Перейти до змісту

Вибори мера Луцька і до міськради


Bliksss

Рекомендовані повідомлення

1 minute ago, volks said:

а там до Кернеса був аврал.

такі да, я поступав в 97-му - срач був в Харкові, Луцьк - санаторій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 410
  • Створено
  • Остання відповідь
4 minutes ago, volks said:

Краще вже старих ніж палицьке князівство. Буде друге Закарпаття, де як в маркіза Карабаса. Все його.

 

Так воно вже і так є, після того як палиця об'єднався з івахівим, серйозних конкурентів на місцях не лишилось. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

такі да, я поступав в 97-му - срач був в Харкові, Луцьк - санаторій.

А зараз трохи навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, yu2007 said:

серйозних конкурентів на місцях не лишилось. 

а как же "гусь"?

ідєйний борец...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Bliksss said:

а как же "гусь"?

ідєйний борец...

 

...член депутатської групи "Партія "За майбутнє"

 

Хоча хто він такий? Власник заводів-параходів?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 minutes ago, yu2007 said:

..член депутатської групи "Партія "За майбутнє"

до того - "народний фронт", ідеї - прямо суперечать..

хоча, депутат губошлеп - був в регіонах, тепер - в  ЄС (єврейському самоварі)

де тепліше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Bliksss said:

 

до того - "народний фронт", ідеї - прямо суперечать..

 

Нічого дивного. Твій обранець перший раз до ради пройшов під прапорами Луценка-Ющенка , купивши собі місце в списку НУНС. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, yu2007 said:

Нічого дивного. Твій обранець перший раз до ради пройшов під прапорами Луценка-Ющенка , купивши собі місце в списку НУНС. 

тут, трохи не так, твої слова

 

Quote

Не знаю, чи поліщук краще інших, але в тому, що він просто весільний генерал, сумнівів не маю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Bliksss said:

щось ти плутаєш...

 

Поліщук - весільний генерал на "весіллі" у Палиці (пішак, яким керує господар), і проголосувавши за нього, ти проголосував за Палицю. 

А Палиця пройшов вперше в зраду за списками НУНС. То чому ти дивуєшся переходу Гузя від фронтовиків до замайбахів?

 

Тепер зрозуміліше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, yu2007 said:

Тепер зрозуміліше?

ну звичайно, дякую що "відкрив очі", але, тепер починаю розуміти, що за всіма кандидатами в мери Луцька - теж якийсь "кукловод стоїть"...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Харків. Без м'якого знаку.

 Жидяра. Причому "крайнє омерзітєльний". Це треба вміти так красти, щоб тебе на руках за це носили. 

А люди, які шурупають в тому як повинне розвиватись місто, радикально проти нього.

І я з ними згоден Київ - це одне з найгірших міст в Україні. А враховуючи, що бюджет Києва на душу населення в 2-3 більший за будь-яке інше місто, то взагалі дніще.

Той же Кернес набагато краще за свій термін вилизав Харків.

 

Ну тобі ж тут видніше....в тебе ж "люди, які шурупають", хулі :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Юріч said:

 

Ти знаєш, я на днях прочитав статистику перед виборами і там писало, що 49% киян будуть голосувати за Кличко, а ~70% киян влаштовує його діяльність. Я вирішив спитати про це киян (в одному інет-клубі, де більшість киян, але всі один з одним бачились в житті, так само як і я з сім'єю їздив у Київ на зустріч клубу), скинув їм скрін про статистику і почув від них, що це правда. В клубі всі одноголосно висловили хороші слова на рахунок мерства Кличка. 

Так що, хибна в тебе думка. Так само і про Кернеса. Ясно, бандит бандитом, але люди його вибирають і він багато для міста робить, Харьків вже один з найкращих міст України по благоустрою і інфраструктурі.

 

Нижче приведу скріни переписки в клубі і відповіді киян на рахунок Кличка і його діяльності:

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

 

 

 

Я й не думав це піддавати сумніву, справді. Електорат добре ведеться на кольоровий фонтан, на два недофарбованих тролейбуса, на гектари бруківки по місту.. Таким вже

не потрібно навіть за голос платити, та й схема з купівлею не завжди спрацьовувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Zeiss сказал:

Таким вже

не потрібно навіть за голос платити, та й схема з купівлею не завжди спрацьовувала.

Женя казав, що то не гречка. То все від чистої душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zeiss сказал:

Я й не думав це піддавати сумніву, справді. Електорат добре ведеться на кольоровий фонтан, на два недофарбованих тролейбуса, на гектари бруківки по місту.. Таким вже

не потрібно навіть за голос платити, та й схема з купівлею не завжди спрацьовувала.

 

Якщо в місті робиться на краще, то навіщо платити за голос. Люди це бачать і відчувають на собі, тому і голосують. Все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.10.2020 в 06:19, Zeiss сказал:

 Електорат добре ведеться на кольоровий фонтан, на два недофарбованих тролейбуса, на гектари бруківки по місту.. Таким вже

не потрібно навіть за голос платити, та й схема з купівлею не завжди спрацьовувала.

Мона списка на який потрібно вестись?Так, на майбутнє,на наступні вибори щоб знати і знову не лоханутись так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Юріч said:

 

Якщо в місті робиться на краще, то навіщо платити за голос. Люди це бачать і відчувають на собі, тому і голосують. Все просто.

Дивно, мені аж 3 пропозиції поступало купити голос. І всі з одного напрямку.

9 minutes ago, iiron said:

Мона списка на який потрібно вестись?Так, на майбутнє,на наступні вибори щоб знати і знову не лоханутись так.

Нуна, діду. Громадські простори, толкові (наголос) велодоріжки, безпечне місто (камери не допомагають не гинути дітям під колесами). Вміле розпорядження бюджетом. Продовжувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zeiss сказал:

Дивно, мені аж 3 пропозиції поступало купити голос. І всі з одного напрямку.

 

Що ж тут дивного, ти ж шурупаєш і не ведешся на кольорові фонтани, тому тебе намагаються підкупити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Юріч said:

Що ж тут дивного, ти ж шурупаєш і не ведешся на кольорові фонтани, тому тебе намагаються підкупити :)

Гуморист

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zeiss сказал:

Гуморист

 

А як тут не бути гумористом, коли немає де велосипедом проїхатись :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...