Перейти до змісту

Вибори мера Луцька і до міськради


Bliksss

Рекомендовані повідомлення

40 минут назад, Slavco сказал:

Зате вчора зранку муніципальна варта доблесно шниряла по всіх свої улюблених "штрафних"  маршрутах. 

Бачив як виносли мозок минулого тижня свиням на Кравчука на під'їзді до варшавки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 410
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Ghost_manka сказано:

Сумнівної якості з постійною необхідністю в ремонті. Окей....

 секта всепропальщиків.

Ти експерт з якості дорожного покриття?

Вам що не зроби, все буде не так. Доріжки зробили - не такі. Знаки поставили - не так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ те що ти називаєш велодоріжкою у Луцьку - це гавно. Не повинні в попутньому і в протилежному напрямку виникати перешкоди у вигляді пішоходів. І стовпчики, сірі, с_ка, теж не повинні стирчати. Якщо і стирчать - то щоб хоч пофарбовані світловідбиваючою, чи хоча б червоно-білою фарбою. І тих стовпчиків досить натикувати через1,5-2 метри, а не посередині саме велосипедної частини тротуару. І можна не стовпчики, а півкулі з каміння. Не треба бути інфраструктурним експертом щоб сказати що ці "велодоріжки" - гавно. Вліпити знак 4.12 чи 4.14 і покласти смужку червоної бруківки може і доярка, для цього не треба бути при посаді, з освітою відповідною і досвідом роботи (я про прийняття рішень і вказівки, а не про безпосереднього виконавця).

  

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Вам що не зроби, все буде не так

Спойлер

Х_й на х_й мєнять, нєх_й врємя тєрять.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Vadimm сказано:

@Zheny@  ці "велодоріжки" - гавно. 

  Hide contents

Х_й на х_й мєнять, нєх_й врємя тєрять.

 

 

Щось по тим велодоріжкам, які вже є не видно корків з велосипедистів. То для кого будувати кращі? 

 

Хоча ті велодоріжки не дуже. Я взагалі не розумію, як по такій велодоріжці їхати 25 км. на велосипеді. Це хіба що для дітей добрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Zheny@ сказал:

 секта всепропальщиків.

Ти експерт з якості дорожного покриття?

Вам що не зроби, все буде не так. Доріжки зробили - не такі. Знаки поставили - не так.

 

Та ніхто просто так не поливає лайном. Ну камон, досить просто подивитись на те, що роблять в Луцьку. Немає нічого такого, що зроблено ДІЙСНО для міста і з належною якістю. Ну хіба це не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Щось по тим велодоріжкам, які вже є не видно корків з велосипедистів. То для кого будувати кращі? 

 

Хоча ті велодоріжки не дуже. Я взагалі не розумію, як по такій велодоріжці їхати 25 км. на велосипеді. Це хіба що для дітей добрі.

Немає помітної кількості велосипедистів через відсутність "зв'язки" вело-маршрутів. Наразі це такий собі варіант "вихідного дня": лучанин або лучанка (можливо, з коханою людиною) беруть напрокат велосипеди і крутять педалі по майже відведених місцях. Цілі приїхати з точки А в точку Б в них немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, xc90 сказал:

І я ні слова не сказав про Нідерланди. Постійно якась окрема тема.

А це залізна відмазка. "Нам до такої Європи далеко" 

То так і завжли буде далеко, якщо ві

дмазуватись, а не робити так як там.

3 часа назад, xc90 сказал:

Дорого" - це не цифри. Квадратний метр асфальту дорожчий за кв.м. бруківки?

Коли в дворах кладуть асфальт, то не дорого. А тут раптом дорого стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ не будь таким категоричним. Останнім часом надто різко реагуєш на те з чим не погоджуєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Vadimm сказано:

@Zheny@ не будь таким категоричним. Останнім часом надто різко реагуєш на те з чим не погоджуєшся.

Бо чомусь одразу ллють бруд, а при спробі поговорити нормально, то ще й на мене.

 

Звісно, що велодоріжки в тому форматі, в якому вони зараз є - це не європейські. Але вони є!

