Перейти до змісту

Пенсія ближче,ніж здається.


Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, nickel сказано:

Хрущі, біткоіни - то все муйня. Справжні бабки крутяться в гуманітарці.

будувати на продаж також не вигідно?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

будувати на продаж також не вигідно?

Щоб порахувати рентабельність, треба щоб цикл замкнувся. В моєму випадку цикл замкнеться після продажу будинку. Ще не готовий відповісти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Щоб порахувати рентабельність, треба щоб цикл замкнувся. В моєму випадку цикл замкнеться після продажу будинку. Ще не готовий відповісти. :)

краще би ти біткоїн тоді купив, хоча заднім числом всі розумні

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

краще би ти біткоїн тоді купив, хоча заднім числом всі розумні

Так ото ж... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Так ото ж... :)

як думаєш впаде вартість твоєї вілли до 1 бітка?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

як думаєш впаде вартість твоєї вілли до 1 бітка?

Скоріше біток взлетить до вартості моєї вілли.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, nickel сказано:

Хрущі, біткоіни - то все муйня. Справжні бабки крутяться в гуманітарці. Ну не будуть люди з 6 ранку в 15 градусний мороз стояти бесплатно. Перше фото в день завозу, друге на наступний день в той самий час, +-8 година.

  Показати прихований контент

IMG_20210216_080014.thumb.jpg.2a49b951d8caf2d48f18387d1be27a54.jpg1148187321__viber_2021-02-17_11-17-31.thumb.jpg.2723f40a7b4e50c2c8aadf3022615f31.jpg

 

 

це три проектуєш на свою пенсію - арбітраж на гуманітарці? чи на бабках, які таряться в гуманітарці?

в асенізаторів ще непогані бабки там крутяться ;)

а ще, кажуть, самий жир - на підробних масках в епоху ковідьки ;)

Цитувати

Іспанська поліція вилучила близько чотирьох мільйонів підроблених медичних масок для обличчя в готелі під час рейду через зібрання, учасники якого порушили коронавірусні обмеження.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

 

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Вважається в Європі нормою заробити на квартиру за 7 років.

Отже в нас відкладати щомісяця 300-500 доларів.

Ну і звісно краще аби вони не просто лежали,а приносили відсотки.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, case_l said:

Простіше і дешевше поставити кілька відеокарт на майнінг і дохід буде більший, а то ви десь застрягли в минулому тисячолітті зі своїми хрущами.

 

Добре тобі, встиг зайти в біткоїн минулої весни. Тай майниш вже багато років. 

Не уявляю навіть, як ти зможеш потратити все зароблене за ціле своє життя...

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

Не уявляю навіть, як ти зможеш потратити все зароблене за ціле своє життя...

Якби ти майнив, то би знав, що зароблені кошти йдуть на апгред ферми.

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

Добре тобі, встиг зайти в біткоїн минулої весни. Тай майниш вже багато років. 

я не набагато зайшов, на кілька гривень ;)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, case_l said:

Якби ти майнив, то би знав, що зароблені кошти йдуть на апгред ферми.

 

5 minutes ago, case_l said:

я не набагато зайшов, на кілька гривень ;)

Тьху, то ти мамкин майнер/трейдер. А пишеш так, ніби вже на півсотні хрущів плюс десяток хатинок під Луцьком криптою підняв))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, xc90 сказано:

Якщо правильно зрозумів, то якось воно все сумно виходить: молода людина випускається з вузу, йде на першу роботу, другу, створює сім'ю, з'являється дитина ... А власне житло виходить мати  ближче до 40 років при доволі хорошому сценарії.

Періодично забуваються такі реалії, коли бачиш джипи свіжих років на вулицях міста.

 

19 хвилин тому, Nokian сказано:

 

Вважається в Європі нормою заробити на квартиру за 7 років.

Отже в нас відкладати щомісяця 300-500 доларів.

Ну і звісно краще аби вони не просто лежали,а приносили відсотки.

от нахіба таке писати?

раніше вже показував, що квартира в Києві коштує меншу кількість середньоукраїнських зарплат, ніж квартира у Варшаві - середньопольських.

візьмемо щось "більше європейське".

Цитувати

Лондонская компании Attic Self Storage на основании официальной статистики подсчитала среднюю площадь различных типов недвижимости в 32 районах британской столицы, сообщает PIT. Как оказалось, в Лондоне в целом средняя цена жилой недвижимости составляет €735 140. Средняя стоимость квадратного метра – €9 060.

заробітки

Цитувати

Середня зарплата в Англії

06.2020530,00 GBP (фунтів стерлінгів Велико­британії)за тиждень

еквівалент:651,48 USD (доларів США)

585,34 EUR (Євро)

17530,81 UAH (українських гривень)

Зверніть увагу, середню зарплату вказано "за тиждень". Якщо перерахувати її на місяць (виходячи з того, що у році 52 тижня) то приблизно виходить:

06.2020≈ 2297 GBP (фунтів стерлінгів Велико­британії)за місяць

еквівалент:2823 USD (доларів США)

2536 EUR (Євро)

75967 UAH (українських гривень)

беремо 2536х12х7 = 213024ойро, що дуже далеко від 735кілоєвро

навіть менше, ніж за 7 років, в Лондоні, ти можеш заробити ... на перший внесок по іпотеці ;)

а якщо хоч на хвильку припустити, що купувати ти будеш тільки на половину, яку відклав із заробленого... :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, rrid said:

от нахіба таке писати?

раніше вже показував, що квартира в Києві коштує меншу кількість середньоукраїнських зарплат, ніж квартира у Варшаві - середньопольських.

