Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Було що з Криму пару разів дзвонили менеджеру, по іншим товарам, як взнали, що з Луцька, то були погрози типу "прієду всю семю пірірєжу", "атшкрібать ат атфальта будут" і все в такому дусі. Менеджер не розгубився, і сказав мол "Замовляти щось будете чи ні?", на тій стороні потім були гудки і все. Було таке пару раз в різні часи і з різних телефонів. Але то ще якось зразу після анексії Криму було, зараз вже таких нюансів немає.

Почти все попытки телефонного мошенничества идут из оккупированных территорий или Крыма. Наш оператор говорит по-украински, если украинский выбрал клиент в настройках банкомата, либо если в разговоре клиент отвечает либо переходит на украинский, оператор обязан перейти на язык клиента.

11751438_1098714136823910_6912160643392881561_n.jpg?oh=0d77ec2727a09ad8c202bd419111a846&oe=5648751E

Олег Гороховский

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Є така схема, правда без ОЛХ. Будьте обережні http://lifeinvest.com.ua/?p=4722

було вже! уважніше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще одна "ука, Полтава, Архипов Сергей Николаевич, новая почта № 9, ул. Гоголя 20, тел. 0948830832. Не ведитесь на развод!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще одна "ука, Полтава, Архипов Сергей Николаевич, новая почта № 9, ул. Гоголя 20, тел. 0948830832. Не ведитесь на развод!

плюс звонят типа от банка и просят назвать остаток на счету. номер 0564430836

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось нове! Ще один варіант розводу.

Звонять зі звичайного моб. номеру (не зберіг на жаль), в пятницю близько 18.40 (карл) і представляються працівником...НАЦБАНКУ. Розказує що це особистий захист моїх карток привітбанку за допомогою спец коду захисту. Що у них на столі лежить мій договір і зараз потрібно пройти верифікацію/авторизацію, згідно постанови кабміну якоїсь там 380 дроб і т.д. а далі стандарт намагаються витягнути інфу про ваш баланс, пін, cvv, номер фінансового мобільного. Кажу я підійду в понеділок сам особисто в нацбанк, запишіть мене на зустріч з працівником відділення в Луцьку. Відповідь=зустріч тільки в Києві. Кажу ні і допобачення. Розводіло говоре що блокує мої картки, якщо я зараз не погоджуся надати інформацію, а щоб згладити конфуз переходить до плану "Б" - у нас акція для вас, виграйте зараз 50000грн. , є 48 учасників ще зіграйте і ви, що потрібно поповнити свою картку на 1000 грн до 20.00 соьгодні... тут мене прорвало на сміх і єдине що я встиг йому сказать "дафай досвіданья", щоправда матом.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно в мене була така ж сама ситуація мов працівник і тд і тп . банку ! Відповів прямо ( Ти що дурак !!! в мене одна банка в якій тримаю гроші ) слухавку кинули !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомый (не из Луцка) попал:

Ситуация следующая: был у меня ненужный вел, решил продать. Выставил на ОЛХ. Звонит тип и говорит высылай. Скидывает предоплату за доставку. Просит чтоб я выслал вел сам на себя в другой город. А ему сказал номер накладной, чтобы он по инету отследил что вел в дороге, таким образом убедившись что я его не кинул. Ну думаю ок, поговорил с работниками интайма, сказали что без документов он даже не посмотрит на него. По прибытию вела, он якобы должен скинуть мне всю сумму, а я меняю получателя с себя на него и он забирает вел. В итоге тип пропал, деньги не выслал. Прихожу на интайм отзывать груз назад в Мариуполь, а мне говорят что я получил груз в том городе, предъявив водительские права. То есть это чмо забрало мой вел подделав документы на мое имя.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, як можна вестися на таку фігню???

Просит чтоб я выслал вел сам на себя в другой город

Це ще як? Хтось боїться запалити свої дані??

Ну думаю ок, поговорил с работниками интайма, сказали что без документов он даже не посмотрит на него

А якщо він сам працює в тому Ін-таймі?? Чи "корєш" ?? ...

о прибытию вела, он якобы должен скинуть мне всю сумму, а я меняю получателя с себя на него и он забирает вел

То чого зразу не відправити на нього??

