Перейти до змісту

Вибори мера Луцька і до міськради


Bliksss

Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, toj_tu сказано:

А якщо медведчук , бойко , рабінович , .королевська в борщ не навалили , то треба обирати опзж?

 

Я від низ нічого хорошого не отримав. Від слова абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 410
  • Створено
  • Остання відповідь
3 часа назад, Zheny@ сказал:

Я від низ нічого хорошого не отримав. Від слова абсолютно.

А я від коломойського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, toj_tu сказано:

А я від коломойського.

накуй ти його сюди приплів?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Zheny@ сказал:

накуй ти його сюди приплів?

 

Написано не матюжитись.А палиця під ким?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де статистика по голосам в міськраду та область, хочу дізнатись чи пройшли мої знайомі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, toj_tu сказано:

Написано не матюжитись.А палиця під ким?

а я звідки знаю, я свічку не тримав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Zheny@ сказано:

Так ви ж всі дружно кричите, що то не велодоріжка! 

Ну не ліпи горбатого - формально це велодоріжка, любий коп ткне носом в той знак, і на суді єслі шо тобі принесуть стос паперів, які підтверджують що це велодоріжка. Тут в пору б тобі визначитись, це воно чи не воно.

Де я взагалі казав що це не велодоріжка? (Ти ж реагуєш на мій пост, значить я в числі тих хто так говорить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vadimm  ну то в чому проблема?

 

Ще 5 років тому там де зараз є освітлена  пішохідна зона із "велодоріжкою" із знаками (без розмітки), був покороблений часом і коріннями дерев асфальт, де можна було поламати ноги.

зараз це окультурили по максимуму, і це ще вам не подобається! Доріжки не такі. Знаки не такі. Освітлення не таке. Пішоходи не такі!

 

Бо це зі сторони виглядає саме так. Зробили. Добре, гарно. І все одно не так!

 

Я не розумію.!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Nokian сказал:

Декому( багатьом), якщо спочатку насцяти у вуха- то вони вже зовсім не помічатимуть,як їм серуть в борщ 

Вони ще й захищатимуть серуна.

 

Золоті слова.Помню помню ті сцикуни - 

 

Помню як їм срали в борщ і як вони захищали, а дехто і досі захищає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У неділю, 15 листопада, відбудеться другий тур виборів Луцького міського голови.

Про це повідомив кандидат у мери Ігор Поліщук, який буде одним з учасників другого туру виборів.

Нагадаємо, 25 жовтня відбулися місцеві вибори. Жоден з кандидатів на пост мера не набрав 50% голосів виборців, тож відбудеться другий тур між лідерами голосування – Ігорем Поліщуком та Богданом Шибою.

Зауважимо, що, за результатами паралельного підрахунку голосів, Ігор Поліщук набрав понад 32%, тоді як Богдан Шиба – приблизно 13%. Відрив Богдана Шиби від ще одного учасника виборів – Юрія Моклиці – незначний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому місцеві вибори – 2020 стали безглуздям?

 

Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади.

О 19 годині перестав працювати відкритий електронний Реєстр декларацій – один з головних здобутків Революції Гідності. За його адресою замість понад 4 мільйонів декларацій лаконічний напис про те, що «доступ припинено».

Тепер за трьома замками опинилися статки всіх українських чиновників, засудити їх за брехню в декларації неможливо.

Без цієї перевірки жоден керівник державного органу не може бути офіційно призначений. КСУ фактично заблокував реалізацію результатів місцевих виборів. Оскільки призначення  кандидатів обраних на посади, зокрема голів обласних, районних рад та їх заступників, можливе лише після проходження ними спецперевірок.

Тобто, Конституційний Суд України мав би захищати Конституцію, перевіряючи на відповідність їй закони та інші правові акти. А зараз судді КСУ захищають олігархів, корупцію та забезпечують кругову поруку.

Зокрема, судді КСУ 2010 року дозволили узурпувати владу президенту Януковичу; скасували у лютому 2019 закон про незаконне збагачення, внаслідок чого НАБУ було змушене закрити 65 кримінальних проваджень та винесли рішення на користь Запорізького заводу феросплавів, який належить олігарху Ігорю Коломойському.

КСУ скасував навіть право НАЗК отримувати повідомлення про можливі порушення антикорупційного законодавства та направляти до суду протоколи, а до органів влади висновки про корупційні правопорушення. Тобто, якщо Агентство знайде такі порушення, то навіть не зможе ініціювати притягнення до будь-якої юридичної відповідальності.

НАЗК втратило свої контрольні повноваження навіть щодо врегулювання конфлікту інтересів. І тепер Агентство позбавлене можливостей отримувати взагалі будь-яку інформацію від державних органів, самих посадовців, інших осіб про факти конфлікту інтересів.

Останнім часом у ЗМІ неодноразово згадувалися наміри КСУ знищити антикорупційні інституції та інструменти. Сьогодні ці чутки стали реальністю: КСУ вже розглянув подання щодо е-декларування і фактично зніс цей інструмент з правового поля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

мда хтось технічно Шибу видвінув, люди дійсно шарять в технологіях.

Хто би сумнівався 

Вивести в другий тур гівно та інше гівно,і люди проголосують за ПОТРІБНЕ князю гівно.

Дехто ще й радіти буде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

Чому місцеві вибори – 2020 стали безглуздям?

