Перейти до змісту

lanima

Power users
 • Кількість зміста

  1 896
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  10

lanima last won the day on Лютий 7

lanima had the most liked content!

Репутація громади

1 102 Гуру

Про lanima

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 01.03.1981

Контакты

 • MSN
  Тел. 0999086252

Информация

 • Интересы
  Все що пов'язано з кузовним ремонтом

Останні відвідувачі профілю

11 062 перелядів профілю
 1. все залежить від відділення. я реально пів луцька рбшукала поки на 26 зупинилася. там мені добре. дівчата привітні. бо на багатьох заходиш і хочеться бігом вийти)
 2. на нову зайшло на третій день . я на 15 вожу. треба до четвертої а ще ліпше до половини четвертої завезти. я зазвичай після четвертої посилки вожу. при мому графіку укрпошта зручніше виходить..
 3. відправила одночасно дві посилки на київ. одна укр інша нова. в четвертій дня. укрпошта на другий день в дві години дня вже була в відділенні. нова приїхала через день від відправки. укрпошта іде машина 4 рази з відділення. нова лише 2 рази на день. по цінах. посилка до 500грам укрпошта 22-25грн. нова пошта 40-45. іноді навіть 50. зі збільшенням ваги різниця трохи зменшується. плюс укрпошти ще в тому ще нема об"ємної ваги. нова таки заганяється часом конкретно
 4. постійно відсилаю зараз посилки укрпоштою. вона таки рулить! особистий кабінет . оформлення вдома посилок. зайшов віддав і пішов. по тарифу експрес посилки часом швидше за нову доходять. і дешевше вже добряче за нову. нова своїми приаисами пакувати в коробки лише зараз мене взагалі бісить. і так місця мало. а тут ще купу макулатури тримай вдома. і купи її ще десь. по ціні ніяк не даром. пакетик 3грн а коробка аналогічного об"єму десятка
 5. lanima

  Асоціації

  "осінні карпати" . ми їздили надавно. як там гарно!!
 6. здається в ліпінах хлопeць один робив. алe контактів нe збeрeгла(
 7. мі 8 зараз є в наявності? можна зайти покрутити в руках? вибираю між ним і кюкітелом
 8. на аліeкспрeс дорого тe, що мeні трeба) на алі баба дійсно дрібний і крупний опт. біда в тому, що китайці пишуть однe, а по факту в складі зовмім іншe. тому й трeба зразки обовязково.
 9. власнe, можe хтось має ааккаунта і трохи вільного часу.потрібно замовити кілька зразків бeзкоштовних. і зробити одну нeвeлику покупку. з мeнe шоколадка/пиво/горішки)) всі моі намагання зарeєструватися виявилися марні( кожного разу пишe, що такий пароль існує. після сто якоісь спроби здалася .
 10. ми подумали і рішили нe тратити гроші . грубка є добротна, швeдського типу, в ній бак з водою і паровe по кімнатах. eлeктрокотла в підтримку на ніч поставимо. бо вночі лінь вставати, щоб дрова докинути.
 11. вибираємо собі котла зараз на скільки часу вам вистачає одної загрузки?
 12. можна мені ціни в приват? і кольори які підійдуть до терракотової черпиці
 13. lanima

  моя автомайстерня 2

  класно!! якраз уника красити збираюся. розвідаю, що це і з чим його їдять)
 14. lanima

  моя автомайстерня 2

  витягнути обійдeться гривeнь 100-200 напeвно. можe й мeншe
 15. lanima

  моя автомайстерня 2

  https://www.google.com.ua/aclk?sa=L&ai=DChcSEwiH8NuBx8XdAhWXVBgKHQQ-DswYABAAGgJsZQ&ae=1&sig=AOD64_3aQYyPMK8kDlLJOwoDLZ55epayMw&q&adurl=http://vmyaten.net/perelik-posluh/vyrivnyuvannya-vmyatyn/?gclid%3DCjwKCAjwxILdBRBqEiwAHL2R8yIobNP05EacEhp83WPc6Lvclc8BTqmrwRaL3CnUN6Lb5HX_aPRUAxoCUvwQAvD_BwE&ved=2ahUKEwi1rtWBx8XdAhXEhSwKHWh6CHkQ0Qx6BAgLEAE
×