Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Хлопці оцініть ситуацію , чи можна вірити людині чи ні ?

навіть і незнаю, поспілкуйся по телефоні з людиною, зразу зрозумієш що за людина, по переписці яб не відсилав))) хоча колись в Одесу відправляв посилку , так одесит мені 6000 грн переслав , коли ще посилка лежала у мене вдома)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хлопці оцініть ситуацію , чи можна вірити людині чи ні ?

ну фото може він і скине, але вірити на слово якомусь поперечному з інету?

ну відправить він вам коробку газет, поставить страховку 5000грн і все - поки не відкриєте коробку, то не будете знати на що обмінялись. а вернути назад свою відправку вже не получиться...

п.с. включав 5 раз за 2 неділі непотрібний ноут - людина б не купила непотрібну їй річ, якщо ноут реальний - то можливо крадений.

п.п.с. його нік класний - зразу асоціація з якимось школярем/птушніком)

Змінено користувачем AID
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

viktor111, а те що чувак зареєстрований в цьому місяці і навіть власне ім"я написав з помилкою, тебе не напрягло?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці оцініть ситуацію , чи можна вірити людині чи ні ?

Або людина дісно "як двері" або мутить.

Я в таких випадках довіряю свому враженню про людину. Якщо щось смущає - не погоджуюсь на купівлю/продаж.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

viktor111, а те що чувак зареєстрований в цьому місяці і навіть власне ім"я написав з помилкою, тебе не напрягло?

справа в тому , шкідників треба нищити, або володіти інфою про них, вирішив вивести людину на чисту воду, тай усе, тай поділився з бордівцями ,можливо комусь допоможе непопастися на розводняк, якби там небуло вказано м.Луцьк , навіть би ненапрягався )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай це виясняється просто, треба знайти знайомого в Одесі і нехай він подивиться ноут.

Зазвичай після прохання зустрітись таки шахраї зникають )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці оцініть ситуацію , чи можна вірити людині чи ні ?

Все просто. Запропонуйте відеозв'язок (skype, viber, gmail, ...). Якщо погодиться і товар є в наявності у вказаному стані та характеристиках, запропонуйте показати один одному паспорт. Зробіть скріншот.

Це звісно не панацея, але переконаний, що на такі умови аферист не погодиться, а реально зацікавлений клієнт - з легкістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці оцініть ситуацію , чи можна вірити людині чи ні ?

Відправте йому наложеним платежем і нехай він теж саме зробить. Для чого ризикувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці оцініть ситуацію , чи можна вірити людині чи ні ?

Відправте йому наложеним платежем і нехай він теж саме зробить. Для чого ризикувати?

а якщо в в когось з обмінщиків немає необхідної кількості вільних грошей?

а якщо під час транспортування дальня сторона передумає викупляти відправку? (скаже що викупив, а в реалі відмовиться забирати - получиться що ТС купить, а не поміняється)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AID підтримую, і таке може бути. Але такий варінт найбезпечніший з усіх запропонованих вище. Показати один одному паспорт. Зробіть скріншот. :_07: Паспорт в Одесита може бути крадений/знайдений, з переклеєним фото ітп.

Змінено користувачем yuraa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один телефончик *удака 0504501813. Мошенники! Звонят и предлагают компьютерные услуги.

Напрашиваются сделать ремонт помпьютера,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

0935345164 логвиненко максим

4149500015743050 авалъ

Аферист, вчора намагався мене розвести на гроші, продавав штабельор та роклу, скатіна такая)))

Попросив скинути завдаток, оскільки вартість доставки штабельора є коштовною, я як перевірив його в і-неті, ось що видало:

https://honda.org.ua/forum/about117207.html

http://forum.otzovik.org/threads/ostorozhno-moshennik-logvinenko-maksim-aleksandrovich.2977/

За номером телефону шукати шахрая не варто, вони їх часто змінюють, а от номер картки чи ПІП - ні. Цього ганд0#а я знайшов саме так, номер не пробивався, як бачимо він встиг багатьох намахати. Перевіряйте кожного продавця з ким маєте справу, шахраїв зараз вистачає.

Будьте уважні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрій Цицюра розвод на екскурсії Варшава -  Берлін - Прага

схема проста "організовує" екскурсію для цього бере передоплату 100 Евро і зникає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не сюди, але напишу.

В мене в одного з ОЛХ якась фігня? При кляцанні на фото в оголошенні нічого не відбувається, також не можна подивитись ні номеру, ні чого...

 

UPD: Дива та й годі... Змінив мову у верхньому углі на російську, все запрацювало як має бути... Багнутий ОЛХ.

аналогічно

написав у підтримку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Недавно був такий випадок : мали скинути певну сумму на на карту приват , за товар котрий хотіли купити , а тоді я мав відправити пакунок . Приходить СМС яко-би від номера привата з суммою яка мала і прийти , я не довго думаючи їду до відділеня приват і перевіряю рахунок , а грошей ні яких не приходило , звернувся до консультантів ,вони ще раз перевірили про надходження гошей , їх так і не було ! Я набрав на телефон покупця , і розказав що надходження не було , він розказував що МОВ гроші можуть надійти на протязі тиждня і щоб я відправив йому пакунок , я не став цього робити почекав декілька днів думав а вдруг , потім скільки не набирав на номер телефона він був відключений ! 


Слідкуйте ,перевіряйте , на рахунках ( карточках ) великі сумми грошей не тримайте !


Найкращий БАНК це БАНКА !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 я не довго думаючи їду до відділеня приват і перевіряю рахунок ,

Може ти не в курсі, є така фіча, як Приват24, і їхати нікуди не треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 я не довго думаючи їду до відділеня приват і перевіряю рахунок ,

Може ти не в курсі, є така фіча, як Приват24, і їхати нікуди не треба.

 

Не у всіх є така фіча ! я розказав ситуацію  ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 я не довго думаючи їду до відділеня приват і перевіряю рахунок ,

Може ти не в курсі, є така фіча, як Приват24, і їхати нікуди не треба.

 

Не у всіх є така фіча ! я розказав ситуацію  ! :)

 

 

Яка така фіча? Заходите з браузера на свою сторінку Приват і усьо...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така послуга - смс банкінг

Просто шлеш смс - і можна і кошти перевести, і баланс переглянути.

Інструкція на самій карті знаходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то й справа, що шахрайські СМС під той банкінг підробляються. А враховуючи можливості деяких SIP-систем (відправка SMS з заданого номеру) імовірно і в сповіщеннях мобільного клієнта П24 будуть показані як "приватівські".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі уєю з того OLX!

Реєстрація продавця - повна фікція (вказуєш лише імейл), тобто, захисту покупця ну взагалі ніякого (навіть "рейтингу" продавця не ведуть), сервіс - гавно, так вони тепер ще платні стають! Вже обмеження на безкоштовно виставлені лоти (до 5 здається)... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...