Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

В мене колегу розвели на 200 грн (тіпа попередня оплата за пересилку), він носив заяву в міліцію, йому там розказали, що таких подібних, пов'язаних з ОЛХ, звернень від громадян до 20 штук в день буває, а скільки не звертається, бо розуміють, що не допоможе?

Ось такий бізнес.

ЗІ До речі, олх ІР шників своїх клієнтів міліції не надає, а Аукро надає, чому б це...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В мене колегу розвели на 200 грн (тіпа попередня оплата за пересилку), він носив заяву в міліцію, йому там розказали, що таких подібних, пов'язаних з ОЛХ, звернень від громадян до 20 штук в день буває, а скільки не звертається, бо розуміють, що не допоможе?

Ось такий бізнес.

ЗІ До речі, олх ІР шників своїх клієнтів міліції не надає, а Аукро надає, чому б це...

olx-lox

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приостановление работы PayU

24.03.2015, 11:09

default.jpeg

Уважаемые пользователи.

Сообщаем вам, что руководство Группы PayU приняло решение о приостановлении деятельности PayU в Украине. С 16 апреля 2015 года ООО «ЮПей» останавливает обслуживание клиентов в связи с началом процедуры ликвидации юридического лица.

С 02.04.2015 PayU и Заморозка не будут доступны во вновь выставляемых предложениях на Aukro.

Уважаемые продавцы, рекомендуем уже сейчас провести соответсвующее редактирование ваших аукционов.

С уважением, администрация Aukro.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

80918003022 Во номер нових кидал по схемі ПриватБанк. Номерок кидаю щоб гугл захавав. Наглі хлопаки. Якщо кажеш, що не ведешся вплоть до пені від ПриватБанку погрожують. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт, ось мене хотіли розвести на олх сьогодні по такій схемі:

http://www.logan.in.ua/forum/topic13579-predupredite-vashikh-blizkikh-telefonnye-razvodily-p2.html

покупець подзвонив представився що мол його син дуже хоче купити оперативку, і жінка попросила його щоб він домовився, каже він щоб я дав номер карти приват банку, реквізити йому відправив, дзвонить каже щось там відправити він не може і каже давай йдіть до терміналу ощадбанк і я вам скажу які операції робити, ну йду дзвоню, і він тут починає голову запудрювати, розумію що він починає заганятися, кажу е ні, не оповедуся я на ваш розвод і послав його п'ятипоеврховими,, вирішим поідлитися з вами!

тел. разваділи 095 634 49 86

ввів цей номер в гугл в шоці був! скількох розвів, такщо вдруг чого буде дзвонити номер шліть на всі 4 сторони!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йдіть до терміналу ощадбанк

це вже така банальна і затерта класика, як "ваш-син-в-міліції-давай-парішаєм-шота"

можна і треба сходу посилати куди вистачить фантазії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0567335040 от уроди позавчора звонили- щось почали чесати дивлюся номер знайомий )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йдіть до терміналу ощадбанк

це вже така банальна і затерта класика, як "ваш-син-в-міліції-давай-парішаєм-шота"

можна і треба сходу посилати куди вистачить фантазії

Дак спочатку на те і ніхто подумати не міг, продаю собі не сказав би що примітні речі і тут

починаючи з банкомата зрозумів що кідок, та ще й з досвідом, ну зі мною це вперше, буду обачнішим...

Вирішив викласти інфу може кому буде потрібна

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-о-о, сегодня у них ажиотаж, еще один (+30949679836) я с опытом, и повелся - на то что человек действительно хочет купить товар, и расспросил, и торговался, и просил наложкой..., после я сказал что бы он скинул предоплату за доставку, на что услышал - давайте я заплачу вам всю суму. Проходит пару часов, звонок (+380567853704) "представитель" приват банка

Оно - Здравствуйте, вы ожидаете перевод?

Я - Да

Оно - 1000 грн.

Я - Да

Оно - А сколько у вас на счету?

Я - Не знаю

Оно - Приблизительно?

Я - Не знаю

Оно - Хорошо, ваша карта привязана к этому номеру?

Я - Нет.

Оно - Дайте номер, вам поступит подтверждение.

Я - Не дам.

Оно - Тогда мы блокируем перевод, и вашу карту!

Я - Удачи!

Будьте бдительны!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-о-о, сегодня у них ажиотаж, еще один (+30949679836) я с опытом, и повелся - на то что человек действительно хочет купить товар, и расспросил, и торговался, и просил наложкой..., после я сказал что бы он скинул предоплату за доставку, на что услышал - давайте я заплачу вам всю суму. Проходит пару часов, звонок (+380567853704) "представитель" приват банка

Оно - Здравствуйте, вы ожидаете перевод?