Вже після

Просит чтоб я выслал вел сам на себя в другой город. А ему сказал номер накладной

Я б засумнівався! Ще й в Маріуполь! де москальских гадів хоч греблю гати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через вел таку мутку затіювати підробляти доки чи ще як. Хоча якщо вел як на борді продають 3тис. баксів тоді згоден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цель моего поста была - предупредить, что бы были в курсе о таком разводе. А осуждать задним числом - со стороны легко, сами ни разу не тупили?)) Ребята типа секономили на наложке.... Больше причины отправлять ТАК я не вижу. Да, и то, что по накладной он увидит, что посылка отправлена - это не значит, что в ней велик. Поэтому - для нормального покупателя выгоднее - наложка...

Меня, например, достали "покупатели от фирмы по полной предоплате, только дайте свои данные", а знаю о них, благодаря написавшим - спасибо за инфо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просит чтоб я выслал вел сам на себя в другой город.

це перше, на чому видніється 100% розвод, далі можна було велік нікуди "не продавати" і не відправляти.

знайомий лоханувся, і тут він повністю винен у власній неуважності.

все інше - маловажлива лірика.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А камери спостереження? Це ж виходить кримінал. На аукро мав знайомого з гемором точно такого типу (інтайм, тернопіль). Тільки був айфон. В Службі безпеки аукро нам повідомили його дані (ПІБ, прописку), в інтаймі нам дали його фото з камер. В заключенні - недовготривалий пошук по тел. довідникам Тернополя за адресою проживання показав нам Тарнавського Андрія, 18 років. Ми сказали, що "знаємо де живе" і гроші за айфон у нас були на наступний день.

Справа зайняла 6 днів часу від моменту кидка

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте. Оставьте, пожалуйста, контакты мошенников по этой ссылке - http://blog.olx.ua/4019/ne-dadim-moshennikam-shansa/ чтобы проинформировать и обезопасить других пользователей. Также обязательно напишите нам о подозрении на мошенника через Службу поддержки http://olx.ua/uk/contact/. Если Вы стали жертвой мошенника, то советуем поступить так:

Свяжитесь с администрацией сайта с помощью раздела «Обратная связь». Предоставляйте, пожалуйста, полное подтверждение мошеннических действий пользователя (а именно - сканкопию или фото чека, накладной, счета с координатами, телефоном и другими данными мошенника), подробности вашей сделки, переписку с продавцом. Мы также рекомендуем вам обратиться в местное отделение милиции с заявлением о факте мошенничества. После вашего обращения на основании официального запроса мы сможем предоставить представителям правоохранительных органов данные для дальнейшего расследования.

Обязательно прочитайте нашу статью, которая может Вам помочь вернуть деньги. http://blog.olx.ua/9185/o-moshennichestve-kak-vernut-ukradennyie-dengi-s-bankovskoy-kartyi

Официальная поддержка Olx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Девченки капец, вот это поторговала, позвонил мне ночью мужик, представился дедушка и ему нужны ботинки для внучки, я сказала что уже позно давайте с утра, он говорит я возьму две пары и сейчас переведу вам деньги. я дала счет он перевел вместо 900гр 7000гр, звоню ему сказать что это много трубку ни кто не берет. Утром он звонит и говорит я вам перевел больше, отдадите сдачу тому кто прийдет забирать, и попросил отправить в Мелитополь и ботинки и деньги, Обьяснил что больше денег потому что у дочки кредит, и деньги ей передать не может снимет банк. Я все отправила автобусом , ему отзвонилась, он спасибо, я еще возьму три комбеза и двое пар сапог, Когда хотела перечислить сегодня деньги на закупку товара, все мои счета заблокированны. Когда посмотрела его перевод, там два перевода от разных людей, и в одном написанно предоплата за Тойоту Кемри, и офигела. (((((((((((((((((((((( Вообщем счета мои заблокированны. а ему передавала свои деньги с дома , думала потом сниму его перевод. КАПЕЦ что теперь делать. я в таком шоке! "

