Перейти до змісту

Пенсія ближче,ніж здається.


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

і така кількість новобудов є тому свідченням.

 

В Луцьку дуже мало новобудов, порівнянно з Івано-Франківськом, Тернополем, Хмельницьким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

В Луцьку дуже мало новобудов, порівнянно з Івано-Франківськом, Тернополем, Хмельницьким.

Певне тому, що саме з перерахованих міст, переважна кількість  заробітчан. Ну, і вважаємо   кількість населення в цих містах, порівняно з Луцьком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробітчан скоро можуть обкласти податком.

https://www.0352.ua/news/2817395/biznesmen-zaproponuvav-prezidentu-naklasti-podatki-na-tih-hto-viizdzatime-za-kordon-video

Що ще скажеш 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Заробітчан скоро можуть обкласти податком.

https://www.0352.ua/news/2817395/biznesmen-zaproponuvav-prezidentu-naklasti-podatki-na-tih-hto-viizdzatime-za-kordon-video

Що ще скажеш 

 

Виїдуть без повороту. Почнуть масово продавати нерухомість. Ціна на житло в Україні впадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Заробітчан скоро можуть обкласти податком.

https://www.0352.ua/news/2817395/biznesmen-zaproponuvav-prezidentu-naklasti-podatki-na-tih-hto-viizdzatime-za-kordon-video

Що ще скажеш 

Та що ти кругами ходиш? Коли вже твій рік без "політики" закінчується, щоб ти міг не викручуючись в "економіці" гнати на зелених?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

 Коли вже твій рік без "політики" закінчується, щоб ти міг не викручуючись в "економіці" гнати на зелених?

Прошу пардона за офтоп, просто не в курсі: була така страшнюча клятва на крові убієнних зелених?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Cherman said:

Якщо в Україні не змогли обкласти податками тіньову економіку всередині країни, то, до заробітчан ще не скоро доберуться.

Тіньова економіка на те й в тіні, щоб її не бачили і не могли обкладати податками)) А заробітчани ось вони: взяв базу митниці і маєш дані. Ніби ж за часів гройсмена з’являлись потуги проштовхнути цю тему у вигляді сплати єсв заробітчанами. 

Взагалі за останні 6-7 років з’явилось трохи нових податків та й існуючі збільшились. Просто коли сам ці податки не платиш, то й здається, що нічого не змінюється)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, bublik007 сказал:

Прошу пардона за офтоп, просто не в курсі: була така страшнюча клятва на крові убієнних зелених?)))

І не одна.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Cherman said:

Щоб уж так кардинально, нічого не змінилося поки.

ПДФО з 15 до 18 % (тобто на 20%); військовий збір 1,5%; раніше єсв входив до складу ЄП, тепер окремо; місцевий податок 5% на роздрібний продаж підакцизних товарів (паливо, тютюн, алко); самі акцизи на паливо, тютюн і алкоголь теж суттєво виросли; податок на нерухомість... - це те, що відразу спадає на думку. І це те, що потняки податків (а не бізнес) безпосередньо платять зі своїх кишень.

 

п.с. Ще згадалось введення пдв на ліки і ПДФО та вз на депозити фізосіб.

Змінено користувачем yu2007
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

Щось подібне хочуть провернути зараз на Заході

 

На цей раз хто джерело інформації? :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

На цей раз хто джерело інформації? :)

Надіюсь, що не медсестра з Боголюб))))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yu2007 сказано:

п.с. ще згадалось введення пдв на ліки і ПДФО та вз на депозити фізосіб.

 

І ще податок на нерухомість і вже є законопроект за податок на пай землі (багато людей в селі мають).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, bublik007 сказано:

Певне тому, що саме з перерахованих міст, переважна кількість  заробітчан. Ну, і вважаємо   кількість населення в цих містах, порівняно з Луцьком.

