Перейти до змісту

Вибори мера Луцька і до міськради


Bliksss

Рекомендовані повідомлення

17 часов назад, Nokian сказал:

Хто би сумнівався 

Вивести в другий тур гівно та інше гівно,і люди проголосують за ПОТРІБНЕ князю гівно.

Дехто ще й радіти буде.

 

а якщо переможе Шиба?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 410
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, paksivatova сказал:

а якщо переможе Шиба?!

Ну буде і буде. Його хоч можна буде на наступних виборах змінити. А ті палицівські як влізуть, то будуть довічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, volks сказал:

Його хоч можна буде на наступних виборах змінити.

Змінність влади - це основа демократії. І вибори - це майже єдиний інструмент народу показати політикам, що нам насправді треба. Змінність влади захищає державу від помилок як народу так і політиків. Чим раніше змінити, тим раніше заживе рана від помилки. Америка переживе Трампа і майже не помітить. Україна пережила Януковича, Порошенка, переживе і Зеленського, але черга таких помилок залишила важку рану на тілі України у вигляді війни на Донбасі і ампутованого Криму. Російська федерація можливо  переживе Путіна і не розвалиться на незалежні держави,  але їм буде важко, спочатку СРСР, потім Путін, сумарно більше 100 років руху в неправильному напрямку. Тому змінність влади нам треба відстоювати, як чи не єдиний інструмент впливу на владу. Голосуватиму за Шибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.10.2020 в 18:17, MACCEN сказал:

де статистика по голосам в міськраду та область, хочу дізнатись чи пройшли мої знайомі :)

лише на волинь-пості найшла таку інформацію (чомусь інші не публікують)

http://www.volynpost.com/news/173886-hto-stane-deputatamy-luckoi-miskoi-rady-prizvyscha

Цитата

"За майбутнє" – (13 депутатів: Палиця Ігор, Шкльода Катерина, Кравчук Роман, Дуда Микола, Тарасюк Олег, Ткачук Євгеній, Курілін Ігор, Поліщук Ігор, Лєщинська Оксана, Дацюк Юлія, Разумовський Андрій, Бондар Віталій, Безпятко Юрій).
"Європейська Солідарність" – (9 депутатів: Доманська Алла, Яручик Микола, Моклиця Юрій, Лазука Олександр, Малютіна Валентина, Ніколайчук Олександр, Гнетньов Ігор, Колковська Ірина, Каньовська Лілія).
Громадянський Рух "СВІДОМІ" – (6 депутатів: Шкітер Тарас, Покровський Андрій, Надточій Алла, Наход Михайло, Падалко Галина, Хаймик Валентин).
"Слуга народу" – (5 депутатів: Бондарук Роман, Сачковська Юлія, Костененко Андрій, Ткачук Олександр, Руднік Ірина)
ВО "Свобода" – (5 депутатів: Федік Микола, Пшибельський Володимир, Щур Михайло, Серба Любов, Жупанюк Алла)
ВО "Батьківщина" – (4 депутати: Чебелюк Ірина, Козлюк Олександр, Грачов Дмитро, Авраменко Андрій).

Але як і прогнозувалось, всі перші номера партій звичайно пройшли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Почалось після того, як побачили, що я не Зелебоб.

 

Зелені, вже один одного посилають :)

 

Народные депутаты от "Слуги народа" Евгений Шевченко и Виталий Безгин публично поскандалили из-за решения Конституционного суда, который отменил уголовное наказание за недостоверное декларирование.

Один поддерживал решение, другой выступил против. В результате Шевченко послал Безгина на три буквы.

Началось все с того, что Шевченко в Telegram назвал критиков решения КС "адептами Госдепа", а Безгина – "безмозглым" и "убогим" представителем этой группы.

"То глава Офиса президента ему не такой, то люди на Донбассе ему не нравятся, теперь решение КС" – возмутился он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, natalka) сказано:

лише на волинь-пості найшла таку інформацію (чомусь інші не публікують)

http://www.volynpost.com/news/173886-hto-stane-deputatamy-luckoi-miskoi-rady-prizvyscha

Але як і прогнозувалось, всі перші номера партій звичайно пройшли...

