Перейти до змісту

Techniker

Учасники
 • Кількість зміста

  831
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

12 Байдужий

7 Підписників

Про Techniker

 • Ранг
  Walkie-talkie

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Интересы
  Авто, аерографія, Custom, техніка.

Останні відвідувачі профілю

11 093 перелядів профілю
 1. УДГУ 350 Селма головка 26, шланг 4метри потужна розрахована на довгу роботу, а не як китайські. Постійна та змінна напруга 850 у.о.
 2. Як варіант можеш спробувати в Пальче контакти в інтернеті є, чи візьмется от питання. Д.Максим не варіант. Корона велика вже.
 3. Знову ж таки по смотрящему, це має бути супер професіонал, щоб показати як шарову вибити, коробку зняти, клапан EGR почистити, форсунки помити, карту дверей зняти щоб кліпси більш менш цілі, запобіжники знати де, зняти поводок з двірників . Скільки зарплата має бути в нього? Друге. Людина розбирає машину і їде на базар за болтом, гайкою, шайбою, підкрилком. Немає запчастини, дорого, заказав через інтернет буде на кінець тижня. Як бути машина висить. Гроші йдуть. Тримати склад запчастин, навіть самих ходових нереально, повірте. Мусите знати ваш постійний контингент. Я колись теж думав про таке, потім відмовився. Можна в боксі накопати ям і здавати їх, чи естакад. В оренду давати компресора, прес,і зйомники, фіксатори на на ГРМ, вони коштують від 50 евро до 1000-2000 евро деякі. Купляти самому хазяїну машини на раз- два нерентабельно. І то палка в двох кінцях, коли на ноль вийдете??
 4. Питання з практики звідки взята ціна 50-60 грн. і що в неї входить?? Який інструмент має бути? Пропажа поломка інструменту?? Залом, зріз болта найки, шпильки чим доставати і хто це роьитиме?? Різак газовий на підвіску?? Прес для сайленблоків. Більш менш запакована станція тягне від 150000-200000 тис скромно. По 50-60 грн коли відіб"ється?? А поломка інструменту а поновлення обладнання?? А криві ручки орендаторів??? Повірте не все так просто. Здайте в оренду приміщення просто і буде вам щастя.
 5. Це я згодний повністю, тому краще купити робочого повністю щоб став і працюй, я за своїм токарним в Житомир їздив. Зате приїхав підключив і працюєш, а не граєшся з ним півроку.
 6. На чіпмейкері уа навіть хтось з луцька продає.
 7. Techniker

  Віддам принтери.

  Роутери забрано.
 8. Techniker

  Віддам принтери.

  Роутери в резерві за Basil до завтрашнього вечора.
 9. Techniker

  Віддам принтери.

  Трупи, де порта немає де два без БЖ, на запчастини чи просто для тренування.
 10. Techniker

  Віддам принтери.

  Принтери та блокі віддані.
×