтаймі їх теж нема. І в Гюнселі, і в Нічному експресі, і в Делівері і т.д. Чи ти з Укрпоштою лише порівнюєш? А в НП не раз в черзі стояв. Особливо якщо на першому відділенні.

А за "тарілку" супу ти вже не перегинай (та й "тарілка супу" є різна). Пересилка "скопом" не може коштувати дорожче, ніж доставка суто окремого ящика на таксі. Понабирали штат - то тепер нехай зменшать собі прибутки

Але нічого, ринок поставить все на свої місця.

 

10 годин тому, fedot сказано:

НП дорога, однозначно. Але хоч якась відповідальність присутня.

І яка? В цій темі вже он люди описували їхню "відповідальність". Та й в інших точно така ж "відповідальність" (Укрпошту сюди поки не маю на увазі)

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свої враження -

інтайм та делівері - нормально та вигідніше відправляти габаритні та посилки з великою вагою.

укрпошта - відправляти невеликі пакети, недорогі, без оголошеної вартості та без наложки (якось складно у них та наложка). зараз хоч ввели можливість оплачувати доставку отримувачем.

нова пошта - відправляти посилки невеликі та з оголошеною вартістю, або крихке - тут варто переплатити декілька грн. за обриштовку, додаткове пакування та страховку, що приїде збереженим.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, jack74 сказано:

І яка? В цій темі вже он люди описували їхню "відповідальність". Та й в інших точно така ж "відповідальність"

В переважній більшості випадків пошкодження вантажу при транспортуванні лише НП компенсувала мені оголошену вартість відправлень. Від інших перевізників я такого добитися не міг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, fedot сказано:

В переважній більшості випадків пошкодження вантажу при транспортуванні лише НП компенсувала мені оголошену вартість відправлень. Від інших перевізників я такого добитися не міг.

В інтаймі точно відшкодовують пошкоджений товар,правда треба тиждень ждати відшкодування.на делівері в чеку була графа страхування товару.вот укр пошта чи відшкодовуе це вже питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...