Перейти до змісту

Вибори мера Луцька і до міськради


Bliksss

Рекомендовані повідомлення

Только что, MACCEN сказал:

То можна написати власник бізнесу, щоб мені як виборцю можна було зрозуміти чи людина компетентна чи ні, а то якось не йде в плюс "тимчасово безробітний", чи "безробітний", я одразу собі міркую раз людина не знайшла роботу то що вона зможе добитись на посаді депутата?

Так це ж твої проблеми, а не кандидата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 410
  • Створено
  • Остання відповідь
14 minutes ago, nickel said:

Я тобі навіть більше скажу: одним з засновників може бути інша "фірма", навіть закордонна, дуже часто з Кіпру, дуже часто вона виступатиме кредитором цього товариства і весь прибуток фірми буде йти цьому кіпрському співзасновнику в якості погашення кредиту, а я буду в очах виборців безробітним, але, як ти вірно підмітив, з офіційним статусом "тимчасово не працюю".

 

Я там виправився трохи: «учасник» товариства.

Ну і якщо виборці хочуть знати більше, вони сходять на сайт НАЗК і знайдуть декларацію такого «безробітного». І там в розділі «корпоративні права» чи щось подібне має бути перелік всіх товариств, в тому числі і офшорних, в яких цей перонаж виступає засновником чи учасником. Правда не впевнений, чи кандидати до місцевих рад подають декларації ще до свого обрання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Я там виправився трохи: «учасник» товариства.

Ну і якщо виборці хочуть знати більше, вони сходять на сайт НАЗК і знайдуть декларацію такого «безробітного». І там в розділі «корпоративні права» чи щось подібне має бути перелік всіх товариств, в тому числі і офшорних, в яких цей перонаж виступає засновником чи учасником. Правда не впевнений, чи кандидати до місцевих рад подають декларації ще до свого обрання. 

Да там такі простині читати, поки знайжеш хочаб когось про когось десь чув чи бачиш може пройти пару годин часу.

Вже б могли б поставити на дільницях пару терміналів з базою даних про кандидатів, нажав на кнопочку і тобі весь опис про нього.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, MACCEN сказал:

Да там такі простині читати, поки знайжеш хочаб когось про когось десь чув чи бачиш може пройти пару годин часу.

Вже б могли б поставити на дільницях пару терміналів з базою даних про кандидатів, нажав на кнопочку і тобі весь опис про нього.

Так зробили навіть краще, підходиш до стіни і читаєш про свого кандидата, навіть кнопочку натискати не треба. Плакат називається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, nickel said:

Так зробили навіть краще, підходиш до стіни і читаєш про свого кандидата, навіть кнопочку натискати не треба. Плакат називається.

Штука класна, але добре для спортзалів чи подібних приміщень.

Гол. корпус вду такий був радий бачити виборців, що краще було б на пеньках голосувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, xc90 сказал:

Штука класна, але добре для спортзалів чи подібних приміщень.

Гол. корпус вду такий був радий бачити виборців, що краще було б на пеньках голосувати :)

Не зовсім зрозуміло в чому проблеми. Було тісно чи що? Яким чином термінали були б кращі за плакати? Черга біля терміналу була б кращою? Тоді одного терміналу явно не достатньо, краще на кожного кандидата по окремому терміналу а то й декілька. Але якщо місця немає на плакати, то термінали займають місця ще більше і трохи дороге рішення як для одноразового плакату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 minutes ago, MACCEN said:

Вже б могли б поставити на дільницях пару терміналів з базою даних про кандидатів, нажав на кнопочку і тобі весь опис про нього.

ага, підкинь їм ідею, почнуться тендери-мутки, в результаті, примітивний пристрій - обійдеться дорожче ніж сучасний банкомат, щей злуплять гроші за ПЗ, обслуговування. А якщо тема проканає, то на слідуючих виборах - будуть купувати нові, бо ці вже старі, або їх покрали.

P.S. Щоразу на вибори - купується комп'ютерна техніка для комісій, і куди вона далі дівається? Пам'ятаєте як на вибори купували вебкамери logitech по ціні х2 від магазинної? За камери - заплатили, деякі навіть встановили, але не підключили, де ті камери? А про техніку, яка після виборів мала залишитись сільським школам та бібліотекам? А про інтернет, який нібито мали провести в кожне село - де була дільниця, а по факту - возили все на флешках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Було тісно чи що?

Так. Інші питання не розумію чому до мене - не я пропонував термінали. Достатньо встановити мінімальні вимоги стосовно площі (доводилось в шкільних спортзалах голосувати - цілком комфортно, і місць для улюблених плакатів достатньо).

