Перейти до змісту

Пенсія ближче,ніж здається.


Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, rrid said:

а Жеваго чим гірший????


Теж мені новина, всі так роблять. Не так давно про волинських патріотів писали, те саме зробили.


ІЩСХ, вони ж в більшості випадків забезпечені заставою, але найгуманніший в світі український суд не передає правонаступникам кредитодавця у власність цю заставу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

ІЩСХ, вони ж в більшості випадків забезпечені заставою, але найгуманніший в світі український суд не передає правонаступникам кредитодавця у власність цю заставу.

не бачу потреби витрачатись на суди, якщо є можливість викупити свій же борг з дисконтом 96-99% - разом з майновими правами по заборгованості, передаються й всі права по ітотеці :)

 

можемо припустити, що ІВК не такий - поки з балансу ПБ ще не списані всі його кредити як безнадійні :)

 

але яка краса гри довгострокових інвестицій: створюєш банк, збираєш гроші вкладників, видаєш кредити своїм фірмам, на які купуєш квартири-заводи-пароходи, які якісь будуть комерційно успішні, а якісь, звісно, Аеросвіт. потім НБУ, як Вій, раптом відкриває очі і помічає, що майже всі банки на ринку - кептивні, і банкротить їх більшість. поки ФГВФО жує соплі, твої активи, куплені за кошти вкладників банку, продовжують генерувати прибутки, з яких ти за дещицю малу викуповуєш права вимоги до тебе/твоїх фірм/активів.

оце я розумію - пенсія!

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, rrid сказано:

не бачу потреби витрачатись на суди, якщо є можливість викупити свій же борг з дисконтом 96-99% - разом з майновими правами по заборгованості, передаються й всі права по ітотеці :)

 

можемо припустити, що ІВК не такий - поки з балансу ПБ ще не списані всі його кредити як безнадійні :)

 

але яка краса гри довгострокових інвестицій: створюєш банк, збираєш гроші вкладників, видаєш кредити своїм фірмам, на які купуєш квартири-заводи-пароходи, які якісь будуть комерційно успішні, а якісь, звісно, Аеросвіт. потім НБУ, як Вій, раптом відкриває очі і помічає, що майже всі банки на ринку - кептивні, і банкротить їх більшість. поки ФГВФО жує соплі, твої активи, куплені за кошти вкладників банку, продовжують генерувати прибутки, з яких ти за дещицю малу викуповуєш права вимоги до тебе/твоїх фірм/активів.

оце я розумію - пенсія!

 

Ну ,,дещиця мала,, це те що йде державі,всім нам,а щоб таку операцію провернути,то треба заплатити від цього боргу,повішеного на всіх нас ,ще дещицю дуже немалу,.

Тим ,хто рішає.

А хто а нас нині рішає?

Реально 

Я не знаю.

Але точно без їх,чи його дозволу це не відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rrid said:

поки ФГВФО жує соплі,

Він то типу намагається продати «активи» на «чесному» аукціоні, але суди блокують

https://finance.liga.net/bank/article/dolgi-vne-zakona-kak-sudy-blokirovali-prodaju-kreditov-wog-jevago-i-barschovskogo

І потім вже на «голандському» аукціоні боржник сам їх і викуповує через якусь офшорну прокладку

 

А громадянам розповідають, що податки треба платити. І хтось же ж ведеться і платить...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, yu2007 сказано:

Він то типу намагається продати «активи» на «чесному» аукціоні, але суди блокують

коли лот формується на суму в десятки мільярдів, вже на цьому етапі видно, кому цей лот адресовано )))

можливо, ефективні менеджери понду просто не знають, що коли продавати меншими шматками (один кредит з одним об'єктом забезпечення, чи декілька кредитів з однією заставою, чи просто об'єкти забезпечення), бажаючих купити буде більше, і виручити можна буде більше?

але що ми, прості потняки податків, можемо розуміти в банківському нагляді і реалізації активів банків на аукціонах? ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще про рівень української науки та зловживання службовим становищем інвестиції :)

В Інституті хімії НАН України виготовляли алкоголь "відомих брендів" - прокуратура

1d998b7-clipboard01.jpg

Джерело: повідомлення Київської прокуратури

Дослівно: "Згідно з матеріалами слідства, у період з серпня 2020 по лютий 2021 року учасники організованої групи, будучи службовими особами ДП "Дослідне виробництво Інституту хімії високомолекулярних сполук" НАН України, та використовуючи приміщення держпідприємства та спеціальне обладнання, організували незаконне виробництво алкогольних напоїв з метою їх подальшого збуту під виглядом відомих брендів".

Деталі: У прокуратурі вказують, що зловмисники незаконно виготовили понад 5300 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та отримали прибуток на понад 1,3 млн гривень.

