Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, flashmax сказано:

"я уехал в Киев"

В Кієв надолга?

на 2-3 дня?

Харашо. У меня в Кієвє брат живьот. Он заберет! Куда под'єхать?

А уже нє в Кієвє? В Житомєрє?  Там у меня тьотка - куда подойти?

 

і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

11 годин тому, KarambaAramba сказано:
Цитувати

3. коробка доки 

Установлена Windows 10. Загрузка за 7 секунд. 
На сегодняшний день стоимость подобного комплекта 48 000 руб.


 

Виявляється і зальотні до нас лізуть, певно днр чи крим....

це не обов'язково "зальотні", це просто наслідок копіпасти - шахраї тупо копіюють оголошення з кантактів, авіто - і по цьому їх легше "палити", щоб не тратити свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

В Кієв надолга?

на 2-3 дня?

Харашо. У меня в Кієвє брат живьот. Он заберет! Куда под'єхать?

А уже нє в Кієвє? В Житомєрє?  Там у меня тьотка - куда подойти?

 

і т.д.

 

Пробував.

Чел продавав відеокарту, дуже дешево. Пишу приїду - "уехал на две недели".

Пишу може є хтось хто продасть без вас - "карта уже продана"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, n_a_p сказано:

То все з Авіто, як писали вище. Нотік точно!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

Цитувати

Продам M65 Rescue Edition. Спеціальна версія для спец.служб. Повний комплект: рідна коробка, документи, зарядне, заглушки. Працює ідеально! ЦІНА ОСТАТОЧНА І ПРАВИЛЬНА! Хто знає, той розуміє!

Хто розуміє, той знає, що саме М65 - гівно був.

А "спецверсія для спецслужб" - це лише колір :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Натрапив на оголошення, після 1 хв. пошуку знайшов оригінал. Як  задовбали ці дебіли!  Невже ще хтось ведеться на такі оголошення?

 

3.png

1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nikifor сказано:

Перший признак кідалова:  Російська мова + вказане місто розташування село у волинській області,

Субота. Телефонний дзвінок. Чоловік українською просить відправити товар у і-Франківськ.

Уточнюю доставку. наложка і т.д .

Відправляю.

У понеділок товар приїхав. Чоловік не забрав.

У вівторок також. НП прислала Смс-ку, про те, щотовар ніхтго не забрав, а після 5 днів будуть брати пеню.

Дзвоню до Ч. мороз. 2-й раз - відповідь уже російською, з клятвою ввечері забрати.

Вчора мороз повний із скиданням дзвінків .

 

Ввечері зайшов на НП і замовив повернення посилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли купую щось на олх - перше, що насторожує, це звичайно російська мова - зразу вже виникає недовіра до продавця. Друге - відмова висилати накладним платежем. Третє - не надання додаткових фото.

Недавно спілкувався з продацем - перейшов на ламану українську, як це вбого виглядало - важко передати. І людина живе в Києві :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Субота. Телефонний дзвінок. Чоловік українською просить відправити товар у і-Франківськ.

Уточнюю доставку. наложка і т.д .

Відправляю.

У понеділок товар приїхав. Чоловік не забрав.

У вівторок також. НП прислала Смс-ку, про те, щотовар ніхтго не забрав, а після 5 днів будуть брати пеню.

Дзвоню до Ч. мороз. 2-й раз - відповідь уже російською, з клятвою ввечері забрати.

Вчора мороз повний із скиданням дзвінків .

Це ж не шахрайство, це просто покупець - безвідповідальний пі"?:%к. Чи є якись хитрий спосіб прокидувати з допомогою накладного платежу НП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Demeter сказано:

це просто покупець - безвідповідальний пі"?:%к.

Ні. Це не покупець.

Це довбо*об. І Мозготрах.

Йому товар не потрібен. Головне - "познущатися" з продавців. ЩОб люди попали на бабло. Я "попав" на 2 доставки. туди і назад.

Нічого. таким повертається сторицею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь більше року тому почав в свої оголошення додавати текст:

Цитата

УВАГА! Інформація для шахраїв: Я нікому не повідомляю дані про термін дії картки, пін код, CVV2, CVC2, CID, ключові слова та іншу інформацію! Навіть якщо будуть дзвонити працівники банку під страхом блокування рахунку, непроходження операції та штрафних санкцій - нічого не скажу! Телефони, що вказані на сайті, не прив'язані до моєї картки! Не витрачайте свій і мій час!

З того часу, якщо не помиляюся, не дзвонило жодне кидало.

 

При покупці у мене, завжди схиляю покупця зробити повну передоплату, пропонуючи при цьому по скайпу чи т.п. пред'явити паспорт / водійське посвідчення, показати себе і товар. Спрацьовує у 80% випадках. Таким чином страхую себе, економлю собі час, а кошти і собі, і покупцю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Ні. Це не покупець.

Це довбо*об. І Мозготрах.

Йому товар не потрібен. Головне - "познущатися" з продавців. ЩОб люди попали на бабло. Я "попав" на 2 доставки. туди і назад.

Ну про це вже і в цій темі 100 раз обговорено - просіть попередню оплату послуг НП, у випадку якщо "йому товар не потрібен".

"60 гривень утром, стулья вєчєром". В підтвердження - Ваша не вчорашня дата реєстрація акаунту, або спосіб, що описує MaestroA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Demeter сказано:

і в цій темі 100 раз обговорено - просіть попередню оплату послуг НП

це ознака до 100% шахраїв - скинув їм передоплату вартості доставки, і через трохи "абонент не абонент"... не всі просять повну чи часткову передоплату за товар, але практично всі - за доставку.

