Перейти до змісту

Cherman

Power users
 • Кількість зміста

  5 107
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  14

Cherman last won the day on Серпень 11

Cherman had the most liked content!

Репутація громади

2 988 Гуру

Про Cherman

 • Ранг
  небритий
 • День народження Липень 9

Останні відвідувачі профілю

16 044 перелядів профілю
 1. Я це добре знаю. Але в даних танках цього нема. Лише в одиничному "Ятагані" є певні "цікавинки", і то, це все було зібране в 2000-му році. Ну, в С-300 хоча б ракети модернізовані. Це дійсно, одна з небагатьох "перемог", що освоїли ремонт і модернізацію цих комплексів.
 2. Та я не про турків, я про парад. А, на відео, побачив суцільну зраду. Там немає жодного нового танка. Всі, родом з 2000-х. Ятаган з турецького тендера, в одному екземплярі. Сумнозвісні "відремонтовані" Т-84 з танкового челенджу, яким вже по 20 років, ну, а про Т-64 і мови нема. Суцільна показуха.
 3. А, скинь-но, будь ласка, посилання на таку інформацію.
 4. Cherman

  Як знайти дівчину?

  Та він взагалі бегатовекторний експерт.
 5. Cherman

  Як знайти дівчину?

  Мля, карамба і тут в темі насрав.
 6. Cherman

  Як знайти дівчину?

  Вже колись ТС казав, що дівчата з проблемами здоров'я, його не цікавлять.
 7. Cherman

  Як знайти дівчину?

  Не думаю, що на борді є "пікапери". Хз, які тут можуть бути проблеми. Хіба, що ти звертався не до тих людей. Так, я так вважаю. Якщо людина має такі думки, значить в її голові накопилася велика кількість калових мас. І, не треба посилатись на фізичні вади. Практично нікому нічого не дається просто так. З "золотою ложкою в роті" родяться лише одиниці.
 8. Ппц ти наївний. Показ фото - то, просто, показ фото. Ціни "Богдани" точно нема, так як то лише експериментальний зразок.
 9. Ятаган розроблявся ще на початку 2000-х, для участі в турецькому тендері. Хех, "Богдані" до швецького "Арчера", по технічних характеристиках, як до неба рачки.
 10. Тобто, бум? Цьому танку вже "сто лет в обед". Мови було вкрай багато. І це сумно.
 11. Cherman

  Як знайти дівчину?

  В оцій темі на перших сторінках: А тут ТС просто "по-чорному "заздрить людям і не бачить в цьому нічого поганого:
 12. Cherman

  Як знайти дівчину?

  Хм, кагбе і знаю про проблеми автора теми, але тема настільки безглузда, що підходить хіба шо для гумору. На що надіється ТС? Що, бордівці знайдуть йому дівчину і положать під нього? Чи, що, якась бордівчанка "дасть" з співчуття? Якщо людині так хочеться, то, за 4 роки, поки існує ця тема, питання можна було вирішити хоча б за допомогою "платних послуг". А, якщо пошукати певні повідомлення ТС-а на форумі, де він зізнається, що радіє смертям молодих хлопців(типу, мінус конкурент), то, здається, що проблема не в хворобі, а в тому, що людина гівняна.
×