Перейти до змісту

Вибори мера Луцька і до міськради


Bliksss

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Гопніки на толпу не нападають, вибирають одного з толпи і починають пресувати. Так само й тут. Ви вибрали мене. До мене були інші, підтвердженням цьому є теми при психози Дуала і Чірмана.

Тобто за собою ти ніяких косяків не відчуваєш? Вся провина на "гопніках"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 410
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, nickel сказано:

Тобто за собою ти ніяких косяків не відчуваєш? Вся провина на "гопніках"?

 

Перед ким я винен? Хіба я комусь, щось погане сказав? Нахамив? Послав? Обізвав?

 

Ні!

 

То якщо всі мої повідомлення підряд мінусує сепар, щоб я не написав, то нехай він псує свою життєву карму, це його вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Перед ким я винен? Хіба я комусь, щось погане сказав? Нахамив? Послав? Обізвав?

А на твою думку цього достатньо щоб бути адекватно сприйнятим іншими? На мою - ні, а ти лише підтвердження тому.

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Ні!

Ні - не відчуваю за собою косяків чи ні - не вся вина на гопніках?

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

То якщо всі мої повідомлення підряд мінусує сепар, щоб я не написав, то нехай він псує свою життєву карму, це його вибір.

Ти бачу серйозно так кармою переймаєшся. Ти думаєш вона в тебе біла і пушиста?

 

п.с. Я іноді намагаюся тобі по-людські пояснити, що якщо в тебе не виходить влитися в достатньо дружнє і миролюбиве середовище, то справа не в середовищі, а в тобі. Але коли ти починаєш робити вигляд що не розумієш цього, то мені також простіше плюнути на це і послати і не розбиратися тролиш ти чи дійсно на ручніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ти бачу серйозно так кармою переймаєшся. Ти думаєш вона в тебе біла і пушиста?

 

Ні. Але я намагаюсь її поліпшити. Тому й стараюсь не робити іншим погано а допомагаю, коли можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ні. Але я намагаюсь її поліпшити. Тому й стараюсь не робити іншим погано а допомагаю, коли можу.

Ти зараз знущаєшся з мене? Так твоя карма не очиститься. Ти ініціатор всіх останніх срачів на Борді і всього негативу. Ти думаєш, якщо свідомо тролити інших, провокувати на грубість, а самому при цьому не грубіянити, то твоя карма буде чиста? В мене для тебе погані новини. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі репутацію на Борді не просто так кармою назвали і в хороших людей вона ніколи мінусовою не буває, не дивлячись на дуала і інших, як ти виражаєшся, "гопніків". Шукай  скалку  в своєму оці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Так твоя карма не очиститься. Ти ініціатор всіх останніх срачів на Борді і всього негативу. Ти думаєш, якщо свідомо тролити інших, провокувати на грубість, а самому при цьому не грубіянити, то твоя карма буде чиста?

 

Може й е очиститься але й не зіпсується.

 

Срачі на Борді були до мене, так що не в мені справа а у деяких юзерів, які називають себе дружніми і миролюбними:

 

16 хвилин тому, nickel сказано:

достатньо дружнє і миролюбиве середовище

 

Є один, який теж на Нобелівську премію миру претендує:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Яка ж в тебе карма ху*ова була

 

Неважливо, яка була а важливо, яка буде. І поки ви агритесь і нервуєтесь вона у вас погіршується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Може й е очиститься але й не зіпсується.

Зіпсується, так само як зіпсувалася бордівська карма. Я тебе зрозумів, в тебе всі інші погані, один лише ти Дартаньян. Більше навіть не намагатимусь.

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Срачі на Борді були до мене, так що не в мені справа а у деяких юзерів, які називають себе дружніми і миролюбними:

Срачі також бувають мирними і дружелюбними. Прямими текстом на*** тут дуже рідко посилали... поки тебе не було. Тому я й кажу, шукай причину в собі, а не в інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

До речі репутацію на Борді не просто так кармою назвали і в хороших людей вона ніколи мінусовою не буває, не дивлячись на дуала і інших, як ти виражаєшся, "гопніків". Шукай  скалку  в своєму оці.

 

Так, замінусив сепар Дуал і гопнік Чірман. Це легко побачити у профілі. Причому мінусив усі повідомлення підряд - без розбору. Так що неважно людина хороша чи ні . А на Борді важливо чи юзер попав в немилість Дуалу - чи ні.

 

І віртуальна "карма" на Борді немає нічого спільного з кармою у житті. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Неважливо, яка була а важливо, яка буде. І поки ви агритесь і нервуєтесь вона у вас погіршується.

