Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Zheny@, в тебе ще був час безоплатного зберігання посилки 2 робочі дні, а в покупця 2 дні, щоб забрати посилку. 

і для чого так назвонювати покупцю - "забери-забери" посилку? 

З іншої сторони, нікому крім себе ти нічого поганого не зробив.

пост "ніочьом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

37 хвилин тому, Swizz сказано:

Ось і в мене так, тільки я відправив тому що казав забере, ледь не клявся, а потім ніяких дзвінків до мене не поступало від так званих "банків". От не розумію, клієнт знає, що без оплати не забере товар на пошті, невже йому просто в задоволення що я втрачу тих 80 грн за пересилку і він поморозиться...

Ви напевно не зрозуміли. Це 2 різних випадки:

Клієнт який не забирає посилки - це чмо.

А "дзвінки від банків" - то шахраї (про них тут надцять сторінок і списано).

І якщо перший вид то дійсно швидше виняток із правил, аніж правило.

То другі пацанчікі дзвонили напевно до всіх продаванів на ОЛХ. Хіба у вас дійсно надто дешеві, для їх цікавості, лоти;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Saddy сказано:

і для чого так назвонювати покупцю - "забери-забери" посилку? 

А що чекати було, щоб пройшло 5 днів, і заплатити за зберігання?

А для чого йому було просити так слізно, щоб відправив в той же день, щоб у понеділок він міг забрати.

І коли пройшло 2 дні мені прийшла смс-ка, що вона вже 2 дні лежить.

І для чого було морозитися, відбивати дзвінки?

 

Людина, якій товар потрібен, зазвичай одразу і забирає - чекає, що вона приїде.

20 годин тому, Saddy сказано:

пост "ніочьом".

 

ти про свій пост?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Saddy сказано:

не починай)

почав ти перший.  оцим своїм

 

22 годин тому, Saddy сказано:

і для чого так назвонювати покупцю - "забери-забери" посилку? 

З іншої сторони, нікому крім себе ти нічого поганого не зробив.

пост "ніочьом".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0991045907
Назвалася Ірою, хотіла купити золотий браслет в моєї сестри (але золото сестри в мене, так як сестра проживає в селі) скинула 800 грн... Через пів години звонить і каже що тітка попала в лікарню і чи не могла б я повернути гроші їй. Я погодилася скинути їй на карточку гроші. Вона каже щоб я їй готівкою віддала, бо вона не памятає пін карточки. Я вийшла з роботи, вона чекала мене біля банкомата приватбанк. А в повідомленні ім'я фамілія побатькові були інші. Я її попросила назвати від кого були переаазані гроші. Каже, що знайома чоловіка перекидала, і як точно звати не памятає, чи Настя чи Каріна, а насправді Марина. Кажу їй позвоніть до чоловіка запитайте, але вона не хоче турбувати чоловіка, бо він сидить з малою дитиною. Я гроші не скинула, пішла. Через 7 днів мені звонять з ПриватБанку і кажуть що моя карточка заблокована, так як шахрайським методом на мою карточку скинули 800 грн. Гроші були повернуті назад Марині.
 
Цитата

уже давно работает эта схема даже на товары у вас заказ сумма приходит вам всё хорошо товар отправляете а оказывается что перевод был третей стороной которая не имеет отношения к этому заказу и вы в сети как мошенник

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.03.2016 at 18:07, rrid сказано:

один чи два рази мені товар не підійшов при огляді - відмовлявся, але тоді брав номер карти, і компенсовував витрати...

на НП при наложеному платежі і небажанні забирати товар (не підійшов, не такий ітд), можна оплатити зворотню доставку продавцю. І нетреба просити карту на компенсацію доставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, keepo сказано:

на НП при наложеному платежі і небажанні забирати товар (не підійшов, не такий ітд), можна оплатити зворотню доставку продавцю

якщо б можна було - так і зробив би. зараз може й можна, а ще два роки тому - мені сказали, що не можна.

можна тільки отримати, і заново відправити.