За цим фактом повідомлено про підозру трьом особам.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, nickel said:

@rrid якось дивно ти цю тему наповнюєш :)

А чим це не пенсійна інвестиція? Поставив вдома мінізаводик і бадяжеш потихеньку усілякі курвазьє)) В мене сусід колись був, горілку зі спирту робив. Отако робив-продавав, а потім якось пішов на авторинок і машинку за 14 штук баксів купив.

 

правда до пенсії він не дожив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співвласник клінік "Добробут" Олег Калашніков: від нас лікарі із зарплатою 100 тисяч ідуть у держсектор на 20 тисяч. Це нонсенс

https://www.epravda.com.ua/publications/2021/06/7/674662/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, rrid said:

тільки щось я сумніваюсь, що ти почув тут щось нове

 

Ну чого так відразу, от я, наприклад, не знав

Quote

Пдприємець одразу наводить приклад: виробництво паперових трубочок.

"Ви знаєте, що в Європі (у ЄС. – ЕП) заборонили пластмасові трубочки? Виробництво паперових – це досить пристойний бізнес. По-перше, це екологічно правильно. По-друге, обладнання коштує небагато. По-третє, попит на трубочки може бути не лише в Україні, а й в усьому світі", – додає Хмельницький.

))

Десь на днях траплялось на очі, що в Україні якісь пластикові пакети збираються заборонити.

Треба покликати сюди @MACCEN-а, він, здається, колись мав стосунок до виробництва паперових пакетів, якщо я знов нічого не плутаю))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

ще про рівень української науки та зловживання службовим становищем інвестиції :)

В Інституті хімії НАН України виготовляли алкоголь "відомих брендів" - прокуратура

1d998b7-clipboard01.jpg

Джерело: повідомлення Київської прокуратури

Дослівно: "Згідно з матеріалами слідства, у період з серпня 2020 по лютий 2021 року учасники організованої групи, будучи службовими особами ДП "Дослідне виробництво Інституту хімії високомолекулярних сполук" НАН України, та використовуючи приміщення держпідприємства та спеціальне обладнання, організували незаконне виробництво алкогольних напоїв з метою їх подальшого збуту під виглядом відомих брендів".

Деталі: У прокуратурі вказують, що зловмисники незаконно виготовили понад 5300 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та отримали прибуток на понад 1,3 млн гривень.

За цим фактом повідомлено про підозру трьом особам.

Ну а кто еще сможет точно вещество воспроизвести, как не они?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, yu2007 сказал:

 

Ну чого так відразу, от я, наприклад, не знав

))

Десь на днях траплялось на очі, що в Україні якісь пластикові пакети збираються заборонити.

Треба покликати сюди @MACCEN-а, він, здається, колись мав стосунок до виробництва паперових пакетів, якщо я знов нічого не плутаю))

під тим соусом будуть піляти дерева ще швише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, MACCEN said:

під тим соусом будуть піляти дерева ще швише

Мільярд нових посадять, наш президент пообіцяв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, yu2007 сказал:

Мільярд нових посадять, наш президент пообіцяв!

Весна прийде - саджати будемо. @Zevs_Isver а ти лошара про що подумав? :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пенсія - не завада для бізнесу! Можна займатися власною справою і дуже достойно заробляти))

https://pl.npu.gov.ua/news/narkozlochini/policziya-poltavshhini-pripinila-protipravnu-diyalnist-dvox-zhinok-yaki-zajmalisya-narkotorgivleyu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто наркоділки оформили все на пенсіонерок.

Заробляли насправді не вони.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пенсія - не завада для бізнесу! Можна займатися власною справою і дуже достойно заробляти))

https://pl.npu.gov.ua/news/narkozlochini/policziya-poltavshhini-pripinila-protipravnu-diyalnist-dvox-zhinok-yaki-zajmalisya-narkotorgivleyu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Походу пенсія ДАЛІ, ніж здається.)))

https://focus.ua/ukraine/486023-cherez-30-let-ponyatiya-pensioner-v-ukraine-uzhe-ne-budet-eksperty

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки далі вже зараз

Підвищення пенсій українцям із категорії 75+ перенесли на 1 жовтня.

Quote

За її словами, анонсована виплата додаткових 400 гривень пенсіонерам 75+, яка мала розпочатися 1 липня цього року, переноситься. Таке рішення ухвалили через брак коштів у держбюджеті.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Я  згадав шльому і його 2 бакси вдень… а шльоми нема…

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Я  згадав шльому і його 2 бакси вдень… а шльоми нема…

Земля пухом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nickel сказано:

Земля пухом...

 

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Нормальний мужик був, хоч і зануда..

От в нас так завжди. За життя обзивають і лають, а відійде у вічність - жаліють , і добре згадують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...