Перейти до змісту

Пенсія ближче,ніж здається.


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, Nokian сказано:

В Америці,як зрештою і всюди майже,одні закони для бідних,а інші для багатих

 

В США армія краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Nokian said:

На рахунок калькуляції, то може вам  ще ключі від квартири,де гроші лежать?

Класика

Пам’ятаю, що колись була ціла мережа салонів мобільного зв’язку «лютех», де працювало з півдюжини продавців-консультантів.

Ще пам’ятаю заклики Віктора влошитися в землю, бо «її більше не виробляють». А потім , після кризи 2008, він роками продавав тут в «барахолці» свою ділянку за оверпрайс. 
Класика))

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, frv сказано:

Насправді, вони не пизд...ть, а отримують віп-пенсії, які гарантовані їм конституцією. І сміх, і гріх... 

Таки да,коли я думаю,що чіполіно ,типу Арахамії,чи якихось ,,корабельних сосен,, отримуватимуть все життя  депутатську пенсію, то бажання платити  податки чомусь зменшується.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

дороги там кращі

І McDonalds на кожному кутку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Zevs_Isver said:

і Зє! збирав би повні зали в Москві... ідилія була б

і ліпєцкая фабріка була б не одна, а десятки, ото податків йшло б в ПФУ))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

і ліпєцкая фабріка була б не одна, а десятки, ото податків йшло б в ПФУ))

 

Ліпецька фабрика вже 3 роки не працює а дірка в бюджеті ПФУ росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Ліпецька фабрика вже 3 роки не працює а дірка в бюджеті ПФУ росте.

Дірка в бюджеті пфу росте завжди, така вже екзистенціальна природа цієї дірки. 

 Мій пост про інше. Усі «ліпєцкі фабрики» платять податки до бюджету рф, тоді як зє і його клоуни платили в ПФУ, навіть коли  рубали капусту на гастролях за кордоном. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, yu2007 сказано:

Пам’ятаю, що колись була ціла мережа салонів мобільного зв’язку «лютех», де працювало з півдюжини продавців-консультантів.

Ще пам’ятаю заклики Віктора влошитися в землю, бо «її більше не виробляють». А потім , після кризи 2008, він роками продавав тут в «барахолці» свою ділянку за оверпрайс. 
Класика))

Ха ха ,як я міг закликати вложитисч в 2008, якщо на форумі я з 2010.

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

 зє і його клоуни платили в ПФУ, навіть коли  рубали капусту на гастролях за кордоном. 

 

Радіо Свобода каже, що вони,  платять в бюджет Кіпру і в РФ.

 

https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29715747.html

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Радіо Свобода каже, що вони,  платять в бюджет Кіпру і в РФ.

 

https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29715747.html

17 січня 2019, 23:55 )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, bublik007 сказано:

17 січня 2019, 23:55 )))))

 

Ліпецька фабрика не працює з 2017 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так цікаво, в принципі як і завжди, запитали про як ВИ будете жити на пенсії, тобто за що... Але бігом багато хто почали заглядати в чужі кармани, а зрештою скотилися до зеля)порох г@ндон :D

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

Так цікаво, в принципі як і завжди, запитали про як ВИ будете жити на пенсії, тобто за що... Але бігом багато хто почали заглядати в чужі кармани, а зрештою скотилися до зеля)порох г@ндон :D

Перефразовуючи народну приказку: люба п'янка, закінчується розмовою про жінок))) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Nokian said:

Ха ха ,як я міг закликати вложитисч в 2008, якщо на форумі я з 2010.

 

Маю право на помилку!))


Чомусь я твій продаж ділянки за 2,5/сотка у 2010му пов’язав з агітацією інвестицій в землю. Насправді жодного подібного твого посту зараз не знаходиться. Тому визнаю себе винним в наклепі. Вибачте, про вигідність інвестицій в землю писав не @Nokian, пам’ять вже починає підводити))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

Маю право на помилку!))


Чомусь я твій продаж ділянки за 2,5/сотка у 2010му пов’язав з агітацією інвестицій в землю. Насправді жодного подібного твого посту зараз не знаходиться. Тому визнаю себе винним в наклепі. Вибачте, про вигідність інвестицій в землю писав не @Nokian, пам’ять вже починає підводити))

 

Развєдка дала збій :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, Юріч said:

Так цікаво, в принципі як і завжди, запитали про як ВИ будете жити на пенсії, тобто за що... Але бігом багато хто почали заглядати в чужі кармани, а зрештою скотилися до зеля)порох г@ндон :D

Про «квартиру в оренду» як засіб для виживання на пенсії мені справді цікаво, але не як сферичний кінь у вакуумі, а в сьогоднішніх реаліях Луцька. Як тут без заглядання в кишеню?))

Ну от наприклад: є сім’я, дитина/діти. Пройшла вже більша половина життя. За цей час на своє житло якось заробили, в наповнення житла теж трохи вклались, на авто назбирали... Для цього правда довелося повджобувати і віддати «трохи» здоров’я і часу в найкращі свої роки. Тепер на горизонті пенсія. Починати збирати на ще одне житло? Ще років 10-15 обмежувати себе в усіляких радощах? І для чого? Щоб потім мати додаткових 170 баксів щомісяця до пенсії (це сьогоднішня реальна вартість оренди, взята з сусідньої теми)?

