Перейти до змісту

Вибори мера Луцька і до міськради


Bliksss

Рекомендовані повідомлення

Треба зробити закон, якщо мер щось обіцяв і не виконав, просто його на площі садити на кол. І вся справа, або буде менше обіцянок або буде менше кандидатів у мери.

 

Ще як в фантаста одного була тєма, президенту одягали ошийник і у всього народу є пульт з двома кнопками, "подобається", "не подобається", які тільки "не подобається" перевалює критичний відсоток в президента просто відривається голова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 410
  • Створено
  • Остання відповідь
33 хвилин тому, Revolver сказано:

народ щось бачить, ахаха, тому він і на вибори не ходить бо все тлін, один лиш мудрий український нарід противсіхів без єдності і мізків вічний - нитик-паралітик.

Гадаю, якби люди мали хоча б долю мізків і логіки, то додумались, хай краще два чорта будуть один проти одного при владі, будуть трохи критикувати один одного і стібати за крадіжки, ніж один чорт що буде це все одноголосно робити, але ж ні то троба щоб мозок хоча б на 3% функціонував, простіше сказати, усі однакові.

Так були дві сили ,два чорти в області.

Після смерті Єрємєєва залишився один князь.

Спробуй на нього щось сказати ,то ТУТ прогресивні юзери відразу почнуть ,,він тобі ,що в борщ насрав?,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Nokian сказано:

Після смерті Єрємєєва залишився один князь.

я вже і забув що такий був у нас 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну да Тамтам з Портсіті та заправка Вог це ж Палиця побудував 

а какая разніца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого вже так тут свартитись по суті більшості тут треба.

Облаштовані дороги, майданчики, працюцвали всі комунальні служби справно та якісно, ходив транспорт, бажано щоб був електро. І вся справа. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, case_l сказал:

я вже і забув що такий був у нас 

Кажуть бувша дружина того князя його вірному коню золотий пам"ятник має ставити, як туркменбаша алабаю, в десятку найзаможніших жіночок України ввійшла.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, Revolver said:

народ щось бачить, ахаха, тому він і на вибори не ходить бо все тлін, один лиш мудрий український нарід противсіхів без єдності і мізків вічний - нитик-паралітик.

Гадаю, якби люди мали хоча б долю мізків і логіки, то додумались, хай краще два чорта будуть один проти одного при владі, будуть трохи критикувати один одного і стібати за крадіжки, ніж один чорт що буде це все одноголосно робити, але ж ні то троба щоб мозок хоча б на 3% функціонував, простіше сказати, усі однакові.

Ой вей, противсіхи йому не догодили, через них всі біди у суспільстві))


Якби в таких непротивсіхів мозок функціонував хоча б на 3%, то вони б зрозуміли, що головна мета тих чортів «закликати» на вибори якомога більше лохторату, аби той там хоч за папу римського проголосував чи свій дітородний орган на бюлетені намалював. Аби тільки явка була. А далі вони собі розберуться, як «правильно» порахувати чи кого з «опозиційних» обранців собі перекупити. Головне - легітимізувати сам процес (бачте, мудрі непротивсіхи прийшли і віддали свої голоси, значить ми законно обрана влада і нііпьот :) ).

 

...але ж то треба мати хоча б долю мізків та логіки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, yu2007 сказано:

бачте, мудрі непротивсіхи прийшли і віддали свої голоси

Аж цілих 9%.

В ОСББ треба мінімум 50% + 1 голос від усіх співвласників :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, sergkots said:

Аж цілих 9%.

І це в другому турі)) Хоча ніби трохи більше, в газетах пишуть «волевиявлення здійснили 25,95% виборців громади».

Але я, як ідейний «противсіх» , і це вважаю величезною моральною перемогою. Мені здається, що якби полішук виграв у шиби на один лише голос, але отримав би хоча б якісь 25-30 відсотків голосів усіх зареєстрованих в місті виборців, він був би набагато щасливіший :). А так, якщо відняти всіх «своїх» і «куплених», він тепер дізнався справжній рівень своєї підтримки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, yu2007 said:

Головне - легітимізувати сам процес

і яка б явка його не легімітизувала??? посилання на закон, норму.

і що далі після неявки, поліщук заплакав би?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Revolver said:

і яка б явка його не легімітизувала??? посилання на закон, норму.

і що далі після неявки, поліщук заплакав би?

 

Таких норм в законі нема, ти це й сам знаєш. 

І поки більшість народу не зрозуміє розводу під назвою «демократичні вибори в Україні», особливих бонусів факт мізерної явки не дає, це правда.