У Палиці буде більшість? Докупить собі з інших фракцій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, natalka) сказано:

ВО "Свобода" – (5 депутатів:
ВО "Батьківщина" – (4 депутати:

Їхня ера пройшла

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, paksivatova сказано:

а якщо переможе Шиба?!

Зазвичай з таким кандидатом існує попередня домовленість ,просто вийти в другий тур.

Здається в 15 році десь на Кривбасі в другий тур вийшов кандидат від Самопомічі і мав дуже великі шанси перемогти.

Але просто злився,і мером став старий одіозний мер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.10.2020 в 12:56, iiron сказал:

Воно то може й так(а з того що я знаю то і є так), але Палиця то є наслідок а не причина.Наслідок того що обирати доводиться з сортів лайна.Але і те що обирати доводиться з сортів лайна теж наслідок.А от причину такого наслідку вголос побоююсь навіть казати, натякну тільки - 

чому в Луцьку за ніч відловлюють п'ятірку п'яних водіїв?

чому національний сайт оголошень називається ЛОХ юа?

чому вже нема традиції поступатись місцем старшим або з дітьми людям у громадському транспорті?

чому колись було страшно школу прогуляти бо обов'язково хтось докулупається чому не в школі і батькам доложить, а зараз діти навіть з коноплями в руках не дивують?

Ну і далі в тому ж напрямку.

 

https://www.unian.ua/society/novini-kirovogradshchini-meshkanci-pidvisokogo-poyasnili-chomu-obrali-eks-nardepa-vbivcyu-novini-ukrajini-11202026.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, iiron сказано:

Совковий спадок в головах не так просто викорінити. Плюс ніхто цим і не займається - більшості можновладцям вигідний такий світогляд людей, ними тоді легше маніпулювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, sergkots сказано:

Совковий спадок в головах не так просто викорінити

Та й діло не в совковості))) Напевне, банальний ментальний пофігізм: свої труси, ближче до дупи, або, мені пофіг, поки мене не торкнеться.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sergkots сказал:

Совковий спадок в головах не так просто викорінити. Плюс ніхто цим і не займається - більшості можновладцям вигідний такий світогляд людей, ними тоді легше маніпулювати.

Про совковий спадок навіть діти вже не ведуться, а маніпулювати думкою внуків, правнуків як буде складно можу тільки уявити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де глянути поіменно, хто пройшов від партій до міськради? зайшов на сайт цвк - одна ху@та і ніякої конкретики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Bliksss сказано:

а де глянути поіменно, хто пройшов від партій до міськради? зайшов на сайт цвк - одна ху@та і ніякої конкретики

Тут на форумі в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, iiron сказано:

Про совковий спадок навіть діти вже не ведуться, а маніпулювати думкою внуків, правнуків як буде складно можу тільки уявити.

От чого ж тоді після розвалусовка стільки рекетирів розплодилось, а еліта комуністів (червоні директора, генерали та вище керівництво) тупо просрали, розікрали та продали все?

Чого ж як при союзі так і тепер люди із совком в голові сруть де живуть і чекають манни небесної, що їм хтось щось має зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, sergkots said:

Тут на форумі в цій темі.

є список кандидатів на пост мера, переглянув всю тему - про депутатів нема, знайшов в іншому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут і питання, можна було балотуватись у мери і у депутати одночасно?

Інакше - як стала Надточій депутатом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

є список кандидатів на пост мера, переглянув всю тему - про депутатів нема, знайшов в іншому місці.

На попередній сторінці:

  

On 30.10.2020 at 10:01, natalka) сказано:

лише на волинь-пості найшла таку інформацію (чомусь інші не публікують)

http://www.volynpost.com/news/173886-hto-stane-deputatamy-luckoi-miskoi-rady-prizvyscha

 

Цитувати

Результати голосування за партії до Луцької міської ради такі:

«За майбутнє» – 14 966 голосів (27,8%)
«Європейська Солідарність» – 10 284 (17,61%)
«Свідомі» – 5 405 (9,78%)
«Слуга Народу» – 5112 (9,25%)
«Свобода» – 5060 (9,15%)
«Батьківщина» – 3887 (7,3%)
«Народний Рух» – 2529 (4,57%)
«Сила і честь» – 2161 (3,91%)
«Опозиційна платформа – За життя» – 1858 (3,36%)
«Голос» – 1479 (2,67%)
«Аграрна партія України» – 1051 (1,90%)
«ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ» – 844 – (1,53%)
«Наш Край» – 279 (0,50%)
«Перемога Пальчевського» – 337 (0,60%).

