Перейти до змісту

Пенсія ближче,ніж здається.


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Alex S сказал:

Я 11 років про неї не переймаюся, карта в жінки ,три роки я навіть не знаю ,точно, яка вона....Коли від мене звучала фраза Успішний бізнесмен? Ти також по ходу щось починає плутати?  Та ні ,не треба....пишіть ІСЧО ....КПД семи сторінок - НУЛЬ. Займайтеся .Прадалжайтє нічєво нє дєлать! ПС.Подушечку - пердушечку в формі квіточки попитай, вона тобі все розкаже, про пенсії квартири та грошігрошігроші. І плюсіка поставить .

 

Нікель взагалі-то Нокіана мав на увазі.

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, yu2007 сказано:

Мав на увазі, що квартира давала чистими 100 баксів в місяць, десь 10к за 8 років і я не уточнив, що з ними робили. Їх могли як а) проїсти, так і б) відкласти в іншу банку. 
Пс. Типу так:

а1) 60 - 10 проїли=50 / а2) лише хрущ вартістю 20 (10 з оренди аналогічно проїли)

б1) 60 (нічого не проїли) / б2) хрущ за 20 та ще 10 зароблених з оренди

в обох варіантах різниця =30

уточнення не вистачало :)

а тепер спробуй перерахувати ту ж арихметику для того, хто купив того хруща в мене  - якою буде різниця за останні 5 років ;) не забудь, що квартира дає ті ж 100 баксів чистими...

точка входу безумовно важлива, тут я дискутувати не буду (на відміну від кореляції)

 

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

Перепитаю: з іпотекою під 10 нашкрябати за 20 років на три квартири в прохідному місці, вже з меблями, щоб відразу в бій, і таке інше, про що ти згадував в нюансах, так? 

так. хрущ або 33-й, 1к, не вбита, за 20куе з меблями, трохи кращими, ніж в кооперативній квартирі на Світлій.

сумарно треба кредиту на 42тис. - це щороку віддавати по 2100дол., тобто 175/міс.

процентів там буде 4200 в перший рік (350 баксів в перший місяць, а далі на півтора долара щомісяця менше й менше).

360 доларів в поточних цінах дає оренда.

невже ж математика не складається, якщо кредит гривневий, навіть якщо оренда в гривні за 20 років не виросте?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

Саша....та я звертався взагалі не до тебе....не хвилюйся. Те що я хочу ,чи те що я роблю ,то моя справа.Кінчай вмикати миротворця. А потім з коріфундєлями по гарячому цеху,  злорадствувати і маселко в вогонь, так саме підливати..... Так саме, як в крайній темі прилетіли на шоу...Йду бо зайнятий. Читай і будь уважний, тут саме те як стати богачом на пенсії. Лєнін мля на бранєфікє....

 

А сказати то що хотів?

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Юріч said:

 

А уявімо таку ситуацію, коли в 1999-му трьошка чешка вартувала ~9000$, а в 2008-му 90000$... Уявімо що ситуація повториться...Ніхто ж не можн знати що буде. Купиш зараз трьошку хрущ за 25к$, а через 7 років вона вже буде, наприклад, 100к$

Все може бути. Тим паче купівельна спроможність долара теж з роками знижується. Я не агітую за 3літрову банку з баксами (в самого лише баночка з під дитячої пюрешки)) і не відмовляю нікого від вкладень в нерухомість. Мені просто цікаві були думки інших про квартиру як пенсійний актив за рахунок оренди.


зрештою, якщо повернутись до суті теми, можна ближче до пенсії купити дешеву хатинку в селі з городом, підлатати трохи, завести, як ти писав, курочок, а на свою квартиру знайти орендарів. В рази дешевший поріг входу в таку нерухомість, як кажуть економісти))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Alex S said:

ПС.Подушечку - пердушечку в формі квіточки попитай, вона тобі все розкаже, про пенсії квартири та грошігрошігроші. І плюсіка поставить .

Товаришу майоре-у-відставці, доповідаю вам, що подушечка у формі не квіточки, а коронавіруса. А пошита вона була у минулому році на замовлення Біла Гейтса як сувенір для заходу під назвою event 201. Продавець равликів і несправних сідіромів доповідь завершив!

