Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

как правило смс содержит инфу о вашем общем балансе (с учетом или без отправл. суммы )

мне кажется "они не могут ее знать.

вот пример моих смс:

100.00UAH Snyatie nalichnyh v bankomate Luck, ul. Bogdana Hmelnickogo, d. 19

4*хх18:06

Komissiya 1.00UAH

Bal. хх.50UAH

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі уєю з того OLX!

Реєстрація продавця - повна фікція (вказуєш лише імейл), тобто, захисту покупця ну взагалі ніякого (навіть "рейтингу" продавця не ведуть), сервіс - гавно, так вони тепер ще платні стають! Вже обмеження на безкоштовно виставлені лоти (до 5 здається)... 

А в рекламі по телеку кричать "повна захищеність купівлі".

С..кі!

Приходить СМС яко-би від номера привата з суммою яка мала і прийти ,

А можна скрін СМС-ки (чи хоча б текст) в студію? Для інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людська жадібність - шанс продати за дорого те що нікому не потрібно (купити за дешево дорогу річ)
БЕЗМЕЖНА,

 

від того і всі проблеми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Я взагалі уєю з того OLX!

прикінь і так в понад 100 країнах у світі! от піараси!!!!111

 

хто б і як не плювався, але це крутий рівень, для компанії яка заснована менше 10 років тому. А те що покупці неуважні втикуни, ну хто їм доктор, елементарно розведуть і на базарі, і в кіоску біля будинку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

я не довго думаючи їду до відділеня приват і перевіряю рахунок ,

Може ти не в курсі, є така фіча, як Приват24, і їхати нікуди не треба.

 

Не у всіх є така фіча ! я розказав ситуацію  ! :)

 

Пригадалось. :)

 

0_daefb_792d521c_orig.jpg

P.S. Перерепрошую за оверквотінг і флуд.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


прикінь і так в понад 100 країнах у світі! от піараси!!!!111
м-даааа.... сурйозний аргумент! Навіть боюсь щось відповісти!

 

 

OLX (англ. OnLine eXchange - онлайн біржа) — міжнародна інтернет компанія, якій належать сайти безкоштовних оголошень у більш ніж 100 країнах. Належить південноафриканському холдингу Naspers.

Південна Африка - наше фсьо!

100 країн!.. Можна, я тут перерахую ці країни?

Аргентина, Бангладеш, Білорусь, Болівія, Бразилія, Болгарія, Чилі, Колумбія, КостаРіка, Еквадор, ЕльСальвадор, Чана, Гренада, Гватемала, Гондурас, Венгрія, Індія, Індонезія, Казахстан, Кенія, Ліван, Нікарагуа, Нігерія, Пакістан, Панама, Перу, Філіпіни, Польща, Португалія, Румунія, ЮАР, Швейцарія, Таіланд, США, Уругвай, Венесуела

 

Нічого не спадає на думку? Так, є 3-4 нормальних, але я, наприклад, не знаю, як там проходить реєстрація... Чи так само фіктивно, як в нас, чи вимагається хоч якесь підтвердження чи прив'язка до чогось реального...

 

Але саме головне те, що OLX позиціонувався як площадка БЕЗКОШТОВНИХ оголошень, а тепер вони за це хочуть гроші (бо 5 безкоштовних, то єрунда). Так, можна бавитись, перереєстровуватись на інші створені спеціально для цього імейли, виставляти 5 товарів, і знову перереєстровуватись, і т.д., але ж це лише відштовхує від них!

 

Я ще розумію, коли воно було повністю безкоштовно. Тоді й гріх було щось там заікатись про якийсь захист покупця, бо це ж лише "дошка оголошень", тобто місце, де кожен має покладатись лише на свій досвід, чуйку, везіння, і у випадку обману чи афери нарікати лише на себе... Але тепер вони хочуть заробляти гроші на наших товарах! На наших відносинах "продавець-покупець"! Ну тоді будьте добрі, щось вкладайте в це! Піднімайте рівень функціоналу!

 

 

ПиСи:

Заздрю країнам, в кого є Ібей (до речі, порівняй наповнення інформацією про EBAY на тій же Вікі з OLX)... Звичайно, не зовсім доречно їх порівнювати, бо Ібей, то "аукціон", а ОеЛіКс, то "оголошення", але все ж... це все - торгові площадки, інренет-ресурси, за допомогою яких продавець і покупець знаходять один одного.