оскільки продавець забула сказати про дефект товару - забирати його не можна було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька днів пишуть мені на олх люди з логінами - "Покупець-sdsd55", "покупець-sccc45"

типу "покупець+набір букв/цифр"

боти? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Saddy сказано:

Декілька днів пишуть мені на олх люди з логінами - "Покупець-sdsd55", "покупець-sccc45"

типу "покупець+набір букв/цифр"

боти? 

Не то щоб боти, але акаунтів мають багацько. Сам маю більше 10 акаунтів на ОЛХ, Але називаюсь кожен раз по різному (Використовую НЕ для розводняків, а лише тому що оголошень в одній рубриці "компютери" можливо лише 5, а товарів маю багацько). Навіть дружина має два. Зустрічав таке на Аукро, там дійсно ставки перебивають боти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.03.2016 at 10:25, rrid сказано:

якщо б можна було - так і зробив би. зараз може й можна, а ще два роки тому - мені сказали, що не можна.

можна тільки отримати, і заново відправити.

оскільки продавець забула сказати про дефект товару - забирати його не можна було.

І зараз не можна. Щоб відправили назад треба відправнику йти на своє відділення писати заяву і тільки тоді повернуть. Тому зараз якщо відправляю наложкою то тільки коли внесуть передоплату за доставку у дві сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принципово не надсилаю ніяких предоплат за доставку особливо на олх. 

Хотів купити телефон, за кілька днів вже відсіялось таких "продавців" десь до 5 шт. І добре, що не відправляв, через кілька годин/днів такого продавця вже не було на олх. Що найгірше, що кілька з них було з Волині :( 

Чесні продавці відправляють накладним платежем без передоплати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Andriotti сказано:

Не то щоб боти, але акаунтів мають багацько. Сам маю більше 10 акаунтів на ОЛХ, Але називаюсь кожен раз по різному (Використовую НЕ для розводняків, а лише тому що оголошень в одній рубриці "компютери" можливо лише 5, а товарів маю багацько).

Не простіше оплатити площадці за нормально надані послуги, ніж др№читися з цим зоопарком?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Deemon сказано:

Не простіше оплатити площадці за нормально надані послуги, ніж др№читися з цим зоопарком?
 

 

Він це зрозуміє, як почнуть блокувати клони з нормальним стажем на олх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Deemon сказано:

Не простіше оплатити площадці за нормально надані послуги, ніж др№читися з цим зоопарком?
 

 

Він це зрозуміє, як почнуть блокувати клони з нормальним стажем на олх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Deemon сказано:

Не простіше оплатити площадці за нормально надані послуги, ніж др№читися з цим зоопарком?
 

так то воно так, але будеш за 250 грн мати не 5 а 15 позицій - товарів то більше 70. так що мій варіант мене влаштовує. А ви вже оплатили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zalepok44 сказано:

 

Він це зрозуміє, як почнуть блокувати клони з нормальним стажем на олх.

Блокують лише тоді коли дані збігаються. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Andriotti сказано:

Блокують лише тоді коли дані збігаються. 

ну-ну. Або коли один айпі, один телефон і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

ну-ну. Або коли один айпі, один телефон і тд...

Я плачу Аукро, там хоч захист нормальний. А за що платити ЛОХу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Andriotti сказано:

Я плачу Аукро, там хоч захист нормальний. А за що платити ЛОХу?

Захист то нормальний, але на olx продається в рази швидше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Захист то нормальний, але на olx продається в рази швидше

з кількістю звінків з ЛОХа згідний. хотюнчики в них великі, ще не продав а плати, а на аукро продав і заплатив з проданого, + захист. По великому рахунку мені пофігу і на тих і на тих. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Andriotti сказано:

А за що платити ЛОХу?

для чого тоді взагалі на такій поганій говноплощадці торгувати з мультиакаунтів і відгукуватись на сашу-машу?


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Deemon сказано:

для чого тоді взагалі на такій поганій говноплощадці торгувати з мультиакаунтів і відгукуватись на сашу-машу?


 

Відкриють секрет- гроші заробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

097 417 1977 - не з'явився на місце зустрічі, при дзвінках трубку бере, каже ало, але далі розмова не йде, вибиває
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...