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, rrid said:

так. хрущ або 33-й, 1к, не вбита, за 20куе з меблями, трохи кращими, ніж в кооперативній квартирі на Світлій.

сумарно треба кредиту на 42тис. - це щороку віддавати по 2100дол., тобто 175/міс.

процентів там буде 4200 в перший рік (350 баксів в перший місяць, а далі на півтора долара щомісяця менше й менше).

360 доларів в поточних цінах дає оренда.

невже ж математика не складається, якщо кредит гривневий, навіть якщо оренда в гривні за 20 років не виросте?

Памєдлєннєє, я запіссиваю))

Може й складається, я ж звичайний продавець кави на таксі, кумекаю не так швидко, як майор. Зараз доберусь до компа, відкрию ексель...

 

Мова про дві однушки (в заставу є що дати)? Чи про три (ще 18 штук власний внесок)?

Те саме й оренда: 360 ділити на три чи на два?

 

  Кредит в доларах для спрощенння розрахунків, а насправді в гривнях під 10%? чи все таки в доларах?


ну і схема погашення стандартна, не ануїтет, правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

@yu2007 @Cherman  Йдіть обидва нахуй!І КАСЕ_1 передайте те саме.

від бидла таке не образливо чути :) 

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Хрущ/брєжневка, точно не буде дорожчати. Останні десяток років є тенденція тільки до подешевшання. Будинки та комунікації, часто і так "на ладан" дихають.

 

Я образно сказав. Візьми не хрущ, а чешку, новобудову. Я ж не про те.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Юріч сказано:

Візьми не хрущ, а чешку, новобудову. Я ж не про те.

 

Ще рано брати. Ринок нерухомості на кризу поки не відреагував. Треба почекати поки прогнеться.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alex S сказано:

 Йдіть  .... передайте те саме.

 

Я от вирішую послухати музику, коли троляки, хочуть порцію гавваху.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ще рано брати. Ринок нерухомості на кризу поки не відреагував. Треба почекати поки прогнеться.

 

 

 

Тиць-пиздиць моя радість...І ти туди ж...Я сказав образно, це не означає, що треба вже і зараз купувати ту квартиру.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

І ти туди ж...Я сказав образно, це не означає, що треба вже і зараз купувати ту квартиру.

 

Вибачте, у мене погано з образним мисленням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

Я коли тему побачив, то в мене інше запитання виникло: чому успішний бізнесмен взагалі переймається про пенсію?

хитрий жук, витягує в форумчан безкоштовно бізнес-ідеї  ;)

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіть в депутати (Покровський запрошує)... 

Міська рада початок, а там дивись і ВРУ і пожиттєва депутатська пенсія :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, natalka) said:

Ідіть в д...

 

3 hours ago, Alex S said:

Йдіть обидва на...

 

Щось тут на Борді сьогодні як пороблено))

 

Ич, хитруни які, самі туди не ходять, а інших посилають.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Ич, хитруни які, самі туди не ходять, а інших посилають.

Я ще не накачала, хто ж мене таку візьме. І купальніка немає підходящого :D

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Cherman сказал:

Нам далеко добиратись. Давай, ти туди на самальотіку полетиш.

https://www.google.com/maps/place/Nahui,+08270,+Перу/@-14.4098411,-71.3165001,14z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x91692f289ed899f9:0x478a165988814b94!8m2!3d-14.409842!4d-71.2989905

Тільки, диви, не вріжся в яку гору в Андах.

ой так в цьому місті багато хто живе, й багато кого туди посилають, та й хтось вже в дрозі туди :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, natalka) said:

Я ще не накачала, хто ж мене таку візьме. І купальніка немає підходящого :D

 

Якщо це єдина завада - поспішіть, до виборів вже не так багато лишилося. 

 

Хм, до сьогоднішнього дня й на думку не спадало, що "пенсійний фонд" у вигляді силікона часом виявляється прибутковішим, ніж квартири в оренду ))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MACCEN сказано:

ой так в цьому місті багато хто живе, й багато кого туди посилають, та й хтось вже в дрозі туди :)

 

Безвіз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.07.2020 в 23:21, yu2007 сказал:

ПДФО з 15 до 18 % (тобто на 20%);

А відрахування у фонди соцстраху зменшились з майже 4% до 0.