 

Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) доступу до державних реєстрів

Ай, то просто Президент ще не знав Твоєї думки на важливі запитання. Зараз він героїчно все розрулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Cherman сказал:

Імхо, велодоріжка то просто яскравий приклад, все інше робиться по такому ж принципу.

Плюсую страшенно. 

Але ж "добре хоч так зробили")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Cherman сказал:

Ну, а хто винуватий, що той же Моклиця-друід ніде не рекламувався. Хоча ішов від ЄС, а в них бабла на рекламу хватає. Люди проголосували за того, чия пика була на кожному стовпі і за того, кого хоч якось знають та пам'ятають.

В тому й справа що бабло в Петі, а не в Моклиці. Всі знають кому належить регіон, тому на Моклицю особливих надій (бюджетів) і не покладали, а виявляється зря. Якби Моклиця вийшов в другий тур і всі вилетівші кандидати підтримали його, то посунули б князя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцька міська територіальна виборча комісія провела підсумкове засідання, на якому оголосила результати виборів Луцького міського голови, що відбулися 25 жовтня. Згідно з підсумками голосування, другий тур виборів таки відбудеться. У ньому змагатимуться Ігор Поліщук та Богдан Шиба.
 

Spoiler

Засідання ТВК відбулося сьогодні, 29 жовтня.

Голова Луцької міської ТВК Марія Парфенюк поінформувала, що загалом проголосувала 58 301 людина, 1517 бюлетенів – недійсні.

Подаємо результати кожного з 11 кандидатів на пост Луцького міського голови:

Ігор Поліщук («ЗА МАЙБУТНЄ») – 18 934 (32,47%).
Богдан Шиба (самовисування) – 7662 (13,14%).
Юрій Моклиця («Європейська Солідарність») – 7429
Алла Надточій («Громадянський Рух «СВІДОМІ») – 5957
Роман Бондарук («Слуга народу») – 4732
Микола Федік (Всеукраїнське об’єднання «Свобода») – 3871
Ірина Чебелюк (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») – 3478
Євген Мельник («Сила і честь») – 1880
Артур Мартіросян (Аграрна партія України) – 1060
Віктор Грисюк («ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ») – 998
Дмитро Глазунов (самовисування) – 783

Встановивши результати голосування, керуючись нормами чинного законодавства й, зокрема, те, що жоден з кандидатів не набрав понад 50% голосів, Луцька міська ТВК постановила призначити повторне голосування.

Другий тур виборів Луцького міського голови призначили на 15 листопада.

Від себе додам, що чималий відсоток недійсних бюлетенів. Цікаво.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Ну, а хто винуватий, що той же Моклиця-друід ніде не рекламувався.

Під палицею всі медіа Волині.Не знали?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось декілька коментарів з ФБ про вибори на Волині.

У всій західній перемагає ЄС ,крім Волині ,де в лідерах маріонетки коломойського.

    • Бомба в тому, які аргументи приводять діяльності тих, хто вийшов переможцями: ремонт дворів і доріг, качелі в дворах. Уявляєте сплановані заходи і які сплачуються з міського бюджету... вони певно, видають людям, як свої заслуги!!!
      А хто не розуміється на цьому то і вірять і цю казку.
      А те, що робиться і міськраді і до чого їхння діяльність приводить місто, масам не цікаво бо їм це не потрібно.
       
      Michael Rusin
    •  ага. І зелене на президентських виборах теж набрало багато голосів на Волині... Соромно...
       
      4
      Люба Павлючик
       Правду кажете,хочуть до раші
       
      3
      Таня Хотинюк
    •  нажаль ((((((((
       
      1
      Valentina Drozd
    •  ви прав1
       
      1
       
       
      Valentina Drozd
    •  соромно, що такий бойовий народ купляеться на м1сцевих князьк1в , жаль, що ми един1 в зах1дн1й частин1 несем " частину русского м1ра"
       
    •  
  • mTNr7Jn2-Jk.pngПристрасний фанат
    Це не результат для Волині
     
    15
    Добре й так, але не приємно...багато нащадків сталінської реформи чи ще якоїсь мутації.
  • Добре,буде ще краще!!!!!!
     
    3
     
     
    • Подобається
    •  · 
      Відповісти
    •  · 21 год.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Cherman сказал:

І навіть стовпи та бігборди. Та й, борду для Моклиці, Палиця заблокував.

Так і було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Cherman сказано:

Та й, борду для Моклиці, Палиця заблокував.

Тут певно вже жоден з кандидатів не захоче засвітитись. На прикладі Соломона чітко видно який вектор руху можуть надати старожили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, sergkots сказал:

Тут певно вже жоден з кандидатів не захоче засвітитись. На прикладі Соломона чітко видно який вектор руху можуть надати старожили.

Можемо послати, а можемо й ні. Але ще жодного такими словами не зустрічали, навіть Соломона зустріли як рівного і виключно його поведінка привела до того, що його посилають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

навіть Соломона зустріли як рівного

 

Це правда.

1 година тому, nickel сказано:

 виключно його поведінка привела до того, що його посилають.

 

Не правда. Почалось після того, як побачили, що я не Зелебоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Не правда. Почалось після того, як побачили, що я не Зелебоб.

Ти тут не один не зелебоб. Чого інших не посилають? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, nickel сказано:

Ти тут не один не зелебоб. Чого інших не посилають? 

 

Гопніки на толпу не нападають, вибирають одного з толпи і починають пресувати. Так само й тут. Ви вибрали мене. До мене були інші, підтвердженням цьому є теми при психози Дуала і Чірмана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...