http://klumba.com/club/post-456199/?klumba_source=home-top-posts

щось новеньке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Девченки капец, вот это поторговала, позвонил мне ночью мужик, представился дедушка и ему нужны ботинки для внучки, я сказала что уже позно давайте с утра, он говорит я возьму две пары и сейчас переведу вам деньги. я дала счет он перевел вместо 900гр 7000гр, звоню ему сказать что это много трубку ни кто не берет. Утром он звонит и говорит я вам перевел больше, отдадите сдачу тому кто прийдет забирать, и попросил отправить в Мелитополь и ботинки и деньги, Обьяснил что больше денег потому что у дочки кредит, и деньги ей передать не может снимет банк. Я все отправила автобусом , ему отзвонилась, он спасибо, я еще возьму три комбеза и двое пар сапог, Когда хотела перечислить сегодня деньги на закупку товара, все мои счета заблокированны. Когда посмотрела его перевод, там два перевода от разных людей, и в одном написанно предоплата за Тойоту Кемри, и офигела. (((((((((((((((((((((( Вообщем счета мои заблокированны. а ему передавала свои деньги с дома , думала потом сниму его перевод. КАПЕЦ что теперь делать. я в таком шоке! "

http://klumba.com/cl...=home-top-posts

щось новеньке

чого ж новеньке, відома схема

маємо 3 дійових осіб: покупець (ПК), продавець (ПР) і шахрай (Ш)

Ш виставляє товар на продаж (якого в нього насправді нема)

ПК просить дати номер картки для переводу грошей

Ш купує в ПР якийсь відносно недорогий товар, для того щоб отримати номер картки

Ш дає цей номер картки ПК і той скидає гроші (більше ніж мало би бути для ПР)

Ш каже що помилково перерахував таку велику суму і просить відправити зайві гроші з товаром

ПК не дочекавшись товару пише заяву (по реквізитах картки) на ПР і йому блокують рахунки з усіма витікаючими

поки виясниться ситуація між ПК і ПР - Ш вже й шукати марно

Змінено користувачем FunTom
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При этом ПРодавец - является слабым звеном Шахрая! Если он в курсе мошенничества - он договаривается вернуть лишние деньги и проданный товар, идет в милицию, говорит где товар будет забран - и милиция встречает Шахрая на получении! И ПРодавец избавляет себя от подставы!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю фотокамеру на олх. Телефонує чоловік, домовляється за ціну, пропонує скинути мені всю суму наперед і камеру відправити на його "дочку" в інше місто. Даю йому свої реквізити, він і відповідь присилає таке повідомлення: "SEND300+XXXX+5168755508793763", де ХХХХ це останні цифри номеру моєї картки. Після чого телефонує мені і каже, що він скинув гроші через інший банк, і щоб я їх отримав мені треба відправити його повідомлення на короткий номер ПриватБанку, після питання:"Чому я маю відправляти смс з підозрілим номером картки?" каже "Ну это ж Send, то есть отрправить". Кажу: "Окей, ага, звичайно зараз її віпдравлю, цифра 300 там же ж просто так" після чого на другому кінці повісили слухавку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чи кіберполіція буде такими справами займатись

Ні. Смислу немає. Уже не раз йшлося, що ті, хто цим промишляє - і так сидять в тюрмі.

А на волі "подєльнікі" лише гроші знімають.

Це вже мали б дотримуватися правил і закону ті, хто "обслуговує" тюрму.

Ну типу, охоронці всякі. Бо за "зароблене" бабло, вони купують в охоронців можливість юзати мобілки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина просить щоб скинути половину вартості ціни на реквізити Шулехина Юлия Александровна 4149 4978 4968 4867 ,каже що це номер картки його дівчини, на протязі години за пралку домовився кум та я , тобто сьогодні після роботи маємо скинути кошти, і він має сьогодні відправити мені та кумові )))) каже що з Житомира, коли я сказав що завтра під)їду та заберу холодильник з пралкою , а спочатку був з Луцька ))) швидко міняє номера телефону на олх номера шахрая

050 881 47 04

093 075 72 64

096 644 57 07

ненавиджу таких людей(((

post-17539-0-30375400-1445516752_thumb.j

post-17539-0-22107700-1445516753_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці оцініть ситуацію , чи можна вірити людині чи ні ?

post-29689-0-24975500-1445518279_thumb.p

post-29689-0-08652700-1445518280_thumb.p

post-29689-0-02079600-1445518281_thumb.p

Змінено користувачем Houston
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...