Що ж до полішука, то плач чи не плач, він вже увійшов в історію як мер, за якого проголосували 10 відсотків лучан чи трохи більше. Потужна підтримка, про яку він довго пам’ятатиме, виступаючи перед людьми :) Може хоч старатиметься щось в місті зробити, щоб на наступних виборах так не зганьбитися )))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jurgen007 сказал:

Кажуть бувша дружина того князя його вірному коню золотий пам"ятник має ставити, як туркменбаша алабаю, в десятку найзаможніших жіночок України ввійшла.:D

написавяк ніби заздриш :) чи то коню чи то вдові

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 10/28/2020 at 6:17 PM, MACCEN said:

де статистика по голосам в міськраду та область, хочу дізнатись чи пройшли мої знайомі

бордівчани є серед них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Непоганий лакмусовий папірець щодо депутатів ЛМР.

(навмисно не демонструватиму своє ставлення до теми, щоб не розпалювати флуд. хоч деякі представники партій сильно заставили змінити моє ставлення до них)
 

Quote

 

Луцька міська рада вимагає негайно вилучити з усіх бібліотек скандальний комікс про одностатеве кохання

 

Spoiler

Луцька міська рада звернеться до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль з вимогою невідкладно вилучити усі примірники книги «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» (автор О. Нілл Кейт, видавець Приватне підприємство «Рідна мова», 2019) з дитячих та шкільних бібліотек Волині і України загалом.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 24 лютого, під час сесійного засідання.

Депутати вважають, що книга «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» підриває засади суспільної моралі, суперечить Конституції України та чинному законодавству України, сімейним цінностям та загрожують інституту сім’ї.

«Згідно статті 51 Конституції України, визначенням шлюбу є союз жінки та чоловіка, сім’я, дитинство, материнство та батьківство охороняються державою. Відповідно до ст. 21 Сімейного кодексу України, шлюбом є союз жінки та чоловіка. Однак, у зазначеній книзі позитивно зображені одностатеві стосунки, що закінчуються весіллям.

Стратегія національно-патріотичного виховання, затверджена Указом Президента України № 286 від 18 травня 2019 року, спрямована на утвердження традиційних сімейних цінностей та визначається, як одна з актуальних потреб у сфері національно-патріотичного виховання, а підтримка та розвиток сімейних традицій є одним з основних напрямів досягнення мети Стратегії», - йдеться у додатку до рішення міської ради.


Депутат Роман Кравчук, який є автором проекту рішення, зауважив, що сьогодні інститут сім’ї переживає серйозну атаку, спрямовану на знищення та аморалізацію. За словами депутата, днями він змін взяти книгу в одній із бібліотек міста. Ми рне дозволимо ЛГБТ-спільнотам руйнувати українські сім’ї.

Депутатка Алла Жупанюк розповіла, що працює з дітьми вже 25 років. Вона зауважила, що останнім часом діти вважають, що одностатеві стосунки – це нормально.

«У мене волосся дибки від цього. Інститут сім’ї має бути на першому місці», – зізналася Алла Жупанюк.

Депутатка Алла Доманська зауважила, що у книжці без жодного нав’язування йдеться про одностатеві шлюби. Вона звернула увагу на статті 15 і 23 Конституції України, які передбачають вільний вибір і вільний розвиток особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей.

«Наявність книжки в бібліотеці жодним чином не порушує права і свободи інших людей, а, забороняючи її, ми порушуємо права і свободи авторів і людям, причетним до її створення», – сказала Алла Доманська.

Юрій Моклиця зауважив, що такою забороною міська рада навпаки лише підігріє інтерес до цієї теми.

Євген Ткачук виступив зі словами про те, що здивований тим, що тема взагалі має обговорення. Він зауважив, що «ми маємо іти традиційним шляхом», а якщо у когось є «відхилення» від нього, то це його проблема.

Депутат-свободівець Микола Федік зауважив, що книга закінчується хепі-ендом - весіллям. Натомість діти, які є майбутнім нації, народжуються лише у традиційних сім'ях, тож не потрібно робити нормою соціальної поведінки «сексуальні збочення».

Депутатка Юлія Дацюк зауважила, що йдеться про вилучення книги з бібліотек, а не про зняття її з продажу. Тож той, хто захоче придбати книгу для своїх дітей, зможе це зробити.
 

Spoiler


Опісля виступили ще декілька обранців луцької громади. Хтось виступав категорично проти поширення такої книги у бібліотеках, хтось апелював до Конституцій і прав та свобод громадянина.

Луцький міський голова Ігор Поліщук зауважив, що він ініціював створення Луцької ради церков, яка і ініціювала депутатові Романові Кравчуку підготувати цей проект рішення. Поліщук додав, що демографічна статистика в Україні дуже сумна. Тож варто займатися популяризацією сімейних цінностей. За словами міського голови, за кошти держбюджету не мають купувати книги, які здійснюють пропаганду гомосексуальних стосунків. На його думку, варто «розігнати» експертну раду Міністерства культури, якщо вона пропустила таку книгу у дитячі бібліотеки.