Аналог Ібея в нас, то Аукро... яке колись зжерло гарного auction.ua, котрий мав достатній і якісний функціонал, амбіції і передумови стати аналогом Ібея в нас... ех...

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ніхто ж не заставляє користуватись цим сервісом, альтернативи завжди є. Чим тобі перераховані країни не комільфо? Багато з них і ВВП і мінімальні зарплатні тримають на вищому рівні ніж Україна. 5 оголошень - для того щоб сплавити непотрібні речі - нормально, а раз ти напихаєш сотню, значить комерс, логічно і нормально за це просити екстрамані.

Для того щоб пускати слюні на ібей\пейпол, треба спочатку законодавчу базу мати раз, а два реальну, кримінальну відповідальність за шахрайство з картками\електронними платежами, і да, комісія вищевказаного гіганта е-продаж - 15%, сам готовий, скажімо, за проданий там автомобіль ціною в $10К віддати 1500 за "послуги і захист"? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут заставляє-незаставляє і альтернативи? Тут обговорюємо конкретно цей.

 

5 - це нормально?! Тобто, 10 - це я вже бізнес-торгаш?! Я тя умоляю... Ти ж он сам пишеш "напихати СОТНЮ". Хай би з 30, ну 20 безкоштовних... але не 5, то точно.

Вони позиціонують в рекламах продавати все барахло, що вдома заважає, то 5 - це все?! :) Та після ремонту банального ремонту в квартирі лишається більше всього...

 

А про те, чому до нас не йде Ібей, я й сам знаю, не треба мені пояснювати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Так, можна бавитись, перереєстровуватись на інші створені спеціально для цього імейли, виставляти 5 товарів, і знову перереєстровуватись, і т.д., але ж це лише відштовхує від них!

Можна, звичайно. Але всі нові акаунти будуть "свіженькі", листопадом зарегані, що не дуже  сприяє виникненню довіри у покупця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, вище ж написали - ібей бере 15% від вартості проданого товару. Тобіш вони апріорі не безкоштовні, тому і захист і авторизація продавця та покупця.

Є ж ще клумби і кідстафи всілякі, вони і безкоштовні і рейтинги навіть якісь там ведуть.

Є аукро, де авторизація продавця живим листом на домашню адресу. Історія відгуків ітд. Такий собі ібей місцевого розливу (хоча вроді копія-клон алегро)

 

Тобто є з чого вибирати.

Змінено користувачем keepo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, ну блін 

Тобіш є з чого вибирати.

При чому тут ... альтернативи? Тут обговорюємо конкретно цей.

Повторююь, до чого тут Ібеї? Це був мій, так би мовити, ліричний відступ. Я знаю, що ті їхні сервіси вартують.

Тут обговорюєм OLX і мій основний посил, що OLX ввів оплату нічого не давши додаткового взамін! При чому він і далі продовжує позиціонувати себе як БЕЗКОШТОВНИЙ, що вже не є правдою. Є умовною "правдою", недоправдою...

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ проблема з Аукро. Не можу написати продавцю,  бо не висвідчується код з картинки. В когось було таке? Пробував в Опері і Хромі, але все так само.

Соррі якщо не по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ проблема з Аукро. Не можу написати продавцю,  бо не висвідчується код з картинки. В когось було таке? Пробував в Опері і Хромі, але все так само.

Соррі якщо не по темі

Було таке. Банально зайди з експлорера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Попав на нового шахрая 0949218201 ( Бровари, Маслов Сан-санич), якийсь він мені "стрьомний" здався по телевону. Відразу повну суму скидає на карту, а потім відправка товару. Пробив в інеті номер, знайшов два відгуки по ньому.

Будьте обережні!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Відразу повну суму скидає на карту, а потім відправка товару.
не зрозумів... То він покупець, чи що??? 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Відразу повну суму скидає на карту, а потім відправка товару.

не зрозумів... То він покупець, чи що??? 

 

Так, покупець.

Невже так важко засвічений номер змінити? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді ще більше не зрозумів... Він тобі скидає ВСЮ суму, то в чому його "стрьомність"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді ще більше не зрозумів... Він тобі скидає ВСЮ суму, то в чому його "стрьомність"???