 

Тоді тільки одне не зрозуміло: чому в Луцьку квартири дорожчі ніж в Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, bublik007 сказал:

Надіюсь, що не медсестра з Боголюб))))

 

Надієшся на електрика зі Старого ринку? :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Barugan сказано:

От реально цікаво, люди яких професій купують житло в новобудовах? Скажи от з тих, що ти знаеш.

 

Вибачаюсь, питання було не до мене. Але чим більше інформації - тим краще для статистики. Я знаю людей таких професій, які купили житло в новобудовах:

програмісти, юристи, ріелтори. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Вибачаюсь, питання було не до мене. Але чим більше інформації - тим краще для статистики. Я знаю людей таких професій, які купили житло в новобудовах:

програмісти, юристи, ріелтори. 

Під здачу квартирантам чи собі/дітям? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Під здачу квартирантам чи собі/дітям? 

 

Для особистого проживання.

Таких, щоб під здачу новобудови купували, я не знаю. На мою думку, в Луцьку перепродажем нерухомості вигідніше займатись, ніж здачею в оренду.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.07.2020 в 10:53, Юріч сказал:

Треба працювати зараз і відкладувати в валюті на старість, або придбати квартиру і потім її здавати...Можна ще всунутись в якийсь "надійний" страховий фонд (чи як вони там називаються) і відчисляти потроху. Ще город свій ростити і курочок завести планую :)

ага здавати квартиру якраз, хіба що своїм дітям в аренду здати як варіант :)

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Для особистого проживання.

Таких, щоб під здачу новобудови купували, я не знаю. На мою думку, в Луцьку перепродажем нерухомості вигідніше займатись, ніж здачею в оренду.

це все ризики, колись трьошка коштувала 100 тисяч доларів і люди купували, бо десь мали такі гроші. 

Зараз за 100 тисяч можна хату купути й побудуватись і ще залишиться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Для особистого проживання.

Таких, щоб під здачу новобудови купували, я не знаю. На мою думку, в Луцьку перепродажем нерухомості вигідніше займатись, ніж здачею в оренду.

Так ото ж)

вище мова йшла про квартиру як актив, що генеруватиме дохід на пенсії за рахунок квартирантів. Тому й цікавила в першу чергу «окупність» такого інвестпроекту.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, Barugan said:

От реально цікаво, люди яких професій купують житло в новобудовах? Скажи от з тих, що ти знаеш.

Теж не до мене запитання, але відповім з досвіду: купується житло в новобудові, бо девелопер запропонував розстрочку (запропонували б на вторинному ринку - розглядалось би й там). 60% суми було на руках, трохи позик по родичам/друзям, позика в банку - в результаті маємо однушку, ремонт готовий. Сукупно зараз платиться орієнтовно 10-12 тисяч в місяць по усім боргам. Люди яких професій можуть собі це дозволити в Луцьку - знаєте краще за мене.

  • Дякую! 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, xc90 сказано:

купується житло в новобудові, бо девелопер запропонував розстрочку 

 

Якщо не секрет, що це за забудовник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

В Луцьку дуже мало новобудов, порівнянно з Івано-Франківськом, Тернополем, Хмельницьким.

ти як рахував?

і тут збрехав :(

Волинська область за 2019р. - 437309 кв.м http://www.lutsk.ukrstat.gov.ua/5_8_r19.htm

Тернопільська - 411297 http://www.te.ukrstat.gov.ua/files/IBD/IBD14.htm

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, xc90 said:

Теж не до мене запитання, але відповім з досвіду: купується житло в новобудові, бо девелопер запропонував розстрочку (запропонували б на вторинному ринку - розглядалось би й там). 60% суми було на руках, трохи позик по родичам/друзям, позика в банку - в результаті маємо однушку, ремонт готовий. Сукупно зараз платиться орієнтовно 10-12 тисяч в місяць по усім боргам. Люди яких професій можуть собі це дозволити в Луцьку - знаєте краще за мене.

В однушці в новобудові ремонт і скромно обставитися напевно дорівнює вартості ще однієї однушки?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...