Перейти до змісту

Вибори мера Луцька і до міськради


Bliksss

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А як тут не бути гумористом, коли немає де велосипедом проїхатись :(

велосипед - це для селюків 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 410
  • Створено
  • Остання відповідь
В 26.10.2020 в 08:58, Basil сказал:

Видно нелегко порохососам і з цими виборами.Відверто порохососький сайт "обозрєватєль" каже що переміг Роман Бондарук ("Слуга народу") з 145 - ма голосами.А Ігор Поліщук ("За майбутнє") з 701-м голосом по їхньому програв.

1761697824_.thumb.jpg.c822e2f47d3462587625e59435752d1e.jpg

1953503784_2.thumb.jpg.4d9429d4c4f936aada5d4d3cd1c920ea.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті майже всі ремонти робляться через опу. Аби зробити. На ключові недоліки вже мабуть десятки разів вказували. Замість реакції бан у ФБ.

Я вже мовчу що роботи виконують наближені.

А людям що? То ж щось робиться. Та звичайно що робиться чи хтось думає, що можна бюджет скомуніздити нічого не роблячи, поклавши собі гроші в кишеню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, iiron сказал:

Видно нелегко порохососам і з цими виборами.Відверто порохососький сайт "обозрєватєль" каже що переміг Роман Бондарук ("Слуга народу") з 145 - ма голосами.А Ігор Поліщук ("За майбутнє") з 701-м голосом по їхньому програв.

теж звернув увагу, а можливо там очєпятка і має бути 1450 голосів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.10.2020 в 09:49, Arden сказал:

теж звернув увагу, а можливо там очєпятка і має бути 1450 голосів?

Ні, то перевтома і депресія  від постійних стресів і поганих новин так діє..Поліщук переміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще зранку крутилась в голові думка "а що, якби усі кандидати об'єднались проти Палиці і виступили за єдиного кандидата в другому турі?".

Почитав @iiron якому хоч чорт лисий, аби не "порохосос" і зрозумів, що думка - утопічна. Тому так і живемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, iiron сказано:

Ні, то перевтома і депресія  від постійних стресів і поганих новин так діє..Поліщук переміг.

написав сайт поліщука))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.10.2020 в 09:58, xc90 сказал:

Ще зранку крутилась в голові думка "а що, якби усі кандидати об'єднались проти Палиці і виступили за єдиного кандидата в другому турі?".

Почитав @iiron якому хоч чорт лисий, аби не "порохосос" і зрозумів, що думка - утопічна. Тому так і живемо.

а що, якби усі кандидати об'єднались проти Палиці і виступили за єдиного кандидата в другому турі?" - Ооо, гідна вийшла би компанія, злодій на злодію:D.

зрозумів, що думка - утопічна. Тому так і живемо - тут повністю згідний.В наших традиціях тільки роз"єднуватись і дробитись із-за різних дрібниць або для особистої вигоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене порадувала кількість кандидатів, та ще більша кількість де в графі зайнятісь пише - безробітний, якщо ти вже не можеш знайти роботу, то який з тебе депутат.

Це реально мене посмішило вчора на виборах.

Це якби я просився стати директором крупного заводу без досвіду роботи, одразу після універу, мол дайте руля я тут вам всім нарулюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MACCEN said:

Мене порадувала кількість кандидатів, та ще більша кількість де в графі зайнятісь пише - безробітний

якщо людина - власник бізнесу, то він ким працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Bliksss сказано:

якщо людина - власник бізнесу, то він ким працює?

власники бізнесу дохід отримуюють як допомого по безробіттю? вони ж якось оформлені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Dima4s said:

вони ж якось оформлені...

якщо я куплю пакет акцій майкрософта, мені також оформлятись? 

Якщо в тебе є дохід - ти автоматом не отримуєш допомогу по безробіттю, це все моніториться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Dima4s said:

власники бізнесу дохід отримуюють як допомого по безробіттю?

це тільки власник рошену - до такого міг додуматись ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Bliksss сказал:

якщо людина - власник бізнесу, то він ким працює?