Та от скидають такі "покупці" тільки на словах. Якби скинув і всі діла. А тут починається класична схема:

Покупець телефонує: "Всьо купляю, слово пацана. Давай номер карти!!!"

Потім дзвіночок від "представника банка". Зараз вже правда нова мода, не "йдіть до банкомата-отримайте переказ", а "скільки грошей на карті-зараз до Вас прийде код-продиктуйте..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почекай-почекай! Давай будемо читати те, що написано, а не додумувати свої фантазії! А написано чітко, що "скидає всю суму". Не "КАЖЕ, ЩО СКИДАЄ", а саме "Відразу повну суму скидає на карту", як факт того, що вже відбулось.

А якщо там щось інакше, то нехай Серега89 толком і пояснить. Бо щоб когось назвати "шахраєм" все ж потрібні якісь підсиави, а не " він мені "стрьомний" здався по телевону"

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В приваті є така штука, як "захищений платіж" https://privatbank.ua/ru/news/privatbank-zapuskajet-servis-zaschischennyh-platezhej-za-uslugi-i-tovary-pokupajemyje-v-internete/. Мені так платили колись. Суть - можна відізвати кошти, які вже "лягли" на рахунок, (і СМС прийде). Правда думаю як "стукнути" в підтримку "халява" припиниться :)

Змінено користувачем Harddriver
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почекай-почекай! Давай будемо читати те, що написано, а не додумувати свої фантазії! А написано чітко, що "скидає всю суму". Не "КАЖЕ, ЩО СКИДАЄ", а саме "Відразу повну суму скидає на карту", як факт того, що вже відбулось.

А якщо там щось інакше, то нехай Серега89 толком і пояснить. Бо щоб когось назвати "шахраєм" все ж потрібні якісь підсиави, а не " він мені "стрьомний" здався по телевону"

якщо ти чогось не розумієш - це не значить, що ти правий

Девченки капец, вот это поторговала, позвонил мне ночью мужик, представился дедушка и ему нужны ботинки для внучки, я сказала что уже позно давайте с утра, он говорит я возьму две пары и сейчас переведу вам деньги. я дала счет он перевел вместо 900гр 7000гр, звоню ему сказать что это много трубку ни кто не берет. Утром он звонит и говорит я вам перевел больше, отдадите сдачу тому кто прийдет забирать, и попросил отправить в Мелитополь и ботинки и деньги, Обьяснил что больше денег потому что у дочки кредит, и деньги ей передать не может снимет банк. Я все отправила автобусом , ему отзвонилась, он спасибо, я еще возьму три комбеза и двое пар сапог, Когда хотела перечислить сегодня деньги на закупку товара, все мои счета заблокированны. Когда посмотрела его перевод, там два перевода от разных людей, и в одном написанно предоплата за Тойоту Кемри, и офигела. (((((((((((((((((((((( Вообщем счета мои заблокированны. а ему передавала свои деньги с дома , думала потом сниму его перевод. КАПЕЦ что теперь делать. я в таком шоке! ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

і це тільки один з варіантів...

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо там щось інакше, то нехай Серега89 толком і пояснить. Бо щоб когось назвати "шахраєм" все ж потрібні якісь підсиави, а не " він мені "стрьомний" здався по телевону"

 

Так Серега89  в своєму пості вже й пояснив:

 

пробив в інеті номер, знайшов два відгуки по ньому.

 

а якби і Ви "пробили" то теж би зрозуміли без додаткових пояснень (імхо, легше і швидше знайти самому ніж 2 поста язвити).

Дзвонили з номера 0949218201 хотіли купити через olx, як тільки я дав реквізити банківської карти передзвонили з 0567674931 і хотіли взнати деталі карти - залишок на рахунку і т.д.

Звонили, предложили оплатить через приват банк, дал им номер своей карты, потом был звонок с другого номера представившись оперативным отделом приват банка и спросили какой у меня остаток на карте, я спросил зачем, он говорит что это стандартный вопрос, я ответил что это не стандартный вопрос и я не собираюсь говорить какой у меня остаток на карте, после этого он начал материться))

Не общайтесь этими  тупыми донецкими кидалами в олх,(бригада человека 3 разные номера) тел 0949218201,0668358477,0994332705,0503846600

Змінено користувачем Demeter
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...