Перейти до змісту

Oggy

Учасники
 • Кількість зміста

  115
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

39 Байдужий

Про Oggy

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oggy

  За кого голосувати

  Ніби як все правильно, лише гарні тези з книг мають менший стосунок до реалій будівельного бізнесу в такому місті, як Луцьк Хай кожен залишиться при своїй думці.
 2. Oggy

  За кого голосувати

  Це ж ніби очевидно, що коли грошей кури не гребуть - можна не особливо переживати про не надто зрозумілий посил реклами. Так як собівартість кв.м. +/- схожа, то для потенційного інвестора в новобудову є над чим задуматись який % коштів йде у саме будівництво.
 3. Oggy

  За кого голосувати

  Судячи з автівок і новозбудованого офісу на Коперника - профіт з будівництва (до речі, хоч одна супернова здана?) нереально високий.
 4. Підніму. Польска необхідна
 5. Не те, щоб я хотів би, щоб за Аслана поліція сильно впрягалась. Просто якщо об'явили план перехоплення, то заліпати в телефонах на виїздах з міста - теж якось не тойво.
 6. Куплено, закривайте
 7. Куплю USB type-c кабель якісний, з підтримкою швидкої зарядки (якщо для huawei підходитиме - взагалі шик), стандартної +/- довжини. Пишіть в тему або приват.
 8. Oggy

  За кого голосувати

  Я думаю, всі розуміють, що кількість білбордів по областям залежить від рівня підтримки кандидата. Мені по дорозі з 40-го на дпз трапляється 8 юль, 3 порошенків, 2 садових і 1 слуга народу. Якщо абстрагуватись від політичних симпатій і антипатій: а) процес, коли за пів року до виборів вкидаються величезні суми в рекламу - зовсім не нормальний. і усі адекватні люди повинні розуміти, що отже ставки в цій грі дуже високі. І після виборів українці заплатять за популізм в рекламі: ютуб, сайти, навіть на сайтах знайомств вже дивиться на тебе коса! б) коли білборд петі ще хоч трохи нагадує про успіхи його президенства, то махаюча книгою ю.в. з гарними словосполученнями типу "сильна економіка", "закон і порядок" (згадується серіал відразу) і т.д. - викликає відразу від нещирості.
 9. Oggy

  За кого голосувати

  Списки х@йла повеселили: ввели "санкції" щодо цього парубка з білборду і одної жіночки, яка дуже любила договори в москві укладати. Від Пороха лише сина згадали. Зараз підтягнуться експерди..
 10. Oggy

  Позитив України

  З такими потужними обгрунтуваннями пряма дорога в Раду.
 11. Oggy

  Позитив України

  @ForZa що ти хочеш довести: спочатку кажеш, що добре знаєш усі фактори, які впливають на ціну рейсу, а потім на основі однієї лише відстані робиш висновки про відповідність цін на рейси.
 12. Їдуть, пашуть, як коні - потім сидять тут, проїдають/пропивають зароблене. Залишаються спеціалісти вищого класу. Попитайте перевізників, а не в 4 знайомих. Тему Польщі відкрийте окремо, там і поспілкуємося.
 13. Який же ти далекий від реалій життя там.. Сиди, теоретику, і далі додавай циферки цін в обох країнах.
 14. Молодець, про ціни на продукти не забув - тримай цукерку Не бачу сенсу сперечатись з людиною-калькулятором, для якого цифра 6000 "там" краща за 3000 "тут". І не грає ніякої ролі різниця у вартості проїзд в 4,5 рази. В тому, що якщо ти хочеш харчуватись хоч трохи кращими продуктами - "там" ти платиш теж суттєво більше. Коли вранці задихаєшся від смогу, бо чомусь багаті поляки гріють хати чим завгодно, аби хоч трохи здешевити витрати на опалення. Порожні цифри - ось, що важливо. Чим більше нулів в перерахунку на гривні - тим краще.
×