Перейти до змісту

Пенсія ближче,ніж здається.


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Alex S сказал:

 

От в нас так завжди. За життя обзивають і лають, а відійде у вічність - жаліють , і добре згадують.

Де це я його пожалів і добре згадав? Сдох Максим и йух с ним.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

Де це я його пожалів і добре згадав? Сдох Максим и йух с ним.

А куда то він подівався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halmer сказано:

А куда то він подівався?

А там була недавно жорстка артпідготовка. Прицільна.Майже всіх тролів побанили. В основному тих, що багато раз кричали тут ,що ні адмінів, ні модерів тут немає . Перший мучєнік був Дуал  ,а за ним , його послідовники. І по моєму хс90 також перевели на електротягу.

Змінено користувачем Alex S
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

А там була недавно жорстка артпідготовка. Прицільна.Майже всіх тролів побанили. В основному тих, що багато раз кричали тут ,що ні адмінів, ні модерів тут немає . Перший мучєнік був Дуал  ,а за ним , його послідовники,там багато. І по моєму хс90 також перевели на електротягу.

Хєрасє, я з тим переїздом стільки цікавого пропустив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Хєрасє, я з тим переїздом стільки цікавого пропустив.

Ну то й правильно , на пенсію собі заробляєш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Ну то й правильно , на пенсію собі заробляєш.

До пенсії ще дожити треба, а тут ніби всіх знав, кліпнув очима і вже треба заново знайомитися :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Хєрасє, я з тим переїздом стільки цікавого пропустив.

Нічого не було. Я тобі атвєчаю.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Mr.X said:

Нічого не було. Я тобі атвєчаю.

А чому Сергій-Мирослав Соломонович з неділі нічого не пише? Точно в рідонлі перевели. І в кого лише рука на це піднялася? 
Хтось писав, що він тепер величається герцогом миру, але щось не дуже схоже)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

А чому Сергій-Мирослав Соломонович з неділі нічого не пише?

Організм, напевно, чистить. Він же таким час від часу займається. І в той момент скрізь самозабанюється.

1 час назад, yu2007 сказал:

Точно в рідонлі перевели. І в кого лише рука на це піднялася?

Не знаю, на рахунок нього, але мої 5 аккаунтів ніхто не банив.

1 час назад, yu2007 сказал:

Хтось писав, що він тепер величається герцогом миру, але щось не дуже схоже)

Ні, то не він, цього хлопця я сам знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Mr.X сказано:

Не знаю, на рахунок нього, але мої 5 аккаунтів ніхто не банив.

 

Ти думаєш ніхто незнає чи як там... реєструй пиши ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Oli сказал:

 

Ти думаєш ніхто незнає чи як там... реєструй пиши ;)

Ну, ще приплачувати повинні за розвиток форуму.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Хотівської сільської ради Київської області, самовисуванець Іван Бондаренко не вніс до декларації за 2020 рік 42 квартири.

Про це повідмило Національне агентство з питань запобігання корупції, пише "Чесно"

Загальна вартість квартир - 33,6 млн грн. 42 квартири розташовані у Любомлі Волинської області.

Депутати пояснив відсутність інформації про квартири у декларації тим, що наприкінці березня "страждав від ускладнень, спричинених перенесеною хворобою, які не дали змоги ні працювати, ні заповнити належним чином декларацію". А також "через неповне розуміння всіх аспектів відображення відповідних об'єктів".

Під час балотування Бондаренко вказав, що він безробітний.

Крім квартир депутат не задекларував дохід від Державної іпотечної установи і надання ділянки в оренду ще на 3,5 млн грн.

 

А депутат від "Слуга народу" у Макарівській селищній раді Київської області Олександр Довгаль у декларації за 2020-ий не вказав чотири квартири у Києві, два житлові будинки у селі Березівка і сім земельних ділянок. Недостовірні відомості відрізняються від реальних на 26 млн грн.

Пояснив НАЗК, що не зміг внести до декларації правдиву інформацію через "технічні причини".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Колишній мажоритарний власник збанкрутілого у 2015 році "Дельта Банку" Микола Лагун перераховує свою "зарплатню" у розмірі 14 тисяч гривень на місяць на погашення боргу перед державним "Ощадбанком".

Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info.

Лагун виїхав з України у 2015 році і повернувся навесні 2020 року. Весь цей час правоохоронці розслідували ситуацію з "Дельта Банком". Восени минулого року Лагун і декілька його колишніх колег по банку отримали підозри в розтраті майна, далі ж суд обрав для Лагуна запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці.

Лагуну також було заборонено виїжджати з України, оскільки тільки один з персональних боргів Лагуна як колишнього поручителя "Дельта Банку" перед державним "Ощадбанком" становить 4,5 мільярда гривень.

 

При цьому все арештоване майно банкіра, за інформацією генерального прокурора Ірини Венедіктової, коштує 790 мільйонів гривень.

Наприкінці листопада Печерський райсуд Києва дозволив Лагуну виїжджати з України. Одна з підстав – Лагун нібито робить все можливе для виплати "Ощадбанку" свого боргу. 

Так, за інформацією з судового реєстру, Лагун влітку 2021-го влаштувався економістом у приватну компанію – з 40-годинним робочим тижнем і зарплатнею, 100% якої, за його ж заявою, повинні йти в рахунок погашення боргу. Журналісти з’ясували, що йдеться про зарплатню у 14 тисяч гривень на місяць.

 

Лагун виплачуватиме борг "Дельта Банку" державі 27 тисяч років – медіа

Вівторок, 25 січня 2022, 11:18
13087 переглядів
 
 
 
рбк-україна

Колишній мажоритарний власник збанкрутілого у 2015 році "Дельта Банку" Микола Лагун перераховує свою "зарплатню" у розмірі 14 тисяч гривень на місяць на погашення боргу перед державним "Ощадбанком".

Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info.

Лагун виїхав з України у 2015 році і повернувся навесні 2020 року. Весь цей час правоохоронці розслідували ситуацію з "Дельта Банком". Восени минулого року Лагун і декілька його колишніх колег по банку отримали підозри в розтраті майна, далі ж суд обрав для Лагуна запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці.

Лагуну також було заборонено виїжджати з України, оскільки тільки один з персональних боргів Лагуна як колишнього поручителя "Дельта Банку" перед державним "Ощадбанком" становить 4,5 мільярда гривень.

 

При цьому все арештоване майно банкіра, за інформацією генерального прокурора Ірини Венедіктової, коштує 790 мільйонів гривень.

Наприкінці листопада Печерський райсуд Києва дозволив Лагуну виїжджати з України. Одна з підстав – Лагун нібито робить все можливе для виплати "Ощадбанку" свого боргу. 

Так, за інформацією з судового реєстру, Лагун влітку 2021-го влаштувався економістом у приватну компанію – з 40-годинним робочим тижнем і зарплатнею, 100% якої, за його ж заявою, повинні йти в рахунок погашення боргу. Журналісти з’ясували, що йдеться про зарплатню у 14 тисяч гривень на місяць.

Відповідно, борг у розмірі 4,5 мільярда гривень банкір такими темпами буде виплачувати орієнтовно 27 тисяч років.

Вже в грудні судді відмовилися продовжувати для Лагуна домашній арешт і обмежилися особистим зобов’язанням, яке тепер ніяк не обмежує банкіра у пересуванні.

За інформацією видання, колишній власник "Дельта Банку" із нібито зарплатнею у 14 тисяч гривень на місяць продовжує користуватися послугами численної охорони і кортежу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так епоха брехні скінчилася у 2019,відповідно в 2020 ЛагуниПортнови та інші брехуни повернулися в Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...