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, yu2007 сказал:

Починати збирати на ще одне житло? Ще років 10-15 обмежувати себе в усіляких радощах? І для чого? Щоб потім мати додаткових 170 баксів

 

Або так, або не збирати і жити зараз себе не обмежуючи, і тоді "жити" на пенсії за 70 доларів (може), яке на пенсії вже життя :)

Змінено користувачем Юріч
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Юріч said:

яке на пенсії вже життя

Коротке. А якщо ще вджобуєш нонстоп чесною працею, щоб і на квартиру, і в квартиру, і дітей на море звозити, і їм же на навчання заробити, і... - то дуже коротке. Чи взагалі як Зевс писав))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Маю право на помилку!))


Чомусь я твій продаж ділянки за 2,5/сотка у 2010му пов’язав з агітацією інвестицій в землю. Насправді жодного подібного твого посту зараз не знаходиться. Тому визнаю себе винним в наклепі. Вибачте, про вигідність інвестицій в землю писав не @Nokian, пам’ять вже починає підводити))

Так я продавав, а не закликав вложитися.

До речі клієнт тоді знайшовся саме з Борди.)

І якщо сином на сьогодні,то виграв він удвічі

Змінено користувачем Nokian
  • Подобається 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

Так цікаво, в принципі як і завжди, запитали про як ВИ будете жити на пенсії, тобто за що... Але бігом багато хто почали заглядати в чужі кармани, а зрештою скотилися до зеля)порох г@ндон :D

Згоден. Для цього є тема про коронавіктороса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, Nokian said:

Так я продавав, а не закликав вложитися.

До речі клієнт тоді знайшовся саме з Борди.)

І якщо сином на сьогодні,то виграв він удвічі

Так, про заклики я наплутав, це був не ти.

Станом на сьогодні 10 соток в низинці десь між райлікарнею і Карбишева коштують 50 тисяч доларів?? Нічого собі.
Чи ти виграш у гривнях порахував? Типу тоді ділянка коштувала 200000 грн (25к доларів), а сьогодні 400000 грн (15к доларів)?)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

11 минут назад, yu2007 сказал:

Так, про заклики я наплутав, це був не ти.

Станом на сьогодні 10 соток в низинці десь між райлікарнею і Карбишева коштують 50 тисяч доларів?? Нічого собі.
Чи ти виграш у гривнях порахував? Типу тоді ділянка коштувала 200000 грн (25к доларів), а сьогодні 400000 грн (15к доларів)?)))

 

ЮРАА як завжди мочить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Zevs_Isver сказано:

хочу трошки заспокоїти - до пенсії не всі доживуть

так і є, особливо це стосується чоловіків в україні. 62-65 років і помирають. залишилось збільшити пенсійний вік до 63 і тоді зовсім не варто паритись за пенсію. Ну жінкам певно треба трохи думати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, yu2007 сказано:

Так, про заклики я наплутав, це був не ти.

Станом на сьогодні 10 соток в низинці десь між райлікарнею і Карбишева коштують 50 тисяч доларів?? Нічого собі.
Чи ти виграш у гривнях порахував? Типу тоді ділянка коштувала 200000 грн (25к доларів), а сьогодні 400000 грн (15к доларів)?)))

Не буду тобі розжовувати.

Просять одне,продають за інше.

На сьогодні земля там коштує 30-50 і вище.

По темі знаю дуже багатьох,хто вкладається в квартири ,як джерело забезпечення на старості.

В старості ще бувають різні болячки,на котрі може знадобитися і не 170 доларів .

Ще є така думка,що  чим далі,тим менше держави зможуть фінансувати пенсіонерів. І тим більше бажання різних ділків Не віддати гроші з різних накопичувальних фондів.

Або віддати зовсім не ті,що мали б.

Достатньо згадати про гроші,що згоріли на ощадних книжках за СРСР.

Я це дуже добре пам'ятаю.

Щось подібне хочуть провернути зараз на Заході.

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Nokian said:

...

По темі знаю дуже багатьох,хто вкладається в квартири ,як джерело забезпечення на старості...

Хто ці люди? Може це звичайні наймані працівники чи самозайняті (мікро-/мінібізнеси)? Тобто ті, хто відчуває вартість кожної звробленої копійки своїм «горбом».

 

А може це «народні слуги» різного ґатунку (силовики, медики, митники, чинуші десятків різних контролюючих та інших держконтор)?


Може бізнесмени? Чи все таки пізднесмени?

 

Я не ставлю під сумнів факт досить активної купівлі квартир в Луцьку саме з інвестиційною метою (ну або щоб гроші вдома просто не лежали :) ), і така кількість новобудов є тому свідченням.


так хто ж ці люди в основній масі? (окрім заробітчан, й то ті певно в більшості дітям житло купують , а не собі на пенсію)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...