Відтак, у міську раду проходять такі партії:
"За майбутнє" – (13 депутатів: Палиця Ігор, Шкльода Катерина, Кравчук Роман, Дуда Микола, Тарасюк Олег, Ткачук Євгеній, Курілін Ігор, Поліщук Ігор, Лєщинська Оксана, Дацюк Юлія, Разумовський Андрій, Бондар Віталій, Безпятко Юрій).
"Європейська Солідарність" – (9 депутатів: Доманська Алла, Яручик Микола, Моклиця Юрій, Лазука Олександр, Малютіна Валентина, Ніколайчук Олександр, Гнетньов Ігор, Колковська Ірина, Каньовська Лілія).
Громадянський Рух "СВІДОМІ" – (6 депутатів: Шкітер Тарас, Покровський Андрій, Надточій Алла, Наход Михайло, Падалко Галина, Хаймик Валентин).
"Слуга народу" – (5 депутатів: Бондарук Роман, Сачковська Юлія, Костененко Андрій, Ткачук Олександр, Руднік Оксана)
ВО "Свобода" – (5 депутатів: Федік Микола, Пшибельський Володимир, Щур Михайло, Серба Любов, Жупанюк Алла)
ВО "Батьківщина" – (4 депутати: Чебелюк Ірина, Козлюк Олександр, Грачов Дмитро, Авраменко Андрій).

Загальна кількість депутатів - 42.

 

Головне питання хто з ким буде кохатись об'єднуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Bliksss сказано:

Ось тут і питання, можна було балотуватись у мери і у депутати одночасно?

Інакше - як стала Надточій депутатом?

Можна, так всі і робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

От чого ж тоді після розвалусовка стільки рекетирів розплодилось, а еліта комуністів (червоні директора, генерали та вище керівництво) тупо просрали, розікрали та продали все?

Чого ж як при союзі так і тепер люди із совком в голові сруть де живуть і чекають манни небесної, що їм хтось щось має зробити?

Відповідь тобі, Sergkots, не сподобається.Вона і мені не подобається але я звик називати речі своїми іменами і вірити тому що бачу, а не тому що "треба" бачити в залежності від обставин.

Відповідь як-що спростити до кількох слів така - скот випустили з загону.А чому скот, чи то винний совок чи такі були до совка не знаю, не преймався бо мені на це наср...ти.Я і моя сім"я живуть тут і зараз.

Але думаю так має бути при капіталізмі демократії.Наприклад нинішня Україна проти Штатів до 2000 - х просто рай, дікій запад теж жесть була, Європа теж тільки з 2000 - х стала такою правильною.Мабуть через це гівно треба пройти щоб навчитись жити при капіталізмі демократії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, sergkots сказал:

На попередній сторінці:

  

 

 

Головне питання хто з ким буде кохатись об'єднуватись.

за майбах+слуга+батьківщина+- свідомі(якщо дійсно таки правда,що Покровський під Палицею) ну а свобода там де платять гроші(хоча іноді на місцях у них трапляються принципові люди).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.10.2020 at 22:47, Vadimm сказано:

Останнім часом надто різко реагуєш на те з чим не погоджуєшся.

 

Ви теж.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, sergkots сказал:

На попередній сторінці:

  

 

 

Головне питання хто з ким буде кохатись об'єднуватись.

коротко про вибори:

https://youtu.be/giC3-LnnV4c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.10.2020 at 23:35, Zheny@ сказано:

Не подобаються велодоріжки - їздіть по дорозі.

 

Вибачте, декілька днів боровся з собою але не втримався, щоб не запостити це відео. Просто так в тему, майже.

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут нема про що говорити, люди в депутати йдуть для того щоб захистити свій бізнес та отримати нові зв'язку та можливості.

Коли наприклад буде як в Швеції що депутати їздять на траліках, та в них не більше привілей чим у звичайного чиновника то й там немає такого ажіотажу та кіпішу перед виборами.


І дійсно чим потужніший бізнес тим примусово мусиш як не сам так когось продвігати в депутати, який буде захищати твої інтереси по типу "я тебе видвінув, я тебе чуть що і задвіну". Тому якось у нас так і виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...