Просто питання доволі актуальне з огляду на новий формат бюлетеня: більшість партій навіть мінімально не постарались освітити в доступних ресурсах біографії прізвищ в бюлетенях. Впевнений, що переважна більшість ставили цифру по принципу "яке прізвище гарніше".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов на ФБ звернення до Волинян.

Не будуйте ілюзій , у вас Злодій Палиця скупив цілу область , порозтавляв всіх своїх чиновників на всі ключові посади. Партія Коломойського-Палиці «Майбах» виграла у вас вибори. І це було відомо та писалось ще до президенстких виборів 2019 року . Ті хто знає Палицю ще з 80- років могли передбачити що так буде і що це за людина і які його методи по усуненні конкурентів та досягнення цілей як в бізнесі так і у владі . А там не тільки схеми , там і підпали , залякування , розбої і навіть вбивства. І це не брехня і не наклеп , є живі свідки цих подій. Приклад вам можна навести з головою Підгаєцької сільської ради Семенюком ,якого палили , влаштували розбійний напад на його дім ітд . Результат на лице Семинюк в партії за Майбутнє. Хто ви волиняни, які вибрали собі таку владу? І на що ви далі розраховуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, toj_tu сказано:

у вас Злодій Палиця скупив цілу область ,

А  той, хто продавав йому ту область, добрий самаритянин?

Климчук був добрим?

Чи може Романюк?

Чи може Кривицький?

Всі вони святі? нічого не продавали ні в місті ні в області?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Zheny@ сказал:

Чи може Романюк?

Чи може Кривицький?

Вони таки не мітили стати місцевими волинськими князьками.

Я не хочу волинського палицівського князівства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, toj_tu сказал:

Знайшов на ФБ звернення до Волинян.

Не будуйте ілюзій , у вас Злодій Палиця скупив цілу область , порозтавляв всіх своїх чиновників на всі ключові посади. Партія Коломойського-Палиці «Майбах» виграла у вас вибори. І це було відомо та писалось ще до президенстких виборів 2019 року . Ті хто знає Палицю ще з 80- років могли передбачити що так буде і що це за людина і які його методи по усуненні конкурентів та досягнення цілей як в бізнесі так і у владі . А там не тільки схеми , там і підпали , залякування , розбої і навіть вбивства. І це не брехня і не наклеп , є живі свідки цих подій. Приклад вам можна навести з головою Підгаєцької сільської ради Семенюком ,якого палили , влаштували розбійний напад на його дім ітд . Результат на лице Семинюк в партії за Майбутнє. Хто ви волиняни, які вибрали собі таку владу? І на що ви далі розраховуєте?

Воно то може й так(а з того що я знаю то і є так), але Палиця то є наслідок а не причина.Наслідок того що обирати доводиться з сортів лайна.Але і те що обирати доводиться з сортів лайна теж наслідок.А от причину такого наслідку вголос побоююсь навіть казати, натякну тільки - 

чому в Луцьку за ніч відловлюють п'ятірку п'яних водіїв?

чому національний сайт оголошень називається ЛОХ юа?

чому вже нема традиції поступатись місцем старшим або з дітьми людям у громадському транспорті?

чому колись було страшно школу прогуляти бо обов'язково хтось докулупається чому не в школі і батькам доложить, а зараз діти навіть з коноплями в руках не дивують?

Ну і далі в тому ж напрямку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, iiron сказал:

Наслідок того що обирати доводиться з сортів лайна.

Треба було за сонцелику бубочку голосувати, щоб був баланс сил у владі Інь(Валерійович) та Янь(Шоколадний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Вони таки не мітили стати місцевими волинськими князьками.

Я не хочу волинського палицівського князівства.

Тобі Палиця в борщ насрав?

 Я повторюся, нічого поганого в діях палиці, по відношенню до простих людей я не побачив.

Мамі потрібні були кошти на дорогі ліки - поїхала в офіс, написала заяву, гроші дали. І таких як вона, сотні, як не тисячі!

Майданчики дитячі та спортивні в дворах. А це мали робити вельмишановні покійні мери!  Але один хачікам землю продавав, (в оренду на десятиріччя здавав), а інший мутні схеми придумував із валідаторами в тролейбусах, на кілька десятків мільйонів.

Романюку єдине за що дякую, то за Бруківку (НАРЕШТІ ЗА 40 РОКІВ) в мене на районі і освітлення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zheny@ сказал:

інший мутні схеми придумував із валідаторами в тролейбусах, на кілька десятків мільйонів.

Таки на 2 мільйони. На десятки трохи інший придумав.

17 минут назад, Zheny@ сказал:

Майданчики дитячі та спортивні в дворах.

Да здраствуєт гречка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Zheny@ сказал:

Мамі потрібні були кошти на дорогі ліки - поїхала в офіс, написала заяву, гроші дали. І таких як вона, сотні, як не тисячі!

