Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, yu2007 сказано:

@Oli

Так отримую замовлені/придбані різні дрібнички, а не гроші за "налошку". 

Чи я тебе не зрозумів.

Насправді думаю, що працівник просто не натиснув один раз клавішу нуль на клаві. 

Ну і моя неуважність, перш за все.

 

А як ти їх потроллиш, як в тому екземплярі ТТН, що в тебе залишилась, теж 30 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, yu2007 сказал:

Сьогоднішня повчальна (в першу чергу для мене) історія.

Донька виставила на ОЛХ свій поїзд для ляльок. Відписав покупець з Хмельницького. Перевів завдаток, а решту (300 грн.) наложкою. В понеділок пішов відправляти, вибрав коробку, пересвідчився чи добре влазить, попросив ще допакувати в "пупирчату" плівку, оформив відправлення. Хлопчина дає ТТН з словами "перевірте". Перевірив реквізити, оголошена вартість - 300 грн. та й пішов собі. 

Сьогодні вранці відсипаюсь, телефон у беззвучному. Прокидаюсь в обід - три пропущених, СМС з привата про зарахування 270 грн. і мило від покупця з ОЛХ: "чомусь вартість наложки була лише 30 грн., то я забрала і вам ще 270 грн. на карту скинула". )))

Подякував за порядність, дивлюсь накладну і дійсно праворуч зазначено: "грошовий переказ 30".

Послугами відправлення через НП користуюсь нечасто, може разів 10 в рік, в основному отримую.

Тепер очікую на смс про надходження 30 грн. і думаю, чи йти і "потролити" їх трохи на предмет "де мої 300 грн?" ))

Звідки в лівого покуця Ваш номер картки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, AnimaNoir сказал:

Звідки в лівого покуця Ваш номер картки?

 

13 минут назад, AnimaNoir сказал:

Перевів завдаток, а решту (300 грн.) наложкою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, rl72 said:

А як ти їх потроллиш, як в тому екземплярі ТТН, що в тебе залишилась, теж 30 грн.

Цікаво, що слова (скорочення) "грн" немає, а просто "грошовий переказ 30".

А камери в них звук пишуть, ніхто не в курсі?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна на якомусь відділенні перевірити приставку? (з своїм монітором чи їхнім ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, yu2007 сказано:

Цікаво, що слова (скорочення) "грн" немає, а просто "грошовий переказ 30".

А камери в них звук пишуть, ніхто не в курсі?))

які камери,  ви перевірили дані в декларації,  підписали її.  Все фініш! 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Zalepok44 said:

які камери,  ви перевірили дані в декларації,  підписали її.  Все фініш! 

А я нічого не підписував))

декларацію дали одну, я її і забрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

А я нічого не підписував))

декларацію дали одну, я її і забрав.

 

Зазвичай дають на листку А4 дві декларації які ви підписуєте. Підписану копію вони залишають собі

Це так зазвичай, але часто і без підпису все проходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Amor said:

 

Зазвичай дають на листку А4 дві декларації які ви підписуєте. Підписану копію вони залишають собі

Це так зазвичай, але часто і без підпису все проходить

Саме так. Дали одну. Я вже було взяв ручку і хотів підписати, а він мені "це вам".

 

"Грошовий переказ 30". Що 30? Може це якийсь код платежу, звідки я можу знати?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Oli сказал:

 

Замовив щойно аналогічний товар, і без проблем.

 

А ти зайди хвилин за 5-7 і знову буде

 

Якщо продавець один раз продав товар з безпечним платежем, йому потрібно його повторно розмістити і активувати цю функцію. Дуже незручно зробили, але так і є. Просто напишіть продавцю щоб оновив оголошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, NeoN сказал:

А можна на якомусь відділенні перевірити приставку? (з своїм монітором чи їхнім ) 

Раніше ( роки 2 тому) бе зпроблем можна було на свому перевірити. Зараз здається як взагалі заборонено в розетку пхати. Хоча зарядки від телефонів запросто. Якщо часто ходите на якесь відділення думаю можна буде домовитись з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Amor сказано:

 

Якщо продавець один раз продав товар з безпечним платежем, йому потрібно його повторно розмістити і активувати цю функцію. Дуже незручно зробили, але так і є. Просто напишіть продавцю щоб оновив оголошення

 

 

він в курсі, писав.  

в інших все нормально замовляється, а тут...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IJjgp.gif

Діалог з онлайн-підтримкою:

Цитувати

chat_label1425388747949939

Поставити питання. Орієнтовний час відповіді 1-3 хвилини

0
08:39
Ви
Доброго дня. 18-го числа по Вайберу прийшло повідомлення від НовоїПошти, що до мене прямує міжнародне відправлення, і щоб я обрав відділення, в якому бажаю отримати посилку, хоча трек-номера вказано не було. Сьогодні вже 1-ше грудня і досі ніяке міжнародне відправлення до мене не доїхало... Невже за два тижні воно не могло доїхати?
 
25410909
08:33
Анастасія
Добрий день. Дякуємо за очікування. Ваш запит отримано, очікуйте відповідь.
Євген, для уточнення інформації напишіть, будь ласка, номер накладної. IJjgp.gif
 
0
08:37
Ви
Ви прочитали, що я написав???
"... трек-номера вказано не було."
 