в таких в графі пише підприємець, або дирктор фірми такої-то.

Чи власники фірм по факту вважаються безробітними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MACCEN said:

Чи власники фірм по факту вважаються безробітними?

В більшості випадків - так. В деяких випадках, для нагібалова держави на податках - оформляють ФОП.

От навіщо власнику - бути ще й директором? Платити додатковий податок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

В більшості випадків - так. В деяких випадках, для нагібалова держави на податках - оформляють ФОП.

От навіщо власнику - бути ще й директором? Платити додатковий податок?

А як власник буде підписувати домкуенти і так далі, всі вмняємі власники оформлені щоб отмувати кредити і т.д. та й елементарно щоб бізнес важче було віджати, тому вони які зайняті особи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MACCEN said:

А як власник буде підписувати домкуенти і так далі, всі вмняємі власники оформлені щоб отмувати кредити

серед моїх знайомих - є оформлені і ні. При отриманні кредиту на фірму - власник може додатково поручитись як фіз. особа, або, також, якщо фірма залізе у борги - власник моге на директора все спихнути. Якщо виробництво - то недай БОГ якась аварія чи травми - будуть питати з директора, а не власника. Там дуже багато нюансів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, MACCEN said:

та й елементарно щоб бізнес важче було віджати, тому вони які зайняті особи.

в нашій країні - немає нічого неможливого, оссобливо - коли йде мова про віджимання бізнесу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, MACCEN сказано:

в таких в графі пише підприємець, або дирктор фірми такої-то.

Ні, є власник/засновник підприємства і є директор. Власник може бути директором, директор може бути найнятою людиною і не бути власником. 

Власник підприємства може й не бути підприємцем - все в рамках закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, MACCEN сказал:

в таких в графі пише підприємець, або дирктор фірми такої-то.

Чи власники фірм по факту вважаються безробітними?

Я можу бути власником фірми чи десяти фірм, але не працювати в ній/них. Відповідно немає потреби оформлюватися в ній директором чи будь-ким, як і підприємцем. Директор в таких фірмах - найнята особа, а для тебе я - безробітний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 minutes ago, nickel said:

Я можу бути власником фірми чи десяти фірм, але не працювати в ній/них. Відповідно немає потреби оформлюватися в ній директором чи будь-ким, як і підприємцем. Директор в таких фірмах - найнята особа, а для тебе я - безробітний. 

Ну, справедливості заради :) , якщо «фірма» - це Товариство, то там учасники/засновники, а не власники, і в статуті прописуються права таких учасників, в тому числі й на розподіл прибутків. 
Ну і безробітний - це той хто зареєстрований в центрі зайнятості, в іншому випадку «тимчасово не працює».

5A71F87D-365A-4D52-A86A-722826C66859.thumb.jpeg.c54e12d6a4b1b31f202acceabd786079.jpeg
:))))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, nickel сказал:

Я можу бути власником фірми чи десяти фірм, але не працювати в ній/них. Відповідно немає потреби оформлюватися в ній директором чи будь-ким, як і підприємцем. Директор в таких фірмах - найнята особа, а для тебе я - безробітний. 

То можна написати власник бізнесу, щоб мені як виборцю можна було зрозуміти чи людина компетентна чи ні, а то якось не йде в плюс "тимчасово безробітний", чи "безробітний", я одразу собі міркую раз людина не знайшла роботу то що вона зможе добитись на посаді депутата?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Ну, справедливості заради :) , якщо «фірма» - це Товариство, то там засновники, а не власники, і в статуті прописуються права таких засновників, в тому числі й на розподіл прибутків. 

Я тобі навіть більше скажу: одним з засновників може бути інша "фірма", навіть закордонна, дуже часто з Кіпру, дуже часто вона виступатиме кредитором цього товариства і весь прибуток фірми буде йти цьому кіпрському співзасновнику в якості погашення кредиту, а я буду в очах виборців безробітним, але, як ти вірно підмітив, з офіційним статусом "тимчасово не працюю".

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Ну і безробітний - це той хто зареєстрований в центрі зайнятості, в і нашому випадку «тимчасово не працює».

:))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...