ЄСВ також зменшилось вдвічі.

 

Що стосується квартири, то я взагалі не розумію суті писанини останніх 4 сторінок(мож просто сонний)

Припустимо, я в 30 років починаю відкладати по 100$. І в 55 вирішую закинути ноги на диван. 

Ітого в мене є 30000. В теперешніх цінах це однокімнатна новобудова з простим ремонтом, меблями і технікою. Така здається зараз за 150 баксів як нефіг. А може й більше.

А можу я почати прой..вати ті 30000 по тих же 150 дол в місяць.  Виходить, що в 72 роки у мене буде 0.0.

А квартира, навіть якщо і знеціниться в 10 разів, то все-одно буде приносити свої 150$ і через 20, і через 30 років.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, natalka) сказал:

Я ще не накачала, хто ж мене таку візьме. І купальніка немає підходящого :D

Без купальника шансів навіть більше. ;)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, volks said:

А відрахування у фонди соцстраху зменшились з майже 4% до 0.

ЄСВ також зменшилось вдвічі.

 

Quote

27 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив зміни до пропорцій розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, відповідно до яких збільшено частку ЄСВ, що спрямовується на реалізацію гарантій у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Частку єдиного внеску збільшено на 0,2287 відсотка – з 9,1472, що діяли з липня 2017 року, до 9,3759 відсотка.

Раніше окремо платилося в кожен окремий фонд (пенсійний, соцстрах...), зараз все в купі платиться як ЄСВ, який вже потім роздерибанюється між тими фондами.

Але як писав @rrid, за найманого ЄСВ платить роботодавець (якщо ти не самозайнятий), тому на твоїй кишені це не позначається, це його проблеми. Хоча ПДФО теж платить працедавець, його розмір таки впливає на те, що ти в результаті отримуєш на руки.

 

2 hours ago, volks said:

Що стосується квартири, то я взагалі не розумію суті писанини останніх 4 сторінок(мож просто сонний)

Ту писанину провокував я. Хотів побачити, хто як рахує цифри і думає про ті чи інші нюанси, пов'язані з такою інвестицією. Дізнався для себе трохи нового, за що і дякую всім причетним :)

Змінено користувачем yu2007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, yu2007 сказал:

Але як писав @rrid, за найманого ЄСВ платить роботодавець (якщо ти не самозайнятий),

Не треба плутати нарахування на зп і відрахування.

Нарахування платить роботодавець зверху до нарахованої зп. Відрахування мінусується із зп працівника.

Раніше за працівника платив роботодавець 33.2 % пф, 1.6% соцстрах, 1.4% фонд безробіття і фонд нещасних випадків залежно від класу небезпеки підприємства. Плюс ще й утримувалось із зп працівника близько 2% пф, 0.5% соцстрах, 0.6% фонд безробіття. Тобто ті самі 18% вкупі.

Потім в 2010 чи 2011 то все об'єднали в єсв.

Нарахування стало від 36,76% до 49,7%, в залежності від класу професійного ризику виробництва.

Утримання 3.6%.

А вже кролик взагалі прибрав утримання єсв з працівника і зменшив до 21% нарахування.

Якось так.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, volks said:

Не треба плутати нарахування на зп і відрахування...

Точно, вже призабулося, що колись були ті кілька відсотків у вигляді відрахувань до фондів. 
тобто відрахування фактично не змінились, ті самі 18 (правда зявився ще військовий збір).

А те що єсв зменшився  до 22 % - це треба вважати зниженням податкового навантаження на  пересічного чи на бізнес, щось я не розумію?


ПС. В мене дружина ФОП. Подивився таблички на Мінфіні. При ставці 34,7% у 2015 вона платила 422-478 грн. ЄСВ, при ставці 22% у 2017 - вже 704, сьогодні - 1039. Ставку податку зменшили у 1,5 рази, але в реальності  платиш майже у 2,5 рази більше. Магія цифр))

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...