Не маю нічого проти "голої" теорії, але практика численних заробітчан (в т.ч. і моїх знайомих) показує, що значно простіше взяти "дорожче" житло в Польщі під приємний іпотечний кредит і спокійно виплачувати, ніж розраховувати "підкорити" столицю/заробити там на житло.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Тьху, то ти мамкин майнер/трейдер. А пишеш так, ніби вже на півсотні хрущів плюс десяток хатинок під Луцьком криптою підняв))

не витрачай багато часу на мою персону, от в сусідній темі набирають криптотрейдерів, не гальмуй!

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, rrid said:

якщо хоч на хвильку припустити, що купувати ти будеш тільки на половину, яку відклав із заробленого... :)

то купиш лише буду собачу в істенді. А от якби був нелохом і вкладав щомісяця 1000 фунтів в апгрейд ферми, то за сім років мав би купу бевешних відяшок на 100 тисяч баксів і тобі заздрив би сам принц уельський!!

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 така підозра, що ти своїми жартами намагаєшся полегшити прогресуючий синдром упущеної вигоди :0016:

  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, case_l said:

не витрачай багато часу на мою персону, от в сусідній темі набирають криптотрейдерів, не гальмуй!

Завтра продаю всі свої хрущі, авто, нирку і гайда трейдити в перервах між майнінгом. До літа якраз зароблю собі на круїзну яхту, бізнес джет і якийсь острівець в океані, то й можна вже буде виходити на пенсію.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Завтра продаю всі свої хрущі, авто, нирку і гайда трейдити в перервах між майнінгом. До літа якраз зароблю собі на круїзну яхту, бізнес джет і якийсь острівець в океані, то й можна вже буде виходити на пенсію.

не знаю чи на яхту, але на піцу точно заробиш 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, case_l said:

@yu2007 така підозра, що ти своїми жартами намагаєшся полегшити прогресуючий синдром упущеної вигоди :0016:

 

Ти бачиш мене наскрізь. Та це й не дивно, як же мені не заздрити доларовому мільйонеру, який розбагатів на трансформації електричної енергії в теплову, тоді як я щодня все упускав і упускав таку вигоду і накопичував прогресуючий синдром :( 

 

3 minutes ago, case_l said:

не знаю чи на яхту, але на піцу точно заробиш 

Заради однієї піци хрущ продавати не буду, почекаю поки

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yu2007 сказал:

Заради однієї піци хрущ продавати не буду, почекаю поки

А заради двох?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, xc90 сказано:

Не маю нічого проти "голої" теорії, але практика численних заробітчан (в т.ч. і моїх знайомих) показує, що значно простіше взяти "дорожче" житло в Польщі під приємний іпотечний кредит і спокійно виплачувати, ніж розраховувати "підкорити" столицю/заробити там на житло.

воно то може й простіше - "взяти" в Польщі чи Португалії іпотеку, але реально твоєю - вона стане тільки після повного розрахунку, а це - через 30 років. тому це - самообман. ніби простіше взяти - так. стати реальним власником - ні.

єдине, що реально простіше й швидше - це заробити "там", де більше платять, а жити "тут", де можна дешево купити (і взагалі жити дешево), але це зовсім інша тема, і не така проста, як здається.

але ні в Польщі, ні в Португалії немає широко розповсюдженої практики, щоб громадяни брали одну іпотеку під житло, а іншу - під "індивідуальний пенсійний фонд". дорого це для них, грошей вистачає тільки на одну квартиру (випадків розширення, типу коли іпотека 1к замінюється на 2к, не беремо - це все-одно одне житло).

більшість живуть або з батьками, або орендують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, rrid said:

воно то може й простіше - "взяти" в Польщі чи Португалії іпотеку, але реально твоєю - вона стане тільки після повного розрахунку, а це - через 30 років

Часто - менше. Але й на 3-7 років теж мало банків "за бугром" згідні. Чи на дострокове погашення (теж з розповідей почуто).

10 minutes ago, rrid said:

єдине, що реально простіше й швидше - це заробити "там", де більше платять, а жити "тут", де можна дешево купити (і взагалі жити дешево), але це зовсім інша тема, і не така проста, як здається.

Згідний. Може й тому такий бум паскудних новобудов зараз.

12 minutes ago, rrid said:

але ні в Польщі, ні в Португалії немає широко розповсюдженої практики, щоб громадяни брали одну іпотеку під житло, а іншу - під "індивідуальний пенсійний фонд". дорого це для них, грошей вистачає тільки на одну квартиру (випадків розширення, типу коли іпотека 1к замінюється на 2к, не беремо - це все-одно одне житло).

Наврядчи через те, що грошей не вистачає - просто через те, що доступ до іпотеки мають усі, немає кому впарювати другу квартиру.

Знаю, що часто британці здавали своє "основне" житло, а самі їхали на пмж до "бідніших" Польщі, Греції...

13 minutes ago, rrid said:

більшість живуть або з батьками, або орендують.

За Португалію не знаю, але Польща з батьками небагато живуть. Оренда більше. Але не через фінанси, а через любов до мобільності - сьогодні в Польщі живеш, завтра - Німеччина.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, yu2007 сказано:

Ти бачиш мене наскрізь. Та це й не дивно, як же мені не заздрити доларовому мільйонеру, який розбагатів на трансформації електричної енергії в теплову, тоді як я щодня все упускав і упускав таку вигоду і накопичував прогресуючий синдром :( 

це все демагогія, пора ваші хрущі токенізувати і виходити з ними на біржу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, case_l said:

це все демагогія, пора ваші хрущі токенізувати і виходити з ними на біржу.

Spoiler

F3A38F62-708F-4DFA-9211-8BB0DF428D8F.jpeg.8e0d3e40ce84669f4260ba1b6c7dd5e9.jpeg

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...