останніх півроку (може й більше) - багато трапляється шахраїв і серед тих, хто має не один місяць реєстрації :( чи то вони відразу давно клонів нареєстрували, чи то акаунти зламують, чи "псуються" "нормальні" продавці - хз, але таке помітив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

Десь більше року тому почав в свої оголошення додавати текст:

З того часу, якщо не помиляюся, не дзвонило жодне кидало.

 

При покупці у мене, завжди схиляю покупця зробити повну передоплату, пропонуючи при цьому по скайпу чи т.п. пред'явити паспорт / водійське посвідчення, показати себе і товар. Спрацьовує у 80% випадках. Таким чином страхую себе, економлю собі час, а кошти і собі, і покупцю.

Текст в мене є.

 

Цитувати

А тепер до уваги любителів "легкого заробітку".
Номер телефону до картки не прив'язаний. CVV код не повідомляю ні в якому випадку, навіть якщо ви голова правління Приватбанку.

 

18 хвилин тому, rrid сказано:

це ознака до 100% шахраїв - скинув їм передоплату вартості доставки, і через трохи "абонент не абонент".

+1

є таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

це ознака до 100% шахраїв - скинув їм передоплату вартості доставки, і через трохи "абонент не абонент"... не всі просять повну чи часткову передоплату за товар, але практично всі - за доставку.

rrid, шо серйозно?

ви напевно дуже багато купуєте на олх. бо я не дуже :)

спробуйте поговорити з продавцем, порозпитувати за товар. саме поговорити, а не "попереписуватись", задайте декілька специфічних запитань, що стосуються конкретно цього товару. шахраї рідко розуміються на тому, що "продають". можливо коли ви почуєте адекватні відповіді людини яка розуміє, що продає - вам не буде так страшно переслати передоплату за послуги НП, у випадку "якщо". також подивіться скільки лотів продає продавець, які ціни, чи немає "подвоха".

згідно вашої логіки: Женя вам би вже не відправив без авансу, а ви б той аванс ніколи б Жені не передплатили. Хто в цьому випадку програв?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, хто б програв :)

але я завжди приходжу за посилкою )

один чи два рази мені товар не підійшов при огляді - відмовлявся, але тоді брав номер карти, і компенсовував витрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене вже Nний раз.

Останній раз: "ля-ля-ля, давайте уточнимо суму Вашої кредитки".

Я: "це Вас не стосується".

Кінець розмови)))

8 хвилин тому, Swizz сказано:

Рік продаю товари на ОЛХ, ще такого юмору не було як прочитав в цій темі. :D

І, до речі, телефонують лише по тих оголошеннях, де вказана велика вартість.

Можливо, у Вас недорогі товари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.03.2016 at 18:07, rrid сказано:

але я завжди приходжу за посилкою )

один чи два рази мені товар не підійшов при огляді - відмовлявся, але тоді брав номер карти, і компенсовував витрати...

 

Я також. Один раз відмовився - поспішив.  Відправив назад уже своїм коштом.

1 година тому, Swizz сказано:

Рік продаю товари на ОЛХ, ще такого юмору не було як прочитав в цій темі. :D

Тобі несказанно повезло. Або ти продаєш якусь фігню, яка нікого не цікавить.

Я вже не перший рік. І не тільки на ОЛХ. Але із епічним довбойо*ом, який замовив товар аби просто замовити (позай*бувати інших)  - зустрівся вперше.

Мотиви - хз. Мабуть, просто хворий на голову. Як я вище сказав - епічний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

Тобі несказанно повезло. Або ти продаєш якусь фігню, яка нікого не цікавить.

Я вже не перший рік. І не тільки на ОЛХ. Але із епічним довбойо*ом, який замовив товар аби просто замовити (позай*бувати інших)  - зустрівся вперше.

Мотиви - хз. Мабуть, просто хворий на голову. Як я вище сказав - епічний.

 

Продаю та не мало, постійно клієнти телефонують, але такого як у вас не було жодного разу, тому і посміявся як це безглуздо звучить з уст чужої незрозумілої людини " ля-ля-ля, давайте уточнимо суму Вашої кредитки".:lol:

Хоча один раз клієнт не забрав товар, який доречі також був з Івано Франківська Гуль Олег 0639534618, казав заберу-заберу, а потім подібно перестав відповідати. Можливо про одну і ту ж персону розмовляємо? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Swizz сказал:

Хоча один раз клієнт не забрав товар, який доречі також був з Івано Франківська Гуль Олег 0639534618

одного разу якийсь Олег з Івано-Франківська (фамілії вже не пам'ятаю) хотів купити в мене один лот з ОЛХ, за пристойну суму. Завдаток на пересилку давати категорично відмовився. Погуглив його номер телефону - на деяких сайтах були застороги не відправляти йому, бо тупо не забирає посилку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Saddy сказано:

одного разу якийсь Олег з Івано-Франківська (фамілії вже не пам'ятаю) хотів купити в мене один лот з ОЛХ, за пристойну суму. Завдаток на пересилку давати категорично відмовився. Погуглив його номер телефону - на деяких сайтах були застороги не відправляти йому, бо тупо не забирає посилку.

 

Ось і в мене так, тільки я відправив тому що казав забере, ледь не клявся, а потім ніяких дзвінків до мене не поступало від так званих "банків". От не розумію, клієнт знає, що без оплати не забере товар на пошті, невже йому просто в задоволення що я втрачу тих 80 грн за пересилку і він поморозиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...