Зрештою, після тривалого обговорення депутати більшістю голосів підтримали проєкт рішення.

Зауважимо, що Український інститут книги закупив комікс «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» для бібліотек за рішенням Ради незалежних експертів у 2019 році. Вікова категорія, на яку розрахований комікс - 10-12 років. Міністерство культури України закупило для дитячих бібліотек 1240 примірників книги. Загальна сума держзамовлення склала 666 тисяч гривень.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, xc90 сказал:

Непоганий лакмусовий папірець щодо депутатів ЛМР.

А для мене ось показник. Поліщук підвів підсумок 3-ох років свого правління.

В Луцьку немає жодної нормальної велодоріжки, - міський голова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А для мене ось показник. Поліщук підвів підсумок 3-ох років свого правління.

В Луцьку немає жодної нормальної велодоріжки, - міський голова

Це відкрита заява, що "я знаю де я візьму гроші для нової квартири / машини / відпочинку (потрібне підкреслити) "

Ніби окрім велодоріжок, нагальніших потреб немає?

Паркан на проспекті Соборності з'єднати, щоб дебіли не бігали через дорогу.  переходи і розв'язки людські поробити .  Дороги місцями ширшими зробити.  Ремонти фасадів старих будівель. Смітники, з рештою.

Парковки і стоянки, які продали 2 покійних бувших мера, під ЖК.  У місті машину немає де поставити!

Велодоріжки він робити зібрався. Голландці, блін..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ніби окрім велодоріжок, нагальніших потреб немає?

Є. І велодоріжки також входять в цей перелік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, volks сказано:

Є. І велодоріжки також входять в цей перелік.

іпать.. .

невже ти не розумієш, що це розпил бабла?

 

зроблять 10 км велодоріжок (умовно) а бабла спишуть, як на трасу Сочі-Червона поляна! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодоріжки потрібні, але це точно не нагальна потреба і не за ті гроші які на них спишуть.

Перезрівше питання енергоефективності, питання громадського транспорту, парковок, стоянок, безпека - ось куди в першу чергу потрібно тратити гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, sergkots сказал:

Велодоріжки потрібні, але це точно не нагальна потреба і не за ті гроші які на них спишуть.

Перезрівше питання енергоефективності, питання громадського транспорту, парковок, стоянок, безпека - ось куди в першу чергу потрібно тратити гроші.

Ти навіть не розумієш наскільки ти помиляєшся. Будуть велодоріжки, відпаде питання громадського транспорту, парковок, стоянок і безпеки. Всього стане вистачати, якщо ми пересядемо на ровери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Ти навіть не розумієш наскільки ти помиляєшся. Будуть велодоріжки, відпаде питання громадського транспорту, парковок, стоянок і безпеки. Всього стане вистачати, якщо ми пересядемо на ровери.

Пенсіонери, мами з дітьми, люди з особливими потребами - вони на який велосипед сядуть? 

Холодна пора року -  на велосипедах теж?

Велосипедні доріжки мають бути - я із цим не спорю, але:

1. Є більш пріоритетні задачі

2. Велосипедні доріжки потрібно робити (планувати їх) разом із дорогами, парковками, тротуарами.

 

Я маю гарний приклад - Вінниця, велосипедні доріжки всюди, комунальні велосипеди на прокат. Думаєш всі пересіли? А фіг там - кількість велосипедистів збільшилась + дуже багато на електросамокатах, але основна маса всеодно на автомобілях та громадським транспортом їздить. Так, що помиляєшся ти а не я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Пенсіонери, мами з дітьми, люди з особливими потребами - вони на який велосипед сядуть? 

Холодна пора року -  на велосипедах теж?

Велосипедні доріжки мають бути - я із цим не спорю, але:

1. Є більш пріоритетні задачі

2. Велосипедні доріжки потрібно робити (планувати їх) разом із дорогами, парковками, тротуарами.

 

Я маю гарний приклад - Вінниця, велосипедні доріжки всюди, комунальні велосипеди на прокат. Думаєш всі пересіли? А фіг там - кількість велосипедистів збільшилась + дуже багато на електросамокатах, але основна маса всеодно на автомобілях та громадським транспортом їздить. Так, що помиляєшся ти а не я.

Коли здоровий люд пересяде на ровери, НАЯВНОГО транспорту, парковок, стоянок з головою вистачить для пенсіонерів, мам з дітьми і людей з особливими потребами і тими хто так і не зміг відірвати дупу від авто.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...