25410909
08:39
Анастасія
Вибачте, але у мене не має можливості уточнити інформацію без номера накладної. Напишіть, будь ласка, трек-номер з особистого кабінету сайту в якому оформлювали замовлення.
 
0
08:39
Ви
ЯКЕ ЗАМОВЛЕННЯ!?!?!?!
ВИ українську мову розумієте???
Прочитайте ще раз, що я пишу: ...

 

 

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво що в них немає можливості по номеру телефону знайти міжнародку.

 

Внутрішню посилку то без проблем за номером телефона шукають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та є, я вже розібрався :) Заходиш в https://my.novaposhta.international/, вводиш свій телефон і бачиш там. Але ж на початку звідки мені це знати???  Оте повідомлення "доВас прямує міжнародне відправлення", виявляться, вони надсилають в той момент, коли в країні-відправнику на тебе оформляється посилка і подається запит країні-отримувачу стосовно внутрішнього "поштовика". Тобто посилка була ще в Китаї, а вони тут вже прислали "до вас прямує". НУ з чого я мав зрозуміти, що посилки в Україні ще нема??? Звідки мені, звичайній людині, знати оті тонкощі оформлення-співпраці міжнародних "поштовиків"??? Я ж подумав, що раз НП мені прислала таке повідомлення, то посилка вже в них і вони вже питають мене, куди мені її доставити!

Короче, написав пропозицію, щоб вони скоригували шаблон повідомлення, щоб людині-отримувачу зрозуміло було, що посилка ще не в Україні.

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

А НП, як казав наш колишній мер, все "гавнішає і гавнішає". Вчора мали надіслати посилку. СМС я, щоправда, отримав лише зранку. На сторінці відстеження посилки при вводі мого номеру телефону спочатку казало, що номер невірний. Сходив на відділення, спитав, чи посилка не приходила. Відповідь - ще ні, машина буде десь о 16-17. Перепитав за номер, чи правильно вказаний. Співробітник сказав, що правильно. Після цього на сторінці з'явилась додаткова інформація про посилку, отже номер "став" правильний. Але це не найцікавіше. Ось що мені пише сьогодні більшу частину часу:

Поточне місцезнаходження: Відправлення у місті Луцьк, орієнтовна доставка до Відділення №хх  04-12-2017

Відправлення ВЖЕ у Луцьку, але везти його до обраного відділення його будуть 3 доби!!! Навіть якщо допустити, що то помилка через те, що працівник "підшаманив" мій номер (ну не просто ж так воно само по собі виправилось), і посилка насправді не в Луцьку, а ще в Києві, то й в такому випадку виходить, що вона має їхати цілих три доби з Києва, якщо завжди це був 1 день... Навіть з Одеси за день доходить, а тут цілих 3. Сервіс, хулі.

Не може працівник просто так змінити змінити дані, навіть номер телефону. І щось за смс не поняв, воно то в Луцьку, то 3 дні, то не виїхало.

Дай мені номер ттн, можна в приват, я тобі розкажу що там за розклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо йшла з китаю, і коробка пересипана пінопластом, то цілком об"ємна вага може бути так порахована. 

а взагалі пофіг, доставка ж фрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, rl72 сказано:

дай ссилку ?

питай в продавців фото, є багато моделей...

і проси щоб включили "безкоштовну доставку"

 

https://www.olx.ua/obyavlenie/maska-gornolyzhnaya-ochki-carera-IDspWbc.html

https://www.olx.ua/obyavlenie/meshok-sportivnogo-inventarya-s-germanii-opt-IDv3CXe.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Oli сказано:

питай в продавців фото, є багато моделей...

і проси щоб включили "безкоштовну доставку"

 

https://www.olx.ua/obyavlenie/maska-gornolyzhnaya-ochki-carera-IDspWbc.html

https://www.olx.ua/obyavlenie/meshok-sportivnogo-inventarya-s-germanii-opt-IDv3CXe.html

 

А. я думав з Аліекспресс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

 

А. я думав з Аліекспресс

 

Неможу знайти минулорічні, тому і брав у наших...

Але блін вага 5кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

...Але блін вага 5кг

Це не "косяк" НП. Це продавець на olx вибирає сам приблизно вагу при активуванні послуги "Безкоштовна доставка". І оскільки всі перестраховуються і доставка і так  безкоштовна, то ставлять по максимуму (щоб не "пролетіти" з об'ємною вагою). Так що та маска могла бути і 30 кг ;)

Хоча, думаю, при відправленні такої посилки НП мала би її переважувати і виправляти ттн і ставити реальну вагу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слали крісло для годування через безкоштовну доставку olx, на відділенні сказали, що таке не приймаємо (типу завеликі габарити), хоча відділення шле посилки до 30 кг, стільчик максимум 10 кг заважив, розміри Размеры (сложен) (ВхШхД)
90х60х43 см.

 

Ну ок, перевпевнив, забрали на відправку, але здерли ще 30 грн за доупакування (стільчик будівельною стрейч плівкою був обмотаний повністю туго + ножкі не обматував).

 

При чому ми його як купляли рік назад через делівері авто нам його точно так пакували і без проблем відіслали. А нова пошта захотіла 30 грн ще доупакування.

 

Короче розводять на рівному місці на гроші. Ну діватись на той час не було куди, то заплатив, але більше я в ці ігри з ними не граю і всі не буду радити.

Змінено користувачем lutsk200017
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...