Те що ти свідомо доводиш інших відніме з твоєї карми більше ніж у тих кого ти розтролив. Зрозумій це. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Так, замінусив сепар Дуал і гопнік Чірман. Це легко побачити у профілі. Причому мінусив усі повідомлення підряд - без розбору. Так що неважно людина хороша чи ні . А на Борді важливо чи юзер попав в немилість Дуалу - чи ні.

 

І віртуальна "карма" на Борді немає нічого спільного з кармою у житті. 

Був би ти нормальним, на кожен мінус дуала отримував би десяток плюсів від решти і буди б тобі ці мінуси як слону дробіна. А так як ти неадекват, хоч і чемний, то решта тобі досипає там де у них мінуси закінчуються. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Зіпсується, так само як зіпсувалася бордівська карма. Я тебе зрозумів, в тебе всі інші погані, один лише ти Дартаньян. Більше навіть не намагатимусь.

Срачі також бувають мирними і дружелюбними. Прямими текстом на*** тут дуже рідко посилали... поки тебе не було. 

 

Не зіпсується, бо я не буду вам уподоблюватись і посилати. Якщо ви почали мене не за те, що я щось погане зробив а лише написав те, що вам не сподобалось, значить з вам просто вилізла темна сторона. Мої дописи виявляють, ким є лидина насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Я не нервуюся. Я з тебе сиджу і постійно сміюся. І не тільки я.

 

Смех и радость?

 

Ось воно! Я знав, моя карма точно іде в плюс.

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Був би ти нормальним, на кожен мінус дуала отримував би десяток плюсів від решти і буди б тобі ці мінуси як слону дробіна. А так як ти неадекват, хоч і чемний, то решта тобі досипає там де у них мінуси закінчуються. 

 

Якщо на цій сторінці кожен ваш пост не назбирає 10+, значить - ви такий, як і я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Не зіпсується, бо я не буду вам уподоблюватись і посилати.

По пояс дерев'яний

Цитата

Якщо ви почали мене не за те, що я щось погане зробив а лише написав те, що вам не сподобалось, значить з вам просто вилізла темна сторона. Мої дописи виявляють, ким є лидина насправді.

Ладно, я принаймні намагався з тобою нормально спілкуватися, але якщо ти не хочеш, то мені тим більше не треба. Навряд чи я ще коли-небудь намагатимуся це повторити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Cherman сказано:

На даний момент, один ти провокуєш срачі.

 

Як срач можна провокувати? Просто тим, що висловив свою думку на публічному інтернет ресурсі? Так я піднімаю складні питання. Але це життя не є простим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

намагався з тобою нормально спілкуватися, але якщо ти не хочеш

 

Нормально спілкуватись - хочу. І спілкуюсь. Можете продовжувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Нормально спілкуватись - хочу. І спілкуюсь. Можете продовжувати.

Пізно, я давав тобі шанс, ти його успішно просрав. Така в тебе карма куйова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Пізно, я давав тобі шанс, ти його успішно просрав. Така в тебе карма куйова.

 

Шанс я взяв, дякую, свою життєву а не віртуальну карму поправляю, рекомендую вам слідкувати за вашою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Шанс я взяв, дякую, свою життєву а віртуальну карму поправляю, рекомендую вам слідкувати за вашою.

З моїми кармами все ок. Люди, коли бачать посміхаються, а не на куй шлють. Те саме в тирнетах.

І карма у тебе одна. Якщо ти в тирнетах ведеш себе як мудак, то і по життю ти мудак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Люди, коли бачать посміхаються ...Те саме в тирнетах.

 

то й мене те саме. Ось пруф:

 

22 хвилин тому, Cherman сказано:

Я з тебе сиджу і постійно сміюся. І не тільки я.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

то й мене те саме. Ось пруф:

 

 

 

 

 

 

От бач як з тебе гівно швидко полізло. Ти вже знову окуня включив. Ну то я тобі нагадаю де тебе давно чекають і куди тобі вже пора - на куй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

От бач як з тебе гівно швидко полізло. Ти вже знову окуня включив. Ну то я тобі нагадаю де тебе давно чекають і куди тобі вже пора

 

Ні, мені ще багатьох викрити потрібно і багатьом допомогти. Рано ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ні, мені ще багатьох викрити потрібно і багатьом допомогти. Рано ще.

Тут допомога лише одному потрібна, ти його в дзеркалі можеш побачити, Дартаньян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...