Майданчики дитячі та спортивні в дворах.

Крадеш 10 млн, з них: 9 млн в кишеню, 1 млн кидаєш простому люду. Профіт, ти меценат і наш "боженька"
Треба відремонтувати міст? Пфф, без питань. Відремонтує своя команда, різницю поділимо, а міст буде як буде.
Якось так виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, volks сказано:

Таки на 2 мільйони. На десятки трохи інший придумав.

Я працював в той час в ДЕПО, яких 2 млн?

 

3 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Крадеш 10 млн,

Заздрість погана якість.

 Але без пруфів.. то 3,14дабольство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Заздрість погана якість.

 Але без пруфів.. то 3,14дабольство.

Заздрість? Тут швидше захват від цього всього.
Можна хоч весь Луцьк закатати в бруківку, але зароблять на цьому свої та потрібні люди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Але без пруфів.. то 3,14дабольство.

Віриш що фонтан в центрі коштує 15 млн грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я працював в той час в ДЕПО, яких 2 млн?

 

Заздрість погана якість.

 Але без пруфів.. то 3,14дабольство.

Наприклад кажеш на базарі,- зважте кіло помідорів,

Тобі важать і кажуть ой кіло  двісті грам,хай буде?

Ти кажеш ну хай буде,хоч потрібно було кіло 

Кладуть бруківку в місті,достатньо було метр ширини,а поклали два.

А це все гроші НАШІ.

НЕ ЇХНІ.

Бо якби той довбаний князь платив ЗІ СВОЄЇ  кишені- було би ширини саме стільки,як треба.

Якщо ти цього НЕ БАЧИШ ,якщо тобі треба ще якісь пруфи- живи та радій.

І кланяйся князю далі.

І нижче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, sergkots сказано:

Віриш що фонтан в центрі коштує 15 млн грн?

подивись скільки за фонтани віддавали в інших містах) то ці ще не так жирно наварились)))
мене посмішив директор водоканалу який писав  в агітках про своє прогресивне підприємство водоканал)... це чудо стілкьи років в водоканалі порядок навести не може. довбані ставки почистити на очистних... зате за фонтан швиденько в фб розтрубив по всіх спільнотах))
доречі хороший сайт і новини на "сила правди". там багат оцікавого про оборудки поліщука. про дружбанів яким він підряди скидає..... а потім пафосно пише "ми зробили")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Nokian сказал:

Наприклад кажеш на базарі,- зважте кіло помідорів,

Тобі важать і кажуть ой кіло  двісті грам,хай буде?

Ти кажеш ну хай буде,хоч потрібно було кіло 

Кладуть бруківку в місті,достатньо було метр ширини,а поклали два.

А це все гроші НАШІ.

НЕ ЇХНІ.

Бо якби той довбаний князь платив ЗІ СВОЄЇ  кишені- було би ширини саме стільки,як треба.

Якщо ти цього НЕ БАЧИШ ,якщо тобі треба ще якісь пруфи- живи та радій.

І кланяйся князю далі.

І нижче.

Йди в депутати, я за тебе особисто проголосую раз судячи про твої пости ти чесний та нічим не заплямований і тій всі алагархії надаєш по сраці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Віриш що фонтан в центрі коштує 15 млн грн?

Вірю.

Хто будується, той, думаю,  знає, що і скільки насправді коштує.

Залити десятки кубометрів бетону.

Труби, поварити. 

Насоси високого тиску (промислові, а не дачні по 2000 грн)

Система управління.

 

 

Я можу зустрічне питання задати:

Оце по 50 000 грн/шт ?  І це теж за кошти міста! Уяви собі!

original-2mg3359.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Nokian сказано:

Наприклад кажеш на базарі,- зважте кіло помідорів,

Тобі важать і кажуть ой кіло  двісті грам,хай буде?

Ти кажеш ну хай буде,хоч потрібно було кіло 

 

55 хвилин тому, Nokian сказано:

Кладуть бруківку в місті,достатньо було метр ширини,а поклали два.

Взагалі невдалі приклади!

Помідори не бруківка,  з'їдяться в будь-якому випадку. Та й коли треба 2, то буде 2.  Якщо я на більше не розраховую.

 

Бруківка - окрема тема. Вдвічі більше бруківки - вдвічі більше грошей за її вкладання - бо оплата йде поквадратно! 

Тут ще й зекономлять!  І там, де треба 2 метри - аби 1,5 поклали!

 

Могли прокрутити зі своїми фірмами на монтажних роботах. На все решта - мав би бути тендер (такий самий як із валідаторами у Романюка! )

тому тут - взагалі повз касу!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...