Перейти до змісту

Oggy

Учасники
 • Кількість зміста

  131
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

45 Байдужий

Про Oggy

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Як мінімум, Олексій не лізе рекламою про те, як він поквитається з Росією після того, як стане президентом. Не голосує і не вішає лапші на вуха в той самий час.
 2. Ну якщо проблема перевезення трьох бусів шмоток вас так лякає - тоді питань нема. Та й ціль в житті теж зрозуміла p.s. Перевозив двічі (один раз в інше місто) і окрім шмоток дрібні меблі і посуд - проблем жодних, коробки запакувати/розпакувати - менше половини дня.
 3. Хоч тема і зайшла трохи в інше русло, але напишу і свою думку. Вже коли на руках є необхідна сума для купівлі житла (скажемо, хоча б 15-20 тисяч $) - тоді є сенс покласти ці гроші по декільком надійним банкам, а за відсотки (можливо, плюс пару грн доплачувати "своїх") - знімати житло. Тоді це справді мобільність в житті. Нікого не переконую в правильності, сам живу за цим принципом. Якщо ж таких грошей немає - то починати з іпотечної однушки (я теж з батьками жив довгий час і міг навіть дозволити інколи дівчину привести), а далі розвиватись. Витрачання щомісяця грошей на чужу квартиру - на свою можна так ніколи і не назбирати. А життя може всяк повернутись, може краще буде синиця в руках, ніж журавель в небі.
 4. Цікавлять +/- ці самі канали. Хто порадить стабільні платні сервіси? Якщо є на плей маркеті - супер. Диван.тв з 190грн - трохи задорого.(В Гугл не забанили, цікавить практичний досвід користування).
 5. Цікавий автор. Думаю, висновки кожен зробить сам. Update. А те ніяк не заспокоїться. Хоч би по темі щось плів.
 6. Експерти многоходовочок вже висказались, додати нІчого. Дійсно, однозначно, наша (точніше, Пороха) провокація. Мета: суто вибори (це ж найважливіша "опція" військового стану). Могли б сидіти собі в Чорному морі, чому було лізти до своїх берегів в Азовському. Не забули, що все це наша, тільки віджата територія? І ситуація, коли кацапня вибірково пропускала, або відверто затягувала пропускання суден в Азовську акваторію - мала колись закінчитися?
 7. Oggy

  TVD. Чехія

  @MACCEN про т. зв. "управління" мають дещо туманніше поняття хіба Богдан з Мотором (якщо говоримо про Луцьк). І то не сказав би, що не прогресують. А якщо людина працювала певний період "там" - то при прийомі на роботу "тут" вона отримає лише певний % недовіри - а раптом даний спеціаліст приїхав нарешті отримати нормальні навички зварювальника і поїде через пару місяців назад. Звісно, проф навички тут не враховуємо - такого спеціаліста будуть раді бачити скрізь. Про "айчара" вже частково відповів, додам лише, що дійсно толковий розуміє, що кожне місце роботи за кордоном особливе і гребти під одну гребінку - не варіант. Та й кандидат на посаду може наплести три мішка гречаної вовни - а це теж відчувається.
 8. Та й бензину ціна помалу йде донизу. Взяти штурмом не вийшло, будуть чекати.
 9. Перше речення натяк на повернення старих схем на виборах? Щодо останнього - для вас погані новини, пацієнт.
 10. Юлеботи навіть слова не стараються інші підібрати, все з одного словничка з лідеркою.
 11. Дійсно, що ж це може нагадувати. Зазвичай, гроші просто так дають, за гарні очі і ніяких обов'язків не треба. Чомусь замовчуємо кінець історії з Кіпром. До Ісландії ще згадайте парочку країн Південної Америки - визнаних світових лідерів економік. Тільки тема не про те.
×
×
 • Create New...