І все менше велосипедистів виїжджає на проїжджу частину!

Так, мамочки з колясками - то ще ті паморочні "яжематері".  Як і бабки / дєдки пенсіонерки.

 

Але принаймні є задатки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ghost_manka сказал:

Та ніхто просто так не поливає лайном. Ну камон, досить просто подивитись на те, що роблять в Луцьку. Немає нічого такого, що зроблено ДІЙСНО для міста і з належною якістю. Ну хіба це не так?

заїльте в інші міста, в той же Львів, місто мільйонник гарно тільки спереду, а весь той антикваріат у вигляді будинків осипається, але з вигляду все глянц. Наше місто не таке вже й занедбане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодоріжками називати ту муть,  що в Луцьку поробили, то сміх.  Який в них сенс,  якщо більше 12-15 км на годину там стрьомно їхати? А їздити по загальних дорогах реально небезпечно. Можна, якщо добре їздиш, знаєш ПДР як водій авто,  і якщо дуже уважно,  але всерівно небезпечно.  Тому і немає засилля велосипедів у нас. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не подобаються велодоріжки - їздіть по дорозі.

Пішоходам і мамочкам з колясками буде більше місця!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Zheny@ сказал:

Не подобаються велодоріжки - їздіть по дорозі.

Готовий депутат. Хоч зараз в ток шоу запускай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, MACCEN сказал:

Львів, місто мільйонник гарно тільки спереду, а весь той антикваріат у вигляді будинків осипається, але з вигляду все глянц. 

В підході до ремонтів і благоустрою Львів таки топ в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Cherman сказано:

Пропонуєш на велодоріжці давити мамочок з колясками?:0032:

давити не давити, але дати зрозуміти, щоб вчили ПДР, знаки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

давити не давити, але дати зрозуміти, щоб вчили ПДР, знаки.

 

Женя це утопія, в нас ще довго нічого толком не буде, добре коли хоть щось роблять, але воно ж падло робить це за кошти громадян,і ще й пU3dить половину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Не подобаються велодоріжки - їздіть по дорозі.

6.6 Велосипедисту забороняється:

 

...

б. рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку

...

правила зобов'язують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Vadimm сказал:

@Zheny@ не будь таким категоричним. Останнім часом надто різко реагуєш на те з чим не погоджуєшся.

Мене минулого року в баню відправив за образу виборців Палиці. Я аж тепер зрозумів хто це зробив і чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб трохи змінити тему - вчора в новинах сказали, що наша область молодець і порахували 100% бюлетенів.

На оголошення результатів потрібне "добро" з Києва чи що? Чи це пораховано суто їх кількість?

Аби маніпуляцій ніяких не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, MACCEN сказал:

а весь той антикваріат у вигляді будинків осипається

А в нас хіба не так? Я все чекаю, коли цегла з мого будинку когось вб'є. Але всім насрать)

 

9 часов назад, MACCEN сказал:

Наше місто не таке вже й занедбане.

Та я ж кажу, діло не в цьому. Діло в тому, що відбувається за кулісами діяльності ЛМР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Vadimm сказано:

6.6 Велосипедисту забороняється:

 

...

б. рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку

...

правила зобов'язують

Так ви ж всі дружно кричите, що то не велодоріжка! 

Визначтеся, чи що!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, volks сказал:

Чого ж їм не красти, якщо для вас це норма.

Де я написав що це норма? Це просто констатація факту.

Звичайно є ідейні, правильні і справедливі. Але скільки їх? 5%? 10%?

Але біда що ці правильні і справедливі попадаючи в середовище "влади" різко починають змінюватися. (це вже з досвіду).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.10.2020 в 12:25, Zheny@ сказал:

Тобі Палиця в борщ насрав?

А якщо медведчук , бойко , рабінович , .королевська в борщ не навалили , то треба обирати опзж?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декому( багатьом), якщо спочатку насцяти у вуха- то вони вже зовсім не помічатимуть,як їм серуть в борщ 

Вони ще й захищатимуть серуна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...