Я - Да

Оно - 1000 грн.

Я - Да

Оно - А сколько у вас на счету?

Я - Не знаю

Оно - Приблизительно?

Я - Не знаю

Оно - Хорошо, ваша карта привязана к этому номеру?

Я - Нет.

Оно - Дайте номер, вам поступит подтверждение.

Я - Не дам.

Оно - Тогда мы блокируем перевод, и вашу карту!

Я - Удачи!

Будьте бдительны!!!

Наскільки я знаю, з даного кода (056), приват давненько вже не телефонує. Манагери привата ніколи не питатимуть вищевказану ін-фу, ібо то прив'язка номеру до рахунку і все видно.

До мене так вже телефонували, нахр...н послав, у відповідь хамство і тон відповідний. Для совісті набрав 3700 та успокоївся, там запевнили, мої дії праведні :-)

Розвод 99 левела! ))))))))))))))))) http://kamen-kashirs...html#b28b299c2b

А в чому саме розвод? Телефонувати не збираюсь, так, заради цікавості, що грошики просили?

Змінено користувачем Ihp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просили, просили, )))

У мене алергія на отакі схеми, я хаміть пичинаю, наприклад:

Ізвєнітє, нє маглі би ви мне памочь, - но как?.. - Падя на...уй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, з даного кода (056), приват давненько вже не телефонує. Манагери привата ніколи не питатимуть вищевказану ін-фу, ібо то прив'язка номеру до рахунку і все видно.

Да мне вообще с банков не звонят, когда люди переводят деньги, да и я понял что к чему как только оно открыло рот - неужели не понятно по моим ответам. :_40:

P.S. А посылать н@хрен людей не культурно! пусть даже оно и быдл0, это же не значит что нужно вести себя так же.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, з даного кода (056), приват давненько вже не телефонує. Манагери привата ніколи не питатимуть вищевказану ін-фу, ібо то прив'язка номеру до рахунку і все видно.

Да мне вообще с банков не звонят, когда люди переводят деньги, да и я понял что к чему как только оно открыло рот - неужели не понятно по моим ответам. :_40:

P.S. А посылать н@хрен людей не культурно! пусть даже оно и быдл0, это же не значит что нужно вести себя так же.

Про ввічливість то правильно говорите, але запитайте у людини яку ошукали таким чином, що ж вона відповість шахраям, котрі випадково повторно наберуть до неї після того як ошукають на кругленьку суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом ввічлива відповідь ранить більше ніж неприкрите хамство, до якого вони напевно вже звикли.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, з даного кода (056), приват давненько вже не телефонує.

це самий звичайний GSM шлюз, приват (і не лише він один) досі з цього коду телефонує\ють

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зовсім OLX, мова піде про aukro..

після автоматичного листа про виграш аукціона зі схожого імейла (поміняного кілька був місцями - замилювання для очей) приходить даний лист (фото нижче).. реквізити іншого банку і прізвище теж поміняно кілька букв місцями але схоже на прізвище продавця.. Тому прошу уважно читати всі листи.. В мене покупець так попався і в знайомих теж такі випадки траплялись, але дізнався я тільки сьогодні ((

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зовсім OLX, мова піде про aukro..

після автоматичного листа про виграш аукціона зі схожого імейла (поміняного кілька був місцями - замилювання для очей) приходить даний лист (фото нижче).. реквізити іншого банку і прізвище теж поміняно кілька букв місцями але схоже на прізвище продавця.. Тому прошу уважно читати всі листи.. В мене покупець так попався і в знайомих теж такі випадки траплялись, але дізнався я тільки сьогодні ((

Взагалі, в правилах Аукро прописано, щоб не платити на іншу особу чи рахунок, бо тоді покупець не попадає під Програму Захисту Покупців.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, в правилах Аукро прописано, щоб не платити на іншу особу чи рахунок, бо тоді покупець не попадає під Програму Захисту Покупців.

Мова йде про людську безпечність і неуважність

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч хтось намагається під час спілкування по незнайомому номеру вмикати на мобілці запис розмови? Дуже корисна опція. Був у мене випадок-теж дещо вияснити намагався. ось приклад розмови . Можливо,як буде база записів розмов з шахраями,когось з них швидше зловлять?

Запис0).mp3

Змінено користувачем ar-s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його не для розуміння виклав,а для демонстрації можливостей запису телефонної розмови мобільним телефоном. Звісно,там суть розмови не зрозуміла,бо то тільки частина з декількох розмов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...