Перейти до змісту

Oggy

Учасники
 • Кількість зміста

  131
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

45 Байдужий

Про Oggy

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oggy

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Як мінімум, Олексій не лізе рекламою про те, як він поквитається з Росією після того, як стане президентом. Не голосує і не вішає лапші на вуха в той самий час.
 2. Ну якщо проблема перевезення трьох бусів шмоток вас так лякає - тоді питань нема. Та й ціль в житті теж зрозуміла p.s. Перевозив двічі (один раз в інше місто) і окрім шмоток дрібні меблі і посуд - проблем жодних, коробки запакувати/розпакувати - менше половини дня.
 3. Хоч тема і зайшла трохи в інше русло, але напишу і свою думку. Вже коли на руках є необхідна сума для купівлі житла (скажемо, хоча б 15-20 тисяч $) - тоді є сенс покласти ці гроші по декільком надійним банкам, а за відсотки (можливо, плюс пару грн доплачувати "своїх") - знімати житло. Тоді це справді мобільність в житті. Нікого не переконую в правильності, сам живу за цим принципом. Якщо ж таких грошей немає - то починати з іпотечної однушки (я теж з батьками жив довгий час і міг навіть дозволити інколи дівчину привести), а далі розвиватись. Витрачання щомісяця грошей на чужу квартиру - на свою можна так ніколи і не назбирати. А життя може всяк повернутись, може краще буде синиця в руках, ніж журавель в небі.
 4. Цікавлять +/- ці самі канали. Хто порадить стабільні платні сервіси? Якщо є на плей маркеті - супер. Диван.тв з 190грн - трохи задорого.(В Гугл не забанили, цікавить практичний досвід користування).
 5. Цікавий автор. Думаю, висновки кожен зробить сам. Update. А те ніяк не заспокоїться. Хоч би по темі щось плів.
 6. Експерти многоходовочок вже висказались, додати нІчого. Дійсно, однозначно, наша (точніше, Пороха) провокація. Мета: суто вибори (це ж найважливіша "опція" військового стану). Могли б сидіти собі в Чорному морі, чому було лізти до своїх берегів в Азовському. Не забули, що все це наша, тільки віджата територія? І ситуація, коли кацапня вибірково пропускала, або відверто затягувала пропускання суден в Азовську акваторію - мала колись закінчитися?
 7. Oggy

  TVD. Чехія

  @MACCEN про т. зв. "управління" мають дещо туманніше поняття хіба Богдан з Мотором (якщо говоримо про Луцьк). І то не сказав би, що не прогресують. А якщо людина працювала певний період "там" - то при прийомі на роботу "тут" вона отримає лише певний % недовіри - а раптом даний спеціаліст приїхав нарешті отримати нормальні навички зварювальника і поїде через пару місяців назад. Звісно, проф навички тут не враховуємо - такого спеціаліста будуть раді бачити скрізь. Про "айчара" вже частково відповів, додам лише, що дійсно толковий розуміє, що кожне місце роботи за кордоном особливе і гребти під одну гребінку - не варіант. Та й кандидат на посаду може наплести три мішка гречаної вовни - а це теж відчувається.
 8. Та й бензину ціна помалу йде донизу. Взяти штурмом не вийшло, будуть чекати.
 9. Oggy

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Перше речення натяк на повернення старих схем на виборах? Щодо останнього - для вас погані новини, пацієнт.
 10. Oggy

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Юлеботи навіть слова не стараються інші підібрати, все з одного словничка з лідеркою.
 11. Дійсно, що ж це може нагадувати. Зазвичай, гроші просто так дають, за гарні очі і ніяких обов'язків не треба. Чомусь замовчуємо кінець історії з Кіпром. До Ісландії ще згадайте парочку країн Південної Америки - визнаних світових лідерів